WYNIKI NA ŻYWO [biathlonresults.com] WYNIKI NA ŻYWO [biathlonresults.com]
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
[Linked Image]

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> WYNIKI NA ŻYWO [biathlonresults.com] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Strona głowna międzynarodowej federacji biathlonu [biathlonworld.com]

Strona zawodów w Ruhpolding/GER [biathlon-ruhpolding.de ] [strona dostępna w języku niemieckim i angielskim]

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> Program zawodów :

Środa 11.01.06 17:15 sztafety - Kobiety
Czwartek 12.01.06 17:15 sztafety - Mężczyźni
Piątek 13.01.06 14:15 sprint - Kobiety
Sobota 14.01.06 14:15 sprint - Mężczyźni
Niedziela 15.01.06 12:00 bieg na dochodzenie [pościgowe] - Kobiety
Niedziela 15.01.06 14:30 bieg na dochodzenie [pościgowe] - Mężczyźni

Last edited by tomo; 09/01/2006 23:13.
Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114
K
member
member
K Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114
Składy jutrzejszych sztafet kobiet :

1. Norwegia : L.G.Poiree, Istad-Kristiansen, Andreassen, Tjorhom.
2. Rosja : Pyleva, Ishmouratova, Akhatova, Zaitseva
3. Niemcy : Glagow, Henkel, Apel, Denkinger
4. Francja : Peretto, Becaert, Beverel-Robert, Bailly
5. Białoruś : Nazarova, Sokolova, Ananko, Zubrilova
6. Słowenia : Gregorin, Mali, Koblar, Brankovic
7. Chiny : Kong, Sun, Hou, Liu
8. Ukraina : Efremova, Petrova, Tananaiko, Khvostenko
9. Czechy : Rezlerova, Faltusova, Vejnarova, Holubcova
10. Polska : Pałka, Nykiel, Gwizdoń, Grzywa
11. Kanada : Kocher, Parent, Albert, Keith
12. Bułgaria : Filipova, Popova, Nikoultichina, Dafovska
13. Finlandia : Salonen, Makarainen, Markkanen, Kettunen
14. Słowacja : Murinova, Pavkovcevkova, Halinarova, Mihokova
15. Japonia : Otaka, Meguro, Tanaka, Tsukidate
16. Rumunia : Cojocea Plotogea, Rusu, Purdea, Szocs
17. Włochy : Ponza, Santer, Haller, Fiandino
18. Łotwa : Liduma, Brice, Savlaka, Krumina
19. USA : Steer, Barnes, Barnes, Treacy

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
A więc mamy [wg mnie] 3 zespoły do wygrania sztafety 4x 6km :

1. Rosja : Pyleva, Ishmouratova, Akhatova, Zaitseva
2. Niemcy : Glagow, Henkel, Apel, Denkinger
3. Norwegia : L.G.Poiree, Istad-Kristiansen, Andreassen, Tjorhom.

Kto wygra sztafetę w Ruhpolding/GER
ROSJA @ 2.65 B&W; 2.3 GB; 2.25 Centrebet; 2.6 SB; 2.0 Unibet [jako jedyny daje faworytki Rosjanki przed Niemkami]
Jak dla mnie to tą sztafetę wygrają Rosjanki. Mają najsilniejszy skład. Niemki bez Ushi Disl, a forma Norweżek pozostawia dużooo do życzenia.

H2H B&W:
Rosja - Norwegia @ 1,4
Trudno mi uwierzyć aby Rosjanki ze swoją najlepszą ekipą przegrają tą rywalizację. Tym bardziej że Akhatova odpoczywała ostatnio. Forma Andreasen i Poiree daleka od tej z zeszłego roku. Jednak kurs nie jest chyba wart zagrania...

pozdrawiam,
Ojro

Dołączył: Dec 2004
Posty: 114
K
member
member
K Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114
Wg mnie :

1. Rosja
2. Niemcy
3. Francja


Zgadzam się co do zwycięstwa Rosjanek, chociaz wydaje mi sie ze nie bedzie z tym łatwo, o ile po pierwszych zmianach na pewno nie będziemy wiedzieli kto jest blizej zwyciestwa to juz przy kolejnych przewaga rosjanek powinna wzrastac.
Licze na błędy Henkel Apel i Denkinger na strzelnicy.
Akhatova i Zaitseva ostatnio nie biegały w Oberhofie wiec mysle ze 3 i 4 zmiana będą tutaj decydujące.

Warto zauważyc ze ostatnio tez nikt nie stawiał na Francuzki !!!

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Jako fanatyk baiatlonu musze zabrac glos bo widze pewna krotkowzrocznosc w opiniach moich przedmowcow
Panowie nie skreslajcie Norwezek bo jakby nie patrzec w tym skladzie dwukrotnie wygraly sztafete!!!!!!!
Ostatnio biegly w skladzie z Tora Berger ktora jak widac nie wykorzystala swojej szansy dostania sie do sztafety i dlatego Norwezki wracaja do swojego zelaznego a moze raczej jedynego mozliwego skladu
Po drugie wiadomo jak Norwezki biegaja a ze strzelaja gorzej to kazdy wie ale nie zapominajcie ze w Oberhofie podczas sztafet panowaly fatalne warunki ktore dla slabych strzelczy sa dodatkowa trudnoscia ale czy strata 2,25sek to duzo biorac pod uwage 5 pudel i 18 dobieran calego
zespolu???

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
W obliczu nieobecność Wilhelm i Disl to Rosjanki maja otwartą drogę do zwycięstwa,pozostaje sprawa obsadzenia miejsc 2-4 przez Francję ,Norwegię i Niemcy.Jeśli chodzi o Francję to kluczowa będzie pierwsza zmiana jesli Peretto nie straci zbyt dużo to maja szanse zawalczyć wiadomo co potrafi zrobić Bailly.Niemki będą miały problemy strzeleckie zapewne na dwóch ostatnich zmianach a zakładając wyrównaną stawkę to z pewnością przy dużych nerwach albo Apel albo Denkinger zawiodą.Norweżki jak zwykle nie wiadomo jak strzelą.Ciekawą parę wystawił Unibet mianowicie Polska(tym razem w pełnym składzie) z Finlandią która przy słabej formie Kettunen nie posiada w tej chwili choćby jednej przyzwoitej zawodniczki.Uważałbym też na Chinki którym może w końcu wyjść strzelanie.
Reasumując Rosja win w okolicach 2.7 to propozycja nie do ominięcia plus Polska z Finlandią za 1.80.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
No i kursy na zwycięstwo Rosjanek spadły w B&W na 2,10
Ja biorę w ciemno Rosjanki za 2,6 w Sportingbet bo coś czuję, że jutro to będą poniżej 2,0, a poniżej bym nie grał.

Co do Norweżek to osobiście nie wierzę żeby mogły jutro wygrać.

p.s. Jakbyście mogli to jak podajecie jakieś zdarzenie to piszcie, oprócz kursów, bukmachera gdzie te zdarzenie/zakład można zagrać - szkoda tracić czasu na przeszukiwanie całego netu...

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
ja stawiam na taka klasyfikacje :
1.rosja jestem pewien
2.francja
3.niemcy
4.norwegia

i mysle ze chinki beda w 6 i trzeba jeszcze uwazac na bialorusinki

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
A ja poczekałbym do jutra ... Rosjanki zmieniały ostatnio dwa razy skład na dwie godziny przed rozpoczęciem zawodów. Jeszcze w ubiegłym tygodniu Akhatova była przeziębiona, Ishmouratova wyraźnie słabsza niż na początku sezonu, Zaitseva przeciętnie w Osrblie. A brak Disl to niewielka strata dla Niemek, dwa starty w sztafecie to 1+4 i 2+6.

pozd

Dołączył: Apr 2004
Posty: 698
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 698
Z tymi rosjankami chyba niebędzie jednak aż tak różowo. Owszem Pylewa w dobrej formie ale reszta hmmmm. Ishmouratova 4 pudła i dalekie miejsce w masowym, Zaitseva odpoczywała bo ostatnio jej forma była podobna do A.Małysza w TCS a Akhatova biega słabo i myśle że nawet 0 na strzelnicy jej niepomorze bo przegra biegowo choć widać że 3 zmiana to raczej słabe biegaczki: Andreassen, Apel, Baverel-Robert i wspomniana Akhatova. Ogólnie cieżka ta sztafeta się zapowiada. Ja czuje ża na Rosjankach dużo ludzi się zawiedzie, ja stawiam na WIN Norweżek

Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Czytajac wlasnie tkie posty jak wyzej mozemy pogadac o biathlonie bo sa tam konkretne argumenty ja takze chcailbym omowic sprawe zwyciestwa chyba nie ulega watpliwosci ze o zwyciestwo beda walczyly rosjanki niemki nie licze na norwezki i francuzki Co do rosjanek bardziej pewne wydaja sie momi ostatnch niepowodzen powrot zaitsevej napewno bedzie wzmocnieniem gdyby ona byla bez formy trecerzy nie wstawiali by jej do sztafety co do ishmuratovej to wydaje mi sie ze ona w oberhofie tak słabo strzelala a niemki bez wilhelm ktora znajduje sie ostatnio wchygba w najwyzszej formie moga troche kulawo wystapic Norwazki -ja zawsze wierze w słabe strzelanie istad-kristainsen i na tym sie opieram mimo ze tjorhom w coraz wyzszej formie moga co najwyzej znalezc sioe na najnizszym stopniu podium sobie i wam zycze zeby nie wialo> Aco do par to wpadla mi w oko para
CHINY-BULGARIA 1 1,5
Chinki sa jednymi z lepiej biegajacych i najgorzej strzelajacych choc zawsze biore pod uwage to ze moze wyjsc jakims cudem strzelanie i nawet wygraja bo mysle ze stac je na to
Dzis bym uwazal na słowenki
POZDRO

Dołączył: Apr 2004
Posty: 698
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 698
W STS znalałem kilka ciekawych par:
Slowenia - Czechy 1 1.40
myśle że Słowenki mogę tu zamieszać czuczu ma racje że trzeba na nie uważać. W pojedynku z czeszkami myśle że wygrają.
Słowacja-Polska 2 2.40 moim zdaniem kurs wart ryzyka. Polki w optymalnym składzie o Słowenkach wiem niewiele <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> wszystkie zawodniczki jak dla mnie NO NAME ( Murinova, Pavkovcekova, Halinarova, Mihokova ) Moze wkońcu nasze Magdy plus Krysia wskoczą do "10" zostawiając Słowenki koło 13miejsca.

Dołączył: May 2005
Posty: 398
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 398
Quote
W STS znalałem kilka ciekawych par:
Slowenia - Czechy 1 1.40
myśle że Słowenki mogę tu zamieszać czuczu ma racje że trzeba na nie uważać. W pojedynku z czeszkami myśle że wygrają.
Słowacja-Polska 2 2.40 moim zdaniem kurs wart ryzyka. Polki w optymalnym składzie o Słowenkach wiem niewiele <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> wszystkie zawodniczki jak dla mnie NO NAME ( Murinova, Pavkovcekova, Halinarova, Mihokova ) Moze wkońcu nasze Magdy plus Krysia wskoczą do "10" zostawiając Słowenki koło 13miejsca.
to na biathlonie to Ty sie chyba nie znasz za bardzo... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Slowacja to nie to samo co Slowenia i w ten chwili druzynowo sa zdecydowanie lepsze od Polski.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Bo Słowacja tesh w swoim optymalnym skladzie jak dla mnie Slowacja - Polska 1 8/10

Dołączył: Apr 2004
Posty: 698
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 698
Quote
Quote
W STS znalałem kilka ciekawych par:
Slowenia - Czechy 1 1.40
myśle że Słowenki mogę tu zamieszać czuczu ma racje że trzeba na nie uważać. W pojedynku z czeszkami myśle że wygrają.
Słowacja-Polska 2 2.40 moim zdaniem kurs wart ryzyka. Polki w optymalnym składzie o Słowenkach wiem niewiele <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> wszystkie zawodniczki jak dla mnie NO NAME ( Murinova, Pavkovcekova, Halinarova, Mihokova ) Moze wkońcu nasze Magdy plus Krysia wskoczą do "10" zostawiając Słowenki koło 13miejsca.
to na biathlonie to Ty sie chyba nie znasz za bardzo... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Slowacja to nie to samo co Slowenia i w ten chwili druzynowo sa zdecydowanie lepsze od Polski.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Bo Słowacja tesh w swoim optymalnym skladzie jak dla mnie Slowacja - Polska 1 8/10

