|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642 |
sam znalazłem: http://www.przekroj.com.pl/ niestety nie maja online tego artykułu, może ktoś poświęciłby się dla ludzkości i wklepał tekst <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
ja tez jestem zainteresowany, a do empiku mam jakiś 1000km. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 44
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2003
Posty: 44 |
moge przeslac skana na emalie jesli ktos zyczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 44
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2003
Posty: 44 |
oki jutro przesle ali - podaj swoj adres
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 44
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2003
Posty: 44 |
oki jutro przesle ali - podaj swoj adres
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Oryginalnie wysłał Sierpowy: [qb]moge przeslac skana na emalie jesli ktos zyczy[/qb] Walnij na betting@interia.pl To wrzuce na serwer i da sie wszystkim co by Cie nie zajezdzic.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 141
member
|
|
member
Dołączył: May 2003
Posty: 141 |
sierpowy ja bym sovie życzył skan artykułu dzięki [email protected]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162 |
Oryginalnie wysłał qwerty: [qb] Oryginalnie wysłał Ufo: [qb] Czy to intrygujące awarie oświetlenia na stadionach Premier League w 1996 roku (pracownicy elektrowni za pokaźne łapówki przerywali mecze przy korzystnym wyniku) Jesli przerwac to przy niekorzystnym, bo inaczej zwrot bylby (chyba, ze po 80min rzecz sie dziala)...[/qb] Przy czytaniu podobna myśl się nasunęła, ale zaraz potem pomyślałem o tych 80 minutach właśnie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] a we wrzesniu czy sierpniu jak pisalem o tym na forum ze elekteowniani pracownicy przerywali mecze za lapowki to smialiscie sie ze mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał Szakal: [qb] Oryginalnie wysłał Sierpowy: [qb]moge przeslac skana na emalie jesli ktos zyczy[/qb] Walnij na betting@interia.pl To wrzuce na serwer i da sie wszystkim co by Cie nie zajezdzic.[/qb] Wrzucie gdzies ten artykuł jesli możecie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642 |
Oryginalnie wysłał Szakal: [qb] Oryginalnie wysłał Sierpowy: [qb]moge przeslac skana na emalie jesli ktos zyczy[/qb] Walnij na betting@interia.pl To wrzuce na serwer i da sie wszystkim co by Cie nie zajezdzic.[/qb] Szakal wrzuciłeś juz ten artykuł na serwer? Jak tak to daj linka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Niestety go nie otrzymalem wiec nie mam ja go umiescic. :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642 |
dzięki dla nieznanej osoby i Szakala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Dość ciekawy akrtykuł, choć widać, że sam autor w tym nie siedzi, przeszedł się raz do punktu profa i siedziby totoshita i wsio...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 526
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 526 |
Artykuł nie jest szczególnie odkrywczy, ale chyba najważniejsza jest końcówka, że Ministerstwo Finansów zgłosiło prokuraturze nielegalne działania bukmacherów netowych. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
Oryginalnie wysłał Szakal: [qb]Artykul z przekroju: [...] [/qb] I ode mnie wielkie dzięki dla Szakala i nieznanego dobroczyńcy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Prawie popłakałem się ze śmiechu, czytając ten artykuł, kilka cytatów to naprawdę hity ... Drobni ciułacze są dla bukmacherów równie groźni jak gracze z najwyższej półki, którzy warunki zakładu (od kilku do kilkunastu tysięcy złotych) uzgadniają w gabinecie prezesa przy szklaneczce 30-letniego burbonaDoświadczeni bywalcy kolektur potrafią na jednym kuponie zmieścić kilkanaście a nawet kilkadziesiąt meczów.W tym zawodzie podstawa to matematyka, rachunek prawdopodobieństwa jest dopiero na drugim miejscu.Jeżeli zauważymy w zakładach jakikolwiek wyraźny trend sprzeczny ze zdrowym rozsądkiem, natychmiast ogłaszamy w firmie pogotowie.Położone w nieznanym miejscu na świecie serwery coraz częściej zawieszają się z przeładowania w każdy weekend i w każdą piłkarską środę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059 |
Rzeczywiscie artykul kiepski, "hity" qwerty`ego (?) sa najlepsze... dorzucilbym jeszcze to o "blizej nieznanych urzedom skarbowym firmach" i "jeszcze wieksza oferta niz LEGALNE" ale niepokoi mnie ten tekst o Ministerstwie Finansow, czy to moze byc prawda ? nie chce sie wyprowadzac do czech <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
No nic poki co ide do prezesa cos obstawic, dzis zamiast burbonu "wstrzasnieta-niemieszana" co by sie latwiej profesjonalnie dobralo te kilkadziesiat meczow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 186
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2001
Posty: 186 |
Drobni ciułacze są dla bukmacherów równie groźni jak gracze z najwyższej półki...
dobrze koresponduje ze zdjęciem wraz z podpisem
Stały bywalec Profesjonała, mieszkaniec Dworca Centralnego, specjalista od piłki nożnej, największa wygrana 90złotych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Bliżej nieznane urzędom skarbowym firmy otworzyły punkty obsługi klientów w Internecie. Czyżby nie wysyłały PIT-ów i CIT-ów? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642 |
Mnie najbardziej zdziwił już początek o tym gościu co gra 1. i 2. ligę hiszpańską i specjalnie na potrzeby grania nauczył się języka hiszpańskiego :eek: To się nazywa profesjonalizm... jeśli w ogóle to prawda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990 |
Oryginalnie wysłał Fox_Mulder: [qb]Mnie najbardziej zdziwił już początek o tym gościu co gra 1. i 2. ligę hiszpańską i specjalnie na potrzeby grania nauczył się języka hiszpańskiego :eek: To się nazywa profesjonalizm... jeśli w ogóle to prawda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] Przy mnie to amator..., ja na potrzeby gry nauczyłem się : angielskiego, włoskiego, niemieckiego, portugalskiego, flamandzkiego, francuskiego, greckiego, ruskiego, finskiego , szwedzkiego i duńskiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|