|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
w rankingu właśnie łykneliśmy Szwedów i jesteśmy na 23 miejscu  i dodam że im najprawdopodobniej zostanie tylko Malmoe i może fartownie Helsingborg przejdzie dalej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859 |
i Palermo juz przegrywa  ja pier.... Ja mam taką zasadę, że nigdy nie traktuje na poważnie drużyn z Anglii / Włoch / Hiszpanii w Pucharze UEFA / Europy i dobrze na tym wychodzę. Im się po prostu nie chce chcieć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935 |
Zadna obelga,niby co ten biały naród ma wspolnego z Cyganami ? Bo rumuny i cygany to jedno i to samo. Mam znajomego co mieszka na w Bułgarii i na pograniczu z Rumunią i wiem co piszę. 99% cyganów z Rumuni pochodzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
dobry wieczor panowie niech ktos z was bedzie tak uprzejmy i wysle piotrkowi na 663 147 497 (pizza man) te wyniki: salz1-0 karpaty 2-0 sparta 4-0 bursa 2-1 hapo 4-0 legia 1-0 fulh 0-0 dzieki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
A ja czytałem, że Rumuny/Cygany to cwele i brudasy. Napisał Polak/Żyd O mały rumunek widzę że uraziłem   HAHAHA Idzcie spać bo już 22:00 i cisza nocna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 312
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2011
Posty: 312 |
Ciekawe co na ostatnie wyniki naszych w pucharach osoby, który ciągle napierdalają na poziom naszej ligi. Że z roku na rok spada. wynik może i dobry, ale co z tego, na razie się udaje po prostu Wisła 2 strzały 2 bramki i cały mecz w głębokiej defensywie Legia ledwo już żywa, 2 strzały 1 gol, caly mecz w glębokiej defensywie. prowadzenie zawdzięczają nieporadności Turków. 2 lata temu wisla miala 10 sytuacji z levadia w rewanzu i odpadla, teraz miala kilka sytuacji i wygrala to tez zle. czego wy oczekujecie?  wiem ze pozno ake ogladalem mecz ale musze to skomentowac bez dwoch zdan... popatrz sobie na staty meczu i powiedz czy dwa strzaly miala wisla i legia.. grali na wyjezdzie co mieli szturmowac bramke...?? brak slow Co w z tą levadia, przeciez teraz Wisła to zupełnie inna druzyna, jesli chodzi o sklad wiec dla mnie takie porównania nie maja sensu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
 na wiosne nikt nie bedzie pamietal zeszlorocznego wystepu pewnej druzyny z Poznania
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Zadna obelga,niby co ten biały naród ma wspolnego z Cyganami ? Bo rumuny i cygany to jedno i to samo. Mam znajomego co mieszka na w Bułgarii i na pograniczu z Rumunią i wiem co piszę. 99% cyganów z Rumuni pochodzi  Do ksiązek tempaku ,nie do bukmacherki ! Rumuni to biały naród,rownei dobrze ty mozesz byc Zydem prostaczku
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Blackman ale tez trzeba powiedziec jasno, Legia ma silniejszego rywala niz Slask i grala wyjazd - choc jestem podobnego zdania, moga miec w domu spory problem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
no mnie tez rozdupca jak ktos porownuje Wisle z Levadii do dzisiejszej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
wie ktoś co się dzieje z grajusem ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861 |
qrfa poki co norwegowie cisna :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
wie ktoś co się dzieje z grajusem ?  no byl chyba wczoraj na gadu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Levadia tez sie zmienila 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
w rankingu właśnie łykneliśmy Szwedów i jesteśmy na 23 miejscu  gdzie to masz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
wie ktoś co się dzieje z grajusem ?  no byl chyba wczoraj na gadu  o widzisz, mnie chyba unika 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859 |
no mnie tez rozdupca jak ktos porownuje Wisle z Levadii do dzisiejszej  Bez sensu te porównania, ale jak brak jakiegoś konkretnego argumentu to się takie wyciąga.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
wie ktoś c o się dzieje z grajusem ?  a co bys chcial od niego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
wie ktoś co się dzieje z grajusem ?  no byl chyba wczoraj na gadu  o widzisz, mnie chyba unika  wiesz co z tego co mowil to nagle mu padl monitor wiec jesli chodzi o to ze go nie ma to moze to jest powod
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
Zysk Daje Ryzyko
|
|
Zysk Daje Ryzyko
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798 |
a ja dzisiaj jak szalony latałem sts-prof-milenium-toto tu blokada to powrót tam i tak w kółko bilans -500zl chociaż trochę kcal spaliłem  brawo Legia
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|