Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 30 1 2 3 4 5 6 29 30
Dołączył: Dec 2010
Posty: 147
member
member
Dołączył: Dec 2010
Posty: 147
Originally Posted by Wolf
Poziom w niemieckiej jak dla mnie żenada.

Nie no czasami potrafią tak zaje**** smile Ładna bramka ! ooo

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Bochum red.

Dołączył: Dec 2010
Posty: 147
member
member
Dołączył: Dec 2010
Posty: 147
Czerwona Bochum

Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
ale się kibice ożywili ooo

Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
ile oni potrzebują kontr żeby mieć jakąs setke?

Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638
Originally Posted by Loonatic
Platini, skąd pomysł żeby postawić na Trellborgs?
Może ja jakiś błąd robię ogólnie, bo na X2 łącznie przyznałem jakieś 90% szans patrząc na H2H i formę z ostatnich meczów.
Może ja w analizie popełniam jakiś szalony błąd, bo na prawdę nie widzę na jakiej podstawie miałby Trellborgs powalczyć z IFK a w końcu (qrwa!) wygrał. Postawiłem głupio - to fakt ale na moim zdaniem 4 pewniaki od soboty do dzisiaj. Postawiłem wszystko co mi zostało po czarnej serii i wyniki brzmią 8-0; 3-0 i 3-0, zatem wydawało mi się, że błędu nie robię, tymczasem Ty wyraźnie poszedłeś innym tokiem myślenia i wygrałeś, bo Geteborg dostał w palnik 2-0 i to był mój 4 pewniak. Już mi kompletnie nic nie wchodzi, zatem jakbyś mi proszę wyjaśnił swoją motywację, może mi to coś rozjaśni, bo ja po prostu nie mogę uwierzyć, że IFK przegrali.

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Bochum strzelać qwa , napinaliście się w sparingach - waliliście po 4 bramki a tu jednej nie możecie ? Ognia QWA !

Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
2-0

Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Dusseldorf 2-0. Jedynka izi. Piękny dzień dzisiaj.

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
22222222222222

Dołączył: Jan 2011
Posty: 238
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 238
Poniżej 6.0 rzuty rozne 3drogo w bet365 [gdy 6 roznych] to przegrana, nie;p?

Dołączył: Jun 2011
Posty: 666
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 666
Originally Posted by matslow
Poniżej 6.0 rzuty rozne 3drogo w bet365 [gdy 6 roznych] to przegrana, nie;p?
Dokładnie , wtopiłeś tongue

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
jak tam wedrowiec tasmy tongue ?

Dołączył: Jun 2011
Posty: 666
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 666
Originally Posted by grajus87
jak tam wedrowiec tasmy tongue ?
Witaj, dzisiaj sobie odpuściłem, ale dobrze że odpuściłem smile Na 6 nie weszło by 2, jak masz jakies propozycje na jutro to możesz napisać . Hamburg dzis troche zaskoczył tongue

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
grajek patrz co Hiszpania wyczynia laugh

handi było -27,5 laugh

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
podaj gg to podbije

wojbest , toć to jakiś cyrk...

nie grałem , ale jak widzę te n wynik to... wink -9 laugh

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by Loonatic
Platini, skąd pomysł żeby postawić na Trellborgs?
Może ja jakiś błąd robię ogólnie, bo na X2 łącznie przyznałem jakieś 90% szans patrząc na H2H i formę z ostatnich meczów.
Może ja w analizie popełniam jakiś szalony błąd, bo na prawdę nie widzę na jakiej podstawie miałby Trellborgs powalczyć z IFK a w końcu (qrwa!) wygrał. Postawiłem głupio - to fakt ale na moim zdaniem 4 pewniaki od soboty do dzisiaj. Postawiłem wszystko co mi zostało po czarnej serii i wyniki brzmią 8-0; 3-0 i 3-0, zatem wydawało mi się, że błędu nie robię, tymczasem Ty wyraźnie poszedłeś innym tokiem myślenia i wygrałeś, bo Geteborg dostał w palnik 2-0 i to był mój 4 pewniak. Już mi kompletnie nic nie wchodzi, zatem jakbyś mi proszę wyjaśnił swoją motywację, może mi to coś rozjaśni, bo ja po prostu nie mogę uwierzyć, że IFK przegrali.

Chwilkę znów mnie nie było ale już odpisuję wink

Nie znam się na skandynawskiej piłce za bardzo ale czasami lubię potypować ich ligi. Dziś przejrzałem ofertę, widziałem, że ludzie grają na IFK a czasami lubię iść pod prąd wink
Do tego H2H niezłe u siebie Trele z IFK mają - ostatni raz przegrali w 2004 roku.
Dalej - zachęcający kurs - 1,72 na 1x mnie przekonał.
No i przełamanie koszmarnej serii meczem w którym było mnóstwo emocji - z Kalmarem 3-2, który w tym sezonie prezentuje się nieźle.
Zebrałem to wszystko i postanowiłem delikatnie zagrać. I się oplaciło smile

Dołączył: Jun 2011
Posty: 666
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 666
Originally Posted by grajus87
podaj gg to podbije

wojbest , toć to jakiś cyrk...

nie grałem , ale jak widzę te n wynik to... wink -9 laugh
638229, dzięki smile

Dołączył: Oct 2006
Posty: 744
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2006
Posty: 744
na futbol24 mecz test1-test2 kolesie robią sobie zwałę czerwoną kartkę dostał tam gość o dźwięcznie brzmiącym nazwisku ... mianowicie - dupa

Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Vikingur Reykjavik - Fram
Rodzaj zakładu:
Double Chance
Twój typ: 1X
3.10

boks

Strona 4 z 30 1 2 3 4 5 6 29 30

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, bukma, Sensei, $-man, rafal08, ElNinho[mmdea], JelineK), 1,194 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,746
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1