|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,764
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,764 |
No ja tez tego nie rozumiem ;/ Maja niby sprawdzac po wejsciach na strony ( jak niby ?! ) i wiazac to z przelewami. Dlatego tez pytalem wczesniej o net na karte. Ma to wygladac tak ze beda sprawdzac wszystkich po kolei ktorzy weszli na strone ? Na jakiej podstawie maja rozpoczac "dochodzenie" ? Wg mnie ani bank ani MB nie powinno miec prawa do udostepnienia danych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 366
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2007
Posty: 366 |
Ja też mam pytanie: czy Służba Celna może mieć jakikolwiek dostęp techniczny do serwera bwin na których jest historia kto, gdzie i za ile grał? Oraz czy Służba Celna może uzyskać dostęp do danych finansowych uzytkownika moneybookers? Nie musza miec dostepu do serwerow bwin, wystarczy ze twój dostawca netu podzieli sie z nimi informacja czy odwiedzales strone bwina i polacza twoja wizyte z przelewem kasy na konto bwin. Sluzba Celna moze uzyskac dane od praktycznie kazdej firmy. Nieco trudniej moze byc z tymi zarejestrowanymi za granica jak MB czy neteller ale nie znaczy ze jest to niemozliwe. Tyle zeby to wszystko sprawdzic w Sluzbie Celnej musialoby pracowac kilkadziesiat jak nie kilkaset osob zajmujacych sie tylko tym tematem...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
Ja też mam pytanie: czy Służba Celna może mieć jakikolwiek dostęp techniczny do serwera bwin na których jest historia kto, gdzie i za ile grał? Oraz czy Służba Celna może uzyskać dostęp do danych finansowych uzytkownika moneybookers? Nie musza miec dostepu do serwerow bwin, wystarczy ze twój dostawca netu podzieli sie z nimi informacja czy odwiedzales strone bwina i polacza twoja wizyte z przelewem kasy na konto bwin. Sluzba Celna moze uzyskac dane od praktycznie kazdej firmy. Nieco trudniej moze byc z tymi zarejestrowanymi za granica jak MB czy neteller ale nie znaczy ze jest to niemozliwe. Tyle zeby to wszystko sprawdzic w Sluzbie Celnej musialoby pracowac kilkadziesiat jak nie kilkaset osob zajmujacych sie tylko tym tematem... ale to, ze przelewac gdzies tam kase nie znaczy od razu, ze stawiam na meczy czy cos takiego... taki proces udowodnienia winy z pewnoscia nie bylby prosty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 24
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2011
Posty: 24 |
Nie ma juz takich naiwniakow ktorzy wplacaja z konta bankowego, nawet moj znjaomy wtapiacz przerzucil sie na Moneybookers.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 275
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 275 |
Przecież wejście na stronę bukmachera nic nie znaczy w jaki niby sposób mają za to karać? Przecież ta strona powinna być wtedy zablokowana - to tak samo jak twarda pornografia - też powinno być zakazane wchodzenia na stronę - a może wchodzac na strone bukmachera chciałem zobaczyć kto z kim gra? I za to mają mnie złapać? To jakaś paranoja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 55
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2011
Posty: 55 |
Komentator, jeżeli już mówimy o karaniu, to wydaje mi się że w pierwszej kolejności będą karani ludzie typu Conrad lub Vader, czyli założyciele forów i serwisów promujących hazard. Dlatego myślę, że Conrad nie może spać spokojnie he he he. A tak na poważnie, to szczerze wątpię żeby ktokolwiek z grających poniósł jakiekolwiek konsekwencje z powodu tego że obstawia wyniki meczów w internecie. Ale jeżeli nie daj boże, jakimś cudem zaczęli by za to karać, to od razu mówię, że jeszcze w tym samym dniu zrzekłbym się obywatelstwa polskiego. Wiele się także słyszy w mediach o walce z piractwem, o sukcesach Policji, że tak powiem robi się dużo szumu itp, itd. A jednak wystarczy wpisać w google słowo WAREZ i wyskoczą nam dziesiątki, setki, a może i tysiące polskich stron zajmujących się tą tematyką i udostępniających linki do pirackich kopii gier, programów, filmów, muzyki etc. etc. O Chomiku też napewno każdy słyszył. Przecież tam jest wręcz wylęgarnia nielegalnych kopiib rzeczy, które wymieniłem powyżej. I co ? I nic? "Lecą głowy"? NIE. Tak naprawdę nikt tym tak na serio się nie interesuję, pewnie powodów jest wiele, może to po prostu walka z wiatrakami. Ale teraz najważniejsze. Prawda jest według mnie jedna i zaraz Wam wszystkim ją tu przedstawię. Mianowicie. Gdyby nie to, że ZBYCHO, RYSIO I GRZESIO nie maczali palców, tudzież nie kombinowali i nie kręcili interesów z wielmożnym panem SOBIESIAKIEM i jego dziećmi i nie wykryło tego cba, to po prostu nikt, ale to kompletnie nikt z polityków nie zainteresowałby się takim "zonkiem" jak internetowi bukmacherzy. Dalej byłyby reklamy na bilbordach i stadionach, podatek dla "ziemniaków" wynosiłby dalej 10%, a użytkownicy mecz.pl nie dzielili, że tak powiem włosa na 4 i nie snuli by czarnych wizji na ten właśnie temat tj. zakazu gry, ograniczeń itp, itd. Taka jest wg mnie prawda.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490 |
Panowie oczywiście samo wejście nic nie daje na strone. Jedynie mogą nas załatwić gdybyśmy mieli wpłaty lub wypłaty na koncie bankowym od bukmachera, ale nikt juz tego nie robi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 89
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2010
Posty: 89 |
nikt juz tego nie robi ?
znalazłem w temacie tobet: "Dokonywał ktoś ostatnio wypłat z tobetu w niedziele? Chodzi mi o wyplate na mbank, jesli dzis wykonam kiedy moge sie spodziewac pieniedzy na koncie?
Pozdrawiam."
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
hehe Ja cały czas twardo kwoty do 500zł wypłacam do banku więc jednak ktoś jeszcze tak robi. ps.Gram z neta na kartę jak coś
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,764
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,764 |
hehe Ja cały czas twardo kwoty do 500zł wypłacam do banku więc jednak ktoś jeszcze tak robi. ps.Gram z neta na kartę jak coś to chyba najlepszy sposob. gdzie jest najlepsza oferta netu na karte?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
Najostrożniej jest grać z netem na kartę i wypłacać przez kartę MB to jest moim zdaniem zestaw optymalny co nie znaczy że uważam że to jest konieczne, bo narazie jak wszyscy wiemy nikomu się krzywda nie stała a idę o zakład że jest mnóstwo osób, którzy grają jak grali czyli normalny net na umowę i wypłata na konto bankowe...
ps. ja mam neta na kartę w plusie , to pewnie nie jest najlepsza oferta na rynku,poprostu z przyzwyczajenia to kupuję i używam właściwie tylko do grania,oprócz tego mam neta na umowę , więc tutaj niech się wypowiedzą inni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,764
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,764 |
Też uważam, że to optymalny "zestaw", ale pojawiaja sie czasem głosy, że NT jest pewniejszy. Poza tym wchodzi w gre tez paysafecard,ale potem nie wszystkie buki pozwalaja na wyplate przez MB albo NT.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708 |
Ja podobnie jak eroll przeszczegam kilku zasad czyli logowanie sie wylacznie przez niezarejestrowane adresy IP i wyplaty tylko i wylacznie na moneybookers a pozniej karta do raczki. Najbardziej wkurzajacy jest ten limit 900 zł na moneybookers bo niestety obracam duzymi stawkami i bywa ze musze kilka dni z rzedu lazic do bankomatu  Na ta chwile spokoj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695 |
Wy naprawdę myślicie, że jak wypłacacie kartą MB, to nie ma po tym śladu? I że bank obsługujący bankomat nie ma zarejestrowane kto i ile wypłacił? A pomyślcie tylko jak prosto uzyskać listę osób wypłacających przy pomocy karty MB ;-)
Jak dla mnie w tym kontekście nie ma zasadniczych różnic -- wypłata na konto = wypłata kartą. Używam karty, jak chcę kasę natychmiast, większe kwoty lecą nadal na konto.
Pozdrawiam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526 |
Wy naprawdę myślicie, że jak wypłacacie kartą MB, to nie ma po tym śladu? I że bank obsługujący bankomat nie ma zarejestrowane kto i ile wypłacił? A pomyślcie tylko jak prosto uzyskać listę osób wypłacających przy pomocy karty MB ;-)
Jak dla mnie w tym kontekście nie ma zasadniczych różnic -- wypłata na konto = wypłata kartą. Używam karty, jak chcę kasę natychmiast, większe kwoty lecą nadal na konto.
Pozdrawiam! Dokladnie! Nie pierwszy raz czytam w internecie taka wypowiedz jak twoja jednak stanowia one 0,1% wszystkich. Nie chce wchodzic w szczegoly ale podejscie do tematu wielu osob(nie chodzi mi tu o autorow kilku powyzszych postow) rozbawia mnie do lez. Wiele dzieci stwierdzilo ze jak zamowi sobie karte mb to juz wejda w taka szara strefe poza wszelka kontrola ze nie ma cwaniaka ktory by ich namierzyl  . Normalnie Bond to przy nich frajer pompka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306 |
Chcecie powiedzieć, że ci, którzy wygrywają w necie naprawdę spore pieniądze (bo chyba się zgodzimy, że tacy istnieją), "leją" wszystko na konto, po kilkanaście czy -dziesiąt tysi miesięcznie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 275
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 275 |
Wy naprawdę myślicie, że jak wypłacacie kartą MB, to nie ma po tym śladu? I że bank obsługujący bankomat nie ma zarejestrowane kto i ile wypłacił? A pomyślcie tylko jak prosto uzyskać listę osób wypłacających przy pomocy karty MB ;-)
Jak dla mnie w tym kontekście nie ma zasadniczych różnic -- wypłata na konto = wypłata kartą. Używam karty, jak chcę kasę natychmiast, większe kwoty lecą nadal na konto.
Pozdrawiam! Z gadzam się z Tobą. Tylko jak udowodnią że kasa ta pochodzi od bukmachera?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490 |
Chcecie powiedzieć, że ci, którzy wygrywają w necie naprawdę spore pieniądze (bo chyba się zgodzimy, że tacy istnieją), "leją" wszystko na konto, po kilkanaście czy -dziesiąt tysi miesięcznie? Leją na konto, ale nie konto w polskim banku. Ostatnią rzeczą była by wypłata w moim przypadku na polskie konto bankowe, po to zeby później przez 5 lat urząd skarobowy mógł się do tego dopierodlić jako niezgłoszony dochód... Ci którzy nadal sobie tak grają to ...(nie chce nikogo obrażać).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 55
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2011
Posty: 55 |
Jezus, jak czytam niektóre posty to niewiem czy śmiać się czy płakać. Czy do tej pory komukolwiek z Was postawiono jakikolwiek zarzut lub chociaż ostrzeżenie od policji, służb celnych, urzędu skarbowego lub jakiejkolwiek innej instytucji której teoretycznie na tym miałoby zależeć aby Was karać, ŻE (DO CHOLERY) TAK TRZĘSIECIE TYŁKAMI ZE STRACHU ? Przepraszam, ale nie wytrzymałem. Jak czytam różne posty typu: "...jak wejdę na stronę bukmachera to poniosę konsekwencje....", "...będę obstawiał z kafejki internetowej bo mniejsza szansa że mnie nie namierzą...", " ..najostrożniej jest grać z netem na kartę..",...mogą nas załatwić gdybyśmy..." - KTO GDZIE JAK się pytam? itp, itd. - to po prostu ręce odpadają. W polityce lub biznesie robią nie takie wałki i przekręty przy światłach reflektorów i są bezkarni, a "maluczki" jeden z drugim się boją że nielegalnie zakład obstawi. Owszem, mogą zrobić jedną pokazówkę tak jak z nielegalnym ściaganiem MP3 w Stanach lub Francji gdzie nakładali na przypadkowego nieszczęśnika po ileś tam tysięcy dolarów, franków kary, ale na tym się skończy. Powiem Wam kto tak naprawdę zawsze i wszędzie może obawiać się "swojej działalności" w internecie - tylko i wyłącznie ludzie bądź organizacje AKTUALNIE "niewygodne" dla obecnie rządzących i to nieważne z jakiej partii by nie byli. Najlepszy przykład to zamknięta niedawno strona internetowa antykomor, w której autor wyśmiewał wpadki obecnego prezydenta. Reszta złodzieji może spać spokojnie, no chyba że wpadną tylko i wyłącznie przez swoją własną głupotę lub pazernośc, albo najzwyczajniej w świecie sami oddadzą się w ręce ślepek Temidy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 55
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2011
Posty: 55 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|