Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 23 1 2 11 12 13 14 15 22 23
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
NYRnagers-New Jersey
Dzisiaj zamiast podania uzasadnienia tego typu podam-zacytuję tylko "zbitek" moich wcześniejszych postów:
1-"Ile razy można pod rząd wygrywać? 5-10-15?"
2-"Cioty sezonu 2005/2006 złapały wiatr w żagle i kompletują kolejne zwycięstwa.Szok!!!"
3-"New Jersey w następnym meczu spotka się z Nashville, potem z NYIslanders w domu i dzień później na wyjeździe z NYRangers. Typowanie zdarzenia z wyprzedzeniem ma lepszy smak, gdy łowy rozpoczyna się odpowiednio wcześnie" wpis z dn17.01
4-"A pomyśleć,że niektórzy typują NHL w oparciu o newsy, składy, czy ktoś ma wiatry, albo czy mu coś dynda między pachwinami, albo czy go pachwina boli. Kolejny raz potwierdziła się zasada: choćby przeciwko faworytowi zagrało stado małp z ZOO, to jeżeli założyłeś ich zwycięstwo miesiąc wcześniej to tak GRAJ!!!"
5-"Jutro Rangersi w domu podejmować będą rywala, który będzie dla nich prawdopodobnie ważniejszy, bo jakby nie było to kolesie z Dywizji mający ostatnio kilkanaście dni konia i o ile Islandersi nie powalą na lód dzisiaj New Jersey, to Rangersi powinni to zrobić lub ułatwić na maxa zadanie Islandersom, by w następnym meczu u siebie wreszcie skończyli passę New Jersey. Pytanie-czy Rangersi do dzisiejszego meczu przystąpią na tyle zmotywowani, aby nie certolić się z gospodarzem i max w dwóch tercjach załatwić sprawę?"
Jak wiadomo Islandersi napsuli krwi Diabłom i ostatecznie polegli w SH.Rangersi mimo prowadzenia 2:0 w II tercji za szybko wzieli sobie do serca moje słowa i ostatecznie męczyli się jeszcze w dogrywce i SH zadecydowało dopiero o ich win. W takich okolicznościach kontynuacja gry na porażkę Diabłów jest nieunikniona, chociaż uważni analitycy dostrzegą niekorzystny bilans pojedynkow NYR z NJ.
Typ:1
Chicago-Minnesota
Minnesota jest bliska ustanowienia rekordu tego sezonu bez OT.Jeżeli dzisiaj nie padnie w reg czasie remis, to wyrównają wynik Vancouver i Los Angeles po 16 meczy oraz zbliżą się do Ottawy,która miała 17 spotkań bez dogrywki i lidera w tej materii Nasville z ilością 18 gier. Progresowicze,którzy "weszli" na Minnesotę zbyt wcześnie teraz pewno mają żyły naciągnięte jak nać z pietruszki w zagonie buraków i miotają się między decyzjami grać czy czekać na lepszą okazję. 20.01 pisałem"Chicago po paśmie niepowodzeń, zaczyna łapać oddech i raczej nie odegra już w tym sezonie większej roli. Mogą co najwyżej rwać punkty innym. Dwa razy z przerwą na jednodniowy odpoczynek zagrają miedzy sobą. Większa szansa na OT wydaje mi się będzie w Chicago, ale nawet wilka trzeba wywołać z lasu, więc już teraz OT i dla asekuracji na zwrot kosztów 1". Dzisiaj już bez asekurowania zwyciestwem Minnesoty, ale dla podkręcenia emocji Over 5.5
Typ:OT i over 5.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2005
Posty: 56
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 56
1. N.Y. Rangers - New Jersey
Typ: 1
Czas już najwyższy, żeby nieprawdopodobna seria diabłów skończyła się. I rywal i miejsce są ku temu jak najbardziej odpowiednie. No i lemex myśli tak samo jak ja. Kasa postawiona, zostało czekać. Ze swojej strony mogę dodać jeszcze, że jeżeli wynik będzie korzystny dla mnie, to obiecuję, że już w tym sezonie nie nazwę drużyny z New Jersey "ciotami sezonu". Jeżeli natomiast wynik nie będzie korzystny to jestem w stanie obiecać tylko to, że włączy mi się "dynamizator werbalny".

