|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Dokładnie,a takie natrętne nagabywanie bukmacherów mailami doprowadzi do tego,że będą zmuszeni "zająć stanowisko" i sami sobie narobimy. a gdzie tam, ludzie z supportu nie beda przeciez zglaszac szefostwu, ze Polacy mecza ich mailami nekaja, co za problem wkleic im formulke, ktora sobie wczesniej przygotuja? jak ktos ma taka potrzebe to niech sobie pisze, ale oficjalnej odpowiedzi i tak nie dostanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853 |
Betfair juz sie okreslil....ma zapis w regulaminie ze to gracz musi pilnowac prawa jakie obowiazuje w jego kraju...nikt nie zabroni miec strony po polsku dla BF,wiec BF zwala wine na lamanie prawa na graczy z Polski,a sam umywa rece....tak to wyglada ogolnie....wiec narazie gramy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444 |
To jak to jest z tą ustawą, można grać? jak to sie ma w czyn karalny i czy wo góle można wchodzić na forum bukmacherskie? I co to w ogóle jest hazard?  Poker to hazard? kasyno to hazard, może bukmacherka to hazard?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
To jak to jest z tą ustawą, można grać? jak to sie ma w czyn karalny i czy wo góle można wchodzić na forum bukmacherskie? I co to w ogóle jest hazard?  Poker to hazard? kasyno to hazard, może bukmacherka to hazard? jak ci sie nie chce czytac stron wczesniej to nie pisz w ogole i sie debilnie nie pytaj o to samo co juz bylo 100 razy walkowane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
takie coś dzisiaj dostałem,
Informacja dla polskich Klientów
Drogi Użytkowniku,
Uprzedzając wszelkie plotki i niepotwierdzone informacje, chcielibyśmy zapewnić Cię, iż Betsson nie planuje zaprzestania świadczenia swoich usług dla polskich klientów.
Betsson od 2004 roku posiada licencję zezwalającą na świadczenie gier i zakładów w Unii Europejskiej zgodnie z jej traktatami. Tym samym Betsson jest uprawniony do oferowania swoich usług we wszystkich państwach członkowskich, w których ograniczenia w tym zakresie nie zostały notyfikowane przez UE. Polska ustawa z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych takiej notyfikacji nie posiada i w odczuciu Betssona nie jest zgodna z prawem Unijnym.
Betsson jest regularnie audytowany przez jedną z największych firm audytorskich na świecie (PricewaterhouseCoopers), a spółka, do której należy jest notowana na giełdzie w Sztokholmie.
Tradycyjnie przypominamy, że środki finansowe na Twoim koncie są jak zawsze w pełni bezpieczne, a Twoje dane są szyfrowane i pod żadnym pozorem nieudostępniane podmiotom zewnętrznym.
W razie wszelkich pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszą polską obsługą klienta.
Pozdrawiamy, Betsson.com
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444 |
To jak to jest z tą ustawą, można grać? jak to sie ma w czyn karalny i czy wo góle można wchodzić na forum bukmacherskie? I co to w ogóle jest hazard?  Poker to hazard? kasyno to hazard, może bukmacherka to hazard? jak ci sie nie chce czytac stron wczesniej to nie pisz w ogole i sie debilnie nie pytaj o to samo co juz bylo 100 razy walkowane. po co w ogole tak odpisywac :/ smiechu zabraklo czypowagi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832 |
chyba czypowagi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
takie coś dzisiaj dostałem,
Informacja dla polskich Klientów
Drogi Użytkowniku,
Uprzedzając wszelkie plotki i niepotwierdzone informacje, chcielibyśmy zapewnić Cię, iż Betsson nie planuje zaprzestania świadczenia swoich usług dla polskich klientów.
Betsson od 2004 roku posiada licencję zezwalającą na świadczenie gier i zakładów w Unii Europejskiej zgodnie z jej traktatami. Tym samym Betsson jest uprawniony do oferowania swoich usług we wszystkich państwach członkowskich, w których ograniczenia w tym zakresie nie zostały notyfikowane przez UE. Polska ustawa z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych takiej notyfikacji nie posiada i w odczuciu Betssona nie jest zgodna z prawem Unijnym.
Betsson jest regularnie audytowany przez jedną z największych firm audytorskich na świecie (PricewaterhouseCoopers), a spółka, do której należy jest notowana na giełdzie w Sztokholmie.
Tradycyjnie przypominamy, że środki finansowe na Twoim koncie są jak zawsze w pełni bezpieczne, a Twoje dane są szyfrowane i pod żadnym pozorem nieudostępniane podmiotom zewnętrznym.
W razie wszelkich pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszą polską obsługą klienta.
Pozdrawiamy, Betsson.com i tak trzymac
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444 |
chyba czypowagi  jak i cale te ustawy  lepiej my powinniśmy zrobić ustawe dla firm dajacych pograć, żeby to oni dawali większe ND żeby milej było wejść na większą stawkę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665 |
takie coś dzisiaj dostałem,
Informacja dla polskich Klientów
Drogi Użytkowniku,
Uprzedzając wszelkie plotki i niepotwierdzone informacje, chcielibyśmy zapewnić Cię, iż Betsson nie planuje zaprzestania świadczenia swoich usług dla polskich klientów.
