Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Quote
no i zenek te twoje "za darmo" poszlo. W biathlonie nie ma nic za darmo, jest to dyscyplina bardzo interesujaca gdzie wszystko jest mozliwe i trzeba brac kazdy szczegol pod uwage. Niestety taki blad techniczny kazdemu moze sie zdarzyc, a ze padlo na Wolfa to juz trudno, nie ma sie co lamac a grac dalej i prosze Cie pisz troszke kuluralniej i o pol tonu ciszej bo takie posty i tak nic nie wnosza
Aha a zenujace to jest raczej to co Ty piszesz a nie to co Wofowi sie przytrafilo, niestety...
Pozdrawiam

[color:"red"]
HAGIi - nie komentuj czyjiś typów po zawodach. Wtedy to jest bardzo proste, szczególnie gdy faworyt "da ciała". To taka moja uwaga jako moderatora tego działu - następnym razem będzie "wielkie ciach".

pozd [/color]

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2006
Posty: 41
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 41
No tak ale np. widziałeś jak Kruglov biegnie przed samym strzelaniem. Tak bardzo chyba chce wyregulować oddech, że traci 5s albo więcej na krótkim odcinku. Poza tym z pewnością masz rację twierdząc że brak motywacji był istotnym czynnikiem. Po pierwszym strzelaniu dwie karne rundy odbierają chęć do jakiejkolwiek dalszej walki. Bo to czy Kruglov będzie 30 czy 60 to jeden pies. Natomiast ten sam Kruglov w sztafecie żadnego dobierania nie miał i o ile dobrze pamiętam na swojej zmianie sporo nadgonił nad Wolfem bo akurat to że Wolf słabo biegł wnioskuje z biegu Kruglova i Defranse (różnica między Wolfem a Svendsenem utrzymywała się na tym samym poziomie).W przypadku Kruglova nie istotne są przyczyny, ważne że wniosek płynący z tych wypowiedzi jest taki sam w obu przypadkach. Kruglov no bet. Pozdrowienia

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Dzięki Pixies moze więcej takich informacji.
Wtedy może skumam czemu skoki w tym sezonie przynoszą mi większą kasę niż biathlon. W poprzednich latach było odwrotnie.
Pozdrawiam Teo

Dołączył: Jan 2006
Posty: 41
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 41
No ale jeżeli chodzi o Ismourathova i Pyleva to niestety nie mogę się z Tobą Pixies zgodzić. 3 miejsce w sprincie to bardzo dobra lokata. Biegowo z Willhelm, Bailly, Olofsson to nawet jakby się ......... to by nie wygrała. Pyleva forma rosnąca. Zauważ, że niektórzy na prawdę treningowo traktują zawody pucharu świata. To czy np. Pyleva czy Poiree wygrają zawody to akurat im lata. Oni chcą medalu na Olimpiadzie. Formy idealnej nie jest się w stanie utrzymać przez cały sezon. Jest jeszcze bardzo długa przerwa po ostanich zawodach pucharowych. Wielu zawdoników z czołówki spali się psychicznie w Turynie (szczerze mówiąc pierwszym kandydatem do rozczarowania jest dla mnie Wolf). Co więcej Pyleva po olimpiadzie ogłosi koniec kariery, może nawet nie dobiega do końcu sezonu. Sezon olimpijski w każdej dyscyplinie jest bardzo zaskakujący, dlatego nie ma się co nadmiernie dziwić słabszej postawie. Pozdrawiam

Dołączył: Jan 2006
Posty: 41
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 41
Zaitseva-Tjoerhom 1 1.75 (Sportingbet)

Rosjanka po sprincie ma 15s przewagi. Pierwsza okoliczność która moim zdaniem przemawia na korzyść Zaitsevej to otoczenie w którym będzie biegła pierwszą rundkę. Rosjanka spodziewam się, że złapie plecy Olofsson i będzie starała się trzymać za nią, natomiast Tojoerhom skazana na Baverel i Henkel, które mistrzyniami biegu nie są. Ostatnio także Tjoerhom równa ich poziomowi. Norweżka bardzo dobrze strzela w ostatnich startach, ale trzeba przyznać, że robi to także powoli. Zdolnośći strzeleckie jak na chwilę obecnę uważam, że są porównywalne, z mimo wszystko lekką przewagę po stronie Zaitsevej. Ta rywalizacja powinna rozegrać się raczej biegowo, strzelnica +1 lub -1 na korzyść którejś z nich. Gram to dosyć ostrożnie jeżeli chodzi o stawkę.

