Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 20 1 2 14 15 16 17 18 19 20
Piostar #4798053 18/07/2011 23:03
Dołączył: May 2005
Posty: 1,136
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 1,136
Witam Panowie,
mam taki problemik:
puściłem wczoraj kuponik z pięcioma spotkaniami,
jednym z nich było spotkanie Brazylia - Paragwaj,
które jak wiemy zakończyło się wynikiem 0-0 (w regulaminowym czasie),
bet365 ma promocję "0-0? ZWROT". Czy to spotkanie się do tego kwalifikuje? Jeśli nie, to czy jest ktoś w stanie mi wytłumaczyć fakt iż przez pewien czas po meczu pieniążki z tego kuponu (oczywiście kwota pomniejszona o kurs z tego spotkania) była na moim koncie, a dziś rano zniknęła i wynik zmieniony na "przegrany"

Pozdrawiam, adasko

Bonus: Unibet
adasko #4798056 18/07/2011 23:07
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Originally Posted by adasko
Witam Panowie,
mam taki problemik:
puściłem wczoraj kuponik z pięcioma spotkaniami,
jednym z nich było spotkanie Brazylia - Paragwaj,
które jak wiemy zakończyło się wynikiem 0-0 (w regulaminowym czasie),
bet365 ma promocję "0-0? ZWROT". Czy to spotkanie się do tego kwalifikuje? Jeśli nie, to czy jest ktoś w stanie mi wytłumaczyć fakt iż przez pewien czas po meczu pieniążki z tego kuponu (oczywiście kwota pomniejszona o kurs z tego spotkania) była na moim koncie, a dziś rano zniknęła i wynik zmieniony na "przegrany"

Pozdrawiam, adasko

to zalezy czy bylo w ofercie "0-0? ZWROT". I jaki zaklad grales w tym spotkaniu ?

adasko #4798058 18/07/2011 23:09
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467
Zależy co grałeś.

Bet365:
"Postaw zakład na DOWOLNY mecz przed jego rozpoczęciem na dokładny wynik, wynik do przerwy/wynik końcowy (HT/FT) lub Scorecast, i jeżeli mecz zakończy się wynikiem 0-0, zwrócimy wszystkie przegrane zakłady na tych rynkach!"

Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Originally Posted by simons1986
Panowie czy jest jakas mozliwosc wplaty inna metoda niz moneybookers w swietle nowej ustawy bo oczywiscie depozyt karta czy przelew bankowy odpada ... wiem ze np. betsson oferuje wplaty za pomoca paysafecard...
Paysafecard jest możliwe, ale bet3,65 ma posrany system wypłat i jak wpłacisz Paysafecard, to wypłacić musisz na konto.

Gandhi #4798343 19/07/2011 03:49
Dołączył: Sep 2004
Posty: 106
A
member
member
A Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 106
Można przez neteller, szybko i bezproblemowo.

Gandhi #4798887 19/07/2011 17:57
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Gandhi
jak wpłacisz Paysafecard, to wypłacić musisz na konto.

Zastanawia mnie jak by wyglądała sytuacja gdyby ktoś nie miał konta bankowego. Ja np. nie mam żadnego konta w Polsce a Paysafecard mogę sobie kupić np. w kiosku.

Conrad #4800550 20/07/2011 14:14
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Originally Posted by Conrad
Zastanawia mnie jak by wyglądała sytuacja gdyby ktoś nie miał konta bankowego. Ja np. nie mam żadnego konta w Polsce a Paysafecard mogę sobie kupić np. w kiosku.
Taka jest ogólna zasada (nawet się wyświetla po wybraniu Paysafecard), ale jak jest w praktyce, to nawet anglojęzyczny support nie chciał mi powiedzieć.

Gandhi #4800568 20/07/2011 14:42
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Gandhi
Taka jest ogólna zasada (nawet się wyświetla po wybraniu Paysafecard)

Jeśli jest od razu o tym informacja, że wypłata musi wtedy iść na konto bankowe, to jest spox. Wtedy wszystko jest jasne na samym początku.

Piostar #4800647 20/07/2011 16:11
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Można wpłacić Ukashem na Netellera i z niego do buka. Potem wypłata na Netka i ich kartą z bankomatu.

Proste rozwiązanie jak ktoś nie posiada konta bankowego.

https://help.neteller.com/cgi-bin/neteller.cfg/php/enduser/std_adp.php?p_faqid=2350

Goget #4800707 20/07/2011 16:47
Dołączył: Oct 2001
Posty: 356
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 356
Originally Posted by Goget
Można wpłacić Ukashem na Netellera i z niego do buka. Potem wypłata na Netka i ich kartą z bankomatu.

Proste rozwiązanie jak ktoś nie posiada konta bankowego.

https://help.neteller.com/cgi-bin/neteller.cfg/php/enduser/std_adp.php?p_faqid=2350

Limit 1,250PLN/dziennie. A jest jakaś prowizja przy wpłatach UKASH'em do Netellera? (nie licząc 2.5% Foreign Exchange fee jeśli mamy konto Neteller w innej walucie niż kupon Ukash)

Piostar #4800792 20/07/2011 17:25
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Jak masz konto w Netku w PLN i wpłacisz kuponem w PLN to nic nie płacisz - "Ukash deposits are free. This is a promotional rate, and fees may be charged for this deposit type in the future."

Piostar #4808894 24/07/2011 15:28
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
P
member
member
P Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
dziala wam strona bet365?

Piostar #4808898 24/07/2011 15:32
Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519
dziala...

Piostar #4808908 24/07/2011 15:44
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
P
member
member
P Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
ja nie moge jej odpalic , mam czarny obraz........

Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Originally Posted by pacjent11
ja nie moge jej odpalic , mam czarny obraz........

pewnie czytali forum i Twoje wpisy ze odpuszczasz granie w necie ,no to Ciebie odpuscili wink

Piostar #4808914 24/07/2011 15:52
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
P
member
member
P Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
hhe, dziwne ba inne wszytskie strony mam odpalone i dzialaja

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by pacjent11
ja nie moge jej odpalic , mam czarny obraz........

ale zjebali co chwile sie cos wiesza

Piostar #4811016 25/07/2011 21:55
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Ja też od rana nie mam dostępu. Zaloguje się, ale kursów nie da się wyświetlić. Live chodzi mi tylko po zalogowaniu.

Piostar #4811023 25/07/2011 21:58
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Jak zwykle się pośpieszę zanim sprawdzę dokładnie. Coś jest z flashem i konkretnymi przeglądarkami. Na linuxie i na Operze 11.5 chodzi wszystko jak trzeba a FF 5.0 klapa. Wersja flashplugin 10.3.181

Piostar #4811060 25/07/2011 22:21
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Musicie mieć coś z flashem bo u mnie smiga wszystko mega szybko i nic nie nie zacina.

Strona 16 z 20 1 2 14 15 16 17 18 19 20

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (burbon, $-man, latajaca_holenderka, aker, Sensei, Lukasz111, rymoholik, alfa, betowiec), 1,017 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,152
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1