|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Racja - vecchio cucs 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
Takich skurwieli (przepraszam, bo inaczej nie mozna tego nazwac) co zachowują sie
jak idioci w stosunku do userów ktorzy naprawde pomagaja i podaja dobre typy powinno sie
od razu wypraszac z forum bo zamiast je rozwijać to zaniżają poziom
A przeciez chcemy jak najlepiej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Drugi ciekawy mecz na dzisiaj : Peru po 3.0 to jakis żart ? Skrzetnie to wykorzystam  Przynajmniej w jakims DNB
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
urawa - kofu cmoooooooon gola Na BF chwilę było, że gol ale cofnęli - pewnie jakiś spaleniec 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Zebrało mie się na przemyślenia .... po wczorajszych atakach na Grzeha. Nie jestem jego adwokatem ale teksty pt. pokaż przegrany kupon to już chyba przegięcie. Gość podaje typ przed meczem , również stawkę no i potem lecą komentarze ... teraz pisałeś i zaraz padła bramka , przegrałeś to pokaż ,że nie podpuszczasz i zeskanuj kupony , itd itd ....
Prośba do modów - za tekst pt pokaż kupon ( jeżeli typ był podany przed meczem ) BAN bo zamiast doceniać i uczyć się od dobrych typerów powoduje to tylko ich wkurw..nie i ucieczkę z forum ( czego przykładów było już dość ) Facet jest zawodowcem ( tak zawodowcem bo jest to jego praca ) i należy to doceniać , podaje typy których normalnie 98 % nie dotknie jak np. wczoraj Istra , ma wysoką skuteczność i powiem więcej jak ktoś grałby tylko jego typy byłby duuużo do przodu.
Więc apel hamujcie się z ocenianiem innych , pracujcie nad sobą i szanujcie tych ,którzy dzielą się z wami wiedzą i typami,póki jeszcze mają ochotę to robić
Hough ...  brawo dla tego Pana 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
urawa - kofu cmoooooooon gola Na BF chwilę było, że gol ale cofnęli - pewnie jakiś spaleniec  tam underek ma być 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304 |
urawa - kofu cmoooooooon gola Na BF chwilę było, że gol ale cofnęli - pewnie jakiś spaleniec  tam underek ma być  gola niech strzela
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Ma ktos staty do meczu Gifu - Tochigi ? Jakies okazje, strzaly na bramke, cokolwiek ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304 |
Ale ja juz tam czuje 0-0 za dobrze mi szło ostatnio 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
urawa - kofu cmoooooooon gola Na BF chwilę było, że gol ale cofnęli - pewnie jakiś spaleniec  na bet 365 tez bylo 1 gol urawa ale cofneli ,wiec pewnie spalony.. ale moze jakies proroctwo... mi 1-0 dla urawy styka
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Ale ja juz tam czuje 0-0 za dobrze mi szło ostatnio  Miałem teraz w przerwie dawać bramkę, że ktoś strzeli ale skoro za dobrze Ci idzie to rezygnuję 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Pogoń zagrałem singiel po 1.80
widze ze kilka bukow ma po 1.50 i spadki sa - ciekawe ciekawe
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
przedladam oferte dzisiejsza i tylko 3 spotkania mam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Zebrało mie się na przemyślenia .... po wczorajszych atakach na Grzeha. Nie jestem jego adwokatem ale teksty pt. pokaż przegrany kupon to już chyba przegięcie. Gość podaje typ przed meczem , również stawkę no i potem lecą komentarze ... teraz pisałeś i zaraz padła bramka , przegrałeś to pokaż ,że nie podpuszczasz i zeskanuj kupony , itd itd ....
Prośba do modów - za tekst pt pokaż kupon ( jeżeli typ był podany przed meczem ) BAN bo zamiast doceniać i uczyć się od dobrych typerów powoduje to tylko ich wkurw..nie i ucieczkę z forum ( czego przykładów było już dość ) Facet jest zawodowcem ( tak zawodowcem bo jest to jego praca ) i należy to doceniać , podaje typy których normalnie 98 % nie dotknie jak np. wczoraj Istra , ma wysoką skuteczność i powiem więcej jak ktoś grałby tylko jego typy byłby duuużo do przodu.
Więc apel hamujcie się z ocenianiem innych , pracujcie nad sobą i szanujcie tych ,którzy dzielą się z wami wiedzą i typami,póki jeszcze mają ochotę to robić
Hough ...  brawo dla tego Pana  Wszystko ok, tylko po co drażnić młodzież kwotami 1000zł, 2000 zł ? Ma czuja, info, wiedzę - daje mecz z dobrym kursem, niech podaje stawkowanie 5/10, 9/10 itd. Po co na siłę kłuć w oczy ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
dlaczego ma nie pisać za ile gra ? nie rozumiem tego, skoro z kims wymienia typ, rozmawia, chce podac swoja stawke. Why not
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
urawa - kofu cmoooooooon gola Na BF chwilę było, że gol ale cofnęli - pewnie jakiś spaleniec  tam underek ma być  gola niech strzela jednego niech Urawa sobie pyknie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300 Likes: 3 |
aker a oglądałeś wczorajszy mecz piłk plażowej Włochy - Polska ?? Polacy lepiej się prezentowali od makaronów i przy stanie 1-1 (3-4 min do końca meczu) mieli karnego którego nie strzelili a na 20 sekund przed końcem bramka na 2-1 dla Włochów  Wiem ale moim zdaniem Szwajcarzy grają lepsza piłkę niż Włosi. Jak dla mnie win Szwajcarii. Zastanawiam sie też nad Polonia W. z Podbeskidziem bo kursy ładne
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2010
Posty: 723 |
Gamba Ulsan 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Jeju pograłem  Kashiwa  zastanawiałem się nad tym 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|