Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 42 1 2 3 4 5 6 7 41 42
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Racja - vecchio cucs

piwo

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Takich skurwieli (przepraszam, bo inaczej nie mozna tego nazwac) co zachowują sie

jak idioci w stosunku do userów ktorzy naprawde pomagaja i podaja dobre typy powinno sie

od razu wypraszac z forum bo zamiast je rozwijać to zaniżają poziom

A przeciez chcemy jak najlepiej.

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Drugi ciekawy mecz na dzisiaj :
Peru po 3.0 to jakis żart ? Skrzetnie to wykorzystam cool
Przynajmniej w jakims DNB

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by siwy212
urawa - kofu cmoooooooon gola
Na BF chwilę było, że gol ale cofnęli - pewnie jakiś spaleniec wink

Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Originally Posted by vecchio cucs
Zebrało mie się na przemyślenia .... po wczorajszych atakach na Grzeha. Nie jestem jego adwokatem ale teksty pt. pokaż przegrany kupon to już chyba przegięcie. Gość podaje typ przed meczem , również stawkę no i potem lecą komentarze ... teraz pisałeś i zaraz padła bramka , przegrałeś to pokaż ,że nie podpuszczasz i zeskanuj kupony , itd itd ....

Prośba do modów - za tekst pt pokaż kupon ( jeżeli typ był podany przed meczem ) BAN bo zamiast doceniać i uczyć się od dobrych typerów powoduje to tylko ich wkurw..nie i ucieczkę z forum ( czego przykładów było już dość ) Facet jest zawodowcem ( tak zawodowcem bo jest to jego praca ) i należy to doceniać , podaje typy których normalnie 98 % nie dotknie jak np. wczoraj Istra , ma wysoką skuteczność i powiem więcej jak ktoś grałby tylko jego typy byłby duuużo do przodu.

Więc apel hamujcie się z ocenianiem innych , pracujcie nad sobą i szanujcie tych ,którzy dzielą się z wami wiedzą i typami,póki jeszcze mają ochotę to robić

Hough ...

piwo brawo dla tego Pana wink

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Originally Posted by Platini
Originally Posted by siwy212
urawa - kofu cmoooooooon gola
Na BF chwilę było, że gol ale cofnęli - pewnie jakiś spaleniec wink

tam underek ma być boks

Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Originally Posted by vecchio cucs
Originally Posted by Platini
Originally Posted by siwy212
urawa - kofu cmoooooooon gola
Na BF chwilę było, że gol ale cofnęli - pewnie jakiś spaleniec wink

tam underek ma być boks

gola niech strzela

Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Ma ktos staty do meczu Gifu - Tochigi ? Jakies okazje, strzaly na bramke, cokolwiek ?

Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Ale ja juz tam czuje 0-0 za dobrze mi szło ostatnio frown

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by Platini
Originally Posted by siwy212
urawa - kofu cmoooooooon gola
Na BF chwilę było, że gol ale cofnęli - pewnie jakiś spaleniec wink

na bet 365 tez bylo 1 gol urawa ale cofneli ,wiec pewnie spalony.. ale moze jakies proroctwo... mi 1-0 dla urawy styka

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by siwy212
Ale ja juz tam czuje 0-0 za dobrze mi szło ostatnio frown
Miałem teraz w przerwie dawać bramkę, że ktoś strzeli ale skoro za dobrze Ci idzie to rezygnuję tongue

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Pogoń zagrałem singiel po 1.80

widze ze kilka bukow ma po 1.50 i spadki sa - ciekawe ciekawe

Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
przedladam oferte dzisiejsza i tylko 3 spotkania mam

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Originally Posted by **Łuki**
Originally Posted by vecchio cucs
Zebrało mie się na przemyślenia .... po wczorajszych atakach na Grzeha. Nie jestem jego adwokatem ale teksty pt. pokaż przegrany kupon to już chyba przegięcie. Gość podaje typ przed meczem , również stawkę no i potem lecą komentarze ... teraz pisałeś i zaraz padła bramka , przegrałeś to pokaż ,że nie podpuszczasz i zeskanuj kupony , itd itd ....

Prośba do modów - za tekst pt pokaż kupon ( jeżeli typ był podany przed meczem ) BAN bo zamiast doceniać i uczyć się od dobrych typerów powoduje to tylko ich wkurw..nie i ucieczkę z forum ( czego przykładów było już dość ) Facet jest zawodowcem ( tak zawodowcem bo jest to jego praca ) i należy to doceniać , podaje typy których normalnie 98 % nie dotknie jak np. wczoraj Istra , ma wysoką skuteczność i powiem więcej jak ktoś grałby tylko jego typy byłby duuużo do przodu.

Więc apel hamujcie się z ocenianiem innych , pracujcie nad sobą i szanujcie tych ,którzy dzielą się z wami wiedzą i typami,póki jeszcze mają ochotę to robić

Hough ...

piwo brawo dla tego Pana wink

Wszystko ok, tylko po co drażnić młodzież kwotami 1000zł, 2000 zł ?
Ma czuja, info, wiedzę - daje mecz z dobrym kursem, niech podaje stawkowanie 5/10, 9/10 itd.
Po co na siłę kłuć w oczy ?

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
dlaczego ma nie pisać za ile gra ? nie rozumiem tego, skoro z kims wymienia typ, rozmawia, chce podac swoja stawke. Why not

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Originally Posted by siwy212
Originally Posted by vecchio cucs
Originally Posted by Platini
Originally Posted by siwy212
urawa - kofu cmoooooooon gola
Na BF chwilę było, że gol ale cofnęli - pewnie jakiś spaleniec wink

tam underek ma być boks

gola niech strzela

jednego niech Urawa sobie pyknie piwo

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300
Likes: 3
Originally Posted by wbj
aker a oglądałeś wczorajszy mecz piłk plażowej Włochy - Polska ?? Polacy lepiej się prezentowali od makaronów i przy stanie 1-1 (3-4 min do końca meczu) mieli karnego którego nie strzelili a na 20 sekund przed końcem bramka na 2-1 dla Włochów smile

Wiem ale moim zdaniem Szwajcarzy grają lepsza piłkę niż Włosi.
Jak dla mnie win Szwajcarii.

Zastanawiam sie też nad Polonia W. z Podbeskidziem bo kursy ładne

Dołączył: Aug 2010
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2010
Posty: 723
Gamba
Ulsan

boks

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
JEJU I KASHIWA PO O2,5

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by BKS
JEJU I KASHIWA PO O2,5
Jeju pograłem cool

Kashiwa hmm zastanawiałem się nad tym wink

Strona 5 z 42 1 2 3 4 5 6 7 41 42

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, burbon, betowiec, Lukasz111), 2,842 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,873
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1