|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 129
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2003
Posty: 129 |
Co się stanie skoro odwołali skoki i miałem je na kuponie z innymi spotkaniami zwrot całego kuponu czy odliczą spotkania ze skoków czy co??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 324
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2003
Posty: 324 |
Oryginalnie wysłał japiss: [qb]Co się stanie skoro odwołali skoki i miałem je na kuponie z innymi spotkaniami zwrot całego kuponu czy odliczą spotkania ze skoków czy co??[/qb] beda policzone po kursie 1 chyba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 714 |
Trafne mecz będą mnożone przez :zobacz: kurs1,00
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 129
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2003
Posty: 129 |
RAFTER wiem że święta tuż tuż ale może znalazłbyś kilka minut na napisanie dalszej część niedociągnięc w EXPEKT !! bo wszyscy chcemy zarobić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
Oryginalnie wysłał j2702: [qb]Trafne mecz będą mnożone przez :zobacz: kurs1,00[/qb] A jak mi policzą jeżeli miałem skoki rozpisane 2 z 3? Zaliczą to, czy nie? Sorry za głupie pytanie ale nigdy nie miałem takiej sytuacji?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555 |
Oryginalnie wysłał MarcoviaMarki: [qb] Oryginalnie wysłał j2702: [qb]Trafne mecz będą mnożone przez :zobacz: kurs1,00[/qb] A jak mi policzą jeżeli miałem skoki rozpisane 2 z 3? Zaliczą to, czy nie? Sorry za głupie pytanie ale nigdy nie miałem takiej sytuacji?[/qb] Wydaje mi sie, ze zalicza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 147
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2002
Posty: 147 |
Witam.
Zaliczą na bank tylko, że po kursie 1,0 Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 129
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2003
Posty: 129 |
Możecie mi powiedziec czy jeżeli wygram kupon na expekcie to gdzie bede miec te pieniadze??Tam gdzie pisze ile mam jeszcze kasy czy gdzies trzeba cos przelac??Bo sie zastanawiam czy zaczac grac w expekcie...
Z góry dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał Arys-Rybnik: [qb]Możecie mi powiedziec czy jeżeli wygram kupon na expekcie to gdzie bede miec te pieniadze??Tam gdzie pisze ile mam jeszcze kasy czy gdzies trzeba cos przelac??Bo sie zastanawiam czy zaczac grac w expekcie...
Z góry dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] Kasa wpływa na twoje konto w expektcie - potem możesz sobie przelać na swoje konto bankowe
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490 |
Oryginalnie wysłał geese: [qb]ponawiam pytanko:czy ekarta chodzi w expekcie bez problemów?[/qb] Chodzi bez problemów. Przynajmniej ja nie miałem jak wpłacałem ostatnim razem. Tylko ta prowizja od wpłaty 2.5%... :rolleyes: scottie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682 |
fajna promocja w expekcie teraz jest - Świąteczna promocja - można zagrać zakład bez ryzyka z kursem conajmniej 2.0 - jutro lece kase na swoje konto w Expekcie wpłacam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709 |
asiany to odkąd pamiętam zawsze źle liczyli oczywiście później poprawiali
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Oryginalnie wysłał rOdziu.: [qb]fajna promocja w expekcie teraz jest - Świąteczna promocja - można zagrać zakład bez ryzyka z kursem conajmniej 2.0 - jutro lece kase na swoje konto w Expekcie wpłacam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Tylko że są dwa minusy: 1. otrzymany bonus należy obrucić 3x <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 2. przy mnożeniu bonusa min. kurs to 2,0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Pozd Mondex
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 78
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2003
Posty: 78 |
a ja dzis nie moge sie dostac do expekt i nie wiem czy to wina moja czy ich...przy probie logowania wyskakuje jakis certifikat nieznany, w managerze zadan tez widze ze jest odpalone "RSEDNclient" i to ma cos do tego certyfikatu, nigdy wczesniej tego nie mialem, nie wiem co to...jak myslicie? wie ktos moze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 324
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2003
Posty: 324 |
Oryginalnie wysłał pol: [qb]a ja dzis nie moge sie dostac do expekt i nie wiem czy to wina moja czy ich...przy probie logowania wyskakuje jakis certifikat nieznany, w managerze zadan tez widze ze jest odpalone "RSEDNclient" i to ma cos do tego certyfikatu, nigdy wczesniej tego nie mialem, nie wiem co to...jak myslicie? wie ktos moze?[/qb] usun pliki cookie to pomoze
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
A w tej nowej promocji można zagrać systemem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,931 |
Swiateczna promocja EXPKTA jest Super !!!
Kaska juz na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Duże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla obslugi !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 315
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2002
Posty: 315 |
Ja niestety nie moge sie zalogowac do swojego konta. Jakis komunikat o certyfikacie bezpieczenstwa, a pozniej strona sie nie laduje. Co jest?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214 |
jak to jest z tą promocją w expekcie, czy to prawda że najpierw trzeba wpłacić pieniądze a później aktywować konkurs świąteczny chalange?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682 |
Mam pytanie co do tej świątecznej promocji Expekta -->> otrzymany bonus należy obrócić 3 razy przy kursie co najmniej 2.0. Czyli, co dokładnie jest tym bonusem?? MOJA SYTUACJA -->> Wpłaciłem na konto w Expekcie - 50zł. Następnie zagrałem te 50zł w tej promocji po kursie 2.90 i wygrałem 145zł, do tego dodano mi mój depozyt 50zł i teraz na koncie mam dokładnie 195zł. Więc co jest w moim przypadku tym bonusem, którym będe musiał obrócić 3 razy po kursie co najmniej 2.0 by wypłacić kase??? Ta moja wygrana 145zł? czy depozyt - 50zł?? czy jeszcze coś innego??
|
|
|
Link skopiowany do schowka