Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 13 1 2 5 6 7 8 9 12 13
#47980 02/12/2003 17:15
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
Quote
Oryginalnie wysłał costam:
[qb]Witam.
Kilka pytan:

1. Dlaczego przy wplacie karta "visa electron inteligo" expekt dolicza jakas brzydka prowizje?
[/qb]
Expekt nie dolicza zadnej prowizji

pozdr

Bonus: Unibet
#47981 02/12/2003 17:28
Dołączył: Sep 2003
Posty: 154
T
member
member
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 154
Ja w zwiąku z promocją w expekcie:wyslalem do nich nastepujacego maila:
Mam następujące pytanie związane z Waszą nową promocja "ZAPROŚ PRZYJACIELA".Otóż w szczegółach promocji zamieściliscie nastepujacą informacje cytat:
"Twoi przyjaciele muszą obrócić kwotę 50 PLN (150 PLN depozyt + 50 PLN bonus) trzykrotnie, aby być uprawnionym do wypłaty bonusu. Jeżeli wypłata będzie dokonana zanim suma zostanie trzykrotnie zainwestowana w zakłady, bonus zostanie anulowany"
Ponieważ nie jest ta informacja dla mnie do końca zrozumiana mam pytanie: Czy jezeli mój znajomy dokona depozytu 150zl i dostanie od Was bonus 50zl to musi obrocic 3 krotnie bonusem czytaj 3x50zl=150zl czy tez depozytem + bonusem=200x3=600zl .Prosze o odpowiedz na to pytanie.

Dostałem następująca odpowiedz:
Pana przyjaciel musi obrocic trzykrotnie kwota depozytu wraz z bonusem, czyli trzykrotnie kwota 200 PLN.

#47982 02/12/2003 18:17
Dołączył: Sep 2003
Posty: 7
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 7
Quote
[qb]Oryginalnie wysłał WiWo:
Expekt nie dolicza zadnej prowizji.
pozdr
[/qb]
Mam rozumiec ze tylko mnie wyswietla sie info w stylu:

depozyt
300.00 PLN
prowizja (2.5%) 7.50 PLN
---------------
suma do zapłacenia 307.50 PLN

?

Pozdrawiam

#47983 02/12/2003 18:34
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
Quote
Oryginalnie wysłał costam:
[qb]
Quote
[qb]Oryginalnie wysłał WiWo:
Expekt nie dolicza zadnej prowizji.
pozdr
[/qb]
Mam rozumiec ze tylko mnie wyswietla sie info w stylu:

depozyt
300.00 PLN
prowizja (2.5%) 7.50 PLN
---------------
suma do zapłacenia 307.50 PLN

?

Pozdrawiam[/qb]
Sorry, byc moze cos sie zmienilo od mojego ostatniego depozytu. moze ktos inny bardziej zorientowany sie wypowie.

pozdr i sorry jeszcze raz za blad

#47984 02/12/2003 18:55
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Mój numer id to 829806 jeśli byłoby więcej chętnych myśle że jakiegoś vouchera innym też mógłbym przeslać np.4gości,czyli +200 żeby było uczciwie 150:5=30 50 zeta dla mnie,reszte na 4+ja dzielimy po równo (tylko najpierw gościu musiał by mi napisac że podaje moje id ,żebym pózniej nie dał falszywej osobie vouchera(jeśli wreszcie zostana uruchomione) lub jakiegos przelewu na konto).
Co do obrotu kasy nie powinno być problemu w pazdzierniku wpłaciłem 500 dostałem 20% i obróciłem wciągu 3 tygodni 3razy stawiając głownie na single ,wypłaciłem będac 100 bonusu do przodu i jeszcze pare złotych zostało.
e-mail zyla101@interia.pl Są jacyś chetni.Prosze o kontakt jakąś osobe która udostępniła by mi swoj id ,żebym mógł ją podac jako przyjaciela mojego ojca ,bo jesli podał bym swoj to by mi nie uwzglednili.Mam jeszcze jedno pytanie moi kumple zarejestrowali sie w expektcie ale nie kazdy ma konto w banku,czy w takim wypadku jesli kasa by szła zmojego konta na ich expekt mógłby nie wypłacić bonusu.

#47985 03/12/2003 00:22
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
żyła priv

#47986 03/12/2003 00:42
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Czyli przyjaciel musi obrocic 3 razy 200zl- a ja 3x50zl??

#47987 03/12/2003 01:16
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Ps:chyba vouchery nie dzialaja jeszcze

#47988 03/12/2003 04:27
Dołączył: Aug 2002
Posty: 173
G
member
member
G Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 173
ponawiam pytanie-czy ekarta dziala bez zadnych problemow w expekcie? czy nie ma zadnych prowizji za przelew wygranych na konto?

