|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377 |
Kelemen jeszcze cos dzisiaj wywinie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
"Hej, kurwy, coście tak cicho?" A Szkoci pewnie rozumieją, co Polacy teraz śpiewają 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
@huge prosze cie, nie blaznij sie i KIBICUJ dalej druzynie w 3 rundzie el. lm
a jesli chcesz dyskutowac, to zadawaj pytanie i podyskutujemy
a dalej jak beda ci w morde pluli szmaciarze z pzpn-u to mow, ze cholernie deszcz pada a repra jest zajebista a kluby GIGANTY szmaciarze? gdyby nie oni to juz dawno bys chodzil na 1 lige i jezdzil na kretowiska a wiesz chlopaku kto przyznaje licencje i decyduje o grze w ekstraklasie i rozrozniasz te instytucje ? wiesz kto zdecydowal o braku licencji dla ŁKS-u ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
To chyba nie widziałeś w akcji Litexu. Wisła sobie spokojnie poradzi. z pewnością to samo mówiłeś przed meczem z Levadią i tu kolejny przykład barana o którym wspomniałem wcześniej. Porażka z Levadią porażką, jaki był przebieg meczu tu już brakuje obiektywizmu. druga kwestia z tamtego składu zostało chyba 2 graczy którzy grają w podstawowej 11 tce
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
On tylko wie ze kibicuje średnio druzynie z jego miasta i bardziej druzynie z 3 rundy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
ANALYTICS - wlasnie malutko kosztowal, ok 160 mln zl bierzemy 10% i na bet wplacamy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
@huge prosze cie, nie blaznij sie i KIBICUJ dalej druzynie w 3 rundzie el. lm
a jesli chcesz dyskutowac, to zadawaj pytanie i podyskutujemy
a dalej jak beda ci w morde pluli szmaciarze z pzpn-u to mow, ze cholernie deszcz pada a repra jest zajebista a kluby GIGANTY szmaciarze? gdyby nie oni to juz dawno bys chodzil na 1 lige i jezdzil na kretowiska a wiesz chlopaku kto przyznaje licencje i decyduje o grze w ekstraklasie i rozrozniasz te instytucje ? wiesz kto zdecydowal o braku licencji dla ŁKS-u ? Filipiak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
"Hej, kurwy, coście tak cicho?" A Szkoci pewnie rozumieją, co Polacy teraz śpiewają  moze co 100-tny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
tak, Filipiak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
To chyba nie widziałeś w akcji Litexu. Wisła sobie spokojnie poradzi. z pewnością to samo mówiłeś przed meczem z Levadią i tu kolejny przykład barana o którym wspomniałem wcześniej. Porażka z Levadią porażką, jaki był przebieg meczu tu już brakuje obiektywizmu. druga kwestia z tamtego składu zostało chyba 2 graczy którzy grają w podstawowej 11 tce dokładnie, zawsze mnie śmieszy przykład Levadii która poza autobusem w polu karnym i masą szcześcia nie miała żadnych argumentów. Brakło skuteczności i dlatego odpadliśmy wtedy. Co innego Karabach, tam szczególnie w rewanżu zostaliśmy zamasakrowani...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
@huge prosze cie, nie blaznij sie i KIBICUJ dalej druzynie w 3 rundzie el. lm
a jesli chcesz dyskutowac, to zadawaj pytanie i podyskutujemy
a dalej jak beda ci w morde pluli szmaciarze z pzpn-u to mow, ze cholernie deszcz pada a repra jest zajebista a kluby GIGANTY szmaciarze? gdyby nie oni to juz dawno bys chodzil na 1 lige i jezdzil na kretowiska a wiesz chlopaku kto przyznaje licencje i decyduje o grze w ekstraklasie i rozrozniasz te instytucje ? wiesz kto zdecydowal o braku licencji dla ŁKS-u ?  bez komentarza
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,092
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,092 |
"Hej, kurwy, coście tak cicho?" A Szkoci pewnie rozumieją, co Polacy teraz śpiewają  moze co 100-tny  Polacy pracujący w Szkocji im na bieżąco tłumaczą:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
a Tbilisi ? ANALYTICS, ale ta suma jest smieszna w porownaniu z innymi stadionami - a wyszlo naprawde fajnie, na tyle na ile zezwolilo miasto i ta 'banda' od zabytkow
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Polacy pracujący w Szkocji im na bieżąco tłumaczą:) Niech się Szkoci uczą polskiego. Za 20 lat połowa ich kadry narodowej będzie mówić po polsku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
@huge CZEMU BEZ KOMENTARZA ? mylisz instytucje, nie masz pojecia o czym piszesz tylko napinka
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
@huge CZEMU BEZ KOMENTARZA ? mylisz instytucje, nie masz pojecia o czym piszesz tylko napinka piszesz o tej 'licencji' ktora dostala polonia bytom? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,092
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,092 |
Polacy pracujący w Szkocji im na bieżąco tłumaczą:) Niech się Szkoci uczą polskiego. Za 20 lat połowa ich kadry narodowej będzie mówić po polsku  A co chcą tak bardzo spaść w rankingu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
a Tbilisi ? ANALYTICS, ale ta suma jest smieszna w porownaniu z innymi stadionami - a wyszlo naprawde fajnie, na tyle na ile zezwolilo miasto i ta 'banda' od zabytkow nie no spoko. nie jest to wiadome san siro czy santiago ale fajnie wykonany  pojemnosc 20tys?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
@huge CZEMU BEZ KOMENTARZA ? mylisz instytucje, nie masz pojecia o czym piszesz tylko napinka piszesz o tej 'licencji' ktora dostala polonia bytom?  kto ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|