|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
hmm czyzbysmy juz z tego nie wyszli? ciezko bezdie, trzeba wlaczyc zagrywke i blok ponownie na kuponie masz Rosję a caly czas kibicujesz Polsce normalnie rozdwojenie jaźni. to raczej dobrze o nim swiadczy tak tak  ja tez zawsze stawiam pięniądze na ekipe X a kibicuje ekipie Y tez sie dziwie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
hmm czyzbysmy juz z tego nie wyszli? ciezko bezdie, trzeba wlaczyc zagrywke i blok ponownie na kuponie masz Rosję a caly czas kibicujesz Polsce normalnie rozdwojenie jaźni. to raczej dobrze o nim swiadczy tak tak  ja tez zawsze stawiam pięniądze na ekipe X a kibicuje ekipie Y tez sie dziwie  nie generalizuj ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Luc Nillis, patrząc którą partię popierasz, to tak jakbyś wspierał swoich 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
to super najwazniejsze walka, jak wstydu nie ma to szacun dla chlopakow  ale... Rosja -1.5  Nie pisz tak, bo zaczną jechać po Twoich rodzicach, Tobie i w ogóle, że 'kurwa' jesteś. coo ? kurde zjawilem sie dopiero chwile temu, ale nie wiem o co chodzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Luc Nillis, patrząc którą partię popierasz, to tak jakbyś wspierał swoich  hehe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733 |
i under  qrwa jakiego ja mam pecha 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Luc Nilis
ja pierdole, po co ta ironia?
dla mnie to jest normalne, zagral na Rosje ale nie musi widocznie tak jak Ty za wszelka cena wygrac, uda nam sie cos wiecej ugrac to bedzie sie chlopak cieszyl, ale za to anormalnym jest to co Ty piszesz
wielki kij mnie to interesuje co sobie stawiasz, ale pisanie typu 'dawac Rosja, szkoda nerwow' jest po prostu mocno wkurwiajace zapewne nie tylko dla mnie
no offence
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Wlazly - Michajlow
to bylby pojedynek
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
to super najwazniejsze walka, jak wstydu nie ma to szacun dla chlopakow  ale... Rosja -1.5  Nie pisz tak, bo zaczną jechać po Twoich rodzicach, Tobie i w ogóle, że 'kurwa' jesteś. coo ? kurde zjawilem sie dopiero chwile temu, ale nie wiem o co chodzi  Wszyscy co grali na Rusków są 'kurwami' i sprzedaliby swoją matkę za pln 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
Na pewno możemy się cieszyć, że nasi zagrali na otwarte klaty  Mecz walki, mimo niekorzystnego wyniku, fajnie się go ogląda!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
Luc Nillis, patrząc którą partię popierasz, to tak jakbyś wspierał swoich  mlody jakbym Cie nie lubił odpisal bym wulgaryzmem  a tak po przestane na stonowanym aczkolwiek donośnym... odczep się 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
to super najwazniejsze walka, jak wstydu nie ma to szacun dla chlopakow  ale... Rosja -1.5  Nie pisz tak, bo zaczną jechać po Twoich rodzicach, Tobie i w ogóle, że 'kurwa' jesteś. coo ? kurde zjawilem sie dopiero chwile temu, ale nie wiem o co chodzi  to Ciebie w zaden sposob nie tlumaczy, jestes bolszewikiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
w pierwszysch 3 setach mial 20% MIchajlow, teraz sie rozkrecil i gra mega a nam zakrecili Kurka ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Peruwianki dopiero się grzeją.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
zagral na Rosje ale nie musi widocznie tak jak Ty za wszelka cena wygrac Krystian wiadomo że jak zagrałem w necie i ziemniaku solidnie Rosje to nie bede jak debil tu pisał go go Polska, kwestia stawki jak dla mnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
6 pkt to nie jest znowu tak duzo, nie takie straty sie odrabialo, jedziemy !
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
w pierwszysch 3 setach mial 20% MIchajlow, teraz sie rozkrecil i gra mega a nam zakrecili Kurka ...  nam zakręcili wszystkie kurki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
to super najwazniejsze walka, jak wstydu nie ma to szacun dla chlopakow  ale... Rosja -1.5  Nie pisz tak, bo zaczną jechać po Twoich rodzicach, Tobie i w ogóle, że 'kurwa' jesteś. coo ? kurde zjawilem sie dopiero chwile temu, ale nie wiem o co chodzi  Wszyscy co grali na Rusków są 'kurwami' i sprzedaliby swoją matkę za pln   juz rozumiem, zawsze mnie takie podejscie smieszylo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Kurek, ostatnia nadzieja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Pierd** mecz.pl
Pojadę w polityce po PO i niech mnie @Conrad banuje.
To już przechodzi wszelkie granice, co roku kolejne trolle do neta się dorywają.
Szkoda nerwów.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|