|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Sląsk wyjazd - awans jakoś to nie pasuje , bardziej under , Palermo tez bym sie nei czepiał , Legia over lub win, jakoś mi się to nie widzi, w pierwszym meczu więcej szczęścia niż rozumu, Kebsy nie mają dziś nic do stracenia - i powiedzmy sobie szczerze nie są na straconej pozycji
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 530
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2011
Posty: 530 |
dokladnie ja gram na Turkow
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5 |
w pierwszym meczu więcej szczęścia niż rozumu, to samo o Wisle mozna napisac
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,006
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,006 |
Sląsk wyjazd - awans jakoś to nie pasuje , bardziej under , Palermo tez bym sie nei czepiał , Legia over lub win, jakoś mi się to nie widzi, w pierwszym meczu więcej szczęścia niż rozumu, Kebsy nie mają dziś nic do stracenia - i powiedzmy sobie szczerze nie są na straconej pozycji Wydaje mi się, ze kozojeby mają takie same szanse na awans jakie wczoraj dawalem Litexowi, czyli zadne. To jednak oni maja teraz do pokonania te 3000 km, to oni grać bedą przy fanatycznej publiczności. Ok Legia gra słabo , ale wydaje mi sie ze spokojnie powinni awansowac. Sląsk skoro strzelil te 2 bramki Dundee, w Bulgarii tez powinien cos strzelic. Nawet bramkowy remis im starczy. Lokomotiv chyba znów się nie zamuruje. Wkońcu grają u "siebie". Piłkarsko Śląsk mimo wszystko lepszy , no i ten budzet bułgarów 300 000...... No i trybuny bedą za Śląskiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,006
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,006 |
Tak swoją droga to chyba nie ma u nas w Extraklasie klubu o niższym budżecie od Lokomotiwu- 9 mln zl????
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
Zysk Daje Ryzyko
|
|
Zysk Daje Ryzyko
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798 |
Tak swoją droga to chyba nie ma u nas w Extraklasie klubu o niższym budżecie od Lokomotiwu- 9 mln zl???? jest ŁKS i Podbeskidzie maja po 5 mln zl
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300 Likes: 3 |
ma ktos live do piłki plażowe? chodzi mi o mecz Szwajcaria - Włochy. Przy okazji polecam granie Szwajcarii za grubsze siano po kursie 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
ma ktos live do piłki plażowe? chodzi mi o mecz Szwajcaria - Włochy. Przy okazji polecam granie Szwajcarii za grubsze siano po kursie 2 http://www.stopstream.tv/ch1.html
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
Zysk Daje Ryzyko
|
|
Zysk Daje Ryzyko
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798 |
@aker na sportingbet masz nawet stream do tego meczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
ma ktos live do piłki plażowe? chodzi mi o mecz Szwajcaria - Włochy. Przy okazji polecam granie Szwajcarii za grubsze siano po kursie 2 0-2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
ma ktos live do piłki plażowe? chodzi mi o mecz Szwajcaria - Włochy. Przy okazji polecam granie Szwajcarii za grubsze siano po kursie 2 teraz już masz proo po 3,75 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300 Likes: 3 |
spokojnie jeszcze dużo czasu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
tobet ogarnac sie i dawac kursy na 3 ligii a nie walicie w .... jak zawsze bo peffy Panowie czekaja dla was 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
no i Szwajcaria 5-3 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118 |
Co do Wisły powiem tak : W tym roku gramy słabo mamy fure szczęscia ale ważne jest to że 2 rundy już za nami:D::D:D Byłem na obu wyjazdach Wisły i oba spotkania wyjazdowe mogły zakoczyć się zupełnie innymi wynikami ale zakończyły dobrze dla Nas!!!!!! Obrona robi kardynalne błędy,ale jak narazie szczęscie nas nie opuszcza Co do przeciwników Z mojej perspektywy zdecydowanie najtrudniejszy to Kopenhaga i jak na tą drużyne trafimy będzie bardzo cięzko Zagrzeb także mocna ekipa i również wolał bym jej uniknąć Pozostała 3 jak najbardziej w zasięgu Wisły Najbardziej życzyłbym sobie Maccabi lub Bate  Jazda Jazda Jazda Biała Gwiazda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Co do Wisły powiem tak : W tym roku gramy słabo mamy fure szczęscia ale ważne jest to że 2 rundy już za nami:D::D:DByłem na obu wyjazdach Wisły i oba spotkania wyjazdowe mogły zakoczyć się zupełnie innymi wynikami ale zakończyły dobrze dla Nas!!!!!! Obrona robi kardynalne błędy,ale jak narazie szczęscie nas nie opuszcza Co do przeciwników Z mojej perspektywy zdecydowanie najtrudniejszy to Kopenhaga i jak na tą drużyne trafimy będzie bardzo cięzko Zagrzeb także mocna ekipa i również wolał bym jej uniknąć Pozostała 3 jak najbardziej w zasięgu Wisły Najbardziej życzyłbym sobie Maccabi lub Bate  Jazda Jazda Jazda Biała Gwiazda   dużo lepiej niż rok czy 2 lata temu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
WŁOSI 5-6\ trzymać +1,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300 Likes: 3 |
no i Szwajcaria 5-3  koniec?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
no i Szwajcaria 5-3  koniec? 6-5 dla Szwajcari jest
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|