2. Chicago - Minnesota
Typ: OT
Konsekwentnie czekam na remis Minnesoty.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 44
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 44
Witam

Chicago - Minnesota OT

N.Y. Rangers - New Jersey 1

"Przedmówcy" wszystko napisali w tym temacie,więc ja nie będę bił piany.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
NY RANGERS - Nj Devils

Nie wierze, ze w najblizszych 4 meczach wyjazdowych Diabły nie przegraja..pozniej dochodzi u siebie Ottawa i Carolina.. Wrecz niemozliwe. Wszystko napisane wyżej. Nic tylko grać, a dziś chyba rywal najbardziej odpowiedni to porażki! Go Rangers! Less Devils.. wystarczy diabełki..Oczywiscie dzis prawdopodobne, ze ta passa sie skonczy, ale kto wie? zobaczymy, mam czas po jutrzejszym dniu i dzieki Ottawie i Nashville spie spokojnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Khabibulin kontuzjowany, czy to pomoże tym którzy czekają na OT Minnesoty, czy trzeba toasty przełożyc na inny dzień?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
Quote
Khabibulin kontuzjowany, czy to pomoże tym którzy czekają na OT Minnesoty, czy trzeba toasty przełożyc na inny dzień?
pomoże a jakze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Chodz bardziej był wolał aby dzisiejszej nocy Jagr i spółka pomoga wkońcu przegrać NJD bo moje nerwy sa już na wyczerpaniu co do tego teamu ...

Dołączył: Nov 2005
Posty: 44
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 44
W Chicago pozamiatane po dwóch tercjach Minnesota prowadzi 3-0,więc nie wierze ,ze dadzą rade wyciągnąc remis. Brak pierwszego bramkarza okazał się chyba decydujący o wyniku.
Najważniejsz jednak,że po dwóch tercjach w NY Strażnicy prowadzą 2-0 oby tylko dowiezli zwycięstwo do końca!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2005
Posty: 44
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 44
Alleluja Strażnicy wygrali!!!!

Dołączył: Dec 2005
Posty: 56
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 56
Quote
Alleluja Strażnicy wygrali!!!!

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
nic dodać nic uciąć.
a Minnesotę odbijemy sobie następnym razem.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Witam
Życie studenta nie jest łatwe i przyjemne o czym sie dotkliwie przekonałem wyjechalem w sobote rano do domu przyjechalem dopiero dzis rano a winne temu wszystkiemu mrozy. Mój wyjazd sprawił ze opuscilem sobotnia jak i wczorajsza nocke ale dzis nic mnie nie zatrzyma przed zagraniem kilku typow pozdro dla wszystkich i powdzenia. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Witam!

Dziś "9" spotkań.


Ottawa - Toronto under 6,5 goals
Po ostrym sobotnim strzelaniu dziś mogą trochę przyhamować, a i o zwycięstwo Ottawy będzie pewnie trudniej.

St. Louis - Vancouver niby 2,
Vancouver ostatnio na fali i powinni wygrać z outsiderem ligi, jeżeli go nie zlekceważą.

Philadelphia - Pittsburgh over 6,5 goals
Może teraz obie drużyny rozstrzelają się bardziej niż w sobotę?

