|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
http://podatki.gazetaprawna.pl/artykuly/531149,obstawianie_meczow_w_sieci_znow_moze_byc_legalne.html
"W Polsce muszą postawić serwery, by resort finansów mógł w każdej chwili sprawdzić, kto i za ile zagrał. Musi to być urządzenie rejestrujące, które będzie archiwizowało wszelkie ruchy między organizatorem zakładów wzajemnych a graczem - wyjaśnia radiu Sylwia Stelmachowska z resortu finansów. Dodaje, że internetowa bukmacherka będzie możliwa jedynie, gdy pieniądze na zakład sportowy przelejemy z konta bankowego"
Co oni wymyślają? po co im takie dane? w jaki sposób firmy mają być konkurencyjne w stosunku do zachodnich, jak niedługo, żeby zagrać meczyk będzie trzeba pisać podanie do resortu finansów? Druga sprawa, dziesiątki systemów wpłat i wypłat, ale u nas tylko konto bankowe będzie dozwolone (w sumie to chyba pierwsze tego typu info, albo ta Sylwia mówi bzdury). Ogólnie smutny kabaret. Po co im takie dane? Zeby mogli o dowolnej porze dnia i nocy inwigilowac Kowalskiego czy innego Nowaka. Kurwa - czuje sie jakbysmy cofneli sie o 30 lat w czasie... Niech ktos mi w wyborach zaglosuje na PO to leb ukrece! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Po pierwsze to PiS chciałby najwięcej danych mieć i najdłużej je przechowywać, mieliśmy już obciach z 10-letnią retencją wszystkich danych mimo iż Unia pozwala jedynie na 2... i PiSdy musiały odpuścić.  Zresztą, do tego typu dyskusji jest inny temat... Natomiast jeśli chodzi o serwery to jest to czymś normalnym, że jeśli masz licencję danego kraju to trzymasz tam też serwer z danymi. Tak samo jest np. na Malcie. Nie możesz mieć licencję na Malcie a serwery trzymać w Mozambiku...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Własnie o to chodzi Conrad,że Unia wyjebała ppisowską ustawe hazardową do kosza i PIS kurwa odpuścił a PO NIE dojebie Nam i basta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769 |
Heh Conrad, coś czuje, że tylko cienka linia dzieli Cię od tego, żebyś tą ustawę zaczął chwalić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Agassi, o to chodzi że ludzie wyjebali PiS. A w ich ustawie nasyłano WSZYSTKIE agencje "siłowe" by pilnowały ustawy, wymienione były dosłownie ABW, CBŚ oraz także CBA (choć nie wiem jaki chuj ma to wspólnego z korupcją?).
Obecna ustawa to też kompletny gniot, ale z innych przyczyn. Chcieli zakazać udziału zagranicznych firm... ale jednocześnie zezwolili krajowym na zakłady online, jednocześnie czyniąc obstawianie w necie czymś dozwolonym w Polsce. Według mnie nie da się legalnie zablokować grania w firmach z siedzibą w innym państwie UE.
Zresztą, jeśli spojrzymy na sytuacja przed i po ostatnich zmianach to trzeba podkreślić, że obstawianie w unijnych firmach było także wcześniej "przyblokowane". Teraz zaś doszła możliwość oferowania usług online w Polsce (tylko zakłady), no i doszło zwolnienie podatkowe tak więc nie da się kogoś pod tym względem "udupić".
Natomiast jeśli największym wrogiem hazardu jest PiS (fenomenalnie zdecydowali nie przeciwstawić się rządowi... tylko go poparli - czyli nienawiść Jarusia do hazardu jeszcze większa niż do... Tuska!!!), a na drugim miejscu PO, to pozostaje tylko w takim razie wspierać SLD.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306 |
Okey przerzucilem na inglisz komunikat znikł aczkolwiek nie zagrałem nic bo stan konta tam mam null Można jeszcze tam grać czy nie ? Można. Po prostu to wygodna formuła dla zbuka, który - jakby co - powie: My umywamy ręce. Pan X świadomie łamał prawo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Włączcie sobie live na bwin.
Strony serwisu w języku polskim są skierowane wyłącznie do osób, które chcą skorzystać z naszych usług w języku polskim poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej umywaja rece  co na to Jacek? [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
|
|
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525 |
''Na podstawie nowej ustawy Służbę Celną wyposażono w broń. Ostatnio wydziały do zwalczania przestępczości przy izbach celnych otrzymały pistolety 9 mm Walther P-99 i PPS oraz strzelby gładkolufowe tk-355. Wręczenie broni poprzedziły szkolenia strzeleckie prowadzone we współpracy z oddziałami Straży Granicznej.'' http://podatki.gazetaprawna.pl/artykuly/531322,jestes_pilkarskim_kibicem_na_ulicy_strzez_sie_celnika.html o kurwa ja pierdolę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
tak jak pisalem wczesniej nic nie moze zrobic bukowi oprocz wyslania pisma zeby postraszyc , tylko tyle moze zrobic
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 23
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2010
Posty: 23 |
-no chyba , że poskarży się do Cioci "Unii" , że miał pomysła .... a tu klapa
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 3,063 |
o kurwa ja pierdolę  kobiecie nie przystoi posługiwać się takim słownictwem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
Na meczach Wisły to co 3 osoba ma koszulkę z nadrukiem bat-at-home (z czasów umbro) sprzedawali nawet po 29.99 w Sizeerze A służba celna czasami pojawiała się na meczach z psami od dragów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
A służba celna czasami pojawiała się na meczach z psami od dragów  To już z góry zakładają, że jest to jakiś import a nie produkt krajowy? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
Nie wiem co zakładają, raczej poszło hasło z góry (może jakaś inwazja na dilerów) Może ćwiczyli szybsze przepuszczanie przez granice  nie wiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Włączcie sobie live na bwin.
Strony serwisu w języku polskim są skierowane wyłącznie do osób, które chcą skorzystać z naszych usług w języku polskim poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej umywaja rece  co na to Jacek? [ Linked Image] spytałem o zmiany support sens odpowiedzi jest taki: "mamy na to wyjebane"
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 974
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 974 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018 |
ogolnie nie jestem w temacie, ale mam jedno pytanie, czy wg prawa nie możemy grać u buków w sieci? bwin, unibet itp itd ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Jackpot Czas zamknąć ten temat. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|