#47989 03/12/2003 05:28
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Quote
Oryginalnie wysłał geese:
[qb]ponawiam pytanie-czy ekarta dziala bez zadnych problemow w expekcie? czy nie ma zadnych prowizji za przelew wygranych na konto?[/qb]
Jakie konto?

#47990 03/12/2003 14:19
Dołączył: Dec 2002
Posty: 122
H
member
member
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 122
GerardYo -- dokladnie tak jak mowisz -- przyjaciel 3 x 200 pln a Ty 3 x 50 pln

#47991 03/12/2003 16:48
Dołączył: Aug 2002
Posty: 173
G
member
member
G Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 173
konto bankowe

#47992 03/12/2003 18:33
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Quote
Oryginalnie wysłał geese:
[qb]konto bankowe[/qb]
Za przelew na konto w złotówkach do banku w Polsce nie ma opłat.

#47993 03/12/2003 19:55
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam , mam taki problem. Założyłem konto w expekt ale nie moge dokonać przelewu. Posiadam konto internetowe w PKO BP.Ponieważ nie ma danego adresu a takowego nie moge znaleźć. Czy ktoś potrafiłby mi pomoć i wpisac jakie dane mam napisac bo sie pogubiłem. Z góry dziękuje

#47994 04/12/2003 23:25
Dołączył: Aug 2002
Posty: 173
G
member
member
G Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 173
ponawiam pytanko:czy ekarta chodzi w expekcie bez problemów?

#47995 04/12/2003 23:31
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
Quote
Oryginalnie wysłał woojek:
[qb]Witam , mam taki problem. Założyłem konto w expekt ale nie moge dokonać przelewu. Posiadam konto internetowe w PKO BP.Ponieważ nie ma danego adresu a takowego nie moge znaleźć. Czy ktoś potrafiłby mi pomoć i wpisac jakie dane mam napisac bo sie pogubiłem. Z góry dziękuje[/qb]
Masz konto w Inteligo? Nie latwiej wplacic karta?

#47996 05/12/2003 18:24
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
no tylko ze na konto kumpla wplynelo 50zl a na moje nie, choc wyslal emaila o tytule Referral podajac zarowno moj jak i swoj numer od razu na jego konice pojawilo sie 50zl a na moim od 3 dni nic, napisalem do expekt to powiedzili mi prosimy o podanie id kumpla ktory zalozyl konto no i to zrobilem od 2 dni nic........

jesli cos sie zmieni to oczywiscie napisze, ale w tej chwili jest tak ze nie dotrzymuja warunkow promocji...

hmnm, moze za 10 dni? tylko czemu mi tego nie napisali w emailu?

Kiedy otrzymam swój bonus?
Otrzymasz bonus w kwocie 50 PLN za każdą zaproszoną osobę, po upłynięciu 10 dni od daty zakończenia trwania kampanii. Bonus może byc wypłacony tylko wtedy, jeżeli Twoi przyjaciele dokonają depozytu w minimalnej kwocie 150 PLN i umieszczą przynajmniej jeden zakład w Expekt.com.

#47997 05/12/2003 20:38
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
Niechce mi wskoczyć na stronke expekt.com
pojawia sie:
application error

Restart your browser and try again.
If this doesn't solve the problem then please contact us.

Kind Regards

Expekt.com Support

Gram tam od niedawna (od wtorku)
Często to sie tak robi? Ma ktoś jeszcze taki problem teraz ?

#47998 05/12/2003 20:47
Dołączył: Dec 2003
Posty: 74
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 74
Quote
Oryginalnie wysłał Mregal:
[qb]Niechce mi wskoczyć na stronke expekt.com
pojawia sie:
application error

Restart your browser and try again.
If this doesn't solve the problem then please contact us.

Kind Regards

Expekt.com Support

Gram tam od niedawna (od wtorku)
Często to sie tak robi? Ma ktoś jeszcze taki problem teraz ?[/qb]
W tej chwili tam byłem.Nic się nie dzieje i nie działo.Gram u nich około dwóch miesięcy.
Pozdrowienia i wys.wygranych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#47999 07/12/2003 16:31
Dołączył: Sep 2003
Posty: 154
T
member
member
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 154
Wykasuj pliki cookies i powinno byc wszystko ok

Strona 7 z 13 1 2 5 6 7 8 9 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, $-man, rymoholik, aker, betowiec, alfa, Lukasz111, forty), 659 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,022
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1