Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#48141 08/08/2006 17:21
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
Quote
Przed dopisaniem bonusa proszą mnie o skany.
Chyba zaczął im się niezły ruch.

Bardzo mozliwe ze zaczął sie najazd Polaków bo nowa promocja, ale tak czy inaczej skany musiałbys im przesłac przed wypłatą.

Bonus: Unibet
#48142 08/08/2006 18:45
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
ale limity, zakald moge puscic za 50 euro maksymalnie...

#48143 08/08/2006 18:53
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Moze ktos przetlumaczyc, bo z niemieckiego jestem dosc slaby.

Nie mogliby wysylac maili po angielsku ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Sehr geehrter Kunde,

unsere Firma hat Ihren Sitz in Österreich und ist daher verpflichtet die Identität der Kunden festzuhalten.

Um Ihr Wettkonto weiterhin betreuen zu können, benötigen wir die Kopie/Scan eines amtlichen Lichtbildausweises (Führerschein oder Reisepass) sowie bei Einzahlung mittels Kreditkarte die Kopie/Scan dieser Karte.


Mit freundlichen Grüssen
Vierklee Wettbüro


jak rozumiek to chodzi o to ze trzeba im wyslac skany dowodu i karty tak ??

#48144 08/08/2006 20:16
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Dear customer,

our company has its headquater in austria and therfore we have to keep/check
all identities of our customers.

Therefore please send us a copy/scan of an official document (passport or
driving lisence) and if you have deposited via creditcard also a scan/copy
of the card/s used.

Kind regards
Your Vierklee-Team
www.vierklee.com [vierklee.com]

#48145 12/08/2006 21:54
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
śmieszny ten buk - zagrałem pierwszy zakład za 100 euro (austria altach-sturm), kasa rozmnożyła sie do 240 euro.
Następnie chcialem postawic 160 euro na x2 colorado Rapids po kursie 1.92. Zakład nieprzyjęty pojawia sie komunikat max. stake 100 euro. Ok zmieniam stawke na 100 euro, moment i komunikat kurs zmieniony na 1.7 a max stawka 25 euro. Olałem ten zakład po takim kursie.
Przed chwilą chciałem postawić 100 euro na jutrzejszy Wolfsburg, i niestety max. stake 25 euro.

Oj zapowiada sie zabawnie z nimi

#48146 12/08/2006 21:57
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Quote
śmieszny ten buk - zagrałem pierwszy zakład za 100 euro (austria altach-sturm), kasa rozmnożyła sie do 240 euro.
Następnie chcialem postawic 160 euro na x2 colorado Rapids po kursie 1.92. Zakład nieprzyjęty pojawia sie komunikat max. stake 100 euro. Ok zmieniam stawke na 100 euro, moment i komunikat kurs zmieniony na 1.7 a max stawka 25 euro. Olałem ten zakład po takim kursie.
Przed chwilą chciałem postawić 100 euro na jutrzejszy Wolfsburg, i niestety max. stake 25 euro.

Oj zapowiada sie zabawnie z nimi
A jakim cudem postawiles 100E na pierwszy zaklad ??

Ja jak chcialem postawic pierwszy zaklad za 100E to od razu pojawilao sie ze jest limit 50E na zaklad.

#48147 15/08/2006 15:40
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Czyli rozumiem, ze jaesli wplace 50E i 50 sostane bonusa od nich to przed 4 wrzesnia musze zagrac za 100Euro jakies zaklady po kursach przynajmniej 1.7, zeby nie stracic bonusa ?? A reszte obrotu czyli 200E moge sobie zrobic juz po 4 wrzesnia tak ??

#48148 23/08/2006 20:12
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Widze ze nikt sie nie udziela w tym temacie.
Nikt tam juz nie ma kasy ??

Sam nie wiem po co wplacalem.

Ten buk robi sie coraz smieszniejszy.
LImit teraz mam 25E na zaklad, a do tego ten obrot trzeba robic po kursie co najmniej 1.70 na zdarzenie.
Zweby bylo smieszniej to wiekszosc ciekawych zakladow po kursach powyzej 1.70 nie mozna grac jako singli (np. dzis Szachtar z rana po 2.70). To jak mam ten obrot zrobic ??

#48149 23/08/2006 21:23
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
promocja chyba jest nieaktualna juz, czy moze jednak przedluzyli? wie kto ?

