|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
Keleman swietnie gra nogami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
a Tbilisi ? ANALYTICS, ale ta suma jest smieszna w porownaniu z innymi stadionami - a wyszlo naprawde fajnie, na tyle na ile zezwolilo miasto i ta 'banda' od zabytkow tutaj akurat też nei możńa powiedzieć że Tbilisi miało lepszych piłkarzy czy coś w ten deseń. Po prostu nasze gwiazdki zlekceważyły Gruzinów i jak w pierwszym meczu zdążyli odrobić tak w rewanżu brakło czasu i centymetrów (vide słupek po strzale Szymkowiaka).
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Jak patrzę na tą obronę Śląska... nie, oni muszą dostać czwartą bramkę. Jak szkoci nie dadzą rady, to oni sami sobie wbiją.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
a Tbilisi ? ANALYTICS, ale ta suma jest smieszna w porownaniu z innymi stadionami - a wyszlo naprawde fajnie, na tyle na ile zezwolilo miasto i ta 'banda' od zabytkow nie no spoko. nie jest to wiadome san siro czy santiago ale fajnie wykonany  pojemnosc 20tys? 15,6 z mozliwoscia 'rozbudowy' do 17 tys
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
"Hej, kurwy, coście tak cicho?" A Szkoci pewnie rozumieją, co Polacy teraz śpiewają  moze co 100-tny  
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820 |
a Tbilisi ? ANALYTICS, ale ta suma jest smieszna w porownaniu z innymi stadionami - a wyszlo naprawde fajnie, na tyle na ile zezwolilo miasto i ta 'banda' od zabytkow nie no spoko. nie jest to wiadome san siro czy santiago ale fajnie wykonany  pojemnosc 20tys? a nie umiesz sam sprawdzić ? hahh co ty gościu rozkminiasz ?;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
a Tbilisi ? ANALYTICS, ale ta suma jest smieszna w porownaniu z innymi stadionami - a wyszlo naprawde fajnie, na tyle na ile zezwolilo miasto i ta 'banda' od zabytkow tutaj akurat też nei możńa powiedzieć że Tbilisi miało lepszych piłkarzy czy coś w ten deseń. Po prostu nasze gwiazdki zlekceważyły Gruzinów i jak w pierwszym meczu zdążyli odrobić tak w rewanżu brakło czasu i centymetrów (vide słupek po strzale Szymkowiaka). nie pamietam tak dokladnie, pamietam tylko, ze pokrylo sie to mniej wiecej z derbami pierwszymi po naszym awansie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
hahaha pajace z Dnundee, sami napierdalal iw 1 polowie
a teraz jak sraka to kazde dotkniecie i placza
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
jest 87min niech nie zrobia jakiegos zonka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820 |
a Tbilisi ? ANALYTICS, ale ta suma jest smieszna w porownaniu z innymi stadionami - a wyszlo naprawde fajnie, na tyle na ile zezwolilo miasto i ta 'banda' od zabytkow tutaj akurat też nei możńa powiedzieć że Tbilisi miało lepszych piłkarzy czy coś w ten deseń. Po prostu nasze gwiazdki zlekceważyły Gruzinów i jak w pierwszym meczu zdążyli odrobić tak w rewanżu brakło czasu i centymetrów (vide słupek po strzale Szymkowiaka). nie pamietam tak dokladnie, pamietam tylko, ze pokrylo sie to mniej wiecej z derbami pierwszymi po naszym awansie a wytłumaczysz nam craax jak to było z soligorskiem ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
a Tbilisi ? ANALYTICS, ale ta suma jest smieszna w porownaniu z innymi stadionami - a wyszlo naprawde fajnie, na tyle na ile zezwolilo miasto i ta 'banda' od zabytkow tutaj akurat też nei możńa powiedzieć że Tbilisi miało lepszych piłkarzy czy coś w ten deseń. Po prostu nasze gwiazdki zlekceważyły Gruzinów i jak w pierwszym meczu zdążyli odrobić tak w rewanżu brakło czasu i centymetrów (vide słupek po strzale Szymkowiaka). nie pamietam tak dokladnie, pamietam tylko, ze pokrylo sie to mniej wiecej z derbami pierwszymi po naszym awansie możliwe, ja pamiętam jak w pierwszym meczu w 16 minut zrobili z 0-2 na 4-2. A potem znowu rozprężenie i tak się skończyło. Wisła Kraków 4-3 Dinamo Tbilisi Gorawski 60, Żurawski 62, Frankowski 64, 76 - Głowacki 18 (s), Aładaszwili 26, Kłos 83 (s)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
a Tbilisi ? ANALYTICS, ale ta suma jest smieszna w porownaniu z innymi stadionami - a wyszlo naprawde fajnie, na tyle na ile zezwolilo miasto i ta 'banda' od zabytkow nie no spoko. nie jest to wiadome san siro czy santiago ale fajnie wykonany  pojemnosc 20tys? a nie umiesz sam sprawdzić ? hahh co ty gościu rozkminiasz ?;) pozno juz poloz sie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
To chyba nie widziałeś w akcji Litexu. Wisła sobie spokojnie poradzi. z pewnością to samo mówiłeś przed meczem z Levadią i tu kolejny przykład barana o którym wspomniałem wcześniej. Porażka z Levadią porażką, jaki był przebieg meczu tu już brakuje obiektywizmu. druga kwestia z tamtego składu zostało chyba 2 graczy którzy grają w podstawowej 11 tce A skąd wiesz, że nie będzie powtórki z rozrywki?  No rzeczywiście skład mają taki, że cała Europa trzęsie przed nimi porami. A barana to poszukaj sobie wśród swoich kolegów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
co on kurwa robi ? mija sie z kazda pilka
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
a Tbilisi ? ANALYTICS, ale ta suma jest smieszna w porownaniu z innymi stadionami - a wyszlo naprawde fajnie, na tyle na ile zezwolilo miasto i ta 'banda' od zabytkow tutaj akurat też nei możńa powiedzieć że Tbilisi miało lepszych piłkarzy czy coś w ten deseń. Po prostu nasze gwiazdki zlekceważyły Gruzinów i jak w pierwszym meczu zdążyli odrobić tak w rewanżu brakło czasu i centymetrów (vide słupek po strzale Szymkowiaka). nie pamietam tak dokladnie, pamietam tylko, ze pokrylo sie to mniej wiecej z derbami pierwszymi po naszym awansie możliwe, ja pamiętam jak w pierwszym meczu w 16 minut zrobili z 0-2 na 4-2. A potem znowu rozprężenie i tak się skończyło. Wisła Kraków 4-3 Dinamo Tbilisi Gorawski 60, Żurawski 62, Frankowski 64, 76 - Głowacki 18 (s), Aładaszwili 26, Kłos 83 (s) Co do derbów to na 100% ,pamietam trans 'Wybacz mamo(...)" ,jescze w starej klatce
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
a Tbilisi ? ANALYTICS, ale ta suma jest smieszna w porownaniu z innymi stadionami - a wyszlo naprawde fajnie, na tyle na ile zezwolilo miasto i ta 'banda' od zabytkow tutaj akurat też nei możńa powiedzieć że Tbilisi miało lepszych piłkarzy czy coś w ten deseń. Po prostu nasze gwiazdki zlekceważyły Gruzinów i jak w pierwszym meczu zdążyli odrobić tak w rewanżu brakło czasu i centymetrów (vide słupek po strzale Szymkowiaka). nie pamietam tak dokladnie, pamietam tylko, ze pokrylo sie to mniej wiecej z derbami pierwszymi po naszym awansie a wytłumaczysz nam craax jak to było z soligorskiem ? oczywiscie, ze tak kibicue z herbem SSA o tym, ze zagramy w intertoto dowiedzielismy sie 2 tyg wczesniej przed samymi meczami, lub 3 tyg, dokladnie nie pamietam... to byl glupi puchar intertoto, zadnych wzmocnien, podeszlismy do tego z marszu, szybko gol na 1-0 u siebie ale braklo sil i totalna padlina kondycyjna pod koniec czerwca bodajze,,, potem 1-2 w domu, rewanz formalnoscia i nas rozwalili 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
Tibilisi, było kilka wpadek.Wy też graliście z jakimś Szachciorem i czarnogórcami i też się nie ma z czego chwalić
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
co on kurwa robi ? mija sie z kazda pilka swiety w grze nogami swietny na przedpolu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
dokladnie TriumfWoli, mielismy taki trans, dosc maly na bialym plotnie czarnym sprayem - 560 biletow bodajze, stara 'klatka' i REMIS 0-0 Z Wisla Frankowski Zurawski i cala elita z pomalowanymi wlosami, wszyscy zapowiadali z 5-0 a jednak sie udalo wywiezc punkt
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|