|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 86
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2005
Posty: 86 |
Ja wysłałem 1! słownie jeden ! mejl do nich i odpowidzieli mi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
pewnie pytałes o jakies rzeczy typu wplata-tym sa widac zainteresowani,gorzej jak zaczniesz pytac o wypłate
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392 |
Czy ktoś ma podobną sytuacje do mojej?
Wpłaciłem do Betoto 50E. Aktualnie obrót wynosi ok. 125E (ponad połowa na live). Posiadam na koncie 74E. Możliwy outpaymant to 74E.
Obrotu nie wykonałem a wypłacić mogę. Dokładnie to samo miałem w BAW i przeszło. Teraz zastanawiam się, czy oni nie zmienili sposobu liczenia obrotu? Może jak kiedyś już u nich grałem to mi to wliczają do obrotu, bo ktoś tu na forum pisał, że mu nie chcieli przyznać bonusa, tylko dlatego, że nie obrócił wcześniejszym - bo przegrał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987 |
Super buk polecam!... potwierdzenie wyplaty przyslali w piatek... a w poniedzialek byla juz kasa na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614 |
Marcovia- ja tam powiem ci że jechałem według ich licznika obrotu i nie było problemu (czekałem na wypłatę do MB 4 dni).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614 |
Zleciłem dosłownie przed sekundą wypłatę (2 w miesiącu) na MB i co? Musze czekać...! Niech już sobie potrącą te 30 zł, ale kasę potrzebuje na zaraz więc niech mnie nie kantują, bo znają przecież moje dane!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
ja sobie nadal czekam od 6 stycznia na wypłate
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614 |
ja sobie nadal czekam od 6 stycznia na wypłate Chłopie to ty do nich dzwoń, bo oni o tobie już pewnie zapomnieli!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
nie wie ktos ile tam kosztuje połaczenie i czy rozmawiaja po polsku czy only english? kurwa u mnie ma minus na max ten buk
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
rumia odpisali mi ze mam czekac albo wyjasniac sprawe ze swoim bankiem paranoja bo Inteligp chce potwierdzenia wypłaty a takiego ten pseudobuk nie daje-wiec tkie w martwym punkcie-moze wie ktos jak pomoc odradzam wpłacanie tam wiekszej kasy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
kasa po 12 dniach pojawiła sie na koncie.kurs przeliczeniowy 3.87 za 1 euro.niestyety kasa na miesiac została zablokowana przez Inteligo. jak nie urok to sraczka:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 34
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2005
Posty: 34 |
chyba mam problem z skanem...nie podoba im się rozmiar mojej wiadomości...próbowaliście może potwierdzić swoją tozsamość przes fax??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614 |
O dziwo wypłacili mi kasę (2 wypłata) w ciągu kilkunastu godzin bez prowizji!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Ja również dostałem dzisiaj w południe pieniążki na MB, a polecenie wysłałem wczoraj późnym wieczorem. Chłopaki chyba ostro pracują <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
jak u mnie to za te 12 dni czekania na kase maja minus-dodatkowo nie raczyli z odpowiedz na maile
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
1. Gdzie na ich stronie znajduje się info odnośnie promocji ?
2. Czy żeby skorzystać z promocji wystarczy zarejstrować się z głównej strony czy trzeba przez jakiś specjalny link ?
3. Czy wpłata przez Moneybookers objęta jest promocją ?
4. Maksymalny bonus wynosi 50 + 50 euro ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
na 3 pytanie nie znam bo niekorzystam bonus jest max do 50e jak wejdziesz w górna zakładke na ich stronie ,,bonus"
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
OK już znalazłem. Przy wpłacie przez MB też przyznają bonus: "The bonus promotion applies to all deposits made using any one of the betoto.com payment methods offered by the respective countries"
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Ja mam takie pytanie trochę z innej beczki - skan dowodu wysylacie im obie strony? Zaslaniacie jakies dane?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Ja mam takie pytanie trochę z innej beczki - skan dowodu wysylacie im obie strony? Zaslaniacie jakies dane? Tak , obie strony, oryginalnie zeskanowane, czytelne wszystkie dane, ponieważ wszystko jest dokladnie weryfikowane. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka