|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
zaloz ?:P albo walnij do mnei na gg 8867933 bd latwiej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018 |
my chyba nie pogramy ani ja ani hunter07 nie może założyć właśnie Panowie co mamy zrobić w takim przypadku ? pograć chcemy ale nie możemy ;P to jest problem  trzeba rzucic moneta jak za starych lat  jedynie na innym laczu  ja np mam neostrade, na normalnym modemie typu speed cos tam normalnie moglem tworzyc gre, teraz zakupilem ruter (zeby smigac po wifi) i trzeba jakos skonfigurowac go zeby moc tworzyc gre, niestety nie wiem jak  to w takim razie niech oragnizatorzy zdecydują albo rzucą monetą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018 |
zaloz ?:P albo walnij do mnei na gg 8867933 bd latwiej ja nie moge zakładać
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
zaloz ?:P albo walnij do mnei na gg 8867933 bd latwiej ja nie moge zakładać to nie pogramy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,498
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,498 |
gra ktos ?
zakładam za minute
wbijać
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
ja chetnei zagram ale nie moge robci gier 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,498
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,498 |
ja chetnei zagram ale nie moge robci gier  zakładam wbijaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
widzialem Cie ale chyba ktos mnei wyprzedzil bo mialem "join failed"
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
widzialem Cie ale chyba ktos mnei wyprzedzil bo mialem "join failed" ja  juz wolny jest 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Na przyszłość trzeba zrobić listę osób które nie mogą zakładać i jakoś to w losowaniu uwzględnić żeby nie mogły trafić na siebie.Chociaż w przypadku dalszego awansu to problem i tak pozostaje... Chyba że może jest jakiś sposób żeby ten cały port potrzebny do zakładania gry otworzyć? Nie znam się na tym kompletnie ale może jest jakiś fachowiec w temacie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Na przyszłość trzeba zrobić listę osób które nie mogą zakładać i jakoś to w losowaniu uwzględnić żeby nie mogły trafić na siebie.Chociaż w przypadku dalszego awansu to problem i tak pozostaje... Chyba że może jest jakiś sposób żeby ten cały port potrzebny do zakładania gry otworzyć? Nie znam się na tym kompletnie ale może jest jakiś fachowiec w temacie znajdz sobie w googlach jak wejsc na ustawienia Twojego routera tj musisz podac model przykladowo wpisz fraze 'forwarding ports i model Twojego routera', przykladowo u mnie w przegladarke trzeba wpisac adres 192.168.0.1 i otwiera router, nastepnie jak juz wejdziesz w ustawienia tam musisz otworzyc porty TCP 2319 i UDP 2319 i tyle
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
tak to ma wyglądać w ustawieniach? [img:center] http://imageshack.us/f/33/clipboard01tz.jpg/[/img] czy coś jeszcze trzeba tam może ustawić? bo jak robie host test w DMTP to dalej nie dziala
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458 |
Krystian wygrałes już swoj pojedynek z Jadankiem? JAk tak to dawaj zaraz meczyk.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
white star no mniej wiecej cos takiego
dokladnie Ci nie umiem powiedziec slowo w slowo bo kazdy router ma troche inny outfit i specyfikacje ale tak, o to chodzi
po prostu musisz sprawdzic czy juz mozesz hostowac logujesz sie do gry dajesz host test i czekasz chwile jesli po chwili bedzie passed tzn ze mozesz juz hostowac jesli nie tzn ze jeszcze musisz sprobowac cos pobawic sie w ustawieniach na routerze
-----------
bet jeszcze nie gralem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018 |
Panowie ja dzis sie tym pobawie takze jeszcze mnie i buldoga nie skreslać ;P moze uda nam sie 1r zagrac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018 |
ale na liveboxa to raczej nie ma opcji...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
najlepszy i najprostszy sposob na otwarcie portów http://portforward.com/wybieramy model swojego routera na nastepnej stronie jak otworzy nam sie reklama, u gory po prawej stronie klikamy Click here to skip this advertisement... wybieramy Dream Match Tennis i mamy gotowca czarno na bialym co nalezy w ktore okienko wpisac zeby otworzyc porty powodzenia 
|
|
|
Link skopiowany do schowka