|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
Witam! A słowo ciałem się stało...więc jestem wieczorem.
Detroit(-1,5) - Philly 1 2.75 B&W Jedenasty mecz Philly na wyjeździe, trzeci w ciągu czterech dni...Hm...Jak dla mnie końska dawka.Flyers już wczoraj "męczyli" się z Chicago, chociaż wynik 5:2 może wskazywać na coś innego. Detroit w kratkę i po słabszych występach powinien przyjść ten lepszy. Philly i tak zdobyła już tyle punktów w najdłuższej w historii NHL eskapadzie, że prawdopodobnie rekord ten, długo nie zostanie pobity. Zagrałem z handi, bo myślę, że jak gospodarze mają wygrać to uczynią to zdecydowanie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Buffalo-Phoenix 2 2.75 B&W (z OT i SH) W moim przekonaniu, Buffalo mają problemy z drużynami grającymi hokej w wydaniu podobnym do Kojotów. Ciekawi mnie czy Phoenix po ostatnich niepowodzeniach i osobistej tragedii Gretzky'ego (po śmierci matki niedawno pogrzeb babci) potrafi dziś zawalczyć... Ja stawiam na gości z OT i SH. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
Dallas- Washington over 6 1.91 B&W Tu się zgadzam w zupełności z lemex'em... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Ottawa- SJS over 6 1.65 B&W Najniższy ze stawianych dziś przeze mnie kursów...zobaczymy... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Może do 1 w nocy jeszcze coś sie "wyłowi"...
Pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 200
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 200 |
siema ralph i reszta
ralph twoim śladem zagrałem : <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> 1.Philadelphia Flyers u Detroit Red Wings Spread (włącznie z dogrywką i rzutami karnymi) Detroit -1,5 - 2.75
potem moje dwa singielki to :
2.Edmonton Oilers u New York Rangers Spread (włącznie z dogrywką i rzutami karnymi) NY Rangers -1,5 - 3.00
3.Calgary Flamesu New York Islanders Spread (włącznie z dogrywką i rzutami karnymi) Calgary Flames -1,5 - 2.65
zobaczymy co z tego wyjdzie : stake na kazdy bet small <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 137
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2005
Posty: 137 |
3:2 dla buffalo dzisiaj pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 29
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 29 |
Witam. Chciałbym postawić troszkę więcej pieniędzy na Calgary, na ile uważacie, że to dobry typ? Może jest coś bardziej pewnego od Płomieni? Pozostało niewiele czasu, więc chętnie posłucham ekspertów w tej dziedzinie.Jakieś info odnośnie meczu NYI - Calgary mile widziane i nie tylko tego spotkania. Dziękuję za pomoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 908
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 908 |
No to pierwszy raz wyskrobie tu "coś" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dzis w NHL widzę 3 mecze warte grania:
Detroit - Philadelphia under 6.5 Ottawa - San Jose 1 Dallas - Washington 1
Co do pierwszego meczu:
Phliladelphia po wspaniałej serii jak z kałasza na wyjezdzie powinna przegrać. Powinna nie oznacza, że przegra. Dlatego stawiam na under w tym meczu. Philadelphia wydaje sie zmęczona. W mojej subiektywnej opini Phila teraz będzie traciła punkty. Wydaje mi się, że chłopaki starciły impet. Dodatkowo na rzecz undera przemawia fakt, ze mecz śmierdzi remisem. Wynik 2-2 czy 3-3 jak najbardziej realny. Dwa pozostałe mecze wydają sie pewne. W koncu San Jose gra "ponad stan". Kanadyjczycy powinni ich dzisiaj ograć. Mam nadzieje, że Washington się dziś nie przełamie. To na tyle zobaczymy co z tego wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam i powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Viva Pomerania
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
Z tym underem w Detroit...hm.. cholera jakoś mi nie wychodzi...Ale zobaczymy...
Dallas (-1,5) za 1,7 też do wzięcia.
Ponadto zagram na LAK z (OT i SH)
Życzę owocnej nocy!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797 |
NIkt z was nie pisze o LA, ale może to i dobrze, unikniemy zbiorowego typu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Kings przegrali już 2 mecze z kolei, w ostatnim mieli patrząc na ilość oddanych strzałów masakrującą przewage. Dzisiaj grają z Boston, które po 2 dość niespodziewanych zwycięztwach ulegli rekinom. Dzisiaj przegrają po raz kolejny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jak nie dziś to 14 z Dallas Kurs 2.2 bardzo zachęcający
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720 |
poszlo dzis na ottawa-sharks over 6.5 powinni ustrzelic kilka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633 |
Zdecydowanie over 5,5 Ottawy tez tak mysle. SanJose ostatnio w formie strzeleckiej, wiec lepszy taki over, niz win Ottawy.. bo Phoenix jest rozbite, dlatego wlasnie ciezko im bedzie pokonac solidne Buffalo,ktore troszke w kratke, ale powinno wystarczyc, wiec Szable do grania jak najbardziej, tylko, ze juz sie zaczelo ;p Na szczescie mozecie zagrac na Detroit, Nie przepadam za starymi dziadkami, ale po porazce z Carolina juuuuupi $$ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> to zmeczona Philadeplhia moze nie dac rady, bo skrzydla troche nadszarpniete, ale zobaczymyyy... Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
No i w sumie udana noc. Zwycięstwo Detroit z handi i Phoenix po ładnych kursach, Dallas z handi oraz LAK. Zawaliły dziś tylko bramki, bo overy w Dallas i Ottawie "padły"...
