Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 54 z 65 1 2 52 53 54 55 56 64 65
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
RUMUNY STRZELAĆ CYGANY !

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Legia blisko.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Originally Posted by TriumfWoli
To znaczy ze jest ignorantem, który będzie się trzymał swojego zdania mimo że jest absurdalne i niezgodne z faktami.

Co jest niezgodne z faktami ? Sprawdz ktora jest runda,jak na tej podstawie (bo o tym tutaj mowimy) dochodzisz do wniosków postepu drużyn i ligi ? [/quote]

Jest postęp w porównianiu z poprzednim sezonem? W porównaniu z tym sprzed dwóch lat? Przychodzą do nas coraz lepsi zawodnicy?

W ostatnich latach przyszli do nas wyróżniający się zawodnicy z lig:

czeskiej (Hubnik)
słowackiej (Jeż)
chorwackiej (Vrdoljak)
bułgarskiej (Genkov, Tonew)
słoweńskiej (Kirm)
izraelskiej (Melikson)

w drugą strone nie poszedł żaden, myśle że to pokazuje ze raczej nasza liga rośnie w siłe niż w na odwrót.

Ale ty pewnie jesteś jednym z tych który twierdzi że Legia z Piszem na czele obecną Wisłe ograłaby po dobrym melanżu 5-0 a Wisła jak wygrywałą z Parmą to grała piękny futbol, a nei pamiętasz że tam było więcej fartu niż we wtorek z Litexem.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Originally Posted by Zimon
Originally Posted by AG
Originally Posted by Wolf
Ciekawe co na ostatnie wyniki naszych w pucharach osoby, który ciągle napierdalają na poziom naszej ligi. Że z roku na rok spada.

wynik może i dobry, ale co z tego,
na razie się udaje po prostu
Wisła 2 strzały 2 bramki i cały mecz w głębokiej defensywie

Legia ledwo już żywa, 2 strzały 1 gol, caly mecz w glębokiej defensywie.
prowadzenie zawdzięczają nieporadności Turków.
wole taka gre i wygrane niz przez 10 lat piekna gre i odpadanie z Levadia i Vetra

fajnie, w tej rundzie się uda, ale w kolejnej już szczęście się nie powtórzy.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
jak ta Legia wyglada ? faktycznie solidnie graja ?

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
craax czasami jak dyskutuje z toba to wydaje mi sie, ze masz najwyzej 17 lat. no ale moze sie myle. tyle w tym temacie smile

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by Biczu
boks
DINAMO BUCURESTI
boks
boks

zaraz o4,5 pójdzie ....

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Originally Posted by Wolf
Originally Posted by TriumfWoli
To znaczy ze jest ignorantem, który będzie się trzymał swojego zdania mimo że jest absurdalne i niezgodne z faktami.

Co jest niezgodne z faktami ? Sprawdz ktora jest runda,jak na tej podstawie (bo o tym tutaj mowimy) dochodzisz do wniosków postepu drużyn i ligi ?

Jest postęp w porównianiu z poprzednim sezonem? W porównaniu z tym sprzed dwóch lat? Przychodzą do nas coraz lepsi zawodnicy?

W ostatnich latach przyszli do nas wyróżniający się zawodnicy z lig:

czeskiej (Hubnik)
słowackiej (Jeż)
chorwackiej (Vrdoljak)
bułgarskiej (Genkov, Tonew)
słoweńskiej (Kirm)
izraelskiej (Melikson)

w drugą strone nie poszedł żaden, myśle że to pokazuje ze raczej nasza liga rośnie w siłe niż w na odwrót.

Ale ty pewnie jesteś jednym z tych który twierdzi że Legia z Piszem na czele obecną Wisłe ograłaby po dobrym melanżu 5-0 a Wisła jak wygrywałą z Parmą to grała piękny futbol, a nei pamiętasz że tam było więcej fartu niż we wtorek z Litexem.[/quote]

Człowieku rozumiesz o czym piszesz ?
NA PODSTAWIE PUCHARÓW
Wdech,wydech przeczytaj na spokojnie

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
prawie 2 dla legii

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Turasy wybiły z linii bramkowej.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
robimy jak chcemy bulgarow i szkotow a wy tu marudzicie grin

Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Originally Posted by TriumfWoli
[/quote]

Człowieku rozumiesz o czym piszesz ?
NA PODSTAWIE PUCHARÓW
Wdech,wydech przeczytaj na spokojnie

To chyba ty nie rozumiesz. W którym momencie ja napisałem, że tylko na podstawie pucharów uważam że poziom naszej ligi się podnosi?

Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
atletico ktos oglada? jak to wyglada?

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
gdzie ci komenatorzy widzieli karny? to ja nie wiem

Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Originally Posted by 11kera11
robimy jak chcemy bulgarow i szkotow a wy tu marudzicie grin
jak w fazie grupowej polska druzyna (o ile ktos dotrze tam) dostanie 3-0 albo wyzej to beda wtedy zadowoleni i pewnie zarobieni w koncu.Nie bedzie marudzenia

Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
Atletico dawac gole

Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664
wbj Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664
Pany jest na Tobecie chat live ?? taki jak np na bet365?? rozliczyli mi zakład Omonia-Den Hag o2.5 jako przegrany zakład hmm...

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Originally Posted by Wolf
Originally Posted by huge
[quote=Wolf]Ciekawe co na ostatnie wyniki naszych w pucharach osoby, który ciągle napierdalają na poziom naszej ligi. Że z roku na rok spada.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
TO chyba poziom Europejski się pogarsza smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by huge
craax czasami jak dyskutuje z toba to wydaje mi sie, ze masz najwyzej 17 lat. no ale moze sie myle. tyle w tym temacie smile

mam takie samo wrazenie odnosnie ciebie - mam "troszke" wiecej lat i mysle, ze w polskiej pilce troche wiecej i dluzej siedze ale nie bede tu wyliczanek robil - po prostu masz jakis odchyl i nie patrzysz trzezwo na sytuacje, ktos pisze o postepach i spadkach w lidze a ty automatycznie o tym, ze wytykam slabosc polskich druzyn w pucharach - TO NORMALNE ZACHOWANIE ? MOZE UCZULENIE ? jak jestes taki patriota to juz pisalem, przyjedz, ustawimy sie na kadre - pogadamy moze przy piwie piwo zapraszam, albo do krk na mecz sasiadki albo derbowy

Strona 54 z 65 1 2 52 53 54 55 56 64 65

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, kamel, betowiec, Sensei, aker, forty), 739 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,644
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1