|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 1,136
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 1,136 |
Witam Panowie, mam taki problemik: puściłem wczoraj kuponik z pięcioma spotkaniami, jednym z nich było spotkanie Brazylia - Paragwaj, które jak wiemy zakończyło się wynikiem 0-0 (w regulaminowym czasie), bet365 ma promocję "0-0? ZWROT". Czy to spotkanie się do tego kwalifikuje? Jeśli nie, to czy jest ktoś w stanie mi wytłumaczyć fakt iż przez pewien czas po meczu pieniążki z tego kuponu (oczywiście kwota pomniejszona o kurs z tego spotkania) była na moim koncie, a dziś rano zniknęła i wynik zmieniony na "przegrany"
Pozdrawiam, adasko
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
Witam Panowie, mam taki problemik: puściłem wczoraj kuponik z pięcioma spotkaniami, jednym z nich było spotkanie Brazylia - Paragwaj, które jak wiemy zakończyło się wynikiem 0-0 (w regulaminowym czasie), bet365 ma promocję "0-0? ZWROT". Czy to spotkanie się do tego kwalifikuje? Jeśli nie, to czy jest ktoś w stanie mi wytłumaczyć fakt iż przez pewien czas po meczu pieniążki z tego kuponu (oczywiście kwota pomniejszona o kurs z tego spotkania) była na moim koncie, a dziś rano zniknęła i wynik zmieniony na "przegrany"
Pozdrawiam, adasko to zalezy czy bylo w ofercie "0-0? ZWROT". I jaki zaklad grales w tym spotkaniu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467 |
Zależy co grałeś.
Bet365: "Postaw zakład na DOWOLNY mecz przed jego rozpoczęciem na dokładny wynik, wynik do przerwy/wynik końcowy (HT/FT) lub Scorecast, i jeżeli mecz zakończy się wynikiem 0-0, zwrócimy wszystkie przegrane zakłady na tych rynkach!"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695 |
Panowie czy jest jakas mozliwosc wplaty inna metoda niz moneybookers w swietle nowej ustawy bo oczywiscie depozyt karta czy przelew bankowy odpada ... wiem ze np. betsson oferuje wplaty za pomoca paysafecard... Paysafecard jest możliwe, ale bet3,65 ma posrany system wypłat i jak wpłacisz Paysafecard, to wypłacić musisz na konto.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 106
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2004
Posty: 106 |
Można przez neteller, szybko i bezproblemowo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
jak wpłacisz Paysafecard, to wypłacić musisz na konto. Zastanawia mnie jak by wyglądała sytuacja gdyby ktoś nie miał konta bankowego. Ja np. nie mam żadnego konta w Polsce a Paysafecard mogę sobie kupić np. w kiosku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695 |
Zastanawia mnie jak by wyglądała sytuacja gdyby ktoś nie miał konta bankowego. Ja np. nie mam żadnego konta w Polsce a Paysafecard mogę sobie kupić np. w kiosku. Taka jest ogólna zasada (nawet się wyświetla po wybraniu Paysafecard), ale jak jest w praktyce, to nawet anglojęzyczny support nie chciał mi powiedzieć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Taka jest ogólna zasada (nawet się wyświetla po wybraniu Paysafecard) Jeśli jest od razu o tym informacja, że wypłata musi wtedy iść na konto bankowe, to jest spox. Wtedy wszystko jest jasne na samym początku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 356
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 356 |
Limit 1,250PLN/dziennie. A jest jakaś prowizja przy wpłatach UKASH'em do Netellera? (nie licząc 2.5% Foreign Exchange fee jeśli mamy konto Neteller w innej walucie niż kupon Ukash)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Jak masz konto w Netku w PLN i wpłacisz kuponem w PLN to nic nie płacisz - "Ukash deposits are free. This is a promotional rate, and fees may be charged for this deposit type in the future."
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180 |
dziala wam strona bet365?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180 |
ja nie moge jej odpalic , mam czarny obraz........
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
ja nie moge jej odpalic , mam czarny obraz........ pewnie czytali forum i Twoje wpisy ze odpuszczasz granie w necie ,no to Ciebie odpuscili 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180 |
hhe, dziwne ba inne wszytskie strony mam odpalone i dzialaja
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
ja nie moge jej odpalic , mam czarny obraz........ ale zjebali co chwile sie cos wiesza
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444 |
Ja też od rana nie mam dostępu. Zaloguje się, ale kursów nie da się wyświetlić. Live chodzi mi tylko po zalogowaniu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444 |
Jak zwykle się pośpieszę zanim sprawdzę dokładnie. Coś jest z flashem i konkretnymi przeglądarkami. Na linuxie i na Operze 11.5 chodzi wszystko jak trzeba a FF 5.0 klapa. Wersja flashplugin 10.3.181
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
Musicie mieć coś z flashem bo u mnie smiga wszystko mega szybko i nic nie nie zacina.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|