No to dziękuje naszym Panią za walkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />. Swoją drogą szkoda pieniędzy na te kalectwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> PS. Ale walka na finiszu i Niemy dalej bez win w tym sezonie - może w Turynie...
A ja chciałem podziekowac w szczegółnosci za dzisiejszy wystep Chinkom qrwa od wpierdalania tego ryżu one juz nic na oczy nie widzą.Niech zyje RYŻ!!!!!
[color:"red"]Następnym razem za wypowiedź w podobnym stylu w nagrodę otrzymasz ostrzeżenie.[/color]
Trochę niepotrzebnych nerwów w koncówce, ale przecież w każdym sporcie trzeba mieć odrobinę szczęścia. Gdyby nie felerny karabin Zaitsevej to z pewością przewaga wynosiłaby ok. 20s. Bardzo dobrze zaprezentowała się Akhatova i wydaje mi się, że to ona ma większe szanse na start w sztafecie rosyjskiej. Jestem szczególnie pod dużym wrażeniem jej biegu, ponieważ myślałem, że to raczej Apel biegowo będzie lepsza. Sprawnie uwijała się na podbiegach gdzie zyskała swoją przewagę. Niemcy mają problem bogactwa, ale w sztafecie raczej postawiłbym na zawodniczki występujące dzisiaj plus Willhelm bo Disl to może tylko kwiatka wywinąć. Jeżeli chodzi przyszłe konkurencje w Ruhpolding to stawiałbym na zawodników dobrze biegających bo nawet słabe zawodniczki potrafiły na tej trasie szybko i celnie strzelać (oczywiście bez nadinterpretacji).
1. Russia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
A ja chciałem podziekowac w szczegółnosci za dzisiejszy wystep Chinkom qrwa od wpierdalania tego ryżu one juz nic na oczy nie widzą.Niech zyje RYŻ!!!!!
Wg mnie jutrzejszą sztafetę wygrają NIEMCY o drugie miejsce powalczą Francuzi z Rosjanami a czwartą lokatą zajmą Norwegowie... ale to tak na szybko... później podam swoje typy...
Ale dosyć gdybania - moje dwa bardzo ryzykowne typy (BaW):
Kto będzie prowadził po 1 zmianie - NIEMCY. /3.15/ 2/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Glagow na strzelnicy prawie niuezawodna - a już napewno załatwi sprawę w 12 strzałach (chyba że będą jakieś warunki atmosferyczne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" />). Zdecydownie do poczatku sezonu poprawiła bieg. Biegowo może powalczyć z nią Poiree, ale ta powinna swoje oddsatć na strzelnicy (a i rundka nie wykluczona)
Drugi typ: Włochy/Bułgaria - 1 /4.00/ 1/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Być może i Bułgarki są troszkę lepsze - napewno biegowo, ale czy aż tyle jak wskazują buki??? Nie wydaje mi się - tym bardziej że ze strzelaniem też u nich różnie. przeglądałem wyniki tegorocznych sztafet i choć dzoiś w troszkę w innych składach to jakiś kolosalnych różnic w poziomie tak strzeleckim jak i biegowym nie dostrzegam - szansę oceniam 60%Bułgarki - 40%Włoszki
Po raz pierwszy od kilku występow udalo się coś ugrać na sztafetach Pań - a to za sprawą mojego drobnego ale jak się okazało szczęśliwego typu. Po prostu chciałem dołożyć parę złotych na Glagow (po pierwszym strzelaniu) - no i dołożyłem - tyle tylko że zanim się skapowałem okazało się że obstawiłem prowadzenie po 2 zmianach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> - szczęśliwie Henkel dowiozła zwycięstwo do końca swojego biegu. Poza tym bez większych niespodzianek: 1-2/ Piękna walka o zwycięstwo miedzy Denkinger, a Zaicewą (chyba należalo się to win dla Rosjanek) 3/ Bardzo dobry występ Słowenek - dobry bieg + niezłe strzelanie wszystkich zmienniczek. 4/ Bailly wyprowadziła sztafetę na 4 miejsce - do Słowenek strata była zbyt duża - ale tu znów pomimo fenomenalnego strzelania (2 dobierania) słabiutko z biegiem (wyj. Bailly) 5/ Bułgarki - dobry występ na strzelnicy - tu pokłon dla Arktosa - jednak za wysokie progi jak na Włoskie nogi. 6/ Norweżki - na pierwszej zmianie w strzelaniu miałem troche stracha (po pierwszym bezbłednym strzelaniu Poiree), ale na stojąc mnie nie zawiodła - troszku podobierała i Glagow mogła spokojnie dowieźć 1 miejsce do końca zmiany. Ogolnie słaby występ tak na strzelnicy (bez dramaturgii) jak i w biegu. 7/ Chinki - tu najwieksze in minus (dla wielu grających) - o ile biegowo jeszcze jako tako o tyle na strzelnicy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />. oj nie będą się liczyły jak nie podregulują celowników. 8/ Bialoruś - kolejny in minus - po prostu słaby występ i 13/ Nasze orlice - bez komentarza - przegrały i z Finkami i ze Słowaczkami - brak słów - pozdrowka i wspólczucie dla tych co je grali - w szczegolności dla Seby. Ciekawie zapowiadają się kolejne zawody - Wilhelm za Apel lub Denkinger i Niemki win!
