Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 49 z 56 1 2 47 48 49 50 51 55 56
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Kelemen jeszcze cos dzisiaj wywinie grin

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Slask po awans!

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
"Hej, kurwy, coście tak cicho?"
A Szkoci pewnie rozumieją, co Polacy teraz śpiewają laugh

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by huge
Originally Posted by craax
@huge prosze cie, nie blaznij sie i KIBICUJ dalej druzynie w 3 rundzie el. lm


a jesli chcesz dyskutowac, to zadawaj pytanie i podyskutujemy

a dalej jak beda ci w morde pluli szmaciarze z pzpn-u to mow, ze cholernie deszcz pada a repra jest zajebista a kluby GIGANTY

szmaciarze? gdyby nie oni to juz dawno bys chodzil na 1 lige i jezdzil na kretowiska

a wiesz chlopaku kto przyznaje licencje i decyduje o grze w ekstraklasie i rozrozniasz te instytucje ? wiesz kto zdecydowal o braku licencji dla ŁKS-u ?

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Originally Posted by Aro
Originally Posted by Dreju
To chyba nie widziałeś w akcji Litexu. Wisła sobie spokojnie poradzi.


z pewnością to samo mówiłeś przed meczem z Levadią

i tu kolejny przykład barana o którym wspomniałem wcześniej.
Porażka z Levadią porażką, jaki był przebieg meczu tu już brakuje obiektywizmu.
druga kwestia z tamtego składu zostało chyba 2 graczy którzy grają w podstawowej 11 tce

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
On tylko wie ze kibicuje średnio druzynie z jego miasta i bardziej druzynie z 3 rundy laugh

Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Originally Posted by craax
ANALYTICS - wlasnie malutko kosztowal, ok 160 mln zl

bierzemy 10% i na bet wplacamy laugh

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Originally Posted by craax
Originally Posted by huge
Originally Posted by craax
@huge prosze cie, nie blaznij sie i KIBICUJ dalej druzynie w 3 rundzie el. lm


a jesli chcesz dyskutowac, to zadawaj pytanie i podyskutujemy

a dalej jak beda ci w morde pluli szmaciarze z pzpn-u to mow, ze cholernie deszcz pada a repra jest zajebista a kluby GIGANTY

szmaciarze? gdyby nie oni to juz dawno bys chodzil na 1 lige i jezdzil na kretowiska

a wiesz chlopaku kto przyznaje licencje i decyduje o grze w ekstraklasie i rozrozniasz te instytucje ? wiesz kto zdecydowal o braku licencji dla ŁKS-u ?

Filipiak laugh

Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Originally Posted by APOLLYON
"Hej, kurwy, coście tak cicho?"
A Szkoci pewnie rozumieją, co Polacy teraz śpiewają laugh

moze co 100-tny wink

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
tak, Filipiak piwo

Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Originally Posted by royalflush
Originally Posted by Aro
Originally Posted by Dreju
To chyba nie widziałeś w akcji Litexu. Wisła sobie spokojnie poradzi.


z pewnością to samo mówiłeś przed meczem z Levadią

i tu kolejny przykład barana o którym wspomniałem wcześniej.
Porażka z Levadią porażką, jaki był przebieg meczu tu już brakuje obiektywizmu.
druga kwestia z tamtego składu zostało chyba 2 graczy którzy grają w podstawowej 11 tce

dokładnie, zawsze mnie śmieszy przykład Levadii która poza autobusem w polu karnym i masą szcześcia nie miała żadnych argumentów. Brakło skuteczności i dlatego odpadliśmy wtedy.

Co innego Karabach, tam szczególnie w rewanżu zostaliśmy zamasakrowani...

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by craax
Originally Posted by huge
Originally Posted by craax
@huge prosze cie, nie blaznij sie i KIBICUJ dalej druzynie w 3 rundzie el. lm


a jesli chcesz dyskutowac, to zadawaj pytanie i podyskutujemy

a dalej jak beda ci w morde pluli szmaciarze z pzpn-u to mow, ze cholernie deszcz pada a repra jest zajebista a kluby GIGANTY

szmaciarze? gdyby nie oni to juz dawno bys chodzil na 1 lige i jezdzil na kretowiska

a wiesz chlopaku kto przyznaje licencje i decyduje o grze w ekstraklasie i rozrozniasz te instytucje ? wiesz kto zdecydowal o braku licencji dla ŁKS-u ?

laugh bez komentarza

Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,092
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,092
Originally Posted by ANALYTICS
Originally Posted by APOLLYON
"Hej, kurwy, coście tak cicho?"
A Szkoci pewnie rozumieją, co Polacy teraz śpiewają laugh

moze co 100-tny wink

Polacy pracujący w Szkocji im na bieżąco tłumaczą:)

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
a Tbilisi ? wink

ANALYTICS, ale ta suma jest smieszna w porownaniu z innymi stadionami - a wyszlo naprawde fajnie, na tyle na ile zezwolilo miasto i ta 'banda' od zabytkow

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by Dreju
Polacy pracujący w Szkocji im na bieżąco tłumaczą:)


Niech się Szkoci uczą polskiego. Za 20 lat połowa ich kadry narodowej będzie mówić po polsku wink

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
@huge CZEMU BEZ KOMENTARZA ? mylisz instytucje, nie masz pojecia o czym piszesz tylko napinka

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by craax
@huge CZEMU BEZ KOMENTARZA ? mylisz instytucje, nie masz pojecia o czym piszesz tylko napinka

piszesz o tej 'licencji' ktora dostala polonia bytom? laugh

Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,092
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,092
Originally Posted by Bzyku
Originally Posted by Dreju
Polacy pracujący w Szkocji im na bieżąco tłumaczą:)


Niech się Szkoci uczą polskiego. Za 20 lat połowa ich kadry narodowej będzie mówić po polsku wink

A co chcą tak bardzo spaść w rankingu?

Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Originally Posted by craax
a Tbilisi ? wink

ANALYTICS, ale ta suma jest smieszna w porownaniu z innymi stadionami - a wyszlo naprawde fajnie, na tyle na ile zezwolilo miasto i ta 'banda' od zabytkow

nie no spoko.
nie jest to wiadome san siro czy santiago ale fajnie wykonany wink
pojemnosc 20tys?

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by huge
Originally Posted by craax
@huge CZEMU BEZ KOMENTARZA ? mylisz instytucje, nie masz pojecia o czym piszesz tylko napinka

piszesz o tej 'licencji' ktora dostala polonia bytom? laugh

kto ?

Strona 49 z 56 1 2 47 48 49 50 51 55 56

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (kamel, latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, rafal08, rymoholik, forty, Akhu, JelineK), 938 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,687
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1