Niby Lech wciąż bez trenera, ale w tym roku są bez pucharów, które polskie drużyny bardzo rozkojarzają (bo biedactwa co 3 dni muszą grać) i myślę, że nie będą zaliczali aż tylu wtop co w zeszłym sezonie.
A Polonia... już Wojciechowski się postara o to, żeby w drużynie wprowadzić nerwówkę i zepsuć atmosferę - nawet jak będą mieli dobry początek.
Dla mnie to nie jest drużyna na czołówkę ligi

No, ale zobaczymy jak się sezon rozwinie. Poprzedni - co by nie mówić o poziomie - był bardzo ciekawy. Nie tak jak kiedyś kiedy z góry było wiadomo które 2-3 drużyny będą w pucharach, a reszta walczyła o pozostanie w lidze. Teraz było z 6-7 drużyn które niemal do końca walczyły o puchary.
Ciekawe czy w tym sezonie będzie podobnie