Widze ze powstala wielka klotnia , nie wiem czemu to ma sluzyc. Nie rozumiem czego na wejsciu jeden kolega tlamsi Fudziego, ktory napisal ciekawego posta, to ze tam ujal sekundy i czas nie jest az takie straszne, dlatego nie rozumiem od razu wielkiego halloo aby kasowac jego posty. Zobaczcie inne posty na tej stronie o wiele bardziej niz nie wnoszace.Pozdro dla Fudziego.
Dzis widze dwa typy: Bialorus- Slowenia typ 1 Bialorusinki pokazaly w Oberchofie ze nie mozna je lekcewazyc, maja bardzo dobrze strzelajace zawodniczki z Zubrilova i Nazarova na czele. Jesli tylko potwierdza dzis skutecznosc na strzelnicy o wynik beigu mozna byc spokojnym. Natomiast Slowenki mnie niczym nie przekonuja, nie maja liderki z prawdziwego zdarzenia, wyrownany sklad ale dla mnie to zwykla ,,sredniawka,,
Chiny -Bulgaria typ 1 , jesli Chinkom wyjdzie strzelanie, moga ostro namieszac, lacznie z dostaniem sie na podium. Bo w biegu sa bardzo mocne, nie ma u nich rotacji praktycznie ustawienie druzyny jest od samego poczatku sezonu takei same i to napewno bedzie procentowac.Bulgarki jakos w tym sezonie rozczarowuja , szczegolnie Dafovska. Nie widze innej mozliwosci w tej parze.
I jak tam Panie znawco w dalszym ciągu nie rozumiesz dlaczego tak ostro odpisuję na tego typu posty?Bo nie toleruję nachalnego lamerstwa.Możecie sobie podac ręce razem z Fudzim bo pojęcie o biathlonie macie mniej więcej takie samo. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Pozdrawiam arktos
[color:"red"][i]Proszę odnosić się z szacunkiem do innych użytkowników forum, każdy ma tutaj takie same prawa i takie same przywileje. Owszem można innemu użytkownikowi zwrócić uwagę, że popełnia błąd ale proszę to robić w sposób kulturalny. [/color]
Ja uważam .... [color:"red"] >ciach, bo szkoda miejsca< [/color] Wieć przy ogólnym rozrachunku niemki sa gora o jakies 15 s
Proponuję żeby tego typu posty były kasowane przez modów zaraz po przeczytaniu!!!Jak można pier... za przeproszeniem że Apel może odrobić 1 minutę karną w sztafecie???? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A te wyliczenia sekundowe???Przecież to świadczy o debilizmie autora. Przez takie wypociny to się aż nie chce tu wchodzić, gość z dwoma postami powienien się pięć razy zastanowić zanim zdecyduję się napisać choćby słowo w jakimś temacie,a tu niedość że pół strony to jeszcze same bździny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
[color:"red"] arktos [/color] [color:"red"] - prosiłem Cię już o zachowanie pewnego standardu wypowiedzi. Nawet jeśli ktoś napisze coś, z czym się nie zgadzasz, czy nawet jeśli obiektywnie świadczy to o niewiedzy tejże osoby, to NIC nie upoważnia Cię do wyzywania kogokolwiek od debili. Bardzo Cię jeszcze raz proszę - zanim coś napiszesz i wyślesz - przeczytaj to sobie i wylej kubeł zimnej wody na rozpaloną głowę. No bo w końcu zapracujesz na ostrzeżenie, przyjacielu. No to jak będzie ? [/color]
Widzę że strategia forum ma na celu przyciągnięcie jak największej liczby baranów,jakość nie ma tu znaczenia tylko ilość,nie dziwi mnie że prawie nikt rozsądny nie chce tu już nic sensownego pisać bo nie dość że musi się przebijać przez stek idiotycznych postów to jeszcze się naraża na ataki ze strony modów.
Widzę że strategia forum ma na celu przyciągnięcie jak największej liczby baranów,jakość nie ma tu znaczenia tylko ilość,nie dziwi mnie że prawie nikt rozsądny nie chce tu już nic sensownego pisać bo nie dość że musi się przebijać przez stek idiotycznych postów to jeszcze się naraża na ataki ze strony modów.
[color:"red"][i]Strategia forum ma propagować przede wszystkim kulturę w wypowiedziach jego uczestników. Ty niestety po raz kolejny już nie potrafisz sprostać temu wyzwaniu. Ostrzeżeniami nie będę szastał na lewo i prawo ale po raz kolejny muszę zaapelować do ciebie abyś zachował pewną powściągliwość w swoich wypowiedziach. Owszem jeżeli ktoś pisze rzeczy niezgodne ze stanem rzeczywistym to należy zwrócić mu na to uwagę ale proszę to robić w sposób kulturalny.[/color]
Ps. wspaniałe zawody, 2 zawały serca przezylem dzis prawie.. raz jak Oldze zacial sie karabin no i sam finish, cos pieknego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdrawiam i przejdzmy spokojnie do sztafety panow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />
Na dzisiaj z sts: Francja-Austria 1 1,3 Francja w swoim najsilniejszym zestawieniu. Defrasne i Poiree w dosyć dobrej dyspozycji co pokazały ostatnie zawody. Natomiast Robert i Cannard z reuły bezbłędni na strzelnicy. Myślę że będą walczyć o podium. Rosja-Norwegia 1 1,55 Norwegowie w nieco eksperymentalnym składzie natomiast Rosja w najsilniejszym. Może jeszcze Tchudov by się przydał. Czechy-Polska 1 1,5 Myślę że Slesingr i Dostal załatwią sprawę tak że nasz Tomek nie będzie w stanie odrobić na czwartej zmianie. Pozdrawiam Teo