Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 29 1 2 14 15 16 17 18 28 29
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
Witam,
Poleci ktos gdzie konkretnie uderzyc w bieszczady ? Na 2,3 dni.
Byłem tam raz, lata temu, a zanim wszystko przeszukam w necie to skończy mi się urlop;).

Z nastawieniem na lekki treking - fajne widoki

z gory wielkie dzieki wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
Originally Posted by lelu
widze, ze kazdy ma list, ale zeby sie podzielic to nie... ;] dzieki
google smile

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Kto mi pomoże znaleźć jakieś publikacje dr. Jerzego Wielkoszyńskiego..? Wszędzie tylko artykuły z gazet lub temat Jego śmierci.. A takie typowe publikacje, przemyślenia..?

Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Witam, takie pytanie
Jestem wypozyczony z A klasy do ligi okregowej na pół sezonu i rozegrałem tam 2 mecze
Czy jest mozliwosc abym wrócił juz po tych 2 meczach do A klasy czy musze pooczekac te 6 miesiecy ?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Originally Posted by wwwujek
Kto mi pomoże znaleźć jakieś publikacje dr. Jerzego Wielkoszyńskiego..? Wszędzie tylko artykuły z gazet lub temat Jego śmierci.. A takie typowe publikacje, przemyślenia..?

nieśmiało sugeruję pójście do Biblioteki Miejskiej, może Uniwersyteckiej, tak mi się zdaje, że może tam da się coś znaleźć

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Originally Posted by J - 23
Witam, takie pytanie
Jestem wypozyczony z A klasy do ligi okregowej na pół sezonu i rozegrałem tam 2 mecze
Czy jest mozliwosc abym wrócił juz po tych 2 meczach do A klasy czy musze pooczekac te 6 miesiecy ?

A jesteś wypożyczony odpłatnie, czy nie? Jeśli tak, to nikt nie będzie chciał Cię zwolnić, skoro wydał pieniądze.

Druga sprawa, nie wiem jak w Twoim okręgowym Związku, ale na Śląsku, za zawodnika wypożyczonego do ligi Okręgowej, należy zapłacić haracz do Związku (w tym przypadku 220 zł),
Kasa przepadnie, jeśli wrócisz.. Dlatego IMO zwyczajnie nie pozwolą Ci wrócić. A czy możesz czy nie? IMO sprawa jest do dogadania.

Pozdrawiam.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Originally Posted by vindom
Originally Posted by wwwujek
Kto mi pomoże znaleźć jakieś publikacje dr. Jerzego Wielkoszyńskiego..? Wszędzie tylko artykuły z gazet lub temat Jego śmierci.. A takie typowe publikacje, przemyślenia..?

nieśmiało sugeruję pójście do Biblioteki Miejskiej, może Uniwersyteckiej, tak mi się zdaje, że może tam da się coś znaleźć

smile
Wolałbym wersje elektroniczne..

Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
dzieki wwwujek za odpowiedz
pzdr

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
gdzie moge kupic rolety na dachowe, skośne okna (Velluxy) ? takie zeby dobrze zaciemniały i były latwe w montażu ?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
Ma ktoś namiar na jakiś fajny hostel w Krakowie na czas trwania Coke Live Festival(ten weekend)? Wiem, że późno sie zdecydowałem ale chyba jest jeszcze szansa coś wyszukać?

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Takie troche głupie pytanie, ale potrzebuje potwierdzenia. Czy jesli bede np w Grecji z telefonem (bez roamingu tam zadnego) to ludzie z Polski normalnie beda mogli do mnie zadzwonic? Czy na wstepie im jakis komunikat przerwie typu "abonanet poza zasiegiem" ?

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
abonent*

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
bez roamingu nie będziesz miał zasięgu więc nikt nie zadzwoni

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Aha czyli nawet jesli ja nie bede wykonywal połączen to i tak musze wlaczyc roaming zeby moc odbierac rozmowy z Polski, jesli tak to dzieki o to mi wlasnie chodzilo.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
dokladnie, no i smsy mozesz odbierac za darmo. placisz tylko za odbieranie polaczen i wychodzace rozmowy/wiadomosci

Dołączył: Oct 2007
Posty: 341
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 341
@dondo roaming dalej niestety jeszcze drogi, poza tym płacisz nawet za odebrane połączenia, więc jeśli telefon na wakacjach ma być tylko w razie "W" i nie chcesz odrzucać dzwoniących, którzy mogą poczekać do powrotu to ja bym na twoim miejscu powiadomił znajomych, że wyjeżdżasz, a na miejscu kupił jakiś starter lokalnej sieci komórkowej i potem z niego możesz smsować i dzwonić taniej, masz kontrolę nad wydatkami (nie przyjdzie ci po wakacjach niewiadomo jaki rachunek), odpowiednio doładowujesz sobie konto w miarę potrzeb. Zawsze możesz jak będziesz na miejscu i będziesz znał już nr lokalnej komórki podzielić się numerem ze znajomymi poprzez np. facebooka i zastrzec że np odpoczywasz i w razie konieczności to jesteś pod danym nr tel. Dzwoniący zastanowi się 2 razy zanim wykręci zagranicę ;P

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Spoko Seba dzieki za wytłumaczenie. To tylko w razie czego, kurier ma cos dostarczyc i trza go skierowac pod inny nr mieszkania co by nie zaginelo wink

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
kiedys juz padło takie pytanie, ale nie mam czasu siedzieć i przeszukiwać:

Ile $$$ wypadałoby dać na wesele ? 200,300, 600 ?

dodam, że to kolega, na wesele specjalnie wybieram się przez całą Polskę, idę z koleżanką. Bogaczem nie jestem, poza tym w bieżącym miesiącu będzie to już 3 ślub blush tyle tylko że to rodzina była... pytam ponieważ nie chcę dać za mało, ale w chwili obecnej na jakiś społeczny gest też mnie nie stać.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
wypadałoby dać tyle, bay im sie zwrocilo za miejsca, czyli jesli od pary 150, to dac x2 smile

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
jak kolega to 200-300, po co wiecej, to z rodzina sa problemy grin

Strona 16 z 29 1 2 14 15 16 17 18 28 29

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, JelineK), 2,943 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,539
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1