No własnie Słowacja to nie Słowenia i Słowenia jest zdecydowanie lepsz kolego ( Gregorin, Mali, Koblar, Brankovic ) choć ostatnio Brankovic zdecydowana obniżka formy. A Słowaczki bo to one są w parze z Polkami są słabiutkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Żadnej Słowaczki niema w czołowej "30" pucharu świata, żadna więc niesartowała w masówce a najlepsza w sprincie była GEREKOVA Janka miejsce 37 ale jej niema w dzisiejszej drużynie. Dziwi mnie aż tak wysoki kurs na nasze Panie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Słowacja-Polska 2 2.40 7/10

Dołączył: Jan 2005
Posty: 644
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 644
Witam

Oosobiscie intersuje mnie dzis para Polska - Finlandia na polki oczywiscie po 1.55. Polska dzis w swoim klasycznym ustawieniu Grzywa, Gwizdoń, Nykiel, Palka a Finlandia rowniez w swoim najmocniejszym Kettunen, Makarainen, Markkanen, Salonen.

Sztafety w tych ustawieniach spotkaly sie dwukrotnie w tym sezonie ( jesli sie nie myle) i padaly o to takie wyniki:

Oestersund (SWE)

POLAND POL 0+2 1+6 1:17:36.54 +3:30.6
PALKA Krystyna 0+0 0+0
GRZYWA Magdalena 0+1 0+1
GWIZDON Magdalena 0+1 0+2
NYKIEL Magdalena 0+0 1+3

FINLAND FIN 0+1 0+3 1:18:53.06 +4:47.1
SALONEN Eija 0+0 0+0
KETTUNEN Outi 0+0 0+0
MÄKÄRÄINEN Kaisa 0+1 0+3
MARKKANEN Mervi 0+0 0+0


Polki 9 pudeł, Finki 4 a i tak Polki wyprzedziły Finki o ponad minutke

Hochfilzen (AUT)

POLAND POL 2+6 1+5 1:21:58.37 +6:30.9
PALKA Krystyna 0+0 0+1
NYKIEL Magdalena 1+3 1+3
GWIZDON Magdalena 1+3 0+1
GRZYWA Magdalena 0+0 0+0

FINLAND FIN 0+1 0+3 1:23:17.90 +7:50.5
SALONEN Eija 0+1 0+1
KETTUNEN Outi 0+0 0+0
MÄKÄRÄINEN Kaisa 0+0 0+1
MARKKANEN Mervi 0+0 0+1

i znowu Polska 14 pudeł Finladnai tylko 4 a czas o prawie półtora minutki lepszy dla Polski

Czyli jakby nie patrzec to dzis Polki w optymalnym ustawieniu nie powinny dac wiekszych szans finkom skoro nawet przy 10 pudłach wiecej maja ponad minute przewagi ??

Prosze o opinie fachowców w tym teamcie z góry dziękuje

Pozdrawiam Kiwi

Dołączył: Dec 2004
Posty: 114
K
member
member
K Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114
Wg mnie najpewniejszym spotkaniem z oferty STS ( z najwyzszym kursem ) jest para :

Chiny - Ukraina 1 kurs 1.45

mysle, ze nawet przy słabszym strzelaniu Chinki są zdecydowanie lepsze biegowo i tu upatruje szanse na takie właśnie rozstrzygnięcie.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Quote
Witam

Oosobiscie intersuje mnie dzis para Polska - Finlandia na polki oczywiscie po 1.55. Polska dzis w swoim klasycznym ustawieniu Grzywa, Gwizdoń, Nykiel, Palka a Finlandia rowniez w swoim najmocniejszym Kettunen, Makarainen, Markkanen, Salonen.

