|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,708
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,708 |
A propo naszej angielszczyzny przypomniał mi się filmik, który wczoraj oglądałem. Pewnie kiedyś już było, ale też konkret. Szczególnie - jak jest budowlanka po angielsku  i pociąg  Według mnie jak ktoś przyjeżdza do obcego kraju to on ma problem, że nie zna danego języka, a nie tubylec. Nie życzę Wam ale spróbujcie porozmawiać z niemiecką drogówką po angielsku gdy złamiecie przepisy, jak nie znasz niemieckiego i zagaisz do nich po angielsku to będą udawać debili, że nie znają i pie...ć tylko po niemiecku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534 |
tak teraz sie przygladam temu ,mogl powiedziec germany is good ,german is good ,szkoda bylo by lepsze wrazenie,ale coz dobre i to 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658 |
tak teraz sie przygladam temu ,mogl powiedziec germany is good ,german is good ,szkoda bylo by lepsze wrazenie,ale coz dobre i to  To się akurat w Ysterajś działo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534 |
tak teraz sie przygladam temu ,mogl powiedziec germany is good ,german is good ,szkoda bylo by lepsze wrazenie,ale coz dobre i to  To się akurat w Ysterajś działo  ok,ale chyba niemiecki tam obowiazuje?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
Zysk Daje Ryzyko
|
|
Zysk Daje Ryzyko
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138 |
Wszystkie kobiety są wredne, ale niektóre mają duże cycki.
************** Kobiety nie można zmienić. Można zmienić kobietę, ale to niczego nie zmienia
************** Jeśli laska ma króciutką spódniczkę, to facetowi wisi czy jej torebka pasuje do butów
************** Ziewając mężczyzna pokazuje swoje złe wychowanie, kobieta swoje możliwości
************** Uszczęśliwić kobietę można bardzo szybko, ale jest to bardzo kosztowne
************** Jeśli zaprosiłeś dziewczynę do tańca, a ona się zgodziła, to się tak nie ciesz.
Najpierw będziesz jednak musiał z nią zatańczyć
************** Kobieta, która przynosi rankiem piwko na kaca jest nie tylko mądra, ale i piękna!
************** Jeżeli spotkałeś kobietę swoich marzeń, to o pozostałych marzeniach możesz śmiało zapomnieć
************** Długo myślałem, co to takiego 90x60x90. Okazało się, że 486000
************* Kobieca definicja słowa "już" zawsze zawiera zwrot "jeszcze tylko..."
************** Kobietę znacznie łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać zgodnie z jej życzeniem
************** Niekiedy kobieta traktuje faceta jak budzik. Najpierw go nakręci, ale skończyć nie da
************** Narzeczeństwo to powolny proces wpadania mężczyzny w delikatne kobiece łapy
************** Biust - ozdoba czy ciężar? Gdyby ozdoba - kobiety nosiłyby go na wierzchu, gdyby ciężar - na plecach
************** Kobiety mają dwa rodzaje pretensji: - nie ma co na siebie włożyć, - za mało miejsca w szafie.
************** Gdy mężczyźnie źle - szuka żony.. Gdy mężczyźnie dobrze - żona jego szuka.
************** Jaka jest różnica między mężczyzną a kobietą? Kobieta wymaga wszystkiego od jednego mężczyzny, a mężczyzna wymaga jednego od wszystkich kobiet .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Andrew Gołota też się nudzi na emeryturze. Może zatańczą w parze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 292
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2009
Posty: 292 |
heheh, biedny Mike można powiedzieć, ale za taką kasę to może się powygłupiać !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 737
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2006
Posty: 737 |
heheh, biedny Mike można powiedzieć, ale za taką kasę to może się powygłupiać !!! teraz to musi się wygłupiać, po tym jak przyblokowało mu mózg podczas wydawania 400mln$
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
On pyta - how much goals czy mi się zdaje ?  Pierd....ny Niemiec powiedział dokładnie tak. Masz rację, Chim.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
a propo bogatych:
http://zluzuj.pl/zabawne-zarty-billa-gatesa,a,2502.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
Andrew Gołota też się nudzi na emeryturze. Może zatańczą w parze? niestety chyba nie http://sport.interia.pl/boks/news/andrzej-golota-rozwaza-powrot-na-ring-po-dwoch-latach,1671257,2338
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
a ten taniec z gwiazdami to rozdupcył mi system, chciałbym widzieć Mroczka przybijającego piątala z Żelaznym Mikem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
a ten taniec z gwiazdami to rozdupcył mi system, chciałbym widzieć Mroczka przybijającego piątala z Żelaznym Mikem  oto chodzi oto chodzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
heheh, biedny Mike można powiedzieć, ale za taką kasę to może się powygłupiać !!! Finskiemu zawodnikowi jakies smieszne organizacje walczace z totalitaryzmem pokroju "NW",na galach KSW mało sie nie zesrały zeby był w koszulce bo ma wydziarane "blood and honour". Ciekawe czy rownie głośno podniosa raban na to aby zasłonic zbrodniarza MAO TSE TUNGA na ramieniu Tysona,chyba nie sa hipokrytami ? :smirka:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
PS.Zapomniałem o brzuchu,gdzie widnieje wizerunek Che mordercy. No to mają pole do popisu organizacje pozarządowe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
heheh, biedny Mike można powiedzieć, ale za taką kasę to może się powygłupiać !!! Dokładnie. Kiedyś zarabiał miliony. Słynne są też historie, jak lekką ręką rozdawał parkingowym super auta, a teraz dla 30tys za odcinek jeździ po całym świecie tańczyć i robi z siebie maskotkę. Przykre.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
PS.Zapomniałem o brzuchu,gdzie widnieje wizerunek Che mordercy. No to mają pole do popisu organizacje pozarządowe. a co, ma tańczyć w stroju pływackim ?:D
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|