Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 13 1 2 6 7 8 9 10 12 13
#48000 07/12/2003 17:57
Dołączył: Sep 2003
Posty: 129
J
member
member
J Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 129
Co się stanie skoro odwołali skoki i miałem je na kuponie z innymi spotkaniami zwrot całego kuponu czy odliczą spotkania ze skoków czy co??

Bonus: Unibet
#48001 07/12/2003 18:08
Dołączył: Mar 2003
Posty: 324
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2003
Posty: 324
Quote
Oryginalnie wysłał japiss:
[qb]Co się stanie skoro odwołali skoki i miałem je na kuponie z innymi spotkaniami zwrot całego kuponu czy odliczą spotkania ze skoków czy co??[/qb]
beda policzone po kursie 1 chyba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#48002 07/12/2003 18:14
Dołączył: May 2003
Posty: 714
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 714
Trafne mecz będą mnożone przez :zobacz: kurs1,00

#48003 07/12/2003 18:15
Dołączył: Sep 2003
Posty: 129
J
member
member
J Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 129
RAFTER wiem że święta tuż tuż ale może znalazłbyś kilka minut na napisanie dalszej część niedociągnięc w EXPEKT !! bo wszyscy chcemy zarobić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#48004 07/12/2003 18:24
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
Quote
Oryginalnie wysłał j2702:
[qb]Trafne mecz będą mnożone przez :zobacz: kurs1,00[/qb]
A jak mi policzą jeżeli miałem skoki rozpisane 2 z 3? Zaliczą to, czy nie?

Sorry za głupie pytanie ale nigdy nie miałem takiej sytuacji?

#48005 07/12/2003 18:28
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
Quote
Oryginalnie wysłał MarcoviaMarki:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał j2702:
[qb]Trafne mecz będą mnożone przez :zobacz: kurs1,00[/qb]
A jak mi policzą jeżeli miałem skoki rozpisane 2 z 3? Zaliczą to, czy nie?

Sorry za głupie pytanie ale nigdy nie miałem takiej sytuacji?[/qb]
Wydaje mi sie, ze zalicza.

#48006 07/12/2003 19:05
Dołączył: Jan 2002
Posty: 147
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 147
Witam.

Zaliczą na bank tylko, że po kursie 1,0
Pozdrawiam.

#48007 07/12/2003 21:54
Dołączył: Nov 2003
Posty: 129
A
member
member
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 129
Możecie mi powiedziec czy jeżeli wygram kupon na expekcie to gdzie bede miec te pieniadze??Tam gdzie pisze ile mam jeszcze kasy czy gdzies trzeba cos przelac??Bo sie zastanawiam czy zaczac grac w expekcie...

Z góry dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#48008 07/12/2003 23:02
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał Arys-Rybnik:
[qb]Możecie mi powiedziec czy jeżeli wygram kupon na expekcie to gdzie bede miec te pieniadze??Tam gdzie pisze ile mam jeszcze kasy czy gdzies trzeba cos przelac??Bo sie zastanawiam czy zaczac grac w expekcie...

Z góry dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Kasa wpływa na twoje konto w expektcie - potem możesz sobie przelać na swoje konto bankowe

#48009 08/12/2003 21:58
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
Quote
Oryginalnie wysłał geese:
[qb]ponawiam pytanko:czy ekarta chodzi w expekcie bez problemów?[/qb]
Chodzi bez problemów. Przynajmniej ja nie miałem jak wpłacałem ostatnim razem. Tylko ta prowizja od wpłaty 2.5%... :rolleyes:
scottie

#48010 11/12/2003 04:51
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
fajna promocja w expekcie teraz jest - Świąteczna promocja - można zagrać zakład bez ryzyka z kursem conajmniej 2.0 - jutro lece kase na swoje konto w Expekcie wpłacam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#48011 11/12/2003 20:54
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
asiany to odkąd pamiętam zawsze źle liczyli oczywiście później poprawiali

#48012 12/12/2003 01:33
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Quote
Oryginalnie wysłał rOdziu.:
[qb]fajna promocja w expekcie teraz jest - Świąteczna promocja - można zagrać zakład bez ryzyka z kursem conajmniej 2.0 - jutro lece kase na swoje konto w Expekcie wpłacam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Tylko że są dwa minusy:
1. otrzymany bonus należy obrucić 3x <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
2. przy mnożeniu bonusa min. kurs to 2,0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Pozd Mondex

#48013 12/12/2003 20:02
Dołączył: Feb 2003
Posty: 78
P
pol Offline
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 78
a ja dzis nie moge sie dostac do expekt i nie wiem czy to wina moja czy ich...przy probie logowania wyskakuje jakis certifikat nieznany, w managerze zadan tez widze ze jest odpalone "RSEDNclient" i to ma cos do tego certyfikatu, nigdy wczesniej tego nie mialem, nie wiem co to...jak myslicie? wie ktos moze?

#48014 12/12/2003 20:04
Dołączył: Mar 2003
Posty: 324
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2003
Posty: 324
Quote
Oryginalnie wysłał pol:
[qb]a ja dzis nie moge sie dostac do expekt i nie wiem czy to wina moja czy ich...przy probie logowania wyskakuje jakis certifikat nieznany, w managerze zadan tez widze ze jest odpalone "RSEDNclient" i to ma cos do tego certyfikatu, nigdy wczesniej tego nie mialem, nie wiem co to...jak myslicie? wie ktos moze?[/qb]
usun pliki cookie to pomoze

#48015 12/12/2003 20:05
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
A w tej nowej promocji można zagrać systemem?

#48016 12/12/2003 20:29
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,931
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,931
Swiateczna promocja EXPKTA jest Super !!!

Kaska juz na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Duże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla obslugi !!!

#48017 12/12/2003 20:39
Dołączył: Dec 2002
Posty: 315
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 315
Ja niestety nie moge sie zalogowac do swojego konta. Jakis komunikat o certyfikacie bezpieczenstwa, a pozniej strona sie nie laduje.
Co jest?

#48018 13/12/2003 00:14
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214
jak to jest z tą promocją w expekcie, czy to prawda że najpierw trzeba wpłacić pieniądze a później aktywować konkurs świąteczny chalange?

#48019 13/12/2003 00:18
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
Mam pytanie co do tej świątecznej promocji Expekta -->> otrzymany bonus należy obrócić 3 razy przy kursie co najmniej 2.0. Czyli, co dokładnie jest tym bonusem??
MOJA SYTUACJA -->> Wpłaciłem na konto w Expekcie - 50zł. Następnie zagrałem te 50zł w tej promocji po kursie 2.90 i wygrałem 145zł, do tego dodano mi mój depozyt 50zł i teraz na koncie mam dokładnie 195zł.
Więc co jest w moim przypadku tym bonusem, którym będe musiał obrócić 3 razy po kursie co najmniej 2.0 by wypłacić kase??? Ta moja wygrana 145zł? czy depozyt - 50zł?? czy jeszcze coś innego??

Strona 8 z 13 1 2 6 7 8 9 10 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, burbon, aker, betowiec, 11kera11, Szuman), 3,068 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,791
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1