Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 20 1 2 4 5 6 7 8 19 20
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
"W ustawie zostanie zapisane, że organizacja losowań może odbywać się w określonych odstępach czasu?

Nie możemy dopuścić do sytuacji, w której gra poprzez sieć Internet będzie organizowana zbyt często, bo to mogłoby sprzyjać tworzeniu uzależnień."

Podziwiam dziennikarzy, że nie wybuchają śmiechem laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
To wszystko to jeden cyrk na kolkach, jutro wchodzi ustawa a wlaczam mecz wisly a tam ogromne banery betathome, unibet i na dokladke tobet z polskim napisem - zaklady bukmacherskie laugh

Dołączył: Oct 2010
Posty: 31
W
newbie
newbie
W Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 31
Agassi miał rację pisząc o tym, że J.Kapica powołuje się na te wyniki badań i wyroki sądów, które mu pasują. We wspomnianym wywiadzie odnosząc się do pokera podaje przykład wyroku sądu w Szwajcarii - chociaż wielokrotnie obie federacje pokerowe udowadniały mu, że istnieje kilkanaście albo i kilkadziesiąt wyroków/decyzji itd. mówiących o tym, że poker to gra umiejętności, a nie gra hazardowa. Już pomijam fakt, że minister jak mantrę powtarza o czynniku losowym, czyli rozdawaniu kart...no bez jaj!

Ten fragment też jest ciekawy:

"Niewątpliwie poker jest grą hazardową nie tylko w Polsce, ale również w takich krajach jak Łotwa, Litwa, Węgry, Portugalia, Szwecja, Belgia, Finlandia, Niemcy, Szwajcaria, Chorwacja, Słowenia, Wielka Brytania, Republika Czeska oraz we Francji."

Wydaje mi się, że tutaj również mija się z prawdą. Przykładowo w Czechach jak grzyby po deszczu rosną kluby pokerowe, a poker nie jest chyba wciągnięty na listę gier hazardowych. W Belgii, Francji, na Łotwie wprowadzono system licencyjny, ale gra w pokera jest legalna (w sieci i w kasynach). W Finlandii istnieje monopol państwowy, ale w sieci też można grać. No i tak można wymieniać. Chyba we wszystkich tych krajach można normalnie w kasynach grać na pieniądze, a w turniejach nie ma podatku 25% od wygranych, jak u nas.

Nie do końca chce mi się wierzyć, że w tych wszystkich krajach poker uznawany jest za hazard. Nawet jeżeli to pan minister cwanie pomija to jak naprawdę wygląda tam sytuacja. A prawda jest taka, że wszędzie legalizują, a u nas zabraniają.

Pozdrawiam.


Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
a mnie wkurwia to ze pierdoli o uzaleznieniach, ze to dla dobra polakow, a co kurwa robi alkohol? niech kurwa zdelegalizuja go bo uzaleznia gorzej niz kasyno i poker do huja pana, jestem wkuriwony na ten jebany rzad, dziekuje za uwage

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by stoprocent_
a mnie wkurwia to ze pierdoli o uzaleznieniach, ze to dla dobra polakow, a co kurwa robi alkohol? niech kurwa zdelegalizuja go bo uzaleznia gorzej niz kasyno i poker do huja pana, jestem wkuriwony na ten jebany rzad, dziekuje za uwage

na 200% będziesz miał i pokera on-line i kasyno on-line tyle,że pod szyldem Totalizatora Sportowego

http://www.e-play.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=2086:totalizator-sportowy-przejmie-casinos-poland&Itemid=35

Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by stoprocent_
a mnie wkurwia to ze pierdoli o uzaleznieniach, ze to dla dobra polakow, a co kurwa robi alkohol? niech kurwa zdelegalizuja go bo uzaleznia gorzej niz kasyno i poker do huja pana, jestem wkuriwony na ten jebany rzad, dziekuje za uwage

na 200% będziesz miał i pokera on-line i kasyno on-line tyle,że pod szyldem Totalizatora Sportowego

http://www.e-play.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=2086:totalizator-sportowy-przejmie-casinos-poland&Itemid=35

No pewnie. Przecież Rychu i Zdzichu też muszą wyjść na swoje. A czasy teraz ciężkie idą. A wybory tuż tuż

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Wlasnie zrealizowalem ostatni przelew z PL konta bankowego do bukmachera.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Originally Posted by Experto
Wlasnie zrealizowalem ostatni przelew z PL konta bankowego do bukmachera.

ryzykant laugh ja nie gram bo to nielegalne. Obstawiam sobie w myślach i później sprawdzam wyniki wink

Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Aaa. Ostatni zakład w Bet365 zagrałem i idę spać. Jutro już mnie nic nie czeka laugh

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237
czyli co? od dzis zaklady online to temat tabu? inwigilacja forum? wielki brat patrzy

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
O ktorej otwieraja STS?

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Experto
O ktorej otwieraja STS?

Od 10,

Leć zajmij kolejkę,
bo kasy zabraknie wink

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Originally Posted by akagi
Od 10,

Leć zajmij kolejkę,
bo kasy zabraknie wink
Mi kolega zajął. W zamian muszę mu sypnąć galantymi peffkami. Poratujcie czymś... blush crazy

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Originally Posted by Vader
Mi kolega zajął. W zamian muszę mu sypnąć galantymi peffkami. Poratujcie czymś... blush crazy

Polecam jakies handi albo o/u w singlu po 1.75-1.75 (1.54-1.54 po odliczeniu podatku) cop

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163
Ja polecam Betako. Bardzo atrakcyjne kursy. hura

Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461
ja ta mam to w dupie...gram o konsekwencjach jakby co Wam opowiem gwizdek zaczynam mecz aplauz dobrze2

Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046

Dołączył: Jan 2008
Posty: 4
G
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 4
A ja spoko w STS tysiak na 3796) Kecskemeti – Aktobe 1

Wynik końcowy Kurs: 2.40 i mam gdzieś całą świat

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Originally Posted by silver
ja ta mam to w dupie...gram o konsekwencjach jakby co Wam opowiem gwizdek zaczynam mecz aplauz dobrze2

Ja też, jak coś wyślę wam gryps z pierdla żebyście chowali modemy do szafy.

Strona 6 z 20 1 2 4 5 6 7 8 19 20

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, betowiec, latajaca_holenderka, Sensei, alfa, Lukasz111, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma), 3,039 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,737
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1