|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
Krecik co na jutro widzisz wartego zainwestowania? Stepanek i setowa na Zheng, pierwsze luźne pomysły  a to juz na pozny wieczor, ja cos z austrii chcialem na rano wybrac, mysle czy Chela wkoncu nie sprzeda, czy Fela wygra tego czelka czy mu spieszno do kanady, no i Fognini jakos kusi, z nich tripel by wyszedl ale sa u kazdego jakies ale
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
na ebdena tylko 2,8 wiec dence nie oplca sie spzedawac... tez jego pozycja w rankingu jest dosc odlegla jak na jego umiejetnosci
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Felici na clayu bym nie grał po takim kursie.
coś sporo dali na tego Veica, @5 to przesada
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
brawo Blake, ale Anderson chyba i tak nie da rady.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Jak ktos pogra Denke to bedzie tego zalowal. Poza DWOMA gownianymi turniejami, ktore mu wyszly przegrywa byle gdzie z byle kim. od dawna już tak ma, a jeszcze rok temu potrafił tu wygrać, zresztą on z miejsca potrafi posłać jakiś kosmiczny return.
Nie mówię, że wygra szlema, ale jeszcze niedawno wyglądał tragicznie, czytało się o końcu kariery, a tu zaczyna coś grać, dobry podobno mecz z Potro, wyrównany bój z Isnerem. Wygrana z Gulbisem, który właśnie wygrał
coś tam jeszcze gra Te slowa o koncu kariery wiazaly sie z jego problemami z kolanami. Widac, ze doszedl do ladu z nimi jako tako i gra niezle jak mowisz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
Felici na clayu bym nie grał po takim kursie.
coś sporo dali na tego Veica, @5 to przesada Fela z byle kim ostatnio nie wtapia na kazdej nawierzchni a Robin padaka niedawno, 1.5 do zaakceptowania gdyby mial walczyc bez spakowanych walizek do kanady
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
może tak, ale podobny jakiś kurs powinien być na Dimę z Cipollą i to może być dobry bet jutro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
może tak, ale podobny jakiś kurs powinien być na Dimę z Cipollą i to może być dobry bet jutro Dima jest dla mnie skonczony, po tym co w jego wykonaniu widzialem np na wimblu to odradzam z kim by nie gral. Jeszcze z czelkow Machado mi pasuje ale kursu nie ma... No i na wieczor Melzer, Dasco, Stepanek powinni izzi + wtopa frytek. Juz teraz mysle co stawiac bo zaczynam przygode z ziemniakami
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
może tak, ale podobny jakiś kurs powinien być na Dimę z Cipollą i to może być dobry bet jutro Dima jest dla mnie skonczony, po tym co w jego wykonaniu widzialem np na wimblu to odradzam z kim by nie gral. Jeszcze z czelkow Machado mi pasuje ale kursu nie ma... No i na wieczor Melzer, Dasco, Stepanek powinni izzi + wtopa frytek. Juz teraz mysle co stawiac bo zaczynam przygode z ziemniakami a czemu z ziemnymi ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
bo Kapica 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
może tak, ale podobny jakiś kurs powinien być na Dimę z Cipollą i to może być dobry bet jutro Dima jest dla mnie skonczony, po tym co w jego wykonaniu widzialem np na wimblu to odradzam z kim by nie gral. Jeszcze z czelkow Machado mi pasuje ale kursu nie ma... No i na wieczor Melzer, Dasco, Stepanek powinni izzi + wtopa frytek. Juz teraz mysle co stawiac bo zaczynam przygode z ziemniakami a czemu z ziemnymi ? w necie wtopione wszystko z glupoty, w ziemniakach jakos tak bardziej mam przemyslane wszystko i nie kusi gra na live oraz multum zakladow ale mam zamiar niedlugo sprobowac w bf
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
etam kapica gralem po wejsciu ustawy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
ta bf to podstawa  sam grałem do niedawna, gdy było legalne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
to co tam na jutro do grania macie? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
etam kapica gralem po wejsciu ustawy ale nikt prawie nie wie, ze nie wolno... chociaz: Ignorantia iuris nocet
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
prawo u nas dziala w dwie strony  zauwazylem to gdy hobbistycznie poszedlem na jeszcze jedne studia zaocznie: prawo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
działo się coś przez ten miesiąc jak mnie nie było ?
złapali kogoś ? zamknęli kolejnego buka ?
czy nawet najwięksi panikarze jak Kuerten machnęli na to ręką ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
a ide spac, rano jeszcze poczytam jakie masowki beda narazie  prawie zapomnialem - bogo jr 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
działo się coś przez ten miesiąc jak mnie nie było ?
złapali kogoś ? zamknęli kolejnego buka ?
czy nawet najwięksi panikarze jak Kuerten machnęli na to ręką ? do konca wyborow nic nie beda robic
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|