Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 26 z 27 1 2 24 25 26 27
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by havai
Dokładnie,a takie natrętne nagabywanie bukmacherów mailami doprowadzi do tego,że będą zmuszeni "zająć stanowisko" i sami sobie narobimy.

a gdzie tam, ludzie z supportu nie beda przeciez zglaszac szefostwu, ze Polacy mecza ich mailami nekaja, co za problem wkleic im formulke, ktora sobie wczesniej przygotuja? jak ktos ma taka potrzebe to niech sobie pisze, ale oficjalnej odpowiedzi i tak nie dostanie

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
Originally Posted by 222
i betfair?
Betfair juz sie okreslil....ma zapis w regulaminie ze to gracz musi pilnowac prawa jakie obowiazuje w jego kraju...nikt nie zabroni miec strony po polsku dla BF,wiec BF zwala wine na lamanie prawa na graczy z Polski,a sam umywa rece....tak to wyglada ogolnie....wiec narazie gramy.

Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
To jak to jest z tą ustawą, można grać? jak to sie ma w czyn karalny i czy wo góle można wchodzić na forum bukmacherskie?



I co to w ogóle jest hazard? laugh laugh


Poker to hazard? kasyno to hazard, może bukmacherka to hazard?


Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Originally Posted by MATTAT
To jak to jest z tą ustawą, można grać? jak to sie ma w czyn karalny i czy wo góle można wchodzić na forum bukmacherskie?



I co to w ogóle jest hazard? laugh laugh


Poker to hazard? kasyno to hazard, może bukmacherka to hazard?

jak ci sie nie chce czytac stron wczesniej to nie pisz w ogole i sie debilnie nie pytaj o to samo co juz bylo 100 razy walkowane.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
takie coś dzisiaj dostałem,


Informacja dla polskich Klientów




Drogi Użytkowniku,

Uprzedzając wszelkie plotki i niepotwierdzone informacje, chcielibyśmy zapewnić Cię, iż Betsson nie planuje zaprzestania świadczenia swoich usług dla polskich klientów.

Betsson od 2004 roku posiada licencję zezwalającą na świadczenie gier i zakładów w Unii Europejskiej zgodnie z jej traktatami. Tym samym Betsson jest uprawniony do oferowania swoich usług we wszystkich państwach członkowskich, w których ograniczenia w tym zakresie nie zostały notyfikowane przez UE. Polska ustawa z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych takiej notyfikacji nie posiada i w odczuciu Betssona nie jest zgodna z prawem Unijnym.

Betsson jest regularnie audytowany przez jedną z największych firm audytorskich na świecie (PricewaterhouseCoopers), a spółka, do której należy jest notowana na giełdzie w Sztokholmie.

Tradycyjnie przypominamy, że środki finansowe na Twoim koncie są jak zawsze w pełni bezpieczne, a Twoje dane są szyfrowane i pod żadnym pozorem nieudostępniane podmiotom zewnętrznym.

W razie wszelkich pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszą polską obsługą klienta.

Pozdrawiamy,
Betsson.com

Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Originally Posted by Pizza-man
Originally Posted by MATTAT
To jak to jest z tą ustawą, można grać? jak to sie ma w czyn karalny i czy wo góle można wchodzić na forum bukmacherskie?



I co to w ogóle jest hazard? laugh laugh


Poker to hazard? kasyno to hazard, może bukmacherka to hazard?

jak ci sie nie chce czytac stron wczesniej to nie pisz w ogole i sie debilnie nie pytaj o to samo co juz bylo 100 razy walkowane.

po co w ogole tak odpisywac :/ smiechu zabraklo czypowagi?

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
chyba czypowagi smile

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by john
takie coś dzisiaj dostałem,


Informacja dla polskich Klientów




Drogi Użytkowniku,

Uprzedzając wszelkie plotki i niepotwierdzone informacje, chcielibyśmy zapewnić Cię, iż Betsson nie planuje zaprzestania świadczenia swoich usług dla polskich klientów.

