Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 46 z 56 1 2 44 45 46 47 48 55 56
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Dreju
To chyba nie widziałeś w akcji Litexu. Wisła sobie spokojnie poradzi.
a kiedy i gdzie Ty widziales Litex ?

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
apollyon u was tez caly dzien leje ?
wyspy wiadome ale u nas zwlaszcza w malopolsce to tylko
wspolczuc dachy pourywane,auta pouszkadzane,ponad 20 osob w szpitalach jedna zabita piorunem smirk

Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Originally Posted by Bzyku
Originally Posted by Black243
Śląsk rozumiem ze wzorując sie na Jadze kontroluje wynik? i pojechal na wyjazd po awans? laugh laugh

Nie, pojechał nie stracić bramki.

Plan wziął w łeb po 2 minutach laugh

Lenczyk powie ze taktyka ktora ustawiali tydzien czasu po 2 minutach sie rozsypala laugh

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by craax
Originally Posted by huge
Originally Posted by APOLLYON
Piejecie na cześc tego Litexu, jakby to była jakaś super hiper ekipa.

To jest, qrwa zbieranina najemników, których większość przyszła do zespołu przed sezonem. Dwóch Brazylijczyków, Pape Diouf, jakiś Bośniak, Urugwajczyk i bogowie raczą wiedzieć kto jeszcze przyszedł... Większość i tak na wypożyczenie.

Nic specjalnego.
Nie ma się czego bać.

kiedy ja tak napisales pajacu ? bo juz powoli przesadzasz

craax wie lepiej, rozjada wisle jak chca...

no tak wyzwiska. na tyle cie stac. nie jestem zaskoczony. ciekawe ze ty nie przesadzasz piszac prawie w kazdym poscie to samo ze az zygac sie chce czytajac to

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
czytalem jeszcze wywiad z Matheusem, mowil, ze jak Litex bedzie gral z Wisla tak jak w 2 rundzie to przejdzie dalej

Dołączył: Oct 2007
Posty: 820
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820
NIEZŁY DOPING I OPRAWY MARNA DUMA I ZASADY !!!! amicaaaa!!!! ;]

Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Originally Posted by Dreju
To chyba nie widziałeś w akcji Litexu. Wisła sobie spokojnie poradzi.

ze co?????????
jak cie prosze nie oslabiaj mnie jak beda robic takie bledy w obronie jak w skonto
to sie skonczy 0-3

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
@huge - nie placz i nie przeinaczaj wypowiedzi, bo niezbyt eleganckie jest przypisywac komus cos, czego nie napisal ani nie powiedzial

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Originally Posted by Lampartinho
NIEZŁY DOPING I OPRAWY MARNA DUMA I ZASADY !!!! amicaaaa!!!! ;]
confused

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Lampartinho
NIEZŁY DOPING I OPRAWY MARNA DUMA I ZASADY !!!! amicaaaa!!!! ;]
gorzej Ci ?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by ANALYTICS
apollyon u was tez caly dzien leje ?
wyspy wiadome ale u nas zwlaszcza w malopolsce to tylko
wspolczuc dachy pourywane,auta pouszkadzane,ponad 20 osob w szpitalach jedna zabita piorunem smirk
Pogoda ogólnie do dupy, ale dzisiaj, o dziwo, nie padało. Poprzedni weekend cały w deszczu, poniedziałek nie lepszy.

Czytałem o pogodzie w Polsce. Współczucia dla dotkniętych tą złą aurą.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
to Dundee przesłabe i wjebali 3 bramy Śląskowi, szkoda slów

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by craax
@huge - nie placz i nie przeinaczaj wypowiedzi, bo niezbyt eleganckie jest przypisywac komus cos, czego nie napisal ani nie powiedzial

ile mozesz pisac o tym, ze polska jest najgorsza, ze przegrywa ze wszystkimi, ze polskie kluby sa najgorsze itp? placa ci za to? przeciez tyle zarabiasz na porazkach polskich druzyn to chyba nie potrzebujesz trzepac kasy na pisaniu postow

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
Originally Posted by Rafik 25
Originally Posted by Lampartinho
NIEZŁY DOPING I OPRAWY MARNA DUMA I ZASADY !!!! amicaaaa!!!! ;]
confused
odpowiedź kibica Śląska na przyśpiewke kibiców Lecha.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Originally Posted by craax
Originally Posted by Lampartinho
NIEZŁY DOPING I OPRAWY MARNA DUMA I ZASADY !!!! amicaaaa!!!! ;]
gorzej Ci ?

mecz juz na 2 planie teraz przyspiewki laugh
ale stadionik odjebaliscie niezle widzialem robi wrazonko
a pamietam jak jeszcze pare lat temu byly siedzenia z profili pcv na dlugosci sektora i dla kolarzy trasy betonowe wink

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by craax
czytalem jeszcze wywiad z Matheusem, mowil, ze jak Litex bedzie gral z Wisla tak jak w 2 rundzie to przejdzie dalej
Z Lotharem?


Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,092
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,092
Originally Posted by craax
czytalem jeszcze wywiad z Matheusem, mowil, ze jak Litex bedzie gral z Wisla tak jak w 2 rundzie to przejdzie dalej

A co ma powiedzieć selekcjoner Bułgarii?

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
gollllllllllllllll

Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
u laaaaaaaa laaaaaaaaaaaa

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ALE GOL JA JEIBEEEEEEEEE

Strona 46 z 56 1 2 44 45 46 47 48 55 56

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, burbon, forty, aker), 663 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,609
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1