Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 23 1 2 3 4 5 6 7 22 23
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Witam!
A słowo ciałem się stało...więc jestem wieczorem.

Detroit(-1,5) - Philly 1 2.75 B&W
Jedenasty mecz Philly na wyjeździe, trzeci w ciągu czterech dni...Hm...Jak dla mnie końska dawka.Flyers już wczoraj "męczyli" się z Chicago, chociaż wynik 5:2 może wskazywać na coś innego. Detroit w kratkę i po słabszych występach powinien przyjść ten lepszy. Philly i tak zdobyła już tyle punktów w najdłuższej w historii NHL eskapadzie, że prawdopodobnie rekord ten, długo nie zostanie pobity.
Zagrałem z handi, bo myślę, że jak gospodarze mają wygrać to uczynią to zdecydowanie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Buffalo-Phoenix 2 2.75 B&W (z OT i SH)
W moim przekonaniu, Buffalo mają problemy z drużynami grającymi hokej w wydaniu podobnym do Kojotów. Ciekawi mnie czy Phoenix po ostatnich niepowodzeniach i osobistej tragedii Gretzky'ego (po śmierci matki niedawno pogrzeb babci) potrafi dziś zawalczyć... Ja stawiam na gości z OT i SH. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

Dallas- Washington over 6 1.91 B&W
Tu się zgadzam w zupełności z lemex'em... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Ottawa- SJS over 6 1.65 B&W
Najniższy ze stawianych dziś przeze mnie kursów...zobaczymy... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Może do 1 w nocy jeszcze coś sie "wyłowi"...

Pozdr

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2005
Posty: 200
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 200
siema ralph i reszta

ralph twoim śladem zagrałem : <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
1.Philadelphia Flyers u Detroit Red Wings Spread (włącznie z dogrywką i rzutami karnymi) Detroit -1,5 - 2.75

potem moje dwa singielki to :

2.Edmonton Oilers u New York Rangers Spread (włącznie z dogrywką i rzutami karnymi) NY Rangers -1,5 - 3.00

3.Calgary Flamesu New York Islanders Spread (włącznie z dogrywką i rzutami karnymi) Calgary Flames -1,5 - 2.65

zobaczymy co z tego wyjdzie : stake na kazdy bet small <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2005
Posty: 137
C
member
member
C Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 137
3:2 dla buffalo dzisiaj
pozdrawiam

Dołączył: Jan 2005
Posty: 29
L
newbie
newbie
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 29
Witam. Chciałbym postawić troszkę więcej pieniędzy na Calgary, na ile uważacie, że to dobry typ? Może jest coś bardziej pewnego od Płomieni? Pozostało niewiele czasu, więc chętnie posłucham ekspertów w tej dziedzinie.Jakieś info odnośnie meczu NYI - Calgary mile widziane i nie tylko tego spotkania. Dziękuję za pomoc.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 908
I
old hand
old hand
I Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 908
No to pierwszy raz wyskrobie tu "coś" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dzis w NHL widzę 3 mecze warte grania:

Detroit - Philadelphia under 6.5
Ottawa - San Jose 1
Dallas - Washington 1

Co do pierwszego meczu:

Phliladelphia po wspaniałej serii jak z kałasza na wyjezdzie
powinna przegrać. Powinna nie oznacza, że przegra. Dlatego
stawiam na under w tym meczu. Philadelphia wydaje sie zmęczona. W mojej subiektywnej opini Phila teraz będzie traciła punkty. Wydaje mi się, że chłopaki starciły impet.
Dodatkowo na rzecz undera przemawia fakt, ze mecz śmierdzi remisem. Wynik 2-2 czy 3-3 jak najbardziej realny.
Dwa pozostałe mecze wydają sie pewne. W koncu San Jose gra "ponad stan". Kanadyjczycy powinni ich dzisiaj ograć.
Mam nadzieje, że Washington się dziś nie przełamie.
To na tyle zobaczymy co z tego wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam i powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Viva Pomerania

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Z tym underem w Detroit...hm.. cholera jakoś mi nie wychodzi...Ale zobaczymy...

Dallas (-1,5) za 1,7 też do wzięcia.

Ponadto zagram na LAK z (OT i SH)

Życzę owocnej nocy!

Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
NIkt z was nie pisze o LA, ale może to i dobrze, unikniemy zbiorowego typu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Kings przegrali już 2 mecze z kolei, w ostatnim mieli patrząc na ilość oddanych strzałów masakrującą przewage. Dzisiaj grają z Boston, które po 2 dość niespodziewanych zwycięztwach ulegli rekinom. Dzisiaj przegrają po raz kolejny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Jak nie dziś to 14 z Dallas Kurs 2.2 bardzo zachęcający

Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
poszlo dzis na ottawa-sharks over 6.5 powinni ustrzelic kilka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Zdecydowanie over 5,5 Ottawy tez tak mysle. SanJose ostatnio w formie strzeleckiej, wiec lepszy taki over, niz win Ottawy.. bo Phoenix jest rozbite, dlatego wlasnie ciezko im bedzie pokonac solidne Buffalo,ktore troszke w kratke, ale powinno wystarczyc, wiec Szable do grania jak najbardziej, tylko, ze juz sie zaczelo ;p Na szczescie mozecie zagrac na Detroit, Nie przepadam za starymi dziadkami, ale po porazce z Carolina juuuuupi $$ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> to zmeczona Philadeplhia moze nie dac rady, bo skrzydla troche nadszarpniete, ale zobaczymyyy... Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
No i w sumie udana noc.
Zwycięstwo Detroit z handi i Phoenix po ładnych kursach, Dallas z handi oraz LAK. Zawaliły dziś tylko bramki, bo overy w Dallas i Ottawie "padły"...