Betsson od 2004 roku posiada licencję zezwalającą na świadczenie gier i zakładów w Unii Europejskiej zgodnie z jej traktatami. Tym samym Betsson jest uprawniony do oferowania swoich usług we wszystkich państwach członkowskich, w których ograniczenia w tym zakresie nie zostały notyfikowane przez UE. Polska ustawa z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych takiej notyfikacji nie posiada i w odczuciu Betssona nie jest zgodna z prawem Unijnym.

Betsson jest regularnie audytowany przez jedną z największych firm audytorskich na świecie (PricewaterhouseCoopers), a spółka, do której należy jest notowana na giełdzie w Sztokholmie.

Tradycyjnie przypominamy, że środki finansowe na Twoim koncie są jak zawsze w pełni bezpieczne, a Twoje dane są szyfrowane i pod żadnym pozorem nieudostępniane podmiotom zewnętrznym.

W razie wszelkich pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszą polską obsługą klienta.

Pozdrawiamy,
Betsson.com

i tak trzymac

Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Originally Posted by koszałek
chyba czypowagi smile

jak i cale te ustawy laugh

lepiej my powinniśmy zrobić ustawe dla firm dajacych pograć, żeby to oni dawali większe ND żeby milej było wejść na większą stawkę smile

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Originally Posted by KUERTEN.
Originally Posted by john
takie coś dzisiaj dostałem,


Informacja dla polskich Klientów




Drogi Użytkowniku,

Uprzedzając wszelkie plotki i niepotwierdzone informacje, chcielibyśmy zapewnić Cię, iż Betsson nie planuje zaprzestania świadczenia swoich usług dla polskich klientów.

Betsson od 2004 roku posiada licencję zezwalającą na świadczenie gier i zakładów w Unii Europejskiej zgodnie z jej traktatami. Tym samym Betsson jest uprawniony do oferowania swoich usług we wszystkich państwach członkowskich, w których ograniczenia w tym zakresie nie zostały notyfikowane przez UE. Polska ustawa z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych takiej notyfikacji nie posiada i w odczuciu Betssona nie jest zgodna z prawem Unijnym.

Betsson jest regularnie audytowany przez jedną z największych firm audytorskich na świecie (PricewaterhouseCoopers), a spółka, do której należy jest notowana na giełdzie w Sztokholmie.

Tradycyjnie przypominamy, że środki finansowe na Twoim koncie są jak zawsze w pełni bezpieczne, a Twoje dane są szyfrowane i pod żadnym pozorem nieudostępniane podmiotom zewnętrznym.

W razie wszelkich pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszą polską obsługą klienta.

Pozdrawiamy,
Betsson.com

i tak trzymac

Zależy co trzymać. Udostępnianie usług trzymać.
Uzasadnienie można sobie darować.
Kłamstwo też : " Twoje dane są szyfrowane i pod żadnym pozorem nieudostępniane podmiotom zewnętrznym."

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by betsson.com
Polska ustawa z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych takiej notyfikacji nie posiada i w odczuciu Betssona nie jest zgodna z prawem Unijnym.

laugh

Inteligentne firmy napisza ze sa legalne na terenie gdzie maja licencje, a klient niech sprawdzi jak to dokladnie jest w jego panstwie.

Tak sie zrzuca odpowiedzialnosc, a ci namawiaja klienta do grania bo twierdza ze dzialaja legalnie laugh az sie prosza aby Kapica ich pozwal, ale z drugiej strony to za mala firma na rynku.

Poza tym Polska ustawa nie zabrania obstawiania, wystarczy zdobyc licencje i mozna swiadczyc uslugi na naszym rynku.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237
Originally Posted by Experto
Originally Posted by betsson.com
Polska ustawa z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych takiej notyfikacji nie posiada i w odczuciu Betssona nie jest zgodna z prawem Unijnym.

laugh

Inteligentne firmy napisza ze sa legalne na terenie gdzie maja licencje, a klient niech sprawdzi jak to dokladnie jest w jego panstwie.

