|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861 |
AZ 2-0 FT 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,056
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,056 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Co raz mniej polakow w lidze polskiej to nie dziwne ze gonimy europe  odbije sie to z czasem na kadrze, bo szkolenie mlodziezy dalej mamy "w dupie" A moze i beda plusy, bo dobre wyniki w pucharach to dodatkowa kasa i moze cos przy okazji znajdzie sie na szkolenie. Na szkolenie w 3 sekundy na setke.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552 |
Legia FT. rewanż w polskiej tv
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695 |
na kazdym forum podniecali sie dynamem a ono wydymalo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Co raz mniej polakow w lidze polskiej to nie dziwne ze gonimy europe  odbije sie to z czasem na kadrze, bo szkolenie mlodziezy dalej mamy "w dupie" A moze i beda plusy, bo dobre wyniki w pucharach to dodatkowa kasa i moze cos przy okazji znajdzie sie na szkolenie. trzeba zmienic rzadzacych i mentalnosc, zeby zarobiona kasa poszla na mlodziez - narazie to NIEREALNE bo na gorze same szmaty, ktore juz kombinuja jak wprowadzic bariery z obcokrajowcami itp sprawy
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
brawo Legia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733 |
Varteks 2 strzaly dwa gole Rumuni slupki karny zjebany i to w taki sposob ze sie wierzyc nie chce = WAŁŁŁŁŁŁ
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
A miałem grać Volou zamiast Gaziantepsor 1x, to zajrzałem tu na forum...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
 MAINZ
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
craax czasami jak dyskutuje z toba to wydaje mi sie, ze masz najwyzej 17 lat. no ale moze sie myle. tyle w tym temacie  mam takie samo wrazenie odnosnie ciebie - mam "troszke" wiecej lat i mysle, ze w polskiej pilce troche wiecej i dluzej siedze ale nie bede tu wyliczanek robil - po prostu masz jakis odchyl i nie patrzysz trzezwo na sytuacje, ktos pisze o postepach i spadkach w lidze a ty automatycznie o tym, ze wytykam slabosc polskich druzyn w pucharach - TO NORMALNE ZACHOWANIE ? MOZE UCZULENIE ? jak jestes taki patriota to juz pisalem, przyjedz, ustawimy sie na kadre - pogadamy moze przy piwie  zapraszam, albo do krk na mecz sasiadki albo derbowy nie wiem czy trzezwym jest pisanie przy okazji meczu wenezueli z paragwajem, ze 'wszyscy nas ogrywaja jak chca'. dla mnie to czysta glupota. juz nie mowiac o codziennym pisaniu jak to litex spokojnie ogra wisle  rozumiem pisac, ze dajesz wiecej szans komus tam, albo jakby to barcelona grala z wisla. nie wiem jak siedzisz w tej pilce, nie tylko polskiej, ze wypisujesz takie bzdury. naprawde przedziwne. jestes chory psychicznie ? przyjedziesz na ten mecz karny albo do krk choc raz czy nie panie patriota ? odnosnie meczu w ameryce, to byl wtracony do tematu ekwadoru typowy zarcik - ktory kazdy zrozumial oprocz oburzonego pana z malborka myslalem, ze Litex da rade Wisle w domu ( podkreslalem, ze tylko W DOMU !!! ) i nie wykorzystal sytuacji, mial 2 poprzeczki i niestety sie nie udalo - wtopilem a ty powtarzasz te same hasla napinaczu non stop i zakreciles sie w tym szambie, opanuj sie, wyjedz gdzies ze swojego miasta - poczytaj o polskim szambie w naszej lidze i zacznij trzezwo podchodzic do sytuacji To ja ciągle powtarzam, że Litex powalczy mocno w rewanżu. Bo powalczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
wielkie brawa dla L oby u siebie postawili kropkę nad i 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Strzały 19:8 Strzały celne 6:3 Kornery 13:2 Wszystko dla Gaziantepu. Wynik... wiadomo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Mainz @ 1.72 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Pięknie.
Mały kroczek zrobiony
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,903 |
brawo Legia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935 |
athletico minimaliści kolejni. PO GOLE!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
0:1 FT  Brawo LEGIA 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|