|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481 |
NYRnagers-New Jersey Dzisiaj zamiast podania uzasadnienia tego typu podam-zacytuję tylko "zbitek" moich wcześniejszych postów: 1-"Ile razy można pod rząd wygrywać? 5-10-15?" 2-"Cioty sezonu 2005/2006 złapały wiatr w żagle i kompletują kolejne zwycięstwa.Szok!!!" 3-"New Jersey w następnym meczu spotka się z Nashville, potem z NYIslanders w domu i dzień później na wyjeździe z NYRangers. Typowanie zdarzenia z wyprzedzeniem ma lepszy smak, gdy łowy rozpoczyna się odpowiednio wcześnie" wpis z dn17.01 4-"A pomyśleć,że niektórzy typują NHL w oparciu o newsy, składy, czy ktoś ma wiatry, albo czy mu coś dynda między pachwinami, albo czy go pachwina boli. Kolejny raz potwierdziła się zasada: choćby przeciwko faworytowi zagrało stado małp z ZOO, to jeżeli założyłeś ich zwycięstwo miesiąc wcześniej to tak GRAJ!!!" 5-"Jutro Rangersi w domu podejmować będą rywala, który będzie dla nich prawdopodobnie ważniejszy, bo jakby nie było to kolesie z Dywizji mający ostatnio kilkanaście dni konia i o ile Islandersi nie powalą na lód dzisiaj New Jersey, to Rangersi powinni to zrobić lub ułatwić na maxa zadanie Islandersom, by w następnym meczu u siebie wreszcie skończyli passę New Jersey. Pytanie-czy Rangersi do dzisiejszego meczu przystąpią na tyle zmotywowani, aby nie certolić się z gospodarzem i max w dwóch tercjach załatwić sprawę?" Jak wiadomo Islandersi napsuli krwi Diabłom i ostatecznie polegli w SH.Rangersi mimo prowadzenia 2:0 w II tercji za szybko wzieli sobie do serca moje słowa i ostatecznie męczyli się jeszcze w dogrywce i SH zadecydowało dopiero o ich win. W takich okolicznościach kontynuacja gry na porażkę Diabłów jest nieunikniona, chociaż uważni analitycy dostrzegą niekorzystny bilans pojedynkow NYR z NJ. Typ:1 Chicago-Minnesota Minnesota jest bliska ustanowienia rekordu tego sezonu bez OT.Jeżeli dzisiaj nie padnie w reg czasie remis, to wyrównają wynik Vancouver i Los Angeles po 16 meczy oraz zbliżą się do Ottawy,która miała 17 spotkań bez dogrywki i lidera w tej materii Nasville z ilością 18 gier. Progresowicze,którzy "weszli" na Minnesotę zbyt wcześnie teraz pewno mają żyły naciągnięte jak nać z pietruszki w zagonie buraków i miotają się między decyzjami grać czy czekać na lepszą okazję. 20.01 pisałem"Chicago po paśmie niepowodzeń, zaczyna łapać oddech i raczej nie odegra już w tym sezonie większej roli. Mogą co najwyżej rwać punkty innym. Dwa razy z przerwą na jednodniowy odpoczynek zagrają miedzy sobą. Większa szansa na OT wydaje mi się będzie w Chicago, ale nawet wilka trzeba wywołać z lasu, więc już teraz OT i dla asekuracji na zwrot kosztów 1". Dzisiaj już bez asekurowania zwyciestwem Minnesoty, ale dla podkręcenia emocji Over 5.5 Typ:OT i over 5.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 56
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2005
Posty: 56 |
1. N.Y. Rangers - New Jersey Typ: 1 Czas już najwyższy, żeby nieprawdopodobna seria diabłów skończyła się. I rywal i miejsce są ku temu jak najbardziej odpowiednie. No i lemex myśli tak samo jak ja. Kasa postawiona, zostało czekać. Ze swojej strony mogę dodać jeszcze, że jeżeli wynik będzie korzystny dla mnie, to obiecuję, że już w tym sezonie nie nazwę drużyny z New Jersey "ciotami sezonu". Jeżeli natomiast wynik nie będzie korzystny to jestem w stanie obiecać tylko to, że włączy mi się "dynamizator werbalny".
2. Chicago - Minnesota Typ: OT Konsekwentnie czekam na remis Minnesoty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 44
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2005
Posty: 44 |
Witam
Chicago - Minnesota OT
N.Y. Rangers - New Jersey 1
"Przedmówcy" wszystko napisali w tym temacie,więc ja nie będę bił piany.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633 |
NY RANGERS - Nj Devils
Nie wierze, ze w najblizszych 4 meczach wyjazdowych Diabły nie przegraja..pozniej dochodzi u siebie Ottawa i Carolina.. Wrecz niemozliwe. Wszystko napisane wyżej. Nic tylko grać, a dziś chyba rywal najbardziej odpowiedni to porażki! Go Rangers! Less Devils.. wystarczy diabełki..Oczywiscie dzis prawdopodobne, ze ta passa sie skonczy, ale kto wie? zobaczymy, mam czas po jutrzejszym dniu i dzieki Ottawie i Nashville spie spokojnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481 |
Khabibulin kontuzjowany, czy to pomoże tym którzy czekają na OT Minnesoty, czy trzeba toasty przełożyc na inny dzień?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408 |
Khabibulin kontuzjowany, czy to pomoże tym którzy czekają na OT Minnesoty, czy trzeba toasty przełożyc na inny dzień? pomoże a jakze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Chodz bardziej był wolał aby dzisiejszej nocy Jagr i spółka pomoga wkońcu przegrać NJD bo moje nerwy sa już na wyczerpaniu co do tego teamu ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 44
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2005
Posty: 44 |
W Chicago pozamiatane po dwóch tercjach Minnesota prowadzi 3-0,więc nie wierze ,ze dadzą rade wyciągnąc remis. Brak pierwszego bramkarza okazał się chyba decydujący o wyniku. Najważniejsz jednak,że po dwóch tercjach w NY Strażnicy prowadzą 2-0 oby tylko dowiezli zwycięstwo do końca!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 44
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2005
Posty: 44 |
Alleluja Strażnicy wygrali!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 56
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2005
Posty: 56 |
Alleluja Strażnicy wygrali!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> nic dodać nic uciąć. a Minnesotę odbijemy sobie następnym razem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725 |
Witam Życie studenta nie jest łatwe i przyjemne o czym sie dotkliwie przekonałem wyjechalem w sobote rano do domu przyjechalem dopiero dzis rano a winne temu wszystkiemu mrozy. Mój wyjazd sprawił ze opuscilem sobotnia jak i wczorajsza nocke ale dzis nic mnie nie zatrzyma przed zagraniem kilku typow pozdro dla wszystkich i powdzenia. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
Witam!