Betsson od 2004 roku posiada licencję zezwalającą na świadczenie gier i zakładów w Unii Europejskiej zgodnie z jej traktatami. Tym samym Betsson jest uprawniony do oferowania swoich usług we wszystkich państwach członkowskich, w których ograniczenia w tym zakresie nie zostały notyfikowane przez UE. Polska ustawa z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych takiej notyfikacji nie posiada i w odczuciu Betssona nie jest zgodna z prawem Unijnym.
Betsson jest regularnie audytowany przez jedną z największych firm audytorskich na świecie (PricewaterhouseCoopers), a spółka, do której należy jest notowana na giełdzie w Sztokholmie.
Tradycyjnie przypominamy, że środki finansowe na Twoim koncie są jak zawsze w pełni bezpieczne, a Twoje dane są szyfrowane i pod żadnym pozorem nieudostępniane podmiotom zewnętrznym.
W razie wszelkich pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszą polską obsługą klienta.
Pozdrawiamy, Betsson.com i tak trzymac Zależy co trzymać. Udostępnianie usług trzymać. Uzasadnienie można sobie darować. Kłamstwo też : " Twoje dane są szyfrowane i pod żadnym pozorem nieudostępniane podmiotom zewnętrznym."
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Polska ustawa z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych takiej notyfikacji nie posiada i w odczuciu Betssona nie jest zgodna z prawem Unijnym.  Inteligentne firmy napisza ze sa legalne na terenie gdzie maja licencje, a klient niech sprawdzi jak to dokladnie jest w jego panstwie. Tak sie zrzuca odpowiedzialnosc, a ci namawiaja klienta do grania bo twierdza ze dzialaja legalnie  az sie prosza aby Kapica ich pozwal, ale z drugiej strony to za mala firma na rynku. Poza tym Polska ustawa nie zabrania obstawiania, wystarczy zdobyc licencje i mozna swiadczyc uslugi na naszym rynku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237 |
Polska ustawa z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych takiej notyfikacji nie posiada i w odczuciu Betssona nie jest zgodna z prawem Unijnym.  Inteligentne firmy napisza ze sa legalne na terenie gdzie maja licencje, a klient niech sprawdzi jak to dokladnie jest w jego panstwie. Tak sie zrzuca odpowiedzialnosc, a ci namawiaja klienta do grania bo twierdza ze dzialaja legalnie  az sie prosza aby Kapica ich pozwal, ale z drugiej strony to za mala firma na rynku. Poza tym Polska ustawa nie zabrania obstawiania, wystarczy zdobyc licencje i mozna swiadczyc uslugi na naszym rynku. A jak udowodnia Betsonowi (i innym firmom) ze tam graja polacy? musieli by zazadac od nich listy graczy, czego betson nie udostepni, zreszta takie zadanie byloby na poziomie ponizej zera  a to ze maja jezyk polski? mamy globalizacje, jestesmy w UE gdzie jest swobodny przeplyw kapitalu ludzkiego i polacy sa wszedzie, w calej uni, w ameryce itd imho kapica nic nie zrobi bukom, bo one dziala legalnie w UE; jedynie co to musza gracza zlapac na goracym uczynku zeby mu sie oberwalo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237 |
a no i jeszcze skrajna ewentualnosc, jak ktos notorycznie ogrywa buka, to ten moze po cichu zlozyc donos  polak polakowi wilkiem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
po czym wnioskujesz ze mała ? znasz obroty na PL ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Polska to tam drugi czy trzeci rynek. Nie wiem dokladnie ile zatrudniaja osob ale nie jest to duzo patrzac na konkurentow w branzy. Zobaczymy jeszcze jakie inne firmy powiedza otwarcie ze dzialaja legalnie  I przede wszystkim co na to kowboj Kapica.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2011
Posty: 3 |
witam serdecznie . Jestem związany z legalnie działająca firmą bukmacherską , która już za kilka dni złoży wniosek do MF o pozwolenie na działalność internetową . Ministerstwo ma 6 miesięcy na odpowiedz. Przedstawiam kilka faktów : 1.Za kilka dni wchodzi po wielkich bólach ustawa bardzo przez nas wyczekiwana , która zakazuje grania u bukmacherów piratów , kasynach i pokerromach .
2. Polska nie jest żadną Republiką Bananową i czy się komuś podoba czy nie , ale prawa trzeba przestrzegać .
3. Proszę nie próbować żadnych sztuczek z maskowaniem IP czy portfelami internetowymi . Rząd polski został zapewniony przez firmę Moneybookers ,że jeżeli władze polskie wystąpią o dane kont klientów firma Moneybookers takie dane udostępni od razu . Nie wiadomo jak sytuacja wygląda z Neteller . Firma zobowiązała się udzielić odpowiedzi do 1 sierpnia .