A chciałem zagrać overa w Detroit...coś czułem, że może być tam niezła kanonada...
Dziś wieczorem znów walczymy
pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 200
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 200 |
ralph towj wielki cameback okazał się niezwykle udany czego gratuluje niezmiernie . z moich trzech singli weszlo tylko handi -1.5 ale dzieki dobremu kursowi i dobrze odbranej stawce jestem n aplusik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> / pheonix pieknie ustrzeliles i "króli: la tak samo gratuluje jeszcze raz. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 200
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 200 |
ehh mialo byc kroli z la <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
Moje typy na dziś to:
Tampa Bay - Columbus (60') 1, Tampa Bay - Columbus powyżej 5,5 goli, Atlanta - St. Louis powyżej 5,5 goli.
Columbus na wyjazdach gra słabo (w ogóle gra słabo...), poza tym nie przegrał w regulaminowym czasie gry od 3 spotkań, Tampa jest solidniejszym zespołem i moim zdaniem rozjedzie Kurtki.
W obu ww. meczach liczę, że padnie sporo bramek. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2006
Posty: 36 |
Witam wszystkich uczestników forum po kilku miesiecznej lekturze tego forum postanowiłem sie zarejestrować i spóbować. Moze nie tak regularnie i celnie jak Lemex ale spróbuje podawac swoje typy oparte na własnych jeszcze niedługich statystykach. Na razie tyle do wieczora Czarny
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988 |
4822 ATLANTA-ST.LOUIS 1/3 2,05 1 4824 TAMPA B.-COLUMBUS 1/3 2,15 1
Myślę, że taki wyniki są wielce prawdobodobne. Często jest tak, że faworyt w 1 tercji daje czadu, a później dziaduje 2 ostatnie tercje. Myślałem jeszcze nad 4821 CAROLINA-NASHVILLE 1/3 2,85 2. No nie wiem, zobaczymy.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523 |
W koncu ja też sie włącze do rozmowy Głównym typem na dzisiaj wydaje sie być Tampa. Ostatnie 10 meczy w ich wykonaniu to tylko 1 zwycięstwo, 2 OT, 7 porażek... czy tak grają ubiegłoroczni zwyciężcy ligi<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Dzisiaj po kilkudniowej przerwie powracają na swoją ziemie i mają "dobrego" przeciwnika do przełamania sie i wygrania meczu w przekonującym stylu<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Aczkolwiek (to se lepiej na pralke przyklej<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />) ja zagram ich bez handi, ponieważ różnica kursów nie jest wysoka (BaW 1.65... 2.00) przynajmniej ja tak uważam. Lepiej wygrać (ewentualnie) troche mniej niż sie wkurzać i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> jak wygrają 1 bramką<img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> No i drugi meczyk: Atlanta - St. Louis 6 ostatnich meczy atlanty pokazało że lubią być nazywali overową ekipą... ale jak długo tak można <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Pewnie większość zagra overa a ja stane z drugiej strony barykady i biore undera po niezłym kursie 2.40. W przyszłości grają z Dallas i LA (wyjazdy) i Tampe podejmują u siebie, jeżeli nie dzisiaj z St louis to w meczach w/w powinien paść under, w razie czego zagra sie progresje na undera bo kursy będą raczej niezłe<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
PS sorki za te aczkolwiek ale nie mogłem sie powstrzymać
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523 |
Zapomniałem dodać atl-st under 6 BaW
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 147
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 147 |
witam wczorajsza nocka bardzo udane Edmonton OT na dzis szybko bo nie ma czasu na siedzenie na necie Carolina - Nashville na dwa razy OT i 2 kiedys musi sie skonczyc seria win wiec CAROLINY wiec dzis jest na to dobry dzien New Jersey - Vancouver OT i powyzej 5.5 goli pachnie remisem, i raczej malo iloscia bramek wiec zobaczymy, a jak bedzie 2 to trudno Tampa Bay - Columbus ponizej 6.5 goli i 1 przelamanie tampy tuz tuz wiec niech dzis + szczelna obrona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633 |
Atlanta - St.Louis [1] Anaheim - Washington [1]
Atlanta naprawde z Kovalczukiem na czele daje popis pięknej gry ofensywnej.. Nutki ten sezon slabienko, jedna najslabszych druzyn, ktore nie maja zbytnio atutów.. cienko widze ich los Anaheim typowy zespol wlasnej tafli.. ostatnio 6-2 odeslali LA , a Capitals? nie wyobrazam sobie, zeby mogli zagrozic dzisiaj Kaczorom, ktore mimo wszystko dalej walcza o PlayOff i meczami u siebie nadrabiaja wyjazdy, Trzeba tez zauwazyc, ze slabe St.Louis i Washington graly wczoraj mecze.. a dzis czeka ich poprawka, bedzie im ciezko cos urwać..
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 56
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2005
Posty: 56 |
Wczoraj skuteczność 2/4. Będziemy poprawiać. Na dziś widzę: 1. Carolina - Nashville Typ: 2 Czas na porażkę Caroliny, więc rozstawiam sieci.
2. Tampa Bay - Columbus Typ: 1 Tampa przerywa złą serię, a Kurtki przerywają dobrą.
3. New Jersey - Vancouver Typ: 2 Diabły też mają za dobrą serię. Czas na koniec.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|