Tak sie zrzuca odpowiedzialnosc, a ci namawiaja klienta do grania bo twierdza ze dzialaja legalnie laugh az sie prosza aby Kapica ich pozwal, ale z drugiej strony to za mala firma na rynku.

Poza tym Polska ustawa nie zabrania obstawiania, wystarczy zdobyc licencje i mozna swiadczyc uslugi na naszym rynku.

A jak udowodnia Betsonowi (i innym firmom) ze tam graja polacy? musieli by zazadac od nich listy graczy, czego betson nie udostepni, zreszta takie zadanie byloby na poziomie ponizej zera laugh
a to ze maja jezyk polski? mamy globalizacje, jestesmy w UE gdzie jest swobodny przeplyw kapitalu ludzkiego i polacy sa wszedzie, w calej uni, w ameryce itd

imho kapica nic nie zrobi bukom, bo one dziala legalnie w UE; jedynie co to musza gracza zlapac na goracym uczynku zeby mu sie oberwalo

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237
a no i jeszcze skrajna ewentualnosc, jak ktos notorycznie ogrywa buka, to ten moze po cichu zlozyc donos laugh polak polakowi wilkiem...

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
po czym wnioskujesz ze mała ? znasz obroty na PL ?

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Polska to tam drugi czy trzeci rynek. Nie wiem dokladnie ile zatrudniaja osob ale nie jest to duzo patrzac na konkurentow w branzy.

Zobaczymy jeszcze jakie inne firmy powiedza otwarcie ze dzialaja legalnie smile I przede wszystkim co na to kowboj Kapica.

Dołączył: Jul 2011
Posty: 3
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 3
witam serdecznie .
Jestem związany z legalnie działająca firmą bukmacherską , która już za kilka dni złoży wniosek do MF o pozwolenie na działalność internetową . Ministerstwo ma 6 miesięcy na odpowiedz.
Przedstawiam kilka faktów :
1.Za kilka dni wchodzi po wielkich bólach ustawa bardzo przez nas wyczekiwana , która zakazuje grania u bukmacherów piratów , kasynach i pokerromach .

2. Polska nie jest żadną Republiką Bananową i czy się komuś podoba czy nie , ale prawa trzeba przestrzegać .

3. Proszę nie próbować żadnych sztuczek z maskowaniem IP czy portfelami internetowymi . Rząd polski został zapewniony przez firmę Moneybookers ,że jeżeli władze polskie wystąpią o dane kont klientów firma Moneybookers takie dane udostępni od razu . Nie wiadomo jak sytuacja wygląda z Neteller . Firma zobowiązała się udzielić odpowiedzi do 1 sierpnia .

4. Polskie służby są znakomicie przygotowane do wykrywania graczy , którzy ewentualnie będą łamać prawo . Celnicy otrzymali potrzebne uprawnienia do walki z nielegalnym hazardem . Niebawem również rozpocznie się walka z jednorękimi bandytami , ale taka walka już na poważnie i żadne sztuczki właścieli pubów zamieniania bandytów w niegrożne zabaweczki i wypłacania pieniędzy pod stołem nie pomogą .

5. Nielegalni bukmacherzy tłumacząc swoją działalność piszą bzdury. UE. notyfikowała ustawę i odpowiednie dokumenty posiada MF.

Na koniec szczególnie dziękuję bukmacherom , którzy zrozumieli,że Polska to nie republika bananowa .
Ladbrokes.
Coral
Eurobet.
niebawem:
izraelski 10 bet
Austriacki Admiralbet.
bluSquare
888sport.com
Pinnacle .