4. Polskie służby są znakomicie przygotowane do wykrywania graczy , którzy ewentualnie będą łamać prawo . Celnicy otrzymali potrzebne uprawnienia do walki z nielegalnym hazardem . Niebawem również rozpocznie się walka z jednorękimi bandytami , ale taka walka już na poważnie i żadne sztuczki właścieli pubów zamieniania bandytów w niegrożne zabaweczki i wypłacania pieniędzy pod stołem nie pomogą .
5. Nielegalni bukmacherzy tłumacząc swoją działalność piszą bzdury. UE. notyfikowała ustawę i odpowiednie dokumenty posiada MF.
Na koniec szczególnie dziękuję bukmacherom , którzy zrozumieli,że Polska to nie republika bananowa . Ladbrokes. Coral Eurobet. niebawem: izraelski 10 bet Austriacki Admiralbet. bluSquare 888sport.com Pinnacle .
Gdy tylko MF na zezwoli zaczynamy działalność w internecie i zapraszamy do grania u bukmacherów licencjonowanych , płacących do budżetu wysokie podatki a nie korzystania z usług piratów bukmacherskich , którzy łamią polskie prawo . Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
Ja tam wolałbym już mieszkać w Republice Bananowej niż w kraju, który będzie mi mówił gdzie mam wydawać swoje pieniądze. Za kilka lat takie Chiny będą krajem bardziej liberalnym od nas, no ale ciemnogród dalej niech tak wybiera rządzących... Ci bukmacherzy nie licząc Pinnacle to nic wielkiego, Ci najlepsi mają na tą ustawę na całe szczęście wyje...:) Mogę się nawet założyć, że mimo ustawy będzie można grać dalej:) Maskowanie ip i inne pierdoły, tak to tylko amatorzy robią. W jaki sposób w USA grają w pokera itp.? Przecież obejść to jest banalnie prosto i wykryć się nie da 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
która zakazuje grania u bukmacherów piratów ktore to sa ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853 |
1.Za kilka dni wchodzi po wielkich bólach ustawa bardzo przez nas wyczekiwana , która zakazuje grania u bukmacherów piratów , kasynach i pokerromach . No,przez was napewno.... 4. Polskie służby są znakomicie przygotowane do wykrywania graczy , którzy ewentualnie będą łamać prawo . Celnicy otrzymali potrzebne uprawnienia do walki z nielegalnym hazardem . Niebawem również rozpocznie się walka z jednorękimi bandytami , ale taka walka już na poważnie i żadne sztuczki właścieli pubów zamieniania bandytów w niegrożne zabaweczki i wypłacania pieniędzy pod stołem nie pomogą . Celnicy mieli juz takie uprawnienia wczesniej.... Walka z jednorekimi bandytami trwa od kilku lat,a rynek sie pieknie rozwija...hahaaa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2011
Posty: 3 |
Odpowiedz. Pierwsza rzecz: niech bukmacherzy z zachodniej europy wykupią licencję , wtedy broń Boże nikt ich nie nazwie piratami i będziemy konkurować na takich samych zasadach . dlaczego my tylko mamy płacić szaleńczo wysokie podatki a oni nie? w dodatku Polska to trudny rynek dla firm bukmacherskich . My się nie boimy konkurencji ze strony Betclicków , bwinów gamebookersów czy innych firm . Będziemy od nich lepsi tylko trzeba dać nam szansę równej konkurencji . wypowiedzi Zbigniewa Bońka raczej czysto sponsorskie .Wiadomo dla kogo pracuje i jakie pieniądze z tego ma. Podejrzewam ,że gdybyśmy mu zapłacili i by z nami współpracował to nas by bronił i krytykował zachodnich bukmacherów.
Kolejna sprawa. firmom z zachodu wydaje się ,że jak rzucą kilo kiełbasy na polski sport to załatwią sprawę .Nic bardziej błędnego . Powtarzam ,że jeżeli chcą działać na polskim rynku niech wystąpią o licencję do MF i niech płacą tak choredalnie wysokie podatki jak my płacimy . Tylko ,że oni tego nie zrobią . Wolą wyciągać pieniądze od polskich graczy i transferować je za granicę . Po co legalnie działać i płacić podatki ? Pewnie ustawa mogłaby by być dużo lepsza , ale rządzą ludzie tacy jacy rządzą i ustawa jest taka jaka jest.
Minister Kapica zapewnił nas ,że gdy ustawa zacznie działać polskie służby ,ze zdwojoną siłą zaczną walkę z nielegalnym hazardem .Obiecał pozwy sądowe przeciwko firmom nielegalnie działającym i łamiącym polskie prawo tym bardziej ,ze UE notyfikowała nowe przepisy odnosnie hazardu .
Podziękowania również dla firmy Betway , która już zablokowała rejestrację Polaków w firmie bukmacherskiej i kasynach , które kontroluje .
Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|