|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
Panowie jak widzicie dzisiaj El. LM ;>
Wisła da rade?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
2:0 3:1 tak to widzę dla WIsły 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
Witam ... kobitki z usa dadzą radę ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
Malmo o2,5 Wisła lub remis Szwecja lub remis  
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
ambitna wypowiedz. moze jaśniej STASIU?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
 pewniak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
Wisła lub remis czyli X2 kurs ~1.10 nie warte ryzyka. Kazdy wie jak spisuja sie nasze zespoly w europie np. Jagielonia  Do tego to pierwszy mecz o "punkty" dla Wisly, a gospodarze sa w trakcie sezonu. +1.5 @ 1.40 1X @ 2.25 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
Wisła lub remis czyli X2 kurs ~1.10 nie warte ryzyka. Kazdy wie jak spisuja sie nasze zespoly w europie np. Jagielonia  Do tego to pierwszy mecz o "punkty" dla Wisly, a gospodarze sa w trakcie sezonu. +1.5 @ 1.40 1X @ 2.25  Na Wisełke za mały kurs bo dla mnie rowniez sa to porownywalne druzyny klasowo a tak jak piszesz gospodarze w trakcie sezonu. Ja jednak daje na wstrzymanie przy tym spotkaniu BATE win @1,40 + Partizan -1,5 @1,55 AKO @2,17 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
bry 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
Wisła lub remis czyli X2 kurs ~1.10 nie warte ryzyka. Kazdy wie jak spisuja sie nasze zespoly w europie np. Jagielonia  Do tego to pierwszy mecz o "punkty" dla Wisly, a gospodarze sa w trakcie sezonu. +1.5 @ 1.40 1X @ 2.25  nie biorę pod uwage porażki Wiślaków, dlatego x2 dla mnie pewne  ale każdy ma swoją opinie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853 |
Skonto strzeli plus HJK...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
dauszwili,aladaszwili,grigalaszwili,eliawa i czinam..... start jedziemy po 1.5+ a moze nawet 2.5+ 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
Cali Rodacy POLACY  grają przeciwko swoim  Chuj mnie obchodzi czy ich lubicie czy nie ale zachowujecie sie jakbyscie lige Łotewska grali od urodzenia a Skonto było Waszą naj drużyną 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
Wisła lub remis czyli X2 kurs ~1.10 nie warte ryzyka. Kazdy wie jak spisuja sie nasze zespoly w europie np. Jagielonia  Do tego to pierwszy mecz o "punkty" dla Wisly, a gospodarze sa w trakcie sezonu. +1.5 @ 1.40 1X @ 2.25  Na Wisełke za mały kurs bo dla mnie rowniez sa to porownywalne druzyny klasowo a tak jak piszesz gospodarze w trakcie sezonu. Ja jednak daje na wstrzymanie przy tym spotkaniu BATE win @1,40 + Partizan -1,5 @1,55 AKO @2,17  bez jaj. zobacz sobie na sklada wisly, na ich transfery. ci co grali w poprzednim sezonie to wiadomo czego mozna sie po nich spodziewac. dodajac do tego tych co przyszli to mamy w sumie naprawde silna kadre. oczywiscie nazwiska nie graja, ale z cala pewnoscia stac ich na latwe ogranie takiego skonto ryga. oczywiscie nie oczekuje wyniku 5:0 dla wisly, ale zwyciestwo wydaje mi sie dosyc pewne a kurs 1.7 jest warty zagrania
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
taki melikson sam pewnie pojedzie ich cala obrone 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
Cali Rodacy POLACY  grają przeciwko swoim  Chuj mnie obchodzi czy ich lubicie czy nie ale zachowujecie sie jakbyscie lige Łotewska grali od urodzenia a Skonto było Waszą naj drużyną  bager jezeli twoja wypowiedz odnosi sie do mojego postu to akurat nie ma to nic wspolnego z meczem skonto-wisla 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
dauszwili,aladaszwili,grigalaszwili,eliawa i czinam..... start jedziemy po 1.5+ a moze nawet 2.5+  tak jest 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|