|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Avispa Fukuoka - Montedio Yamagata un2,5 @1,75 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
BKS gra undera  chyba jeszcze nie wytrzeźwialem   a co .... ? może w końcu wpadnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
BKS gra undera  chyba jeszcze nie wytrzeźwialem   a co .... ? może w końcu wpadnie  wiesz co? .... dam tam overa bo under nie moze Ci wejsc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2011
Posty: 15 |
Siema, szukam kadry Singapuru na wczorajszy mecz z Malezją, chodzi o nazwiska i przynależność klubową bo nie wiem czy grać dzisiaj Tampony w singapurskiej...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903 |
Dzisiaj Porto over  Rywale paręnaście godzin temu grali jeszcze mecz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
GKS Dopiewo 5,9 Lech Rypin 3,65 dwie lokaty na rok zwyciesca 3 ligi kuj-pom-wielk
czysty zysk
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Salzburg Urugwaj  jakies propozycje co do innych meczy  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2011
Posty: 15 |
Już mam: Tampines bez Aleksandar Duric, Mustafic Fahrudin, Sukor Bin Zailan
Ale widzę Gombak też zasilił kadrę: Hamqaamal Shah Bin Hamzah i Ismail Bin Yunos
Durica kojarze, jeśli z dobrego źródła korzystam to w tym sezonie strzelił 18 bramek, ważne ogniwo. Cholera reszty nie sposób sprawdzić ale 1,5 na Tampines mimo wszystko do gry - jak myślicie ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903 |
Dzisiaj w Szkockiej Dundee i Celtic 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Dzisiaj w Szkockiej Dundee i Celtic  min jedni z nich nie wygraja ... Celtic bez formy z tego co mozna po towarzyskich meczach wywnioskowac ... pozatym ciezki teren Dundee wymeczone po ujeb cup ..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2011
Posty: 15 |
Warto pograć moim zdaniem pograć Rzeszów z Sokołem, DNB kurs powyżej 2, Resovia w sezon wchodzi z aspiracjami a Sokółka z problemami... wydaję się, że to dzisiaj będzie niezła inwestycja...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664 |
Singielki: Yokohama FC - Giravanz Kitakyushu Rodzaj zakładu: Poniżej/powyżej: 2.5 Twój typ: over 2.10  Fagiano Okayama - Thespa Kusatsu Rodzaj zakładu: Poniżej/powyżej: 2.5 Twój typ: over 1.90  Witam Bager dobrze wczoraj pisałeś że Brzesko i Legnica słabo wyglądają  kursy były zachęcające i się skusiłem, składy porównując też na plus tych dwóch ekip ale wiadomo Miedź w Głogowie pojedynek derbowy a w Brzesku mam dwóch znajomych i ciśnienie na awan jest tam od samego początku spore plus składy i mecz sparingowy który Brzesko wygrało ze Stalówką 2-0 skłoniło mnie do postawienia na nich 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935 |
Celtic daje 80% że dziś wygra... Będą chcieli wykorzystać potknięcie się rywali zza miedzy tylko właśnie... czy aby to ich za bardzo nie rozluźni? Wiedząc, że Rangersi nie najlepiej rozpoczęli ten sezon mogą wyjść z nastawieniem że nawet jak nie wygrają to i tak rywal im nie ucieknie. Mimo wszystko to jest szkocka marna liga. Celtic to wg mnie peffka ale nie na zwycięstwo 3:0 lub 3:1 lub więcej. Skromne 1:0, 2:1, 2:0 dla Celticu. Można pograć też under.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2011
Posty: 15 |
Pograne: Sokol Sokolka - Resovia DNB : 2 2.12 Tampines Rovers - Gombak United FC : 1 1.50 Gainare Tottori - Tokushima Vortis DNB : 2 1.49 Potrójny Suma kursów: 4.74 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
jak mozna cos wnioskowac z meczy sparingowych ? bez jaj, opanujcie sie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
Bager dobrze wczoraj pisałeś że Brzesko i Legnica słabo wyglądają  kursy były zachęcające i się skusiłem, składy porównując też na plus tych dwóch ekip ale wiadomo Miedź w Głogowie pojedynek derbowy a w Brzesku mam dwóch znajomych i ciśnienie na awan jest tam od samego początku spore plus składy i mecz sparingowy który Brzesko wygrało ze Stalówką 2-0 skłoniło mnie do postawienia na nich  No widzisz  Prawde mowiac to ładne wczoraj były wyniki w 2 lidze. Najbardziej spodobał mi sie wynik Elana Toruń 2-1 Zagłębie Sosnowiec  no i oczywiscie GKS TYCHY 1:0  proponowalem, kto sporzystal ten na pewno na plusiku bo kurs tez był fajny (2,35)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
jak mozna cos wnioskowac z meczy sparingowych ? bez jaj, opanujcie sie A Twoi wczoraj, chyba 2 bramki w minutę stracili 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
ja nawet nie wiedzialem, ze 2 liga juz ruszyla Bager, jazda na awans ? my bedziemy sie paletac na jesien w okolicach 12-13 miejsca
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935 |
Singielki: Yokohama FC - Giravanz Kitakyushu Rodzaj zakładu: Poniżej/powyżej: 2.5 Twój typ: over 2.10  Fagiano Okayama - Thespa Kusatsu Rodzaj zakładu: Poniżej/powyżej: 2.5 Twój typ: over 1.90  Hmm, nie mam głowy na myślenie nad porannymi meczami (kac morderca ;/) także na szybko zmontowałem dubelek. Fagiano Okayama - Thespa Kusatsu over 1,5 Yokohama FC - Giravanz Kitakyushu over 1,5 aku 1,85 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
jak mozna cos wnioskowac z meczy sparingowych ? bez jaj, opanujcie sie A Twoi wczoraj, chyba 2 bramki w minutę stracili  sielana, zero mobilizacji, dbanie o to zeby kontuzji nie zlapac - mobilizacja na 40-50 % - kazdy gracz wazny bo dalej nie mamy rozgrywajacego i drugiego napastnika, z Korona powalczymy ale z L moze byc problem bez lidera i dyrygenta
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|