Gdy tylko MF na zezwoli zaczynamy działalność w internecie i zapraszamy do grania u bukmacherów licencjonowanych , płacących do budżetu wysokie podatki a nie korzystania z usług piratów bukmacherskich , którzy łamią polskie prawo .
Pozdrawiam





Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Ja tam wolałbym już mieszkać w Republice Bananowej niż w kraju, który będzie mi mówił gdzie mam wydawać swoje pieniądze. Za kilka lat takie Chiny będą krajem bardziej liberalnym od nas, no ale ciemnogród dalej niech tak wybiera rządzących... Ci bukmacherzy nie licząc Pinnacle to nic wielkiego, Ci najlepsi mają na tą ustawę na całe szczęście wyje...:) Mogę się nawet założyć, że mimo ustawy będzie można grać dalej:)
Maskowanie ip i inne pierdoły, tak to tylko amatorzy robią. W jaki sposób w USA grają w pokera itp.? Przecież obejść to jest banalnie prosto i wykryć się nie da laugh

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by Romin39
która zakazuje grania u bukmacherów piratów

ktore to sa ?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
1.Za kilka dni wchodzi po wielkich bólach ustawa bardzo przez nas wyczekiwana , która zakazuje grania u bukmacherów piratów , kasynach i pokerromach .
No,przez was napewno....
4. Polskie służby są znakomicie przygotowane do wykrywania graczy , którzy ewentualnie będą łamać prawo . Celnicy otrzymali potrzebne uprawnienia do walki z nielegalnym hazardem . Niebawem również rozpocznie się walka z jednorękimi bandytami , ale taka walka już na poważnie i żadne sztuczki właścieli pubów zamieniania bandytów w niegrożne zabaweczki i wypłacania pieniędzy pod stołem nie pomogą .
Celnicy mieli juz takie uprawnienia wczesniej....
Walka z jednorekimi bandytami trwa od kilku lat,a rynek sie pieknie rozwija...hahaaa

Dołączył: Jul 2011
Posty: 3
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 3
Odpowiedz.
Pierwsza rzecz:
niech bukmacherzy z zachodniej europy wykupią licencję , wtedy broń Boże nikt ich nie nazwie piratami i będziemy konkurować na takich samych zasadach . dlaczego my tylko mamy płacić szaleńczo wysokie podatki a oni nie? w dodatku Polska to trudny rynek dla firm bukmacherskich .
My się nie boimy konkurencji ze strony Betclicków , bwinów gamebookersów czy innych firm . Będziemy od nich lepsi tylko trzeba dać nam szansę równej konkurencji .
wypowiedzi Zbigniewa Bońka raczej czysto sponsorskie .Wiadomo dla kogo pracuje i jakie pieniądze z tego ma. Podejrzewam ,że gdybyśmy mu zapłacili i by z nami współpracował to nas by bronił i krytykował zachodnich bukmacherów.

Kolejna sprawa.
firmom z zachodu wydaje się ,że jak rzucą kilo kiełbasy na polski sport to załatwią sprawę .Nic bardziej błędnego . Powtarzam ,że jeżeli chcą działać na polskim rynku niech wystąpią o licencję do MF i niech płacą tak choredalnie wysokie podatki jak my płacimy . Tylko ,że oni tego nie zrobią . Wolą wyciągać pieniądze od polskich graczy i transferować je za granicę . Po co legalnie działać i płacić podatki ? Pewnie ustawa mogłaby by być dużo lepsza , ale rządzą ludzie tacy jacy rządzą i ustawa jest taka jaka jest.

Minister Kapica zapewnił nas ,że gdy ustawa zacznie działać polskie służby ,ze zdwojoną siłą zaczną walkę z nielegalnym hazardem .Obiecał pozwy sądowe przeciwko firmom nielegalnie działającym i łamiącym polskie prawo tym bardziej ,ze UE notyfikowała nowe przepisy odnosnie hazardu .

Podziękowania również dla firmy Betway , która już zablokowała rejestrację Polaków w firmie bukmacherskiej i kasynach , które kontroluje .

Pozdrawiam

Strona 26 z 27 1 2 24 25 26 27

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (forty, aker, betowiec, Lukasz111, haczyk, Sensei, burbon, rafal08, JelineK, kamel, ANZELMO), 1,782 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,325
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1