Sztafety w tych ustawieniach spotkaly sie dwukrotnie w tym sezonie ( jesli sie nie myle) i padaly o to takie wyniki:

Oestersund (SWE)

POLAND POL 0+2 1+6 1:17:36.54 +3:30.6
PALKA Krystyna 0+0 0+0
GRZYWA Magdalena 0+1 0+1
GWIZDON Magdalena 0+1 0+2
NYKIEL Magdalena 0+0 1+3

FINLAND FIN 0+1 0+3 1:18:53.06 +4:47.1
SALONEN Eija 0+0 0+0
KETTUNEN Outi 0+0 0+0
MÄKÄRÄINEN Kaisa 0+1 0+3
MARKKANEN Mervi 0+0 0+0


Polki 9 pudeł, Finki 4 a i tak Polki wyprzedziły Finki o ponad minutke

Hochfilzen (AUT)

POLAND POL 2+6 1+5 1:21:58.37 +6:30.9
PALKA Krystyna 0+0 0+1
NYKIEL Magdalena 1+3 1+3
GWIZDON Magdalena 1+3 0+1
GRZYWA Magdalena 0+0 0+0

FINLAND FIN 0+1 0+3 1:23:17.90 +7:50.5
SALONEN Eija 0+1 0+1
KETTUNEN Outi 0+0 0+0
MÄKÄRÄINEN Kaisa 0+0 0+1
MARKKANEN Mervi 0+0 0+1

i znowu Polska 14 pudeł Finladnai tylko 4 a czas o prawie półtora minutki lepszy dla Polski

Czyli jakby nie patrzec to dzis Polki w optymalnym ustawieniu nie powinny dac wiekszych szans finkom skoro nawet przy 10 pudłach wiecej maja ponad minute przewagi ??

Prosze o opinie fachowców w tym teamcie z góry dziękuje

Pozdrawiam Kiwi

Moja opinia jest taka że za 1.55 to zdecydowanie no bet,było brać wczoraj po 1.80.

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Quote
Oosobiscie intersuje mnie dzis para Polska - Finlandia na polki oczywiscie po 1.55. Polska dzis w swoim klasycznym ustawieniu Grzywa, Gwizdoń, Nykiel, Palka a Finlandia rowniez w swoim najmocniejszym Kettunen, Makarainen, Markkanen, Salonen.

Nie jestem fachowcem, tylko powiem że zagrałem wczoraj Polki mocno w BAW-e po kursie 2,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> i teraz tylko już czekam. Wg mnie dobra para do gry...

Dołączył: Dec 2005
Posty: 4
F
stranger
stranger
F Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4
Ja uważam ze NIemki beda walczyły z Rosjankami o pierwsze miesjce ale jednak ja bym postawił na Niemki.W składzie maja Glagow ktora była 5 i 1 w Oberhofie na drugiej zmianie Henkel ktora w ostatnich startach miała dwa razy 9 miejsce kolejna jest Apel ktora s kolei w pierwszym starcie w Oberhofie nie wyszło jej najlepiej ale juz w drugim pokazała ze nalezy do czołowki i była 2 a Denkinger o oberfofie raz była 6 i 8 przy dosc dobrym bieganiu. w ekipie Rosjii to Pyelva jest dobra czyli na pierwszej zmianie powinny byc razem z Glagow na drugiej zmianie jest Ishmouratova ktora ostatino jest w fatalniej dyspozycji wiec tu tez powinno byc rowno ale juz trezcia zmiana powinna byc zdecydowanie na kożysc apel bo z ahatowa to roznie bywa ale apel zawet przy stracie karnej minuty dogoni ja na trasie. Ostatnia zmiana jest wilka niewiadoma benkinger powinna byc dobrze ale jak wystapi Zaitseva to jets jedynie znak zapytania ale tutaj raczej powina być lepsza do simon.Wieć przy ogólnym rozrachunku niemki sa gora o jakies 15 s

jesli chodzi o kolejne miejsce to Chinki moga sie okazac lepsze od norwezek i francji

Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Quote
...Forma Andreasen i Poiree daleka od tej z zeszłego roku....

a to dobre haha ale sie usmialem,jedna byla w ciazy i na urlopie macierzynskim i nie biegala, a drga bya zupelnie bez formy i opuscila wiele zawodow w celu jej poszukiwania,rozwazala rowniez zakonczeie kariery!

Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, alfa, rymoholik, aker), 1,417 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,259
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1