|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,818
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2004
Posty: 1,818 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 871
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 871 |
Jesli jeszcze nie jest za pozno to zglaszam kandydature...Of course to moj debiut...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
aktualnie jest 60 osob, wiec poczekamy jeszcze na 4 i gramy, bo za dlugo to wszystko trwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 73
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2004
Posty: 73 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 4,628
a.k.a. "Stewie"
|
|
a.k.a. "Stewie"
Dołączył: Sep 2004
Posty: 4,628 |
zglasza sie kolejny debiutant
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
teoretycznie sa jeszcze dwa wolne miejsca (w grupie E), wiec jezeli sa jeszcze chetne dwie osoby to do konca tygodnia mozna sie zglaszac.
Last edited by majner; 23/01/2006 21:02.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 938
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 938 |
Jeśli dałoby rade to ja chetnie dołącze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
da rade, ale musisz poczekac na jeszcze jedna osobe, bo musi byc parzyscie w grupie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 161
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2005
Posty: 161 |
Więc ja zgłaszam się jako da dodatkowa osoba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 95
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2005
Posty: 95 |
No i sie nie zalapalem. Jesliby ktos zrezygnowal i stworzyla sie luka to prosze o kontakt na gg 363000. Chetnie zagram.
pzdr!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 681
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2004
Posty: 681 |
jak jeszcze można to się zapisuje!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Oj Bobek Bobek - Golden juz w fazie grupowej dochodzi do końca i zaczynają się niedługo dalsze rundy - troszke sie spozniłeś z zapisaniem ... a dokładnie o około 35 dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdrawaim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696 |
jak jeszcze można to się zapisuje! zapuzno
|
|
|
Link skopiowany do schowka