Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 42 1 2 3 4 5 6 7 41 42
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Originally Posted by tronk
argument ze llodra kontuzja dloni to dla ciebie zaden argument? to jak sie skonczylo to przemilczec symulanta, zreszta co ma tamten mecz do dzisiejszego smirk napisalem za dwojaka stawiam te mecze bo mi szkoda kasy pompowac w tego tenisa.

Poziom argumentu to nie to samo co argument, uczymy sie czytać ze zrozumieniem.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by Uve87
Originally Posted by tronk
zreszta tutaj juz pisano ze muraj po przegranym singlu nie bedzie sie pierdolil w deblu bo to nie deblista a juz jest w 1/4 hehe

gowno prawda Murray nigdy jak odpadal z singla a gra w parze deblowej z bratem to nie odpuszcza debla !!

teraz to kazdy genialny w ocenie, tylko po przegranym singlu jakos nikt nawet nie wspomnial ze bedzie gral na 100% tylko tank, slabeuszy przeszli i pozniej butoraci masowa, no i rowniez nie bylo odposzczania

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Originally Posted by tronk
Originally Posted by Uve87
Originally Posted by tronk
zreszta tutaj juz pisano ze muraj po przegranym singlu nie bedzie sie pierdolil w deblu bo to nie deblista a juz jest w 1/4 hehe

gowno prawda Murray nigdy jak odpadal z singla a gra w parze deblowej z bratem to nie odpuszcza debla !!

teraz to kazdy genialny w ocenie, tylko po przegranym singlu jakos nikt nawet nie wspomnial ze bedzie gral na 100% tylko tank, slabeuszy przeszli i pozniej butoraci masowa, no i rowniez nie bylo odposzczania

jak sie na czyms nie znasz to tego nie graj taka moja rada wink

Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Uve piwo

Moim zdaniem Murray po prostu bez formy i szuka gdzie popadnie co by ją podreperować
+ gra z bratem.

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by crova
Originally Posted by tronk
argument ze llodra kontuzja dloni to dla ciebie zaden argument? to jak sie skonczylo to przemilczec symulanta, zreszta co ma tamten mecz do dzisiejszego smirk napisalem za dwojaka stawiam te mecze bo mi szkoda kasy pompowac w tego tenisa.

Poziom argumentu to nie to samo co argument, uczymy sie czytać ze zrozumieniem.

pomin wynik, normalny swietny argument z kontuzja dloni llodry, niestety koles symulowal, przed spotkaniem byl to wysmienity argument

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by Uve87
Originally Posted by tronk
Originally Posted by Uve87
Originally Posted by tronk
zreszta tutaj juz pisano ze muraj po przegranym singlu nie bedzie sie pierdolil w deblu bo to nie deblista a juz jest w 1/4 hehe

gowno prawda Murray nigdy jak odpadal z singla a gra w parze deblowej z bratem to nie odpuszcza debla !!

teraz to kazdy genialny w ocenie, tylko po przegranym singlu jakos nikt nawet nie wspomnial ze bedzie gral na 100% tylko tank, slabeuszy przeszli i pozniej butoraci masowa, no i rowniez nie bylo odposzczania

jak sie na czyms nie znasz to tego nie graj taka moja rada wink

wiem,dlatego zuzla nie gram i pilki wodnej wink

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
a buturacow to ja nie gralem, tylko widzialem jak tu wiekszosc po meczu zygala, wiec po co graja to jak sie nie znaja/ twoje slowa

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
tipsa,tsonga debel,frytki,vinci,klizan to idzie zobaczymy

Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
S
Sed Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
tsonga azarenka djoko williams kurs2

tyle ode mnie papa

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
bedzie Aga na jurosporcie ? czy dzis tez kort bez kamer ?

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,501
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,501
Likes: 10
Berdyś,Wiewiórka,JadwISIA,Dżoko,MohamedALi

tyle ode mnie aplauz

Dołączył: Feb 2008
Posty: 767
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 767
Originally Posted by Mitul
bedzie Aga na jurosporcie ? czy dzis tez kort bez kamer ?

bedzie

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Originally Posted by tronk
tipsa,tsonga debel,frytki,vinci,klizan to idzie zobaczymy


przecież miałeś zrobić sobie przerwę...

czytając dalej:
Originally Posted by Uve87
jak sie na czyms nