Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 50 z 56 1 2 48 49 50 51 52 55 56
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Keleman swietnie gra nogami laugh laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Originally Posted by craax
a Tbilisi ? wink

ANALYTICS, ale ta suma jest smieszna w porownaniu z innymi stadionami - a wyszlo naprawde fajnie, na tyle na ile zezwolilo miasto i ta 'banda' od zabytkow

tutaj akurat też nei możńa powiedzieć że Tbilisi miało lepszych piłkarzy czy coś w ten deseń. Po prostu nasze gwiazdki zlekceważyły Gruzinów i jak w pierwszym meczu zdążyli odrobić tak w rewanżu brakło czasu i centymetrów (vide słupek po strzale Szymkowiaka).

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Jak patrzę na tą obronę Śląska... nie, oni muszą dostać czwartą bramkę. Jak szkoci nie dadzą rady, to oni sami sobie wbiją.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by ANALYTICS
Originally Posted by craax
a Tbilisi ? wink

ANALYTICS, ale ta suma jest smieszna w porownaniu z innymi stadionami - a wyszlo naprawde fajnie, na tyle na ile zezwolilo miasto i ta 'banda' od zabytkow

nie no spoko.
nie jest to wiadome san siro czy santiago ale fajnie wykonany wink
pojemnosc 20tys?

15,6 z mozliwoscia 'rozbudowy' do 17 tys

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Originally Posted by ANALYTICS
Originally Posted by APOLLYON
"Hej, kurwy, coście tak cicho?"
A Szkoci pewnie rozumieją, co Polacy teraz śpiewają laugh

moze co 100-tny wink
laugh

Dołączył: Oct 2007
Posty: 820
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820
Originally Posted by ANALYTICS
Originally Posted by craax
a Tbilisi ? wink

ANALYTICS, ale ta suma jest smieszna w porownaniu z innymi stadionami - a wyszlo naprawde fajnie, na tyle na ile zezwolilo miasto i ta 'banda' od zabytkow

nie no spoko.
nie jest to wiadome san siro czy santiago ale fajnie wykonany wink
pojemnosc 20tys?

a nie umiesz sam sprawdzić ? hahh co ty gościu rozkminiasz ?;)

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Wolf
Originally Posted by craax
a Tbilisi ? wink

ANALYTICS, ale ta suma jest smieszna w porownaniu z innymi stadionami - a wyszlo naprawde fajnie, na tyle na ile zezwolilo miasto i ta 'banda' od zabytkow

tutaj akurat też nei możńa powiedzieć że Tbilisi miało lepszych piłkarzy czy coś w ten deseń. Po prostu nasze gwiazdki zlekceważyły Gruzinów i jak w pierwszym meczu zdążyli odrobić tak w rewanżu brakło czasu i centymetrów (vide słupek po strzale Szymkowiaka).

nie pamietam tak dokladnie, pamietam tylko, ze pokrylo sie to mniej wiecej z derbami pierwszymi po naszym awansie

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
hahaha pajace z Dnundee, sami napierdalal iw 1 polowie

a teraz jak sraka to kazde dotkniecie i placza

Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
jest 87min niech nie zrobia jakiegos zonka smirk

Dołączył: Oct 2007
Posty: 820
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820
Originally Posted by craax
Originally Posted by Wolf
Originally Posted by craax
a Tbilisi ? wink

ANALYTICS, ale ta suma jest smieszna w porownaniu z innymi stadionami - a wyszlo naprawde fajnie, na tyle na ile zezwolilo miasto i ta 'banda' od zabytkow

tutaj akurat też nei możńa powiedzieć że Tbilisi miało lepszych piłkarzy czy coś w ten deseń. Po prostu nasze gwiazdki zlekceważyły Gruzinów i jak w pierwszym meczu zdążyli odrobić tak w rewanżu brakło czasu i centymetrów (vide słupek po strzale Szymkowiaka).

nie pamietam tak dokladnie, pamietam tylko, ze pokrylo sie to mniej wiecej z derbami pierwszymi po naszym awansie

a wytłumaczysz nam craax jak to było z soligorskiem ?

Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Originally Posted by craax
Originally Posted by Wolf
Originally Posted by craax
a Tbilisi ? wink

ANALYTICS, ale ta suma jest smieszna w porownaniu z innymi stadionami - a wyszlo naprawde fajnie, na tyle na ile zezwolilo miasto i ta 'banda' od zabytkow

tutaj akurat też nei możńa powiedzieć że Tbilisi miało lepszych piłkarzy czy coś w ten deseń. Po prostu nasze gwiazdki zlekceważyły Gruzinów i jak w pierwszym meczu zdążyli odrobić tak w rewanżu brakło czasu i centymetrów (vide słupek po strzale Szymkowiaka).

nie pamietam tak dokladnie, pamietam tylko, ze pokrylo sie to mniej wiecej z derbami pierwszymi po naszym awansie

możliwe, ja pamiętam jak w pierwszym meczu w 16 minut zrobili z 0-2 na 4-2. A potem znowu rozprężenie i tak się skończyło.