#48150 23/08/2006 22:41
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
prawda meyde prawda -mam zrobiobe 175 obrotu ale tylko dlatego, ze pierwszy zakłład udało mi sie jeszcze puscic za 100, potem juz faktycznie wsio za 25 trzeba, btw tez ligi mistrzów nie mogłem póscic ( na slovana próbowałem)

#48151 24/08/2006 06:04
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
ja puscilem szachtar z usa (kurs 1,02) w dubelku tylko teraz czytam regulamin ze ma byc 1,7 per event to mi sie chyba nie liczy do obrotu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#48152 24/08/2006 07:56
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Quote
ja puscilem szachtar z usa (kurs 1,02) w dubelku tylko teraz czytam regulamin ze ma byc 1,7 per event to mi sie chyba nie liczy do obrotu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Niestety nie liczy się, single można grać tylko zdarzenia w czerwonym kolorze, ja wpłacałem 1.08 w pierwszy dzień promo i mogłem grać za ile chciałem, wypłata błysk na MB trzeba podać po obrocie mail z MB i sumę.

Pozdro

#48153 24/08/2006 08:55
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
troche glupio, ale ich strata bo jak narazie wszystko mi prawie wchodzi i mam 3 razy wiecej niz na poczatku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#48154 01/09/2006 09:07
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
W poniedziałek zleciłem wypłatę na moneybookers, wczoraj (czwartek) poprosili o weryfikacje danych (skan paszportu albo prawka), dzis kasa dotarła na moje moneybookers. Może nie jakoś specjalnie szybko ale też bez jakiś specjalnych problemów.

pozdr.

#48155 01/09/2006 09:13
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
jest jeszcze te promo podwojenia depozytu?

#48156 01/09/2006 17:08
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Quote
jest jeszcze te promo podwojenia depozytu?
Kilka postwo wyzej:

*The bonus is only given on your first payin and during the

bonus-action from the 01.08.2006 - 11.08.2006.

#48157 08/09/2006 17:30
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Dostalem dzisiaj takiego maila od Vierklee (jestem tam juz zajerestrowany juz jakis czas) niestety nie znam niemieckiego, ktos moglby pomoc?

'Sehr geehrter Kunde, sehr geehrte Kundin,

das Vierklee Wettbüro bietet Ihnen zum Start der Europa-Cup Bewerbe eine Verdoppelungsaktion. Zahlen Sie innerhalb des Bonuszeitraums auf Ihr Wettkonto ein und Sie erhalten einen Bonus von 100%.

Bitte beachten Sie für diesen Bonus unsere Bonusbedingungen.


Was müssen Sie tun?

Tätigen Sie zwischen dem 08.09.2006 und dem 14.09.2006 eine Einzahlung auf Ihr Wettkonto. Auf Ihre erste Einzahlung erhalten Sie 100% Bonus, bis maximal 50,- Euro/SFR. Ihr Bonus wird innerhalb von 24 Stunden nach Erhalt der Einzahlung Ihrem Wettkonto
gutgeschrieben.

Sollten Sie Fragen zu unserem Wettangebot oder dem Bonus haben, so können Sie uns jederzeit via Email service@vierklee.com erreichen.

Wir Wünschen Ihnen viel Erfolg beim Wetten.

Ihr Vierklee-Team
www.vierklee.com [vierklee.com]


Unsere Bonusbedingungen:
*Dieser Bonus ist ausschliesslich für Neukunden bzw. Kunden die diese Email erhalten haben gültig.
*Der Bonus über 100% gilt ausschliesslich für die erste Einzahlung innerhalb des Bonuszeitraumes vom 08.09.2006 bis einschliesslich den 14.09.2006.
*Der maximale Bonus beträgt 50,- Euro/SFR, bei übersteigenden Einzahlungen werden trotzdem nur 50,- Euro/SFR gutgeschrieben.
*Pro Adresse bzw. Haushalt und IP-Adresse wird nur ein Bonus gewährt, bei Verdacht auf Missbrauch durch Mehrfachanmeldungen (Scheinkonten, Spielgemeinschaften) behält sich Vierklee
das Recht vor, den Bonus und daraus resultierende Gewinne zu stornieren.
*Der einbezahlte Betrag inklusive Bonus muss 3 mal in Wetten umgesetzt werden, bevor eine Auszahlung veranlasst werden kann. Bei mehreren Wetten auf das selbe Ereignis (Spiele, Rennen ...) wird nur eine Wette mit dem niedrigsten Einsatz für die Erfüllung der Bonusbedingungen berücksichtigt. Jede Wette muss mindestens einen Tipp mit einer Mindestquote von 1,9 enthalten.
*Der einbezahlte Betrag inklusive Bonus muss spätestens bis zum 24.09.2006 einmal zur Mindestquote von 1,9 in Wetten umgesetzt werden ansonsten wird der Bonus wieder abgezogen.
*Diese Bonusaktion ist nicht zwingend an das oben angegebene Datum gebunden und Vierklee behält sich das Recht vor diese Bonusaktion jederzeit zu beenden oder Kunden ohne Angabe von Gründen von dieser Aktion auszuschließen.'

