Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
sam znalazłem:
http://www.przekroj.com.pl/ niestety nie maja online tego artykułu, może ktoś poświęciłby się dla ludzkości i wklepał tekst <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
ja tez jestem zainteresowany, a do empiku mam jakiś 1000km. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 44
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 44
moge przeslac skana na emalie jesli ktos zyczy

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
ja poprosze:
[email protected]

Dołączył: Oct 2003
Posty: 44
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 44
oki
jutro przesle
ali - podaj swoj adres

Dołączył: Oct 2003
Posty: 44
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 44
oki
jutro przesle
ali - podaj swoj adres

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał Sierpowy:
[qb]moge przeslac skana na emalie jesli ktos zyczy[/qb]
Walnij na betting@interia.pl To wrzuce na serwer i da sie wszystkim co by Cie nie zajezdzic.

Dołączył: May 2003
Posty: 141
R
member
member
R Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 141
sierpowy ja bym sovie życzył skan artykułu dzięki
[email protected]

Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Quote
Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Ufo:
[qb]
Quote
Czy to intrygujące awarie oświetlenia na stadionach Premier League w 1996 roku (pracownicy elektrowni za pokaźne łapówki przerywali mecze przy korzystnym wyniku)
Jesli przerwac to przy niekorzystnym, bo inaczej zwrot bylby (chyba, ze po 80min rzecz sie dziala)...[/qb]
Przy czytaniu podobna myśl się nasunęła, ale zaraz potem pomyślałem o tych 80 minutach właśnie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
a we wrzesniu czy sierpniu jak pisalem o tym na forum ze elekteowniani pracownicy przerywali mecze za lapowki to smialiscie sie ze mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Sierpowy:
[qb]moge przeslac skana na emalie jesli ktos zyczy[/qb]
Walnij na betting@interia.pl To wrzuce na serwer i da sie wszystkim co by Cie nie zajezdzic.[/qb]
Wrzucie gdzies ten artykuł jesli możecie

Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
Quote
Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Sierpowy:
[qb]moge przeslac skana na emalie jesli ktos zyczy[/qb]
Walnij na betting@interia.pl To wrzuce na serwer i da sie wszystkim co by Cie nie zajezdzic.[/qb]
Szakal wrzuciłeś juz ten artykuł na serwer? Jak tak to daj linka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Niestety go nie otrzymalem wiec nie mam ja go umiescic. :rolleyes:

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546

Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
dzięki dla nieznanej osoby i Szakala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Dość ciekawy akrtykuł, choć widać, że sam autor w tym nie siedzi, przeszedł się raz do punktu profa i siedziby totoshita i wsio...

Dołączył: Apr 2003
Posty: 526
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 526
Artykuł nie jest szczególnie odkrywczy, ale chyba najważniejsza jest końcówka, że Ministerstwo Finansów zgłosiło prokuraturze nielegalne działania bukmacherów netowych. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Quote
Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb]Artykul z przekroju:
[...]
[/qb]
I ode mnie wielkie dzięki dla Szakala i nieznanego dobroczyńcy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Prawie popłakałem się ze śmiechu, czytając ten artykuł, kilka cytatów to naprawdę hity ...

Drobni ciułacze są dla bukmacherów równie groźni jak gracze z najwyższej półki, którzy warunki zakładu (od kilku do kilkunastu tysięcy złotych) uzgadniają w gabinecie prezesa przy szklaneczce 30-letniego burbona

Doświadczeni bywalcy kolektur potrafią na jednym kuponie zmieścić kilkanaście a nawet kilkadziesiąt meczów.

W tym zawodzie podstawa to matematyka, rachunek prawdopodobieństwa jest dopiero na drugim miejscu.

Jeżeli zauważymy w zakładach jakikolwiek wyraźny trend sprzeczny ze zdrowym rozsądkiem, natychmiast ogłaszamy w firmie pogotowie.

Położone w nieznanym miejscu na świecie serwery coraz częściej zawieszają się z przeładowania w każdy weekend i w każdą piłkarską środę

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
L
luc Offline
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
Rzeczywiscie artykul kiepski, "hity" qwerty`ego (?) sa najlepsze... dorzucilbym jeszcze to o "blizej nieznanych urzedom skarbowym firmach" i "jeszcze wieksza oferta niz LEGALNE" ale niepokoi mnie ten tekst o Ministerstwie Finansow, czy to moze byc prawda ? nie chce sie wyprowadzac do czech <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

No nic poki co ide do prezesa cos obstawic, dzis zamiast burbonu "wstrzasnieta-niemieszana" co by sie latwiej profesjonalnie dobralo te kilkadziesiat meczow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2001
Posty: 186
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 186
Drobni ciułacze są dla bukmacherów równie groźni jak gracze z najwyższej półki...

dobrze koresponduje ze zdjęciem wraz z podpisem

Stały bywalec Profesjonała, mieszkaniec Dworca Centralnego, specjalista od piłki nożnej, największa wygrana 90złotych
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Bliżej nieznane urzędom skarbowym firmy otworzyły punkty obsługi klientów w Internecie.
Czyżby nie wysyłały PIT-ów i CIT-ów? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
Mnie najbardziej zdziwił już początek o tym gościu co gra 1. i 2. ligę hiszpańską i specjalnie na potrzeby grania nauczył się języka hiszpańskiego :eek: To się nazywa profesjonalizm... jeśli w ogóle to prawda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
Quote
Oryginalnie wysłał Fox_Mulder:
[qb]Mnie najbardziej zdziwił już początek o tym gościu co gra 1. i 2. ligę hiszpańską i specjalnie na potrzeby grania nauczył się języka hiszpańskiego :eek: To się nazywa profesjonalizm... jeśli w ogóle to prawda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Przy mnie to amator..., ja na potrzeby gry nauczyłem się : angielskiego, włoskiego, niemieckiego, portugalskiego, flamandzkiego, francuskiego, greckiego, ruskiego, finskiego , szwedzkiego i duńskiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, JelineK, forty, aker), 1,588 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,831
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1