|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
Ciekawe ile płacą organizatorzy aby przepchnąć swojego do kolejnej rundy  gdybys ogladal Ryderstedta z Gonzalezem oraz RRH z Golubevem to bys zmienil zdanie  a nie pomyślałeś o tym że to ktoś maczał w tym palce  swojego przepychają dość często na takich turniejach a jak to niby maja zrobic? poprostu pojsc do przeciwnika wreczyc mu koperte przy takim turnieju powiedzmy na 5-10 tysiecy euro i powiedziec przegrywaj kolego? nie ma szans na to szczegolnie ze co to niby ma dac kibicow i tak jak na lekarstwo takze nie wydaje mi sie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
Może i tak  Taka Mayr teraz jest w genialnej formie a pojedzie za tydzień na inne turnieje i baty oberwie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018 |
Ciekawe ile płacą organizatorzy aby przepchnąć swojego do kolejnej rundy  gdybys ogladal Ryderstedta z Gonzalezem oraz RRH z Golubevem to bys zmienil zdanie  a nie pomyślałeś o tym że to ktoś maczał w tym palce  swojego przepychają dość często na takich turniejach szkoda że w Polsce jeszcze na to nie wpadli  może w Poznaniu będą ustawki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
ale Mayr napiepsza 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
Ciekawe ile płacą organizatorzy aby przepchnąć swojego do kolejnej rundy  gdybys ogladal Ryderstedta z Gonzalezem oraz RRH z Golubevem to bys zmienil zdanie  a nie pomyślałeś o tym że to ktoś maczał w tym palce  swojego przepychają dość często na takich turniejach a jak to niby maja zrobic? poprostu pojsc do przeciwnika wreczyc mu koperte przy takim turnieju powiedzmy na 5-10 tysiecy euro i powiedziec przegrywaj kolego? nie ma szans na to szczegolnie ze co to niby ma dac kibicow i tak jak na lekarstwo takze nie wydaje mi sie wystarczy sobie popatrzec na te mniejsze turnieje jak Houston czy Johannesburg
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 749
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2010
Posty: 749 |
jak dzis widzicie mecze w Sopocie ?  jakies typy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Może i tak  Taka Mayr teraz jest w genialnej formie a pojedzie za tydzień na inne turnieje i baty oberwie  2 tygodnie temu byłem na jej meczu w Toruniu. Grała 20% tego co dziś widzę . No ale teraz gra u siebie , mobilizacja robi swoje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 597
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2009
Posty: 597 |
Kubot+ Ferrero
co myslicie??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
z kim jutro Mayr ? bo nie cchce mi się patrzeć
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
Pewnie rodzina na trybach piknik i dlatego tak jej zależy na tym meczu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
koncz szwedzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018 |
Pewnie rodzina na trybach piknik i dlatego tak jej zależy na tym meczu  to dobrze jej zalezy my zarabiamy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
z kim jutro Mayr ? bo nie cchce mi się patrzeć to niech ci sie zachce  o ile wygra to z kims z pary Pervak/Pous-Tio
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Giraldo + JFC 5/10 bez jaj, przygoda klapek musi się dziś skończyć, GGL pusiak, Gimeno to samo, Giraldo w formie w 2 setach powinien zamknąć Polaka  Klapki, klapki, klapki, a czy w 2 setach ? Może być w 3  jesli masz życzenie może być i w trzech  byle Giraldo na koniec, i kasa się w portfelu zgadzała 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018 |
Ryderstadt to żyła złota normalnie 2 mecze a tyle $$$ na nim obłowiłem się
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
z kim jutro Mayr ? bo nie cchce mi się patrzeć to niech ci sie zachce  o ile wygra to z kims z pary Pervak/Pous-Tio to ja jutro grubo na Nią  ze 1,8 - 2,2 będzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 749
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2010
Posty: 749 |
ma ktos moze liste kwali do Atlanty i Hamburga?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
Ryderstadt to żyła złota normalnie 2 mecze a tyle $$$ na nim obłowiłem się no w tym meczu tez zarobilem. ale to sie juz skonczyło almagro no jakby nie chcial i nei spinal sie i nie pomagali sedziwie organizatorzy garstka kibiców itd  juz nie przejdzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
a.k.a. "Lyon"
|
|
a.k.a. "Lyon"
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609 |
Hofmanova jak ty mogłaś przegrać z tym beztalenciem Evtimovą :shoched:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018 |
Hofmanova jak ty mogłaś przegrać z tym beztalenciem Evtimovą :shoched: fochy małej i przegrała..niestety
|
|
|
Link skopiowany do schowka