Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 21 1 2 3 4 5 6 20 21
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461
Originally Posted by eroll
odrazu zaznaczam że się przy tym nie uśmiałem ale cóż nie mój region więc mało kumam,,,może bardziej powinno być w dziale 'ciekawe warte uwagi'.

teraz aby nie zostac zaatakowanym czy to smieszne czy nie...kazdy bedzie sie teraz asekurowal ze moze byc smieszne badz moze i nie dla wsystkich,aby ktos nie najechal heheh wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
Originally Posted by [T
-error]sprzedajny chujek
ciulato się nazywasz, no ale nic, imienia i nazwiska się nie wybiera laugh

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Ten projekt slazak bylby spoko jakby go zrobili calego w tej gwarze slazkiej (uwielbim tego sluchac) i wlasnie w jakis kopalniach itp. Tak to mi momentami nawet morzem zalatuje.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
laugh

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Originally Posted by silver
Originally Posted by eroll
odrazu zaznaczam że się przy tym nie uśmiałem ale cóż nie mój region więc mało kumam,,,może bardziej powinno być w dziale 'ciekawe warte uwagi'.

teraz aby nie zostac zaatakowanym czy to smieszne czy nie...kazdy bedzie sie teraz asekurowal ze moze byc smieszne badz moze i nie dla wsystkich,aby ktos nie najechal heheh wink

Więc powiem wprost żeby nie być asekurantem. Dla mnie to nie jest śmieszne, ale kto wie może ślązaków rozbawi.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Ten projekt tylko obrazil slazakow, wstyd mi za ludzi którzy to strworzyli, poźniej się nie dziwic ze cala polska sie z slaska smieje

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Dla mnie jako warszawiaka 'Projekt Warszawiak' był całkiem dobry i to była taka pozytywna autoironia. Teraz dopiero poczytałem komentarze pod 'Projektem Ślązak' i faktycznie malo kto jest z tego dumny mea culpa za wstawienie tongue

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
jak lubicie takie kwiatki to sobie tego posłuchajcie laugh


Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Originally Posted by eroll
Paradoksalnie jest jedna 'rzecz' ,której Mike może zazdrościć Gołocie,,,a mianowicie żony,która umie zarządzać kasą.Gdyby Andrzej był singlem,podejrzewam że miałby podobne problemy do Tysona.

ale żeby nie było ot , wczoraj zadebiutował projekt ślązak:

Słabe to smile Mimo, że jestem Ślązakiem (mieszkającym w Wawie laugh ). Tak słabe jak Święta wojna laugh

Ślązacy przepraszają za Projekt Ślązak laugh

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Originally Posted by Luc Nilis


śmiałem się 15 minut wink

mial szczescie, ze nie zginal

Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
C
Pooh-Bah
Pooh-Bah
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
Śnieżna zima 1952. Leśniczówka Pranie nad jeziorem Nidzkim. W izbie
oświetlonej płomyczkiem lampy naftowej, nastrojowy półmrok. Zza
zamarzniętych szyb dochodzą groźne pomruki szalejącego wiatru. Przy biurku
sam Mistrz pochylony nad kartką wyrwaną z notesu, skreśla kolejne wersy
Kroniki Olsztyńskiej. Skrzypienie pióra potęguje tylko urok tego
sielankowego obrazka.
- Natalio? - przerywa ciszę głos mężczyzny.
Siedząca w fotelu przy kominku kobieta podnosi oczy znad robótki ręcznej i pyta:
- Co?
- ch*jów sto - odpowiada mezczyzna.

Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Originally Posted by czubek
Śnieżna zima 1952. Leśniczówka Pranie nad jeziorem Nidzkim. W izbie
oświetlonej płomyczkiem lampy naftowej, nastrojowy półmrok. Zza
zamarzniętych szyb dochodzą groźne pomruki szalejącego wiatru. Przy biurku
sam Mistrz pochylony nad kartką wyrwaną z notesu, skreśla kolejne wersy
Kroniki Olsztyńskiej. Skrzypienie pióra potęguje tylko urok tego
sielankowego obrazka.
- Natalio? - przerywa ciszę głos mężczyzny.
Siedząca w fotelu przy kominku kobieta podnosi oczy znad robótki ręcznej i pyta:
- Co?
- ch*jów sto - odpowiada mezczyzna.


Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829



majjjjj moooment majjj momenttttttt laugh laugh laugh laugh gleba

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5

Dołączył: Oct 2005
Posty: 783
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 783

Dołączył: Oct 2005
Posty: 783
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 783
Sorki że post pod postem
[Linked Image]
[Linked Image] [Linked Image]
[Linked Image]

Dołączył: Nov 2003
Posty: 543
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 543
Dariusz Dźwigała, trener Radomiaka chce ściągnąć do radomskiego klubu piłkarza z Argentyny.

Zawodnik ten już był w Polsce, trenował w Starcie Otwock, ale wyjechał do swojego kraju, bo otwocki klub nie miał pieniędzy na jego zatrudnienie.
- Jeżeli dostanę od Mirosława Hernika, prezesa klubu zielone światło na ściągnięcie zawodnika, w ciągu kilku dni pojawi się na treningu Radomiaka. To futbolista, który znalazłby miejsce w zespole z ekstraklasy – mówi radomski szkoleniowiec.

laugh laugh laugh laugh laugh laugh

Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461


kibic Polonii na meczu z Borussia

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Przecież 5 dni temu kkslech wklejał ten sam filmik smirk

Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461
Originally Posted by majner
Przecież 5 dni temu kkslech wklejał ten sam filmik smirk

sorry to nie zauwazylem

Strona 4 z 21 1 2 3 4 5 6 20 21

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, Lukasz111, alfa, burbon, latajaca_holenderka, aker, Sensei), 1,962 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,749
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1