|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
trzeba będzie mocno PiS boksować
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
działo się coś przez ten miesiąc jak mnie nie było ?
złapali kogoś ? zamknęli kolejnego buka ?
czy nawet najwięksi panikarze jak Kuerten machnęli na to ręką ? ja to dopiero hardkor, nawet mb nie mam, wplaty wyplaty only konto
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
tylko ja mam vere za 1.06 ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
ale pewnie głównie wpłaty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
trzeba będzie mocno PiS boksować Peło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
działo się coś przez ten miesiąc jak mnie nie było ?
złapali kogoś ? zamknęli kolejnego buka ?
czy nawet najwięksi panikarze jak Kuerten machnęli na to ręką ? ja to dopiero hardkor, nawet mb nie mam, wplaty wyplaty only konto to zaloz mb... poczatek tam jest ciezki z weryfikacja ale pozniej jest pieknie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
trzeba będzie mocno PiS boksować Peło  jak się ludzie teraz nie obudzą, to ten kraj będzie w czarnej dupie. Dla Ciebie już nie ma ratunku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
trzeba będzie mocno PiS boksować Peło  jak się ludzie teraz nie obudzą, to ten kraj będzie w czarnej dupie. Dla Ciebie już nie ma ratunku  ale z czym maja sie budzic ? wszedzie zle jest... a u nas ludzie przyzwyczaili sie do PRL, ze Panstwo musi dac  dla mnie jak sam nie zarobie to nikt nie da i zapierdalam... bym umarl z glodu jakbym mial liczyc na panstwo, licze na 50% PELO i bedzie spokoj  pozniej bedzie mozna ich latwo zjebac bo nie beda mieli wymowoki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
a teraz jaką mają wymówkę ?
Większość w parlamencie i prezydent.
Przecież to władza absolutna.
Prezydent debil, trudno wszyscy się przyzwyczaili, mieliśmy Wałęse, teraz gajowy. To i tak głównie figurant.
Ale tam niżej nie może dojść do powtórki, liczę, że PiS będzie znowu mocną opozycją
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
a teraz jaką mają wymówkę ?
Większość w parlamencie i prezydent.
Przecież to władza absolutna.
Prezydent debil, trudno wszyscy się przyzwyczaili, mieliśmy Wałęse, teraz gajowy. To i tak głównie figurant.
Ale tam niżej nie może dojść do powtórki, liczę, że PiS będzie znowu mocną opozycją OK moga byc opozycja, ale niech skoncza ze Smolenskiem i ublizaniu innym a niech mowia jakie maja pomysly. Mlody z ktorego regionu jestes ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
a teraz jaką mają wymówkę ?
Większość w parlamencie i prezydent.
Przecież to władza absolutna.
Prezydent debil, trudno wszyscy się przyzwyczaili, mieliśmy Wałęse, teraz gajowy. To i tak głównie figurant.
Ale tam niżej nie może dojść do powtórki, liczę, że PiS będzie znowu mocną opozycją dajcie mnie do wladzy a opodatkuje kosciol na dzien dobry 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Warszawa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
co do Smoleńska to nie został wyjaśniony i dla mnie to jest skandal. Niestety teraz się już nic nie zrobi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Warszawa  tez tu zyje aktualnie jeszcze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
co do Smoleńska to nie został wyjaśniony i dla mnie to jest skandal. Niestety teraz się już nic nie zrobi. ale co tu wyjasniac, wina pilota i koniec, szkoda tylko, ze nie wyjdzie, ze kontrolerzy w Smolensku byli najebani, ale to nie zmienia faktu bo co probowal ladowac przy tak slabej widocznosci na takim gownianym lotnisku?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
co do Smoleńska to nie został wyjaśniony i dla mnie to jest skandal. Niestety teraz się już nic nie zrobi. przypuscmy, ze byl to zamach jak twierdzi Twoje ugrupowanie i co dalej? wojna ? i jakie korzysci wyszly z tego zamachu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Inser jak ladnie 61... szkoda, ze go odrzucilem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
mlody spisz ?  dawaj peffki i mozesz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Nie mam siły już dzisiaj, jutro Ci mogę odpisać. Kto wie, może zmienisz zdanie i przynajmniej nie poprzesz PO 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Nie mam siły już dzisiaj, jutro Ci mogę odpisać. Kto wie, może zmienisz zdanie i przynajmniej nie poprzesz PO  ostatnio pusta kartka, teraz raczej dostana krzyzyk  pis - jak pozbeda sie ziobro to porozmawiamy 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|