|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424 |
"W ustawie zostanie zapisane, że organizacja losowań może odbywać się w określonych odstępach czasu? Nie możemy dopuścić do sytuacji, w której gra poprzez sieć Internet będzie organizowana zbyt często, bo to mogłoby sprzyjać tworzeniu uzależnień." Podziwiam dziennikarzy, że nie wybuchają śmiechem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708 |
To wszystko to jeden cyrk na kolkach, jutro wchodzi ustawa a wlaczam mecz wisly a tam ogromne banery betathome, unibet i na dokladke tobet z polskim napisem - zaklady bukmacherskie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2010
Posty: 31 |
Agassi miał rację pisząc o tym, że J.Kapica powołuje się na te wyniki badań i wyroki sądów, które mu pasują. We wspomnianym wywiadzie odnosząc się do pokera podaje przykład wyroku sądu w Szwajcarii - chociaż wielokrotnie obie federacje pokerowe udowadniały mu, że istnieje kilkanaście albo i kilkadziesiąt wyroków/decyzji itd. mówiących o tym, że poker to gra umiejętności, a nie gra hazardowa. Już pomijam fakt, że minister jak mantrę powtarza o czynniku losowym, czyli rozdawaniu kart...no bez jaj!
Ten fragment też jest ciekawy:
"Niewątpliwie poker jest grą hazardową nie tylko w Polsce, ale również w takich krajach jak Łotwa, Litwa, Węgry, Portugalia, Szwecja, Belgia, Finlandia, Niemcy, Szwajcaria, Chorwacja, Słowenia, Wielka Brytania, Republika Czeska oraz we Francji."
Wydaje mi się, że tutaj również mija się z prawdą. Przykładowo w Czechach jak grzyby po deszczu rosną kluby pokerowe, a poker nie jest chyba wciągnięty na listę gier hazardowych. W Belgii, Francji, na Łotwie wprowadzono system licencyjny, ale gra w pokera jest legalna (w sieci i w kasynach). W Finlandii istnieje monopol państwowy, ale w sieci też można grać. No i tak można wymieniać. Chyba we wszystkich tych krajach można normalnie w kasynach grać na pieniądze, a w turniejach nie ma podatku 25% od wygranych, jak u nas.
Nie do końca chce mi się wierzyć, że w tych wszystkich krajach poker uznawany jest za hazard. Nawet jeżeli to pan minister cwanie pomija to jak naprawdę wygląda tam sytuacja. A prawda jest taka, że wszędzie legalizują, a u nas zabraniają.
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344 |
a mnie wkurwia to ze pierdoli o uzaleznieniach, ze to dla dobra polakow, a co kurwa robi alkohol? niech kurwa zdelegalizuja go bo uzaleznia gorzej niz kasyno i poker do huja pana, jestem wkuriwony na ten jebany rzad, dziekuje za uwage
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
a mnie wkurwia to ze pierdoli o uzaleznieniach, ze to dla dobra polakow, a co kurwa robi alkohol? niech kurwa zdelegalizuja go bo uzaleznia gorzej niz kasyno i poker do huja pana, jestem wkuriwony na ten jebany rzad, dziekuje za uwage na 200% będziesz miał i pokera on-line i kasyno on-line tyle,że pod szyldem Totalizatora Sportowego http://www.e-play.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=2086:totalizator-sportowy-przejmie-casinos-poland&Itemid=35
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306 |
a mnie wkurwia to ze pierdoli o uzaleznieniach, ze to dla dobra polakow, a co kurwa robi alkohol? niech kurwa zdelegalizuja go bo uzaleznia gorzej niz kasyno i poker do huja pana, jestem wkuriwony na ten jebany rzad, dziekuje za uwage na 200% będziesz miał i pokera on-line i kasyno on-line tyle,że pod szyldem Totalizatora Sportowego http://www.e-play.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=2086:totalizator-sportowy-przejmie-casinos-poland&Itemid=35 No pewnie. Przecież Rychu i Zdzichu też muszą wyjść na swoje. A czasy teraz ciężkie idą. A wybory tuż tuż
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Wlasnie zrealizowalem ostatni przelew z PL konta bankowego do bukmachera.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
Wlasnie zrealizowalem ostatni przelew z PL konta bankowego do bukmachera. ryzykant  ja nie gram bo to nielegalne. Obstawiam sobie w myślach i później sprawdzam wyniki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Aaa. Ostatni zakład w Bet365 zagrałem i idę spać. Jutro już mnie nic nie czeka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237 |
czyli co? od dzis zaklady online to temat tabu? inwigilacja forum? wielki brat patrzy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Od 10, Leć zajmij kolejkę, bo kasy zabraknie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
Od 10, Leć zajmij kolejkę, bo kasy zabraknie  Mi kolega zajął. W zamian muszę mu sypnąć galantymi peffkami. Poratujcie czymś... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Mi kolega zajął. W zamian muszę mu sypnąć galantymi peffkami. Poratujcie czymś...  Polecam jakies handi albo o/u w singlu po 1.75-1.75 (1.54-1.54 po odliczeniu podatku) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163 |
Ja polecam Betako. Bardzo atrakcyjne kursy. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461 |
ja ta mam to w dupie...gram o konsekwencjach jakby co Wam opowiem  zaczynam mecz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2008
Posty: 4 |
A ja spoko w STS tysiak na 3796) Kecskemeti – Aktobe 1
Wynik końcowy Kurs: 2.40 i mam gdzieś całą świat
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
ja ta mam to w dupie...gram o konsekwencjach jakby co Wam opowiem  zaczynam mecz  Ja też, jak coś wyślę wam gryps z pierdla żebyście chowali modemy do szafy.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|