|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
Będzie pewnie dobry kurs w rewanżu na tych kebabów. Podobnie jak na Litex.
Ja tam jestem dalej sceptyczny jeśli chodzi o "naszych" w pucharach. a ja nie bylem przed tymi meczami i tym bardzie nie bede teraz zmienial frontu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
[quote=Wolf]Ciekawe co na ostatnie wyniki naszych w pucharach osoby, który ciągle napierdalają na poziom naszej ligi. Że z roku na rok spada. To samo ? Niby dlaczego ktos mial zmienaic zdanie ,skoro zaledwie w poprzednim sezonie Polska druzyna byla duzo,duzo dalej. To znaczy ze jest ignorantem, który będzie się trzymał swojego zdania mimo że jest absurdalne i niezgodne z faktami. Co jest niezgodne z faktami ? Sprawdz ktora jest runda,jak na tej podstawie (bo o tym tutaj mowimy) dochodzisz do wniosków postepu drużyn i ligi ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Ciekawe co na ostatnie wyniki naszych w pucharach osoby, który ciągle napierdalają na poziom naszej ligi. Że z roku na rok spada. w tym aspekcie moglaby sie wypowiedziec pewna osoba co kibicuje druzynie w pasy  kiedy ja pisalem ze POZIOM NASZEJ LIGI SPADA I SPADA ? czy ty masz jakis kompleks panie z malborka ? ogolnie chodzi o najezdzanie na polskie druzyny panie dokladny  i to nie jeden raz, ale prawie dzien w dzien  a czy o tym pisal Wolf czy o komentowaniu poziomu naszej ligi ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935 |
Differdange wstawiło jakis ręcznik do bramki i już 2-0  Z Ławki czy z trybun ?? z warzywniaka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
levski 22222222222222222
over !
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Ciekawe co na ostatnie wyniki naszych w pucharach osoby, który ciągle napierdalają na poziom naszej ligi. Że z roku na rok spada. wynik może i dobry, ale co z tego, na razie się udaje po prostu Wisła 2 strzały 2 bramki i cały mecz w głębokiej defensywie Legia ledwo już żywa, 2 strzały 1 gol, caly mecz w glębokiej defensywie. prowadzenie zawdzięczają nieporadności Turków. w tym tez cos jest - ale w koncu moze sie szczescia usmiecha do polskich ekip
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
Ciekawe co na ostatnie wyniki naszych w pucharach osoby, który ciągle napierdalają na poziom naszej ligi. Że z roku na rok spada. wynik może i dobry, ale co z tego, na razie się udaje po prostu Wisła 2 strzały 2 bramki i cały mecz w głębokiej defensywie Legia ledwo już żywa, 2 strzały 1 gol, caly mecz w glębokiej defensywie. prowadzenie zawdzięczają nieporadności Turków. 2 lata temu wisla miala 10 sytuacji z levadia w rewanzu i odpadla, teraz miala kilka sytuacji i wygrala to tez zle. czego wy oczekujecie? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033 |
Co jest z Dynamem ??? Biegac tam !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Gaziantepspor 17  a jak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861 |
ale fart z tym levskim  teraz na 1 kuponie az + atletico -1 i na drugim atletico 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Będzie pewnie dobry kurs w rewanżu na tych kebabów. Podobnie jak na Litex.
Ja tam jestem dalej sceptyczny jeśli chodzi o "naszych" w pucharach. Bardzo zły nawyk w bukmacherce, żeby się na siłę starać odegrać, żeby coś, komuś udowodnić. Alę kwiaty lubię, bo mam duży ogród. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195 |
Ciekawe co na ostatnie wyniki naszych w pucharach osoby, który ciągle napierdalają na poziom naszej ligi. Że z roku na rok spada. wynik może i dobry, ale co z tego, na razie się udaje po prostu Wisła 2 strzały 2 bramki i cały mecz w głębokiej defensywie Legia ledwo już żywa, 2 strzały 1 gol, caly mecz w glębokiej defensywie. prowadzenie zawdzięczają nieporadności Turków. wole taka gre i wygrane niz przez 10 lat piekna gre i odpadanie z Levadia i Vetra
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861 |
levski 2-1 FT 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
jaki kurs na live był na Volou na początku 2 połowy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Będzie pewnie dobry kurs w rewanżu na tych kebabów. Podobnie jak na Litex.
Ja tam jestem dalej sceptyczny jeśli chodzi o "naszych" w pucharach. Bardzo zły nawyk w bukmacherce, żeby się na siłę starać odegrać, żeby coś, komuś udowodnić. Alę kwiaty lubię, bo mam duży ogród.  Odegrać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
 DINAMO BUCURESTI 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861 |
jaki kurs na live był na Volou na początku 2 połowy? 1.90
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
grac rumuny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|