#48158 08/09/2006 17:40
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
" Bardzo szanowny klient, bardzo szanowny klientka,

to oferuje koniczynę czwórki biuro totalizatora państwu do startu puchar Europy Bewerbe się akcję podwojenia. Państwo płacą wewnątrz przeciągu czasu premii na państwa konto kwita jakiś i państwo dostają premię od 100%.

Proszę proszę wziąć pod uwagę dla tej premii nasze warunki premii.


Co państwo musieć zrobić?

Czynnej państwo między 08.09.2006 i 14.09.2006 wpłata na państwa konto kwita. Państwo dostają na państwa pierwszą wpłatę 100% premii, do maksymalnie 50,- euro / SFR. Jej premia staje się w przeciągu 24 godzinami po odbiorze wpłaty państwa kontu kwita
napisać dobro.

Państwo powinni mieć pytania do naszej oferty kwita lub premii, państwo mogą tak nas zawsze przez emalię service@vierklee.com osiągają.

My życzenia państwu dużo sukcesu przy założeniu.

Jej team koniczyny czwórki
www.vierklee.com [vierklee.com]


Nasze warunki premii:
* Ta premia jest wyłącznie dla klienta nowego wzgl. klientowi nią to emalię dostaną mają obowiązująco.
* Premia nad 100% obowiązuje wyłącznie dla pierwszej wpłaty wewnątrz przeciągu czasu premii od 08.09.2006 do włącznie 14.09.2006.
* Maksymalna premia wynosi 50,- euro / SFR, przy przechodzących wpłatach mimo to tylko 50 zostaną,- euro / napisać dobro SFR.
* Za adresu wzgl. gospodarstwo domowe i IP- adres jest przyznawane tylko premią, koniczyna czwórki zatrzymuje przy podejrzeniu na nadużyciu przez zameldowania kilkakrotne (konta pozorne, wspólnoty gry) siebie
prawo przed, premię i z tym stornować wynikające zyski.
* On zapłacił do środka kwota musi zostać przesadzona łącznie premii 3 raz w zakładzie, zanim wypłata polecicie zostać może. Przy wielu zakładach na selbe zdarzenia (gry, bieg ...) tylko zakładu jest uwzględniany z najniższą operacją dla spełnienia warunków premii. Każdy zakład musi zawierać przynajmniej jeden poufnej informacji z kwotą najmniejszą od 1,9.
* On zapłacił do środka kwotę łącznie premia musi najpóźniej do 24.09.2006 raz do kwoty najmniejszej od 1,9 w Wetten przesadzić zostaną w przeciwnego wypadku premia jest ściągana znowu.
* Ta akcja premii nie jest zawiązać zmuszając na u góry podaną datę i koniczyna czwórki zatrzymuje skończyć sobie prawo przed tę akcją premii zawsze lub zamknąć klientów bez podania z podstaw z tej akcji."

#48159 08/09/2006 18:20
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
ach te trnslatory -najbardziej mnie zastanawia ta koniczyna
mnie to nie interesi bo tylko dla nowych klientów, tyle zrozumiałęm, jednak gdyby ktoś chciał zrobić tą promocje to bez kogoś kto kuma niemiecki ani rusz

#48160 08/09/2006 19:43
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
maja strone po angielsku.:


Informations for european cups bonus

This bonus is only available to new registered customers.
The bonus is only given on your first payin and during the bonus-action from the 08.09.2006 - 14.09.2006.
The maximum bonus ist 50,- Euros/SFR. If you deposit more the bonus will stay 50,- Euros/SFR.
Betting-customers that have more than one account on their name can only receive one bonus on one of their accounts. Per address/houshold and IP-address there is only one bonus given. If anybody abuses this the bonus will be taken away again.
The deposited amount and bonus have to be wagered at least 3 times before a payout can be requested. In case of more bets on the same event (game, race..) only the bet with the lowest stake will be considered for the satisfying of the bonusregulations. Each bet must include one tipp with a minimum odd of 1.9.
The deposited amount and bonus have to be used at least once until the 24.09.2006 with the minimum odd of 1.9 otherwise the bonus will be taken again.
Vierklee reserves the right to terminate or amend this offer at any time and to exclude customers from this offer.

Strona 2 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, forty, burbon, rymoholik, $-man, Sensei), 1,992 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1