"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,962
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,962
Tydzień 10:

5-2/2-0 = 9 pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2004
Posty: 420
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 420
3-4 pod.
1-1 dogi

Razem 5pkt

Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,416
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,416
4-3/0-2 - 4 pkt.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
5-2/0-2

5 pkt

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
X: 5-2/1-1 [color:"red"] 7 pkt [/color]

po X: 43-27/8-12 [color:"red"] 59 pkt [/color]

Dołączył: Oct 2004
Posty: 457
addict
addict
Dołączył: Oct 2004
Posty: 457
7-0 / 0-2 8punktow

Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
Witam ,a wiec tak na goraco i bez oficjalnych wynikow konkurs hokejowy wygral <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> [color:"red"] thunder [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Drugie,trzecie miejsce [color:"blue"] vonseb lub domingos[/color] (czyli ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ) gdyz dalem NHL i wynik bedzie znany w nocy,to tyle na dzis , a jutro oficjalna tabela ,pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Gratulacje thunder

wygrana w debiucie budzi spory szacunek
oby tak dalej

Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
Witam ,wczoraj zakonczylismy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />IX edycje konkursu hokejowego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1 miejsce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> [color:"red"] thunder[/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
2,3 miejsce z tą samą iloscią pkt zdobył <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />[color:"blue"] vonseb i Domingos [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Ogolną klasyfikacje konkursu znajdziecie [color:"red"] TUTAJ[/color] [konkurshokejowy.w.interia.pl]

Gratuluje wszystkim uczestnikom wytrwalosci i trafnych typowan.Konkurs stal na wysokim i wyrownanym poziomie ,szkoda ze kuba81 i Zebras Fan nie dotrwali do konca,debiutanci pokazali sie z jak najlepszej strony czego przykladem jest thunder,Gadzina,marzano.Brawo dla mongrity,vodziora i komisarza za komplet podstawowych typow w danym tygodniu.

Szczegolne podziekowania dla Janucha ,ktory systematycznie podrzucal mi wyniki tygodniowe a do tego dbał o prawidlowy przebieg konkursu ,jak rowniez przypominal ,podpowiadal o niescislosciach i zaleglych typach zapominalskim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />,postawa fair play dla Janucha czyli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> w Gdyni,swietna robota .

W kwestii nagrod odezwie sie nasz skarbnik vonseb ,choc jak to czesto bywa czesc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> musial nam zabrac ,wiadomo procenty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /><img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Pozdrowienia dla wszystkich uczestnikow konkursu do zobaczyska w nastepnych edycjach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,962
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,962
Poniewaz to juz koniec tej edycji konkursu pragne podziekowac wszystkim za gre i za prace wlozona w organizacje tego bardzo ciekawego przedsiewziecia.

Ogromnie sie ciesze ze udalo mi sie pokonac tylu typerow hokejowych juz w swoim debiucie i mam nadzieje ze w przyszlym sezonie stane do obrony tytulu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Specjalne podziekowania kieruje jeszcze do terrorista i jego dziewczyny Ani za umozliwienie mi gry w konkursie i otwarcie furtki na typowanie w tak zaszczytnym gronie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Mam nadzieje ze ich nie zawiodlem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Jeszcze raz dziekuje wszystkim za zabawe, pozdrawiam i zycze samych trafnych typow w tym i kolejnych sezonach nie tylko hokejowych..

Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
gratulacje!!!
thunder <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Domingos i vonseb <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

dziękuję wszystkim za grę i miłą atmosferę podczas konkursu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
brawo thunder <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
brawa również dla pozostałej dwójki na podium vonseb i Domingos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

dziękuje wszystkim uczestnikom i do zobaczenia w następnym konkursie, szkoda, że dopiero za poł roku, nudno będzie troche bez niego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

pozdro!!!

Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,416
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,416
Gratuluje zwycięzcom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />, organizatorom za wzorowe przeprowadzenoie konkursu, wszystkim uczestnikom dziekuje za gre. Do zobaczenia w kolejnej edycji.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dla Wszystkich

Dołączył: Jan 2004
Posty: 420
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 420
Duze brawa za ciekawą i emocjonujacą rywalizację czolowki konkursu ,gratulacje dla medalistow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Podziekowania dla Janucha za zliczanie i czuwanie w czasie trwania zabawy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

pozdrawiam

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Nagrody rozeslane - zainteresowani moga potwierdzic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - nawet 50 gr nie sprzeniewierzylem .
Ja tez ze swej strony dziekuje wszystkim uczestnikom w szczegolnosci pierwszemu liczacemu Januchowi ( za zliczanie i czuwanie ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> pierwszej trojce , debiutantowi-zwyciezcy thunderowi , naszej jedynaczce mongricie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - dla nich tez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

PS. Pamietajcie nowa edycja juz tylko za pol roku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
PS2. Prosze pamietac wszelkie niejasnosci, ktorenalezy poprawic w regulaminie ( ale to zawsze wychodzi na biezaco )
PS3. aha za pol roku juz tak nie wypuszcze zwyciestwa w ostatniej kolejce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 7 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, Lukasz111, aker, forty), 1,611 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,852
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1