Detroit - Nashville 1st period 2

Dołączył: Dec 2005
Posty: 77
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 77
Philadelphia - Pittsburgh 1

Ottawa - Toronto 1

Carolina - Montreal Canadiens 1

Jak myślicie powinno wejśc nie? Dosyć dobry kurs na Caroline, która ostatnio jest na fali.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 506
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 506
Witam, mnie dzisiaj ciekawi jeden mecz: dallas-phoenix. Czy trzy porażki pod rząd, w tym dwie na własnym lodowisku, sprawią, że drużyna się zmobilizuje i pokona w regulaminowym czasie jak dla mnie świetnie radząca drużynę kojotów (ostatnie pięć meczy to 1 lost z wash i 4 win, nie z byle kim, bo z buffalo i toronto na wyjazdach oraz edmonton u siebie, no i do tego floryda). Bilans w meczach z tego sezonu na lodowisku w dallas korzystniejszy dla phoenix: 1:2. Przyznam szczerze, że mnie chłopcy z dallas zawodzą w ostatnich meczach i dzisiaj stawian na ich win w 60' za high stake. Proszę o opinie.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 147
F
member
member
F Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 147
Dallas - Phoenix 1 czas na zwyciestwo gospodarzy
Los Angeles - Anaheim 1
Philadelphia - Pittsburgh x2
St.Louis - Vancouver 2

Dołączył: Dec 2005
Posty: 77
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 77
Quote
Dallas - Phoenix 1 czas na zwyciestwo gospodarzy
Los Angeles - Anaheim 1
Philadelphia - Pittsburgh x2
St.Louis - Vancouver 2

naprawdę myslisz, ze Philadelphia nie wygra tego meczu?? Wg formy z ostatnich 10 meczy Pitts zdobyli tylko 2 punkty! a Phil 12. Nie znam sie co prawda na hokeju, ale napisz dlaczego tak uważasz ;]

Dołączył: Dec 2005
Posty: 77
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 77
w ostatnim meczu 2 dni temu Philadelphia wygrali 1:2 na wyjeździe Pitts <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 25
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 25
Pingwiny przegrały 9 meczy w regulaminowym czasie pod rząd, co w NHL jest sporym wyczynem, poza tym Phila ostatnio nie błyszczy. Gram na WIN Pittsburgha od kilku spotkań w myśl zasady Lemex'a - "choćby przeciwko faworytowi zagrało stado małp z ZOO, to jeżeli założyłeś ich zwycięstwo miesiąc wcześniej to tak GRAJ!!!".
Poczytaj poprzednie posty Lemex'a, Ralpha i innych i porównaj z wynikami, a zobaczysz, że w NHL tabela to nie wszystko.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
Pingwiny przegrały 9 meczy w regulaminowym czasie pod rząd, co w NHL jest sporym wyczynem, poza tym Phila ostatnio nie błyszczy. Gram na WIN Pittsburgha od kilku spotkań w myśl zasady Lemex'a - "choćby przeciwko faworytowi zagrało stado małp z ZOO, to jeżeli założyłeś ich zwycięstwo miesiąc wcześniej to tak GRAJ!!!".
Poczytaj poprzednie posty Lemex'a, Ralpha i innych i porównaj z wynikami, a zobaczysz, że w NHL tabela to nie wszystko.

W wiekszości przypadkach to właśnie wszystko + kontuzje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,502
Pogarsza się sytuacja kadrowa w St.Louis Blues.
Eric Brewer- obrońca, jak po konsultacjach lekarskich zdecydowały władze klubu poddany zostanie operacji kontuzjowanego ramienia.
Natomiast bramkarz Jason Bacashihua już wczoraj został umieszczony na liście kontuzjowanych graczy. W związku z tym czy fakty te przybliżają win Vancouver ???????? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 18
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 18
Dallas - Phoenix 1

Rowniez licze na przelamanie gospodarzy po trzech z rzedu porazkach. Wszystko zostalo juz napisane - jedyne co moge dodac od siebie na plus Dallas, to jeden dzien odpoczynku wiecej na regeneracje sil niz Phoenix.

Strona 13 z 23 1 2 11 12 13 14 15 22 23

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08), 1,520 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,870
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1