|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 541
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2011
Posty: 541 |
BAH 2.90 na Brazil 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
PS kasa z malty za dallas przywieziona  ? a jak  szkoda, że nie oglądałem finałów. Tyle czekałem na zwycięstwo swojej drużyny, a potem nie mogłem tego oglądać na żywo. ale kasa bajeczna, obaj dobrze czuliśmy  teraz niestety lokaut, chociaż myślę, że nie będzie jakiś bardzo długi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
http://www.oddsportal.com/volleyball/world/world-league-2011/russia-brazil-832748/#home-away;2 ?  oddsportal ma jakieś problemy od rana, w ofercie nie widać tych betów
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
O co chodzi z tymi kursami na Brazylie? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Aha, chyba ze tak, bo dziwna sprawa by byla ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005 |
PS kasa z malty za dallas przywieziona  ? a jak  szkoda, że nie oglądałem finałów. Tyle czekałem na zwycięstwo swojej drużyny, a potem nie mogłem tego oglądać na żywo. ale kasa bajeczna, obaj dobrze czuliśmy   doszedl rudy fernandez jak zatrzymaja chandlera barea i wyzdrowieje butler bedzie znowu wesoło w big D
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
http://www.oddsportal.com/volleyball/world/world-league-2011/russia-brazil-832748/#home-away;2 ?  oddsportal ma jakieś problemy od rana, w ofercie nie widać tych betów kuzwa a wchodze na baha i pinnka i szukam  mialo isc grubo i dupa.. kurs bajka mogliby taki dac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
nie ma wielkich szans, by wszyscy zostali. Chandler chce dużej podwyżki, ja uważam, że w pełni na Nią zasługuje, bo to jeden z lepszych centrów w NBA. Bareę bym oddał bez żalu, nigdy go nie lubiłem. Na pierwszy skład się nie nadaje, a takich zadaniowców z ławki można wyłapać, chociażby Rakiety mają obecnie 3 rozgrywających i jedną chcą się pozbyć. Pożegnać Bareę i dać ten kontrakt Chandlerowi, bo na dobrych centrów jest duży wakat, zresztą drafty to potwierdzają. Trzeba też szukać nowego rozgrywającego, bo Kidd zanotował już jak na siebie średni sezon i coraz lepiej nie będzie. Tak ogólnie to zapomniałeś o Beaubois, ciągle wiążę z Nim duże nadzieje jako przyszła pierwsza piątka. A ten Rudy to Nam zbyteczny, aczkolwiek przyda się na ławce jako taka wersja Peji 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
moim zdaniem brazylia ich ruszy w przyjeciu jeszcze mocniej niz my a to wystarczy
no i argentyna z nami pojedzie
nieukrywajmy tego faktu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Nowakowski sympatycznie w wywiadzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
Ja tu widzę dziś kłopoty Rosjan, jeszcze nie mieli słabego dnia a takowy musi sie trafić. Polacy bardzo lubia grać w roli kopciuszka taka już nasza uroda, dlatego nie zgodzę się na 3-0
Biorę plus 2,5 seta na Polskę po 2,00 już jest i ładnie powalczyli o secika 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
argentyna nie jest zmeczona i gra BDB siatkowke
my za to oddychamy rekawami
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 247
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2011
Posty: 247 |
To jedziemy. PanAm Portoryko ?!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 670
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 670 |
Kto byl faworytem w meczu Pań Peru-Kanada? Z góry dziękuję za odpowiedz najlepiej z przedstawieniem kursów przedmeczeowych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
Kto byl faworytem w meczu Pań Peru-Kanada? Z góry dziękuję za odpowiedz najlepiej z przedstawieniem kursów przedmeczeowych. 1.45 na Peru chyba było
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
z kursami bylo 1-6 2-3 ze wskazaniem na peru
sam poczekalem i zagralem na kanadyjki
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
Nowakowski sympatycznie w wywiadzie  mam nadzieje, że on sie z tego stanu dziecięgo ogarnie i zacznie tam napinke pod siatką robić a nie czapa na pojedynczym wsadzona na kimś a on szybciutko plecami się odwrócił i hyc hyc do kółka po cichutku. Możdżonek to samo. Kubiak jaka pozycja mędrca 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
Polska 2.62 Argentyna 1.62 Brazylia 2.40Rosja 1.72 ja tak to widzę na Betfair  to więcej niż przed turniejem  wystawisz może to @2.40 ? Nie wystawię, bo nie można w Polsce wystawiać tego. Czasy gry na Bf się skończyły po powrocie do Polski, teraz zarabiam równo na runie leśnym  Jagody po 12 zł za L idą jak woda
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
mysle ze sie doczekamy 2 na argentyncow
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Nowakowski sympatycznie w wywiadzie  mam nadzieje, że on sie z tego stanu dziecięgo ogarnie i zacznie tam napinke pod siatką robić a nie czapa na pojedynczym wsadzona na kimś a on szybciutko plecami się odwrócił i hyc hyc do kółka po cichutku. Możdżonek to samo. Kubiak jaka pozycja mędrca  Kubiak tak reaguje na stres chyba, bo ta raczka mu chodzi caly czas  no Piotrek jest cichy i tyle, nie wymagaj od niego, zeby prowokowal przeciwnikow, to nie jego "styl", ale fakt moglby czasami sobie krzyknac, ja bym nie wytrzymal
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|