Wisła Kraków 4-3 Dinamo Tbilisi

Gorawski 60, Żurawski 62, Frankowski 64, 76 - Głowacki 18 (s), Aładaszwili 26, Kłos 83 (s)

Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Originally Posted by Lampartinho
Originally Posted by ANALYTICS
Originally Posted by craax
a Tbilisi ? wink

ANALYTICS, ale ta suma jest smieszna w porownaniu z innymi stadionami - a wyszlo naprawde fajnie, na tyle na ile zezwolilo miasto i ta 'banda' od zabytkow

nie no spoko.
nie jest to wiadome san siro czy santiago ale fajnie wykonany wink
pojemnosc 20tys?

a nie umiesz sam sprawdzić ? hahh co ty gościu rozkminiasz ?;)


pozno juz poloz sie

Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Originally Posted by royalflush
Originally Posted by Aro
Originally Posted by Dreju
To chyba nie widziałeś w akcji Litexu. Wisła sobie spokojnie poradzi.


z pewnością to samo mówiłeś przed meczem z Levadią

i tu kolejny przykład barana o którym wspomniałem wcześniej.
Porażka z Levadią porażką, jaki był przebieg meczu tu już brakuje obiektywizmu.
druga kwestia z tamtego składu zostało chyba 2 graczy którzy grają w podstawowej 11 tce


A skąd wiesz, że nie będzie powtórki z rozrywki? confused

No rzeczywiście skład mają taki, że cała Europa trzęsie przed nimi porami.

A barana to poszukaj sobie wśród swoich kolegów wink

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
co on kurwa robi ? mija sie z kazda pilka

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Originally Posted by Wolf
Originally Posted by craax
Originally Posted by Wolf
Originally Posted by craax
a Tbilisi ? wink

ANALYTICS, ale ta suma jest smieszna w porownaniu z innymi stadionami - a wyszlo naprawde fajnie, na tyle na ile zezwolilo miasto i ta 'banda' od zabytkow

tutaj akurat też nei możńa powiedzieć że Tbilisi miało lepszych piłkarzy czy coś w ten deseń. Po prostu nasze gwiazdki zlekceważyły Gruzinów i jak w pierwszym meczu zdążyli odrobić tak w rewanżu brakło czasu i centymetrów (vide słupek po strzale Szymkowiaka).

nie pamietam tak dokladnie, pamietam tylko, ze pokrylo sie to mniej wiecej z derbami pierwszymi po naszym awansie

możliwe, ja pamiętam jak w pierwszym meczu w 16 minut zrobili z 0-2 na 4-2. A potem znowu rozprężenie i tak się skończyło.

Wisła Kraków 4-3 Dinamo Tbilisi

Gorawski 60, Żurawski 62, Frankowski 64, 76 - Głowacki 18 (s), Aładaszwili 26, Kłos 83 (s)


Co do derbów to na 100% ,pamietam trans 'Wybacz mamo(...)" ,jescze w starej klatce

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Lampartinho
Originally Posted by craax
Originally Posted by Wolf
Originally Posted by craax
a Tbilisi ? wink

ANALYTICS, ale ta suma jest smieszna w porownaniu z innymi stadionami - a wyszlo naprawde fajnie, na tyle na ile zezwolilo miasto i ta 'banda' od zabytkow

tutaj akurat też nei możńa powiedzieć że Tbilisi miało lepszych piłkarzy czy coś w ten deseń. Po prostu nasze gwiazdki zlekceważyły Gruzinów i jak w pierwszym meczu zdążyli odrobić tak w rewanżu brakło czasu i centymetrów (vide słupek po strzale Szymkowiaka).

nie pamietam tak dokladnie, pamietam tylko, ze pokrylo sie to mniej wiecej z derbami pierwszymi po naszym awansie

a wytłumaczysz nam craax jak to było z soligorskiem ?

oczywiscie, ze tak kibicue z herbem SSA

o tym, ze zagramy w intertoto dowiedzielismy sie 2 tyg wczesniej przed samymi meczami, lub 3 tyg, dokladnie nie pamietam...
to byl glupi puchar intertoto, zadnych wzmocnien, podeszlismy do tego z marszu, szybko gol na 1-0 u siebie ale braklo sil i totalna padlina kondycyjna pod koniec czerwca bodajze,,, potem 1-2 w domu, rewanz formalnoscia i nas rozwalili smile

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Tibilisi, było kilka wpadek.Wy też graliście z jakimś Szachciorem i czarnogórcami i też się nie ma z czego chwalić

Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Originally Posted by JuN
co on kurwa robi ? mija sie z kazda pilka

swiety w grze nogami swietny na przedpolu laugh laugh

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
60 sekund

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
dokladnie TriumfWoli, mielismy taki trans, dosc maly na bialym plotnie czarnym sprayem - 560 biletow bodajze, stara 'klatka' i REMIS 0-0 Z Wisla Frankowski Zurawski i cala elita z pomalowanymi wlosami, wszyscy zapowiadali z 5-0 a jednak sie udalo wywiezc punkt

Strona 50 z 56 1 2 48 49 50 51 52 55 56

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (burbon, alfa, aker, Sensei, rafal08, rymoholik, Akhu, $-man, forty, 11kera11, latajaca_holenderka, betowiec), 2,538 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,062
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1