Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 14 1 2 3 4 13 14
#481416 16/01/2006 21:16
Dołączył: Oct 2005
Posty: 86
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 86
Ja wysłałem 1! słownie jeden ! mejl do nich i odpowidzieli mi.

Bonus: Unibet
#481417 16/01/2006 21:45
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
pewnie pytałes o jakies rzeczy typu wplata-tym sa widac zainteresowani,gorzej jak zaczniesz pytac o wypłate

#481418 17/01/2006 08:10
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
Czy ktoś ma podobną sytuacje do mojej?

Wpłaciłem do Betoto 50E.
Aktualnie obrót wynosi ok. 125E (ponad połowa na live).
Posiadam na koncie 74E.
Możliwy outpaymant to 74E.

Obrotu nie wykonałem a wypłacić mogę. Dokładnie to samo miałem w BAW i przeszło. Teraz zastanawiam się, czy oni nie zmienili sposobu liczenia obrotu? Może jak kiedyś już u nich grałem to mi to wliczają do obrotu, bo ktoś tu na forum pisał, że mu nie chcieli przyznać bonusa, tylko dlatego, że nie obrócił wcześniejszym - bo przegrał.

#481419 17/01/2006 15:58
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Super buk polecam!... potwierdzenie wyplaty przyslali w piatek...
a w poniedzialek byla juz kasa na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#481420 17/01/2006 17:17
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
Marcovia- ja tam powiem ci że jechałem według ich licznika obrotu i nie było problemu (czekałem na wypłatę do MB 4 dni).

#481421 17/01/2006 19:01
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
Zleciłem dosłownie przed sekundą wypłatę (2 w miesiącu) na MB i co? Musze czekać...! Niech już sobie potrącą te 30 zł, ale kasę potrzebuje na zaraz więc niech mnie nie kantują, bo znają przecież moje dane!!!

#481422 17/01/2006 19:47
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
ja sobie nadal czekam od 6 stycznia na wypłate

#481423 17/01/2006 21:51
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
Quote
ja sobie nadal czekam od 6 stycznia na wypłate
Chłopie to ty do nich dzwoń, bo oni o tobie już pewnie zapomnieli!!!!!

#481424 17/01/2006 23:49
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
nie wie ktos ile tam kosztuje połaczenie i czy rozmawiaja po polsku czy only english?
kurwa u mnie ma minus na max ten buk

#481425 17/01/2006 23:53
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
rumia odpisali mi ze mam czekac albo wyjasniac sprawe ze swoim bankiem paranoja bo Inteligp chce potwierdzenia wypłaty a takiego ten pseudobuk nie daje-wiec tkie w martwym punkcie-moze wie ktos jak pomoc
odradzam wpłacanie tam wiekszej kasy

#481426 18/01/2006 09:05
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
kasa po 12 dniach pojawiła sie na koncie.kurs przeliczeniowy 3.87 za 1 euro.niestyety kasa na miesiac została zablokowana przez Inteligo.
jak nie urok to sraczka:)

#481427 18/01/2006 10:20
Dołączył: Oct 2005
Posty: 34
A
newbie
newbie
A Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 34
chyba mam problem z skanem...nie podoba im się rozmiar mojej wiadomości...próbowaliście może potwierdzić swoją tozsamość przes fax??

#481428 18/01/2006 13:47
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
O dziwo wypłacili mi kasę (2 wypłata) w ciągu kilkunastu godzin bez prowizji!!!!

#481429 18/01/2006 13:50
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Ja również dostałem dzisiaj w południe pieniążki na MB, a polecenie wysłałem wczoraj późnym wieczorem. Chłopaki chyba ostro pracują <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#481430 18/01/2006 16:51
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
jak u mnie to za te 12 dni czekania na kase maja minus-dodatkowo nie raczyli z odpowiedz na maile

#481431 18/01/2006 16:54
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
1. Gdzie na ich stronie znajduje się info odnośnie promocji ?

2. Czy żeby skorzystać z promocji wystarczy zarejstrować się z głównej strony czy trzeba przez jakiś specjalny link ?

3. Czy wpłata przez Moneybookers objęta jest promocją ?

4. Maksymalny bonus wynosi 50 + 50 euro ?

#481432 18/01/2006 16:56
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
na 3 pytanie nie znam bo niekorzystam
bonus jest max do 50e jak wejdziesz w górna zakładke na ich stronie ,,bonus"

#481433 18/01/2006 17:00
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
OK już znalazłem. Przy wpłacie przez MB też przyznają bonus:
"The bonus promotion applies to all deposits made using any one of the betoto.com payment methods offered by the respective countries"

#481434 18/01/2006 17:21
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Ja mam takie pytanie trochę z innej beczki - skan dowodu wysylacie im obie strony? Zaslaniacie jakies dane?

#481435 18/01/2006 17:39
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Quote
Ja mam takie pytanie trochę z innej beczki - skan dowodu wysylacie im obie strony? Zaslaniacie jakies dane?
Tak , obie strony, oryginalnie zeskanowane, czytelne wszystkie dane, ponieważ wszystko jest dokladnie weryfikowane. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Strona 2 z 14 1 2 3 4 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, burbon, rafal08, aker, latajaca_holenderka), 610 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,595
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1