|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
Chinki under 180.5 @ 1.40 Rosja - 1.5 @ 1.35 @1.93 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
Emanuel/ Alison vs Samilovs/ Sorokins under 78.5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664 |
gdzie mogę sprawdzić wyniki meczu siatkówki plażowej ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,143
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,143 |
59 09-Jul 11:00 3 Fijalek-Prudel POL [5] Benes P.-Kubala CZE [22] 2-0 (21-16, 21-16) 0:36
szybko i pieknie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123 |
brawo chłopaki  kurs 1,55 a szybko i sprawnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664 |
dokładnie o ten mecz mi chodziło  1.55 pefkaa hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4 |
warto Pol - Rus under 177,5 @ 1,85? Warto to u182.5 w Sj po 1.83 (jesli jeszcze komus daja tam pograc).. warto się zarejestrować i wpłacić nawet te drobne 50€ ? akceptują nas ? czy nie ma po co sie rejestrować i wpłacać ? dzięki za odp.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
warto Pol - Rus under 177,5 @ 1,85? Warto to u182.5 w Sj po 1.83 (jesli jeszcze komus daja tam pograc).. warto się zarejestrować i wpłacić nawet te drobne 50€ ? akceptują nas ? czy nie ma po co sie rejestrować i wpłacać ? dzięki za odp. no napisal kolega ktorego cytowales w nawiasie o tym
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 541
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2011
Posty: 541 |
william hill hahaha +1.5seta Brazil 2.60 hahahaha z Argentyna
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
Fijałek/Prudel pięknie  Emanuel/Alison to para nr 1 dziwie się że w fazie pucharowej aż tak wysoka linia została wystawiona, tu już nie powinno być zabaw żadnych, szybkie 2:0 i under izzzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
Ja tu widzę dziś kłopoty Rosjan, jeszcze nie mieli słabego dnia a takowy musi sie trafić. Polacy bardzo lubia grać w roli kopciuszka taka już nasza uroda, dlatego nie zgodzę się na 3-0
Biorę plus 2,5 seta na Polskę po 2,00 już jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Brazylia -1,5 seta @1.61 jedyny bet dzisiaj siatkarski, bo chciałbym się miło zaskoczyć i pokibicować Polsce  Ogólnie ta Liga Światowa bardzo udana, skuteczność 8/9 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
Ja tu widzę dziś kłopoty Rosjan, jeszcze nie mieli słabego dnia a takowy musi sie trafić. Polacy bardzo lubia grać w roli kopciuszka taka już nasza uroda, dlatego nie zgodzę się na 3-0
Biorę plus 2,5 seta na Polskę po 2,00 już jest nierealne, co poniektórzy szukają naprawdę po tych spadkach dziwnych rozwiązań gdy wszystko jest jasne rozumiem że 1,3 na -1,5 a nie 1.72 jak to było wczoraj może byc mało, że 3:0 po 1.9 a nie po 2.55 moze byc malo, mozna odpuscic ale grac Polaków którzy są zupełnie pod formą, z Ruskimi którzy tu wymiatają po prostu, nie rozumiem...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Argentyna +2,5 + Rosja -1,5 jakies przeciw ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
pamiętaj że to są ludzie a nie maszyny, musi przyjsc słabszy dzień 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322 |
Anastasi dobry ocenia szansę wygranej Polaków na 10% wiadomo realnie rzecz biorąc ma rację tylko po co to mówić w nawiązaniu do mentalności naszych grajków
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
pamiętaj że to są ludzie a nie maszyny, musi przyjsc słabszy dzień  czemu musi, mając taką pake jak Ruscy, nawet jeśli dwóch bedzie miało słabszy dzień jest ich kim zastapic u nas jest jeden bidny Kurek, Jarosz czy Gruszka już widze jak się odbijają od Ruskiego bloku, do tego słaby Żygadło i mierna zagrywka wszystkich prócz Kurka będzie 3:0 jak nic
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
pamiętaj że to są ludzie a nie maszyny, musi przyjsc słabszy dzień  to gramy na Polske!!! Nie ma co sie oszukiwac Rosja dzisiaj nas rozwali. Sam Kurek nic nie zrobi. Serwis Kurka jest najlepszy 2/10 wejdzie mu w boisko 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|