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Heh, nie chodzi o ogólnonarodową zgodę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Moim zdaniem Ishmouratova jest w znacznie słabszej formie niz jeszcze miesiac temu. Otóż jeszcze w Hochfilzen w sprincie Sveta biegowo była lepsza od Bailly, z Wilhelm przegrywała o ok. 30 sek. Teraz przegrywa z Bailly o ponad 40 sek, a z Wilhelm 50. To pewnie ta subtelna różnica w przygotowaniach, o których wspominałem. Cos jest nie tak, bo cała ta grupa dostała zadyszki, i to w bardzo istotnym momencie - przecież za chwilę trzeba wybrać ekipe na olimpiadę. Olofsson to inna bajka, choć odnoszę wrażenie że i ona jakby została w miejscu. Natomiast Pyleva to wielka niewiadoma - słychać coś o kłopotach ze zdrowiem.

pozd

Dołączył: Dec 2004
Posty: 114
K
member
member
K Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114
Zaczynamy...

Najpierw dubel z UNIBETU :

L.G.Poiree - Guseva 1 kurs 1.5

L.G.Poiree wybiegnie na trasę o 35 sekund wcześniej niż Guseva, o czym to świadczy ? Przede wszystkim juz na starcie Poiree ma przewagę jednego pudła i jeszcze pare sekund przewagi na Rosjanką. Wątpię aby Guseva bezbłędnie strzelała. Analizując ostatni bieg masowy z Oberhofu to Poiree pomimo 2 pudeł wiecej od Rosjanki zakonczyla bieg z przewagą 1:15s !

Wilhelm - Glagow 1 kurs 1.35

Tutaj różnicą między dwoma paniami wynosi 40 sekund. ( Wilhelm 2 pudła przewagi nad Glagow ), jak dla mnie duzo szybszą zawodniczką jest Wilhelm i myślę ze czas na rewanż po porażce w Oberhofie z Glagow. Tym razem Wilhelm na pewno będzie lepiej strzelala od Glagow a tym samym spokojnie pokona rywalkę.

Niektórzy powiedzą ze granie kursu 1.35 mija sie z celem ale ja to gram na dublu, AKO = 2.0 i to mi wystarczy !

Pozdrawiam

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
W Expekcie

Dafovska - Gwizdoń Dafovska 1.60. Magda zawsze mówiła, że nie lubi dochodzenia, że raczej woli biec wlasnym tempem, a nie dostosowywać się do grupy. Jutro biegnie z Apel i Nikulcziną, którą są od niej szybsze. Jeśli pobiegnie w ich tempie, może byc źle na strzelnicy. Oczywiście słaby występ Magdy w sztafecie tez nie wrózy zbyt dobrze. Dafovska ostatnimi czasy całkiem nieźle, tu już ma minimalną przewagę i jeden strzał w zapasie, i jest według mnie zdecydowaną faworytką w tej parze.

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
I jeszcze z Panów
Bergman - Rottmann 1.65 w Expekcie (2.05 w B&W - tu jak ktos lubi jest sure bet 2.05/2.15). Rottmann nieszczególnie spisuje się w dochodzeniu, dość chimeryczna postawa na strzelnicy, i do tego niezbyt dobra pozycja startowa w dniu jutrzejszym. Biegnie z wolnym Aidarowem i własnie w Bergmanem. A więc albo sam podyktuje mocniejsze tempo, albo zostawi lekki handicap dla Szweda.Bardzo słaba postawa Austriaka w Oberhofie, równie słabo w sztafecie - to wszystko wskazuje na duzo większe szanse Bargmana.

pozd

Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
w biegu na dochodzenie to puszczaja z poszczegolna strata czy jak ? bo zamotalem sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Ja mam takie pary z BAW
Apel Henkel 1 2,00
Katrin lepsza biegowo i dosc chimeryczna czasem na strzelnicy po sprincie ma strate 15 sec mysle z ew dzisiejszym biegu bedzie najwazniejsza szybkosci i wytrzymalosc wiec co do andrei jestem lekko sceptycznie nastawiony apel 3 pudla w sprincie a henkel 2 wiec widoczna roznica w biegu
Wilhelm-Ishmuratova 1 1,25
Tutaj jest zbedny komentarz bo mysle ze kati obiegnie ładnie sviete
Bailly-Poiree 1 1,25
No comment Bailly dla mnie dzis na zwyciestwo
Glagov-Zaitseva 1 1,5
Myslalem ze pod nieobecnosc na poprzednich zawodach zaitseva bedzie w jakiejs rtewelacyjnej formie ale niestety a martina sygnalizuje dobra forme biegowo lepiej sie spiuje i mysle z eprzed wlasna publicznoscia nie bedzie miala wiekszych problemow na strzelnicy
POZDRO
poprosze jakies komentarze

Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Panowie z BAW
Svendsen-Tcherezov 2 1,9
Svendseni juz jest niezlym zawodnikiem lecz jeszcze malo mu doswiadczenia na strzelnicy i mysle ze spali sie przy strzelaniu głowa w głowe z kims a tcherezov ma juz duzo wiecej doswiadczenia moze troszke gorzej biega ale mysle ze wygra ze svendsenem
Fischer-Defrasne 1 1,45
Sven bedzie dzis chcial zajac jak najwyzsza pozycje lubi te biegi i nie zdziwie sie jak dzis wygra defrasne ostatnio takze bardzo dobrze choc do fischera mu jeszcze brakuje
UD
Sumann-Deryzemlyia 2 2,35
Ukrainiec zajac po sprincie bardoz wysoka pozycje i mysle ze jest w stanie utrzymac przy dobrym strzelaniu jego przeciwnikime jest austryja co jak wiadomo wrozy duzo pudel ukrainiec lepiej biega i mysle ze przewaga ktora ma straci juz dobiegajac na pierwsze strzelani
POZDRO

Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
niewiem czy wiem dobrze ile jest strzelan na tej trasie 2 czy 4 ?dzieki za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Quote
niewiem czy wiem dobrze ile jest strzelan na tej trasie 2 czy 4 ?dzieki za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
czy znawcy tej dyscypliny moga ocebnic takie pary jak ?
Greis M. - Defrasne V. 1.40 2.40 (niem 28 s przewagi moj typ 1)
Andresen F. - Sumann Ch. 1.35 2.60 (33s przew nor)typ 1
Gross R. - Rottmann W. 1.30 2.70 (22 s przew niemca)
w tych parach zarowno norweg jak i obaj niemcy powinni poradzic sobie z przeciwnikami
Roesch M. - Tchepikov S. 1.35 2.60 (przew 45) moj typ 2

czy stary wyjadacz chleba iepokaze gdzie raki zimuja (bo chyba niemiec to jakas nowa postac w ekipie sasiadow )
i jeszcze prosilbym o komantarz do pary

Poiree R. - Tcherezov I. (15 s )
z gory dzieki za pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2005
Posty: 102
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 102
Podobna prośba
R.POIREE-ROSCH
FISCHER-DEFRASNE
FISCHER-ECKHOFF

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,520
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,520
ja tez mam prosbe co jest najbardziej prawdopodobne

Poiree R. - Tcherezov I. 1
Greis M. - Defrasne V. 1
Poiree R. - Andresen F. 1

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Andresen, F - Sumann, C /1/ 1.67

W sztafecie, mimo trzech dobierań, Norweg o 20 sek. lepszy od Austriaka. W tym sezonie już dwa razy na najwyższym stopniu podium w sprince. Sumann po sprincie na ósmym miejscu ze stratą 33 sek. To jego najlepszy występ w tym sezonie. We wcześniejszych zawodach biegał i strzelał przeciętnie. Widać, że trasa i strzelnica w Ruhpoldnig mu leżą ale czy wystarczy to na dogonienie Andresena ? Nie sądzę. Jeżeli Norweg nie zepsuje srzelania to powinien spokojnie utrzymać przewagę nad rywalem. W tym sezonie nie zdażyło się jeszcze żeby był niżej od Sumanna w sprincie bądź pościgu.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 41
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 41
Tjoerhom jednak nie wystratowała, może to i dobrze bo Zaitseva wcale nie zachwycała na strzelnicy. Wnioskuje tak po dobrej postawie Poiree na strzelnicy, że Tojoerhom strzelająca ostatnio lepiej mogłaby Rosjankę wyprzedzić. Teraz po zawodach może to nieładnie choć sam nie zagrałem, pewnego rodzaju promocją była para Bogaly-Gwizdon po kursie 1.65. Rosjanka wczoraj zerwała dwa ostatnie strzały w stojącej i dlatego wylądowała koło pani Magdy w sprincie. Dzisiaj już jednak miejsce w szeregu zostało poprawione i Bogaly bez pudła czym znacznie się przesunęła, a Gwizdon aż 5 karnych. Stawianie czołowych zawodniczek to loteria, bo jednak różnice między nimi są niewielkie w zawodach i umiejętnościach. Podobne jest to mniej więcej do wróżenia z fusów. Pozdrowienia

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
[color:"red"] Private Picks [/color]

Last edited by pixies; 15/01/2006 18:55.
Strona 6 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, rafal08, forty, kamel), 1,936 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,546
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1