Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 18 z 20 1 2 16 17 18 19 20
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Originally Posted by simons1986
Originally Posted by royalflush
widocznie nie mają paranoi tak jak większość


paranoi ? Wydaje mi sie , ze ominiecie konta bankowego to minimum jakie nalezy zastosowac w swietle nowej ustawy i to nie jest paranoja tylko zdrowy rozsadek smile


Ale skoro wpłaciłem poprzez ukash a potem się okazało, że mogę wypłacić tylko na konto bankowe to co miałem zrobić ? przegrać tą kase ?!

Bonus: Unibet
Kretol #4824020 01/08/2011 23:42
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Originally Posted by Kretol
Originally Posted by simons1986
Originally Posted by royalflush
widocznie nie mają paranoi tak jak większość


paranoi ? Wydaje mi sie , ze ominiecie konta bankowego to minimum jakie nalezy zastosowac w swietle nowej ustawy i to nie jest paranoja tylko zdrowy rozsadek smile


Ale skoro wpłaciłem poprzez ukash a potem się okazało, że mogę wypłacić tylko na konto bankowe to co miałem zrobić ? przegrać tą kase ?!

tak z kolega w pokera tongue i on wyplaca pewniejsza metoda tongue

Piostar #4824176 02/08/2011 00:49
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
czy to jest normalne w bet365, ze pyta się gościa na czacie czy dane zdarzenie będzie w ofercie on mówi, ze tak a potem i tak go nie ma?

Piostar #4824195 02/08/2011 01:03
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
anfa_ raczej nie normalne. Może przez jakiś czas to zdarzenie o które pytałeś było w ofercie.

Nie rozumiałem nigdy polityki bet365 np. z hiszpańską III ligą. Zdarzenia się pojawiały praktycznie na moment, były kilka godzin i później zazwyczaj cała III liga gdzieś wylatywała w kosmos.

Piostar #4824424 02/08/2011 02:38
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Generalnie nie powinno się pisać do supportu z zapytaniem o ofertę bo takich informacji po prostu nie otrzymują. Mogą jedynie wiedzieć co firma ogólnie oferuje, ale dział zajmujący się kursami robi swoje i nie powiadamia support o szczegółach kiedy/do kiedy coś będzie, ani kiedy czegoś nie będzie bo oddsmakerzy podejmą taką a nie inną decyzję.

connor #4824432 02/08/2011 02:41
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Originally Posted by Experto
Originally Posted by anfa_
czy to jest normalne w bet365, ze pyta się gościa na czacie czy dane zdarzenie będzie w ofercie on mówi, ze tak a potem i tak go nie ma?

a on to oddsmaker/trader ze sam wystawia i wie kiedy bedzie?


zrozumiałem odpowiedź: "zaraz zapytam" za wiarygodną. Szkoda, że tak bo wrzuciłbym kasę gdzie indziej oczywiscie typ na 99% in w tej chwili.

Conrad #4824456 02/08/2011 02:50
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Originally Posted by Conrad
Generalnie nie powinno się pisać do supportu z zapytaniem o ofertę bo takich informacji po prostu nie otrzymują. Mogą jedynie wiedzieć co firma ogólnie oferuje, ale dział zajmujący się kursami robi swoje i nie powiadamia support o szczegółach kiedy/do kiedy coś będzie, ani kiedy czegoś nie będzie bo oddsmakerzy podejmą taką a nie inną decyzję.
Jak grałem w Betgun, to było tak, że wchodziłem na czat, gość z supportu kazał czekać kilka minut i dawał informację, która potem zawsze się sprawdzała, typu: nie będzie w ofercie, będzie ok. 10-11.

jadanek #4824491 02/08/2011 03:06
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by jadanek
Originally Posted by Kretol
Originally Posted by simons1986
Originally Posted by royalflush
widocznie nie mają paranoi tak jak większość


paranoi ? Wydaje mi sie , ze ominiecie konta bankowego to minimum jakie nalezy zastosowac w swietle nowej ustawy i to nie jest paranoja tylko zdrowy rozsadek smile


Ale skoro wpłaciłem poprzez ukash a potem się okazało, że mogę wypłacić tylko na konto bankowe to co miałem zrobić ? przegrać tą kase ?!

tak z kolega w pokera tongue i on wyplaca pewniejsza metoda tongue

wcale nie pewniejsza bo moglyby byc dwa konta i kasa zablokowne

Piostar #4824496 02/08/2011 03:08
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
oczywiscie mogles ja przegrac w B365 zeby wygrac w innym buku

Piostar #4824529 02/08/2011 03:23
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
opcja w tym buku "wpłać z konta bankowego przez moneybookers" jest "bezpieczna" ? no bo wypłata wiadomo portfelem internetowym i cześć.

Piostar #4825575 02/08/2011 23:07
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Panowie mam pytanie z tematyki technicznej. Jak loguje sie przez telefon komorkowy to automatycznie wyskakuje mi soft do gry przez komorke a czy mozna przez komorke zalogowac sie normalnie na stronke a nie na ta wersje mobilna ? Jesli tak to jaki adres nalezy wpisac bo jak wpisuje bet365.com przez komorke to automatycznie wlancza sie soft mobilny smile Z gory dzieki za odp !

Piostar #4825681 02/08/2011 23:53
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Jaki masz telefon? Na iPhone'a można wgrać inne przeglądarki niż Safari, gdzie można ukryć że łączysz się z telefonu i dostaniesz wtedy taką samą stronę jak na kompie.

W każdym bądź razie problem leży w przeglądarce, która informuje serwer o tym że jest ona wersją mobilną na telefon. Być może w opcjach masz możliwość zmianę tego ustawienia?

Piostar #4825737 03/08/2011 00:15
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
W opcjach nic tu takiego nie widze, jesli chodzi o przegladarke to mam Opere mini a telefon HTC S smile

Piostar #4825749 03/08/2011 00:19
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Z Opery akurat nie korzystam to nie wiem. Masz możliwość wgrania innych przeglądarek w razie czego?

Piostar #4826670 03/08/2011 13:42
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Mozesz z Opery mini wejsc na stronie zwykla (a nie mobilna).
W google po wpisaniu bet365 wyskoczy najpierw wersja mobilna, ale nizej znajdziesz i standardowa.
Ewentualnie mozesz uzyc Opery mobile i wtedy juz otwiera normalnie jak na PC - ale za to wolniej dziala i duuuzo wiecej pobiera danych niz Operka mini.

Piostar #4827150 03/08/2011 19:37
Dołączył: Aug 2011
Posty: 7
J
stranger
stranger
J Offline
Dołączył: Aug 2011
Posty: 7
ile się czeka w BET365 na wypłaty na MB ??

Piostar #4827165 03/08/2011 19:51
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
kwestia kilku godzin

Piostar #4829837 05/08/2011 01:57
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
bonus daja 25%

Piostar #4829954 05/08/2011 02:25
Dołączył: Sep 2009
Posty: 158
R
member
member
R Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 158
100% też smile

Piostar #4830203 05/08/2011 03:20
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
no to niezle te 100% do 200 pln ?

Strona 18 z 20 1 2 16 17 18 19 20

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, betowiec, rymoholik, alfa, ANZELMO, aker), 1,927 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,408
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1