|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674 |
Oryginalnie wysłał costam: [qb]Witam. Kilka pytan:
1. Dlaczego przy wplacie karta "visa electron inteligo" expekt dolicza jakas brzydka prowizje? [/qb] Expekt nie dolicza zadnej prowizji pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 154
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2003
Posty: 154 |
Ja w zwiąku z promocją w expekcie:wyslalem do nich nastepujacego maila: Mam następujące pytanie związane z Waszą nową promocja "ZAPROŚ PRZYJACIELA".Otóż w szczegółach promocji zamieściliscie nastepujacą informacje cytat: "Twoi przyjaciele muszą obrócić kwotę 50 PLN (150 PLN depozyt + 50 PLN bonus) trzykrotnie, aby być uprawnionym do wypłaty bonusu. Jeżeli wypłata będzie dokonana zanim suma zostanie trzykrotnie zainwestowana w zakłady, bonus zostanie anulowany" Ponieważ nie jest ta informacja dla mnie do końca zrozumiana mam pytanie: Czy jezeli mój znajomy dokona depozytu 150zl i dostanie od Was bonus 50zl to musi obrocic 3 krotnie bonusem czytaj 3x50zl=150zl czy tez depozytem + bonusem=200x3=600zl .Prosze o odpowiedz na to pytanie.
Dostałem następująca odpowiedz: Pana przyjaciel musi obrocic trzykrotnie kwota depozytu wraz z bonusem, czyli trzykrotnie kwota 200 PLN.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2003
Posty: 7 |
[qb]Oryginalnie wysłał WiWo: Expekt nie dolicza zadnej prowizji. pozdr [/qb] Mam rozumiec ze tylko mnie wyswietla sie info w stylu: depozyt 300.00 PLN prowizja (2.5%) 7.50 PLN --------------- suma do zapłacenia 307.50 PLN ? Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674 |
Oryginalnie wysłał costam: [qb] [qb]Oryginalnie wysłał WiWo: Expekt nie dolicza zadnej prowizji. pozdr [/qb] Mam rozumiec ze tylko mnie wyswietla sie info w stylu: depozyt 300.00 PLN prowizja (2.5%) 7.50 PLN --------------- suma do zapłacenia 307.50 PLN ? Pozdrawiam[/qb] Sorry, byc moze cos sie zmienilo od mojego ostatniego depozytu. moze ktos inny bardziej zorientowany sie wypowie. pozdr i sorry jeszcze raz za blad
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
Mój numer id to 829806 jeśli byłoby więcej chętnych myśle że jakiegoś vouchera innym też mógłbym przeslać np.4gości,czyli +200 żeby było uczciwie 150:5=30 50 zeta dla mnie,reszte na 4+ja dzielimy po równo (tylko najpierw gościu musiał by mi napisac że podaje moje id ,żebym pózniej nie dał falszywej osobie vouchera(jeśli wreszcie zostana uruchomione) lub jakiegos przelewu na konto). Co do obrotu kasy nie powinno być problemu w pazdzierniku wpłaciłem 500 dostałem 20% i obróciłem wciągu 3 tygodni 3razy stawiając głownie na single ,wypłaciłem będac 100 bonusu do przodu i jeszcze pare złotych zostało. e-mail zyla101@interia.pl Są jacyś chetni.Prosze o kontakt jakąś osobe która udostępniła by mi swoj id ,żebym mógł ją podac jako przyjaciela mojego ojca ,bo jesli podał bym swoj to by mi nie uwzglednili.Mam jeszcze jedno pytanie moi kumple zarejestrowali sie w expektcie ale nie kazdy ma konto w banku,czy w takim wypadku jesli kasa by szła zmojego konta na ich expekt mógłby nie wypłacić bonusu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Czyli przyjaciel musi obrocic 3 razy 200zl- a ja 3x50zl??
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Ps:chyba vouchery nie dzialaja jeszcze
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 173
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 173 |
ponawiam pytanie-czy ekarta dziala bez zadnych problemow w expekcie? czy nie ma zadnych prowizji za przelew wygranych na konto?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Oryginalnie wysłał geese: [qb]ponawiam pytanie-czy ekarta dziala bez zadnych problemow w expekcie? czy nie ma zadnych prowizji za przelew wygranych na konto?[/qb] Jakie konto?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 122
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2002
Posty: 122 |
GerardYo -- dokladnie tak jak mowisz -- przyjaciel 3 x 200 pln a Ty 3 x 50 pln
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 173
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 173 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Oryginalnie wysłał geese: [qb]konto bankowe[/qb] Za przelew na konto w złotówkach do banku w Polsce nie ma opłat.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam , mam taki problem. Założyłem konto w expekt ale nie moge dokonać przelewu. Posiadam konto internetowe w PKO BP.Ponieważ nie ma danego adresu a takowego nie moge znaleźć. Czy ktoś potrafiłby mi pomoć i wpisac jakie dane mam napisac bo sie pogubiłem. Z góry dziękuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 173
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 173 |
ponawiam pytanko:czy ekarta chodzi w expekcie bez problemów?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555 |
Oryginalnie wysłał woojek: [qb]Witam , mam taki problem. Założyłem konto w expekt ale nie moge dokonać przelewu. Posiadam konto internetowe w PKO BP.Ponieważ nie ma danego adresu a takowego nie moge znaleźć. Czy ktoś potrafiłby mi pomoć i wpisac jakie dane mam napisac bo sie pogubiłem. Z góry dziękuje[/qb] Masz konto w Inteligo? Nie latwiej wplacic karta?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
no tylko ze na konto kumpla wplynelo 50zl a na moje nie, choc wyslal emaila o tytule Referral podajac zarowno moj jak i swoj numer od razu na jego konice pojawilo sie 50zl a na moim od 3 dni nic, napisalem do expekt to powiedzili mi prosimy o podanie id kumpla ktory zalozyl konto no i to zrobilem od 2 dni nic........
jesli cos sie zmieni to oczywiscie napisze, ale w tej chwili jest tak ze nie dotrzymuja warunkow promocji...
hmnm, moze za 10 dni? tylko czemu mi tego nie napisali w emailu?
Kiedy otrzymam swój bonus? Otrzymasz bonus w kwocie 50 PLN za każdą zaproszoną osobę, po upłynięciu 10 dni od daty zakończenia trwania kampanii. Bonus może byc wypłacony tylko wtedy, jeżeli Twoi przyjaciele dokonają depozytu w minimalnej kwocie 150 PLN i umieszczą przynajmniej jeden zakład w Expekt.com.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433 |
Niechce mi wskoczyć na stronke expekt.com pojawia sie: application error
Restart your browser and try again. If this doesn't solve the problem then please contact us.
Kind Regards
Expekt.com Support
Gram tam od niedawna (od wtorku) Często to sie tak robi? Ma ktoś jeszcze taki problem teraz ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 74
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2003
Posty: 74 |
Oryginalnie wysłał Mregal: [qb]Niechce mi wskoczyć na stronke expekt.com pojawia sie: application error
Restart your browser and try again. If this doesn't solve the problem then please contact us.
Kind Regards
Expekt.com Support
Gram tam od niedawna (od wtorku) Często to sie tak robi? Ma ktoś jeszcze taki problem teraz ?[/qb] W tej chwili tam byłem.Nic się nie dzieje i nie działo.Gram u nich około dwóch miesięcy. Pozdrowienia i wys.wygranych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 154
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2003
Posty: 154 |
Wykasuj pliki cookies i powinno byc wszystko ok
|
|
|
Link skopiowany do schowka