Dziś "9" spotkań.
Ottawa - Toronto under 6,5 goals Po ostrym sobotnim strzelaniu dziś mogą trochę przyhamować, a i o zwycięstwo Ottawy będzie pewnie trudniej.
St. Louis - Vancouver niby 2, Vancouver ostatnio na fali i powinni wygrać z outsiderem ligi, jeżeli go nie zlekceważą.
Philadelphia - Pittsburgh over 6,5 goals Może teraz obie drużyny rozstrzelają się bardziej niż w sobotę?
Detroit - Nashville 1st period 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 77
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2005
Posty: 77 |
Philadelphia - Pittsburgh 1
Ottawa - Toronto 1
Carolina - Montreal Canadiens 1
Jak myślicie powinno wejśc nie? Dosyć dobry kurs na Caroline, która ostatnio jest na fali.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 506
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2006
Posty: 506 |
Witam, mnie dzisiaj ciekawi jeden mecz: dallas-phoenix. Czy trzy porażki pod rząd, w tym dwie na własnym lodowisku, sprawią, że drużyna się zmobilizuje i pokona w regulaminowym czasie jak dla mnie świetnie radząca drużynę kojotów (ostatnie pięć meczy to 1 lost z wash i 4 win, nie z byle kim, bo z buffalo i toronto na wyjazdach oraz edmonton u siebie, no i do tego floryda). Bilans w meczach z tego sezonu na lodowisku w dallas korzystniejszy dla phoenix: 1:2. Przyznam szczerze, że mnie chłopcy z dallas zawodzą w ostatnich meczach i dzisiaj stawian na ich win w 60' za high stake. Proszę o opinie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 147
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 147 |
Dallas - Phoenix 1 czas na zwyciestwo gospodarzy Los Angeles - Anaheim 1 Philadelphia - Pittsburgh x2 St.Louis - Vancouver 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 77
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2005
Posty: 77 |
Dallas - Phoenix 1 czas na zwyciestwo gospodarzy Los Angeles - Anaheim 1 Philadelphia - Pittsburgh x2 St.Louis - Vancouver 2 naprawdę myslisz, ze Philadelphia nie wygra tego meczu?? Wg formy z ostatnich 10 meczy Pitts zdobyli tylko 2 punkty! a Phil 12. Nie znam sie co prawda na hokeju, ale napisz dlaczego tak uważasz ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 77
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2005
Posty: 77 |
w ostatnim meczu 2 dni temu Philadelphia wygrali 1:2 na wyjeździe Pitts <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 25
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2005
Posty: 25 |
Pingwiny przegrały 9 meczy w regulaminowym czasie pod rząd, co w NHL jest sporym wyczynem, poza tym Phila ostatnio nie błyszczy. Gram na WIN Pittsburgha od kilku spotkań w myśl zasady Lemex'a - "choćby przeciwko faworytowi zagrało stado małp z ZOO, to jeżeli założyłeś ich zwycięstwo miesiąc wcześniej to tak GRAJ!!!". Poczytaj poprzednie posty Lemex'a, Ralpha i innych i porównaj z wynikami, a zobaczysz, że w NHL tabela to nie wszystko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Pingwiny przegrały 9 meczy w regulaminowym czasie pod rząd, co w NHL jest sporym wyczynem, poza tym Phila ostatnio nie błyszczy. Gram na WIN Pittsburgha od kilku spotkań w myśl zasady Lemex'a - "choćby przeciwko faworytowi zagrało stado małp z ZOO, to jeżeli założyłeś ich zwycięstwo miesiąc wcześniej to tak GRAJ!!!". Poczytaj poprzednie posty Lemex'a, Ralpha i innych i porównaj z wynikami, a zobaczysz, że w NHL tabela to nie wszystko. W wiekszości przypadkach to właśnie wszystko + kontuzje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,502 |
Pogarsza się sytuacja kadrowa w St.Louis Blues. Eric Brewer- obrońca, jak po konsultacjach lekarskich zdecydowały władze klubu poddany zostanie operacji kontuzjowanego ramienia. Natomiast bramkarz Jason Bacashihua już wczoraj został umieszczony na liście kontuzjowanych graczy. W związku z tym czy fakty te przybliżają win Vancouver ???????? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 18
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2005
Posty: 18 |
Dallas - Phoenix 1
Rowniez licze na przelamanie gospodarzy po trzech z rzedu porazkach. Wszystko zostalo juz napisane - jedyne co moge dodac od siebie na plus Dallas, to jeden dzien odpoczynku wiecej na regeneracje sil niz Phoenix.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|