A chciałem zagrać overa w Detroit...coś czułem, że może być tam niezła kanonada...

Dziś wieczorem znów walczymy

pozdr

Dołączył: Sep 2005
Posty: 200
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 200
ralph towj wielki cameback okazał się niezwykle udany czego gratuluje niezmiernie . z moich trzech singli weszlo tylko handi -1.5 ale dzieki dobremu kursowi i dobrze odbranej stawce jestem n aplusik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> / pheonix pieknie ustrzeliles i "króli: la tak samo gratuluje jeszcze raz. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 200
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 200
ehh mialo byc kroli z la <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Moje typy na dziś to:

Tampa Bay - Columbus (60') 1,
Tampa Bay - Columbus powyżej 5,5 goli,
Atlanta - St. Louis powyżej 5,5 goli.

Columbus na wyjazdach gra słabo (w ogóle gra słabo...), poza tym nie przegrał w regulaminowym czasie gry od 3 spotkań, Tampa jest solidniejszym zespołem i moim zdaniem rozjedzie Kurtki.

W obu ww. meczach liczę, że padnie sporo bramek. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2006
Posty: 36
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 36
Witam wszystkich uczestników forum
po kilku miesiecznej lekturze tego forum postanowiłem sie zarejestrować i spóbować. Moze nie tak regularnie i celnie jak Lemex ale spróbuje podawac swoje typy oparte na własnych jeszcze niedługich statystykach. Na razie tyle do wieczora
Czarny

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
4822 ATLANTA-ST.LOUIS 1/3 2,05 1
4824 TAMPA B.-COLUMBUS 1/3 2,15 1


Myślę, że taki wyniki są wielce prawdobodobne. Często jest tak, że faworyt w 1 tercji daje czadu, a później dziaduje 2 ostatnie tercje. Myślałem jeszcze nad 4821 CAROLINA-NASHVILLE 1/3 2,85 2. No nie wiem, zobaczymy.

Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
W koncu ja też sie włącze do rozmowy
Głównym typem na dzisiaj wydaje sie być Tampa.
Ostatnie 10 meczy w ich wykonaniu to tylko 1 zwycięstwo, 2 OT, 7 porażek... czy tak grają ubiegłoroczni zwyciężcy ligi<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
Dzisiaj po kilkudniowej przerwie powracają na swoją ziemie i mają "dobrego" przeciwnika do przełamania sie i wygrania meczu w przekonującym stylu<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Aczkolwiek (to se lepiej na pralke przyklej<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />)
ja zagram ich bez handi, ponieważ różnica kursów nie jest wysoka (BaW 1.65... 2.00) przynajmniej ja tak uważam.
Lepiej wygrać (ewentualnie) troche mniej niż sie wkurzać i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> jak wygrają 1 bramką<img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
No i drugi meczyk:
Atlanta - St. Louis
6 ostatnich meczy atlanty pokazało że lubią być nazywali overową ekipą... ale jak długo tak można <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Pewnie większość zagra overa a ja stane z drugiej strony barykady i biore undera po niezłym kursie 2.40.
W przyszłości grają z Dallas i LA (wyjazdy) i Tampe podejmują u siebie, jeżeli nie dzisiaj z St louis to w meczach w/w powinien paść under, w razie czego zagra sie progresje na undera bo kursy będą raczej niezłe<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

PS sorki za te aczkolwiek ale nie mogłem sie powstrzymać

Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Zapomniałem dodać atl-st under 6 BaW

Dołączył: Dec 2005
Posty: 147
F
member
member
F Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 147
witam wczorajsza nocka bardzo udane Edmonton OT
na dzis szybko bo nie ma czasu na siedzenie na necie
Carolina - Nashville na dwa razy OT i 2
kiedys musi sie skonczyc seria win wiec CAROLINY wiec dzis jest na to dobry dzien
New Jersey - Vancouver OT i powyzej 5.5 goli
pachnie remisem, i raczej malo iloscia bramek wiec zobaczymy, a jak bedzie 2 to trudno
Tampa Bay - Columbus ponizej 6.5 goli i 1
przelamanie tampy tuz tuz wiec niech dzis + szczelna obrona
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Atlanta - St.Louis [1]
Anaheim - Washington [1]

Atlanta naprawde z Kovalczukiem na czele daje popis pięknej gry ofensywnej.. Nutki ten sezon slabienko, jedna najslabszych druzyn, ktore nie maja zbytnio atutów.. cienko widze ich los
Anaheim typowy zespol wlasnej tafli.. ostatnio 6-2 odeslali LA , a Capitals? nie wyobrazam sobie, zeby mogli zagrozic dzisiaj Kaczorom, ktore mimo wszystko dalej walcza o PlayOff i meczami u siebie nadrabiaja wyjazdy,
Trzeba tez zauwazyc, ze slabe St.Louis i Washington graly wczoraj mecze.. a dzis czeka ich poprawka, bedzie im ciezko cos urwać..

Dołączył: Dec 2005
Posty: 56
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 56
Wczoraj skuteczność 2/4. Będziemy poprawiać.
Na dziś widzę:
1. Carolina - Nashville
Typ: 2
Czas na porażkę Caroliny, więc rozstawiam sieci.

2. Tampa Bay - Columbus
Typ: 1
Tampa przerywa złą serię, a Kurtki przerywają dobrą.

3. New Jersey - Vancouver
Typ: 2
Diabły też mają za dobrą serię. Czas na koniec.

Strona 5 z 23 1 2 3 4 5 6 7 22 23

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, rymoholik, burbon, aker, Lukasz111), 1,723 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,276
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1