Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 56 z 56 1 2 54 55 56
Dołączył: Sep 2007
Posty: 143
B
member
member
B Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 143
Zejdź na ziemię

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Originally Posted by APOLLYON
Ja po prostu nie widzę innej opcji jak awans Wisły. No qrwa, nie widzę. Mistrz Bułgarii "naszpikowany" gwiazdami rodzimego formatu oraz nietuzinkowymi graczami z zagranicy, grający przy 4.000 widzów.
Nie wiem, w którym miejscu zacząć się śmiać.

Oglądałem Wisłę z Rygą i nie zrobili na mnie wrażenia. Błędy w defensywie, Małecki w "letargu", ogólny brak zgrania.

Ale, do qrwy nędzy, my jesteśmy od nich lepsi. Oni juz srają w gacie, bo przyjdzie im zagrac w Polsce. Tego jestem pewien. A jak usłyszą te śpiewy kibiców, to posrają się z wrażenia. Wielu z tych graczy, po raz pierwszy zobaczy tak dobrze zorganizowaną grupę śpiewjących kibiców. Według mnie, trybuny w Krakowie dadzą +1 dla Wisły. Co dołoży sama Wisła na boisku? Nie wiem, ale awans jest na wyciągnięcie ręki.

Gracze pokroju Melikson, Małecki czy Iliev będą mieli miejsce na gre bo Litex będzie atakował, nie siedział całą drużyną na 30 metrze jak z Skonto.Dla niektórych Wisła jest słaba bo nie rozpierdoliła Rygi po 6-0 a Litex to jest zajebiście mocny nie widząc ich na oczy laugh
Ten kto twierdzi że Wisła ma małe szanse na kolejną rundę po prostu mało obserwuję zespół Wisły, nie mówiąc o jakimś zainteresowaniu przebiegu spotkań z takim Skonto (a można chociaż przeczytać wypowiedzi trenerów)
Taki ekspert będzie miał tylko tyle do powiedzenia ..Levadia, Karabah, Dynamo:D

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Mecz na pewno będzie zupełnie inny ze strony Wisły bo Litex nie będzie siedział na własnej połowie, im się dalej zapuszczą tym lepiej dla nas wink
Obrona faktycznie jest trochę nie pewna, Chaves jedynie robi to co należy choć też ma problem z dograniem piły.Siła ofensywna jest bardzo przyzwoita i trzeba to wykorzystać. grin

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Royalflush, życzę Twojemu klubowi jak najlepiej. Oby upragnionego "raju" - LM. Ja po prostu jestem sparagniony widoku polskiej ekipy na najwyższym poziomie rozgrywek europejskich. I nie jestem jedyny. Jest nas tysiące. Może miliony. Wisła, Legia, Śląsk, Pomezania Malbork lub Polonia Głubczyce. Chętnie pokibicuję polskim ekipom w Europie. Z jednym wyjątkiem. Na szczęście dla polskiej piłki, nam to nie grozi, aby ten zespół zagrał w pucharach laugh

Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,345
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,345
Originally Posted by janiszelk
Kibole Slaska,co drugi lysy paker...hahhaha,zadnych dzieci,ani kobiet,chociaz jedna moze i byla...Kibice Dundee,to mieszanka wiekowa,i wiele kobiet.....a nasi kibole sie obrazaja ze sie ich tak nazywa....hahaha...

Jestes tajniak czy misjonarz? Choć mi się wydaje , że Dziwoląg

Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,345
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,345
Widzę, że co poniektórzy dostali bana na KIBICE NET to na forum bukmacherskie się przerzucili .

Strona 56 z 56 1 2 54 55 56

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, ElNinho[mmdea]), 2,856 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,839
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1