|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
Blake jak jedzie, to mi bogo sob spieprzyl piekny kupon, nigdy wiecej przecietniakow z czelkow
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
miała 2gp a teraz bp barbora 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
Dima widze oddal, jaki wstyd ze smyczkiem, a jak znowu wtopi z gospodarzem to dopiero bedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Scheepers 5-6*  po meczu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 294
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 294 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
bredzisz, w tym meczu jest sporo przełamań
nasza miała nawet więcej bp, zdobyła więcej punktów w całym meczu, ale musi się bronić przed porażką
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
miała 2gp a teraz bp barbora  205 punktow w 140 min... napieprzaja ostro po outach , pewnie wymian dluzszych nawet nie ma:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
bredzisz, w tym meczu jest sporo przełamań
nasza miała nawet więcej bp, zdobyła więcej punktów w całym meczu, ale musi się bronić przed porażką 3gp zjebała teraz, za dużo szczęścia by było jakby odłamała
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
odjeżdża 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
SCHEEPERS  ehhh babo daruje Ci bo piękny dzień dziś dobranoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
zostań, bo jeszcze walczy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Grigor jest niesamowity. Stracil serwis przy serwisie na mecz jak to mlokosom moze sie przydarzyc, ale wielu by kolejnego gema przegralo gladko, a pozniej moze i mecz bez tb, a on wyciagnal tego gema i ponownie serwuje na mecz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
SCHEEPERS  ehhh babo daruje Ci bo piękny dzień dziś dobranoc pewnie jeszcze nie spisz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
wojtbest  zwalniam Cię !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Grigor jest niesamowity. Stracil serwis przy serwisie na mecz jak to mlokosom moze sie przydarzyc, ale wielu by kolejnego gema przegralo gladko, a pozniej moze i mecz bez tb, a on wyciagnal tego gema i ponownie serwuje na mecz  no niesamowity na tle smyczka... bez urazy dla mnie jest gowno wart ten Grigor jako zawodnik
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Grigor jest niesamowity. Stracil serwis przy serwisie na mecz jak to mlokosom moze sie przydarzyc, ale wielu by kolejnego gema przegralo gladko, a pozniej moze i mecz bez tb, a on wyciagnal tego gema i ponownie serwuje na mecz  no niesamowity na tle smyczka... bez urazy dla mnie jest gowno wart ten Grigor jako zawodnik Daj mu czas. On ma dopiero 20 lat. Czy Federer w jego wieku byl takim pewniakiem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 294
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 294 |
Grigor jest niesamowity. Stracil serwis przy serwisie na mecz jak to mlokosom moze sie przydarzyc, ale wielu by kolejnego gema przegralo gladko, a pozniej moze i mecz bez tb, a on wyciagnal tego gema i ponownie serwuje na mecz  no niesamowity na tle smyczka... bez urazy dla mnie jest gowno wart ten Grigor jako zawodnik Smyczek go pyknie , gowno wort Grigor sprzedaje mecze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Grigor jest niesamowity. Stracil serwis przy serwisie na mecz jak to mlokosom moze sie przydarzyc, ale wielu by kolejnego gema przegralo gladko, a pozniej moze i mecz bez tb, a on wyciagnal tego gema i ponownie serwuje na mecz  no niesamowity na tle smyczka... bez urazy dla mnie jest gowno wart ten Grigor jako zawodnik Daj mu czas. On ma dopiero 20 lat. Czy Federer w jego wieku byl takim pewniakiem? daje mu czas... dlatego nie stawiam na mecze z jego udzialem bo nie ma jeszcze jaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Grigor jest niesamowity. Stracil serwis przy serwisie na mecz jak to mlokosom moze sie przydarzyc, ale wielu by kolejnego gema przegralo gladko, a pozniej moze i mecz bez tb, a on wyciagnal tego gema i ponownie serwuje na mecz  no niesamowity na tle smyczka... bez urazy dla mnie jest gowno wart ten Grigor jako zawodnik Daj mu czas. On ma dopiero 20 lat. Czy Federer w jego wieku byl takim pewniakiem? Fedex był w jego wieku w topie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|