Lubomir Visnovsky może dziś zagrać. Ale Demitra zdycha.
Więc świętujmy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
to sie dopiero zobaczy po meczu czy są powody do świętowania, choć Los Angeles ma duże szanse na zwycięstwo (mimo tych licznych kontuzji).
mi tu jednak najlepiej na dzisiaj wygląda :
Calgary vs Montreal 1
Montreal rozpoczyna serie meczy wyjazdowych (6) na które co prawda wybiera sie Tomas Plekanec, --> jednak jeszcze w dzisiejszym meczu na szczęście go nie zobaczymy. Nie zagra także Andrei Markov.
do składu wraca natomiast Richard Zednik, ale i w Calgary wystąpi już na 99% Roman Hamrlik !!!.
Calgary ostatnio zwycięstwo z Minnesotą , jednak wcześniej 3 L pod rząd i mając 5 dni przerwy na pewno mocno sie zmobilizują aby przed kompletem publiczności pokonać Monteral.
Dzisiejszy mecz jest niezwykle presiżowy z wiadomych powodów, więc myśle że w takim spotkaniu po prostu wygra lepsza ekipa, którą w chwili obecnej niewątpliwie jest Calgary Flames.
gram zwycięstwo gospodarzy w 60 min, ale pewnie zaczne też progresje na zwycięstwo po ewent. OT.
pozdrawiam [/quote]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
bardzo dobra noc. wszystko poszło po mojej myśli i Calgary wygrywając w 60 min weszło na obydwu kuponach.
i potwierdziły sie moje przeczucia co do LA. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
noc ogólnie ciekawa--> porażka Philadelphi (choć bez Forsberga i przed własną publicznością gdzie grają "tak o", chyba niewielu to grało).
porażka Ottawy--> zaskakująca, aczkolwiek przypuszczam że oni nie mieli pełnej mobilizacji na ten mecz, bo myśleli już o swojej "Świętej Wojnie" (2 następne meczu grają u siebie z Toronto) więc na pewno mecz z Kaczkami to była tylko taka malutka przystawkai teraz pewnie pojadą po Toronto z którym już w tym roku mają bodajże 4-0 w meczach.
-----------------------------------------------------
dzisiaj najlepiej wygląda oczywiście Dallas no którego zaczynam progresj ale to dopiero wieczorem...
pozdrawiam