|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
To chyba nie widziałeś w akcji Litexu. Wisła sobie spokojnie poradzi. a kiedy i gdzie Ty widziales Litex ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
apollyon u was tez caly dzien leje ? wyspy wiadome ale u nas zwlaszcza w malopolsce to tylko wspolczuc dachy pourywane,auta pouszkadzane,ponad 20 osob w szpitalach jedna zabita piorunem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
Śląsk rozumiem ze wzorując sie na Jadze kontroluje wynik? i pojechal na wyjazd po awans?  Nie, pojechał nie stracić bramki. Plan wziął w łeb po 2 minutach  Lenczyk powie ze taktyka ktora ustawiali tydzien czasu po 2 minutach sie rozsypala 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
Piejecie na cześc tego Litexu, jakby to była jakaś super hiper ekipa.
To jest, qrwa zbieranina najemników, których większość przyszła do zespołu przed sezonem. Dwóch Brazylijczyków, Pape Diouf, jakiś Bośniak, Urugwajczyk i bogowie raczą wiedzieć kto jeszcze przyszedł... Większość i tak na wypożyczenie.
Nic specjalnego. Nie ma się czego bać. kiedy ja tak napisales pajacu ? bo juz powoli przesadzasz craax wie lepiej, rozjada wisle jak chca... no tak wyzwiska. na tyle cie stac. nie jestem zaskoczony. ciekawe ze ty nie przesadzasz piszac prawie w kazdym poscie to samo ze az zygac sie chce czytajac to
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
czytalem jeszcze wywiad z Matheusem, mowil, ze jak Litex bedzie gral z Wisla tak jak w 2 rundzie to przejdzie dalej
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820 |
NIEZŁY DOPING I OPRAWY MARNA DUMA I ZASADY !!!! amicaaaa!!!! ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
To chyba nie widziałeś w akcji Litexu. Wisła sobie spokojnie poradzi. ze co????????? jak cie prosze nie oslabiaj mnie jak beda robic takie bledy w obronie jak w skonto to sie skonczy 0-3
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
@huge - nie placz i nie przeinaczaj wypowiedzi, bo niezbyt eleganckie jest przypisywac komus cos, czego nie napisal ani nie powiedzial
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
NIEZŁY DOPING I OPRAWY MARNA DUMA I ZASADY !!!! amicaaaa!!!! ;] 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
NIEZŁY DOPING I OPRAWY MARNA DUMA I ZASADY !!!! amicaaaa!!!! ;] gorzej Ci ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
apollyon u was tez caly dzien leje ? wyspy wiadome ale u nas zwlaszcza w malopolsce to tylko wspolczuc dachy pourywane,auta pouszkadzane,ponad 20 osob w szpitalach jedna zabita piorunem  Pogoda ogólnie do dupy, ale dzisiaj, o dziwo, nie padało. Poprzedni weekend cały w deszczu, poniedziałek nie lepszy. Czytałem o pogodzie w Polsce. Współczucia dla dotkniętych tą złą aurą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
to Dundee przesłabe i wjebali 3 bramy Śląskowi, szkoda slów
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
@huge - nie placz i nie przeinaczaj wypowiedzi, bo niezbyt eleganckie jest przypisywac komus cos, czego nie napisal ani nie powiedzial ile mozesz pisac o tym, ze polska jest najgorsza, ze przegrywa ze wszystkimi, ze polskie kluby sa najgorsze itp? placa ci za to? przeciez tyle zarabiasz na porazkach polskich druzyn to chyba nie potrzebujesz trzepac kasy na pisaniu postow
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931 |
NIEZŁY DOPING I OPRAWY MARNA DUMA I ZASADY !!!! amicaaaa!!!! ;]  odpowiedź kibica Śląska na przyśpiewke kibiców Lecha.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
NIEZŁY DOPING I OPRAWY MARNA DUMA I ZASADY !!!! amicaaaa!!!! ;] gorzej Ci ? mecz juz na 2 planie teraz przyspiewki  ale stadionik odjebaliscie niezle widzialem robi wrazonko a pamietam jak jeszcze pare lat temu byly siedzenia z profili pcv na dlugosci sektora i dla kolarzy trasy betonowe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
czytalem jeszcze wywiad z Matheusem, mowil, ze jak Litex bedzie gral z Wisla tak jak w 2 rundzie to przejdzie dalej Z Lotharem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,092
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,092 |
czytalem jeszcze wywiad z Matheusem, mowil, ze jak Litex bedzie gral z Wisla tak jak w 2 rundzie to przejdzie dalej A co ma powiedzieć selekcjoner Bułgarii?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
u laaaaaaaa laaaaaaaaaaaa
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|