Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 65 z 65 1 2 63 64 65
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
Originally Posted by jencz
ale dlaczego te buraki z Wrocławia grali tak wcześnie? dlaczego nie mogli zagrać o 20.30 np. ?

Odpisał bym Ci ale pewnie wtedy bym dostał bana albo ostrzeżenie, więc napisze tylko, że tym warzywem to sam jesteś...

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by MagiK
Mi to brakuje w Legii dobrego ofensywnego pomocnika, jakiś playmaker by się przydał...

my dokladnie tego samego szukamy i wtedy mam kompletna 18-ke - ale jeszcze czas na transfer, musi sie udac boks Legia jakies alternatywy ma a my srednio

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Originally Posted by craax
Originally Posted by MagiK
Uwierz mi - mówiłem,że się utrzymacie - to teraz mówię,że będzie top 8 wink
miejmy nadzieje, ze sie nie mylisz - choc ja po cichu licze na pewne miejsce, ale bardzo po cichu, Slask, Wisla, Legia i Polonia beda poza zasiegiem naszym - potem Lech i ... wink
Moim zdaniem Lech będzie rozczarowaniem sezonu i nie zdziwiłbym się jakby wylądował na miejscach 5-10.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by MagiK
Originally Posted by craax
Originally Posted by MagiK
Uwierz mi - mówiłem,że się utrzymacie - to teraz mówię,że będzie top 8 wink
miejmy nadzieje, ze sie nie mylisz - choc ja po cichu licze na pewne miejsce, ale bardzo po cichu, Slask, Wisla, Legia i Polonia beda poza zasiegiem naszym - potem Lech i ... wink
Moim zdaniem Lech będzie rozczarowaniem sezonu i nie zdziwiłbym się jakby wylądował na miejscach 5-10.
a czarnym koniem ? moze Lubin ?

Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810
wiecei czy Pareiko bedzie bronil w sobote ?

Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Originally Posted by MagiK
Originally Posted by craax
Originally Posted by MagiK
Uwierz mi - mówiłem,że się utrzymacie - to teraz mówię,że będzie top 8 wink
miejmy nadzieje, ze sie nie mylisz - choc ja po cichu licze na pewne miejsce, ale bardzo po cichu, Slask, Wisla, Legia i Polonia beda poza zasiegiem naszym - potem Lech i ... wink
Moim zdaniem Lech będzie rozczarowaniem sezonu i nie zdziwiłbym się jakby wylądował na miejscach 5-10.


Niestety musze sie z Toba zgodzic frown

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Lech i Legia maja jeden problem ten sam - TRENER

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
Originally Posted by craax
Saidi to boczny pomocnik wink z jednej strony Saidi, z drugiej Suvorov - mamy jeszcze Slowaka Strausa - Szatalow bedzie mial ciezki orzech do zgryzienia

Wiem że to boczny pomocnik i stąd to pytanie, bo grając 4-4-2 będzie bardziej cofnięty i będzie miał inne zadania( w tym defensywne) a grając 4-5-1 byłby bardziej przydatny bo ma zacięcie ofensywne i to idealny gracz na tą pozycje. Powiedziałbym że to odwrotna sytuacja jak z Kirmem w Wiśle.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by thepilator
Originally Posted by craax
Saidi to boczny pomocnik wink z jednej strony Saidi, z drugiej Suvorov - mamy jeszcze Slowaka Strausa - Szatalow bedzie mial ciezki orzech do zgryzienia

Wiem że to boczny pomocnik i stąd to pytanie, bo grając 4-4-2 będzie bardziej cofnięty i będzie miał inne zadania( w tym defensywne) a grając 4-5-1 byłby bardziej przydatny bo ma zacięcie ofensywne i to idealny gracz na tą pozycje. Powiedziałbym że to odwrotna sytuacja jak z Kirmem w Wiśle.

Niedzielan ma byc na szpicy, Holender przed nim

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
[/quote] Moim zdaniem Lech będzie rozczarowaniem sezonu i nie zdziwiłbym się jakby wylądował na miejscach 5-10. [/quote]

Lech to będzie mega porażka, słaby trener Bakero, pozbyli sie Bosackiego, z Bandrowskim nie przedłużają kontraktu, Arboleda pewnie bez formy i będzie stroił fochy, Stilic od dawna chce odejść. Zarząd wciska kibicom bajke, że zrobią drugą Barcelone i stawiają na swoich wychowanków...
BTW na spotkaniu z kibicami padła zapowiedź: W tym sezonie idziemy na CHAMPIONA laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Na ten sezon nie widzę jakiejś wielkiej sensacji. Myślę,że o top 3 rozegra się walka między Wisłą, Śląskiem, Legią i Polonią. Niestety bez wzmocnienia w środku pola + zmiany na stanowisku trenerio zostajemy lekko w tyle. Co prawda sam byłem na początku zwolennikiem zostania Skorży, ale widzę,że ten facet nie ma za bardzo jaj i pomysłu na grę. Craax nie wymieniłbyś się na trenerów? tongue

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
nigdy w zyciu - Jurij za Macka ? Skorze stawiam w tej samej linii co Bakero - choc ten drugi jest chyba ciut wiekszym hitem wink

dokladnie, ta czworka ktora MagiK wymienili jest poza zasiegiem - od 5-ej pozycji moze sie wszystko zdarzyc

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Originally Posted by thepilator
[/quote] Moim zdaniem Lech będzie rozczarowaniem sezonu i nie zdziwiłbym się jakby wylądował na miejscach 5-10.

Lech to będzie mega porażka, słaby trener Bakero, pozbyli sie Bosackiego, z Bandrowskim nie przedłużają kontraktu, Arboleda pewnie bez formy i będzie stroił fochy, Stilic od dawna chce odejść. Zarząd wciska kibicom bajke, że zrobią drugą Barcelone i stawiają na swoich wychowanków...
BTW na spotkaniu z kibicami padła zapowiedź: W tym sezonie idziemy na CHAMPIONA laugh [/quote] poza trenerem (prawdopodobnie najgorszym w lidze) w/w problemy to drobnostki, podstawowy problem Lecha to napastnicy, kto ma bramki strzelać...? smirk

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
Originally Posted by MagiK
Na ten sezon nie widzę jakiejś wielkiej sensacji. Myślę,że o top 3 rozegra się walka między Wisłą, Śląskiem, Legią i Polonią.

Skąd u was ten optymizm ze Śląskiem, oglądam go na codzień i nie wierze w to że taki sezon jesteśmy w stanie powtórzyć. Mieliśmy sporo szczęścia i lekceważyli nas silniejsi rywale. Teraz to my będziemy musieli prowadzić gre a z tym jest duży kłopot. Gdyby wszyscy byli zdrowi to może mielisbyśmy szanse ale jedyny sensowny napastnik Diaz co chwile łapie kontuzje, Voskamp wg mnie nic nadzwyczejnego nie pokaże i to będzie taki Cabral czyli bramka w debiucie a potem zgaśnie. Myśle że w tym sezonie zajmiemy miejsce 4-6. Szkoda kontuzji Kaźmierczaka bo może nawet w tej rundzie nie zagrać a zapowiadało sie nawet że to będzie gracz na Euro 2012. Zresztą założyłem sie nawet z kumplem for fun że któraś z drużyn Zagłebie, Górnik, Cracovia będzie w tym sezonie przed nami i myśle że mam duże szanse

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Tak patrzę na tą pierwszą kolejkę i Lech jakoś X mi się widzi. Chociaż mogliby wygrać, to lepszy kurs byłby przeciwko nim w drugiej kolejce wink

Dubelek Polonia & Cracovia wygląda obiecująco.
Wisła również, ale trzeba poczekać na składy - w końcu CL ważniejsza.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
Originally Posted by MagiK
Tak patrzę na tą pierwszą kolejkę i Lech jakoś X mi się widzi. Chociaż mogliby wygrać, to lepszy kurs byłby przeciwko nim w drugiej kolejce wink

Dubelek Polonia & Cracovia wygląda obiecująco.
Wisła również, ale trzeba poczekać na składy - w końcu CL ważniejsza.

Ja mam pograne już od wczoraj 3 single właśnie z tymi drużynami. Wisła napewno będzie miała kilka zmian w składzie, zagra Iliev bo z Litexem pauzuje, Małeckiego i Melexa chyba też oszczędzą żeby był w 100% gotowy na środe. Pewnie jeszcze z 2 zmiany ale Wisła ma tak silną ławke że nie odbije sie to na jakości gry. Craax mógłby coś więcej o Cracovi napisać wink

Strona 65 z 65 1 2 63 64 65

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, betowiec, Sensei, aker, burbon, alfa), 2,648 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,486
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1