Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 72 z 74 1 2 70 71 72 73 74
Dołączył: Jun 2011
Posty: 541
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 541
BAH 2.90 na Brazil laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by thunder7
PS kasa z malty za dallas przywieziona smile ?

a jak piwo

szkoda, że nie oglądałem finałów. Tyle czekałem na zwycięstwo swojej drużyny, a potem nie mogłem tego oglądać na żywo.

ale kasa bajeczna, obaj dobrze czuliśmy wink

teraz niestety lokaut, chociaż myślę, że nie będzie jakiś bardzo długi

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by Gaske
http://www.oddsportal.com/volleyball/world/world-league-2011/russia-brazil-832748/#home-away;2

? blush

oddsportal ma jakieś problemy od rana, w ofercie nie widać tych betów

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
O co chodzi z tymi kursami na Brazylie? blush

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Aha, chyba ze tak, bo dziwna sprawa by byla ;-)

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by thunder7
PS kasa z malty za dallas przywieziona smile ?

a jak piwo

szkoda, że nie oglądałem finałów. Tyle czekałem na zwycięstwo swojej drużyny, a potem nie mogłem tego oglądać na żywo.

ale kasa bajeczna, obaj dobrze czuliśmy wink


piwo doszedl rudy fernandez jak zatrzymaja chandlera barea i wyzdrowieje butler bedzie znowu wesoło w big D


Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by Gaske
http://www.oddsportal.com/volleyball/world/world-league-2011/russia-brazil-832748/#home-away;2

? blush

oddsportal ma jakieś problemy od rana, w ofercie nie widać tych betów

kuzwa a wchodze na baha i pinnka i szukam laugh mialo isc grubo i dupa.. kurs bajka mogliby taki dac grin

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
nie ma wielkich szans, by wszyscy zostali. Chandler chce dużej podwyżki, ja uważam, że w pełni na Nią zasługuje, bo to jeden z lepszych centrów w NBA.

Bareę bym oddał bez żalu, nigdy go nie lubiłem. Na pierwszy skład się nie nadaje, a takich zadaniowców z ławki można wyłapać, chociażby Rakiety mają obecnie 3 rozgrywających i jedną chcą się pozbyć.

Pożegnać Bareę i dać ten kontrakt Chandlerowi, bo na dobrych centrów jest duży wakat, zresztą drafty to potwierdzają.

Trzeba też szukać nowego rozgrywającego, bo Kidd zanotował już jak na siebie średni sezon i coraz lepiej nie będzie.

Tak ogólnie to zapomniałeś o Beaubois, ciągle wiążę z Nim duże nadzieje jako przyszła pierwsza piątka.

A ten Rudy to Nam zbyteczny, aczkolwiek przyda się na ławce jako taka wersja Peji wink

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
moim zdaniem brazylia ich ruszy w przyjeciu jeszcze mocniej niz my a to wystarczy

no i argentyna z nami pojedzie

nieukrywajmy tego faktu

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Nowakowski sympatycznie w wywiadzie tongue

Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Originally Posted by Pier
Ja tu widzę dziś kłopoty Rosjan, jeszcze nie mieli słabego dnia a takowy musi sie trafić. Polacy bardzo lubia grać w roli kopciuszka taka już nasza uroda, dlatego nie zgodzę się na 3-0

Biorę plus 2,5 seta na Polskę po 2,00 już jest

i ładnie powalczyli o secika piwo

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
argentyna nie jest zmeczona i gra BDB siatkowke

my za to oddychamy rekawami

Dołączył: Feb 2011
Posty: 247
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Feb 2011
Posty: 247
To jedziemy. PanAm Portoryko ?!!

Dołączył: Jul 2004
Posty: 670
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 670
Kto byl faworytem w meczu Pań Peru-Kanada?
Z góry dziękuję za odpowiedz najlepiej z przedstawieniem kursów przedmeczeowych.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Originally Posted by luka601
Kto byl faworytem w meczu Pań Peru-Kanada?
Z góry dziękuję za odpowiedz najlepiej z przedstawieniem kursów przedmeczeowych.

1.45 na Peru chyba było

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
z kursami bylo 1-6 2-3 ze wskazaniem na peru

sam poczekalem i zagralem na kanadyjki

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Originally Posted by Wojtas_
Nowakowski sympatycznie w wywiadzie tongue

mam nadzieje, że on sie z tego stanu dziecięgo ogarnie i zacznie tam napinke pod siatką robić a nie czapa na pojedynczym wsadzona na kimś a on szybciutko plecami się odwrócił i hyc hyc do kółka po cichutku. Możdżonek to samo.

Kubiak jaka pozycja mędrca grin

Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by zmarcin
Polska 2.62
Argentyna 1.62

Brazylia 2.40
Rosja 1.72

ja tak to widzę na Betfair smile

to więcej niż przed turniejem wink

wystawisz może to @2.40 ?


Nie wystawię, bo nie można w Polsce wystawiać tego. Czasy gry na Bf się skończyły po powrocie do Polski, teraz zarabiam równo na runie leśnym piwo
Jagody po 12 zł za L idą jak woda

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
mysle ze sie doczekamy 2 na argentyncow

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Originally Posted by anfa_
Originally Posted by Wojtas_
Nowakowski sympatycznie w wywiadzie tongue

mam nadzieje, że on sie z tego stanu dziecięgo ogarnie i zacznie tam napinke pod siatką robić a nie czapa na pojedynczym wsadzona na kimś a on szybciutko plecami się odwrócił i hyc hyc do kółka po cichutku. Możdżonek to samo.

Kubiak jaka pozycja mędrca grin

Kubiak tak reaguje na stres chyba, bo ta raczka mu chodzi caly czas tongue

no Piotrek jest cichy i tyle, nie wymagaj od niego, zeby prowokowal przeciwnikow, to nie jego "styl", ale fakt moglby czasami sobie krzyknac, ja bym nie wytrzymal

Strona 72 z 74 1 2 70 71 72 73 74

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, aker, burbon, forty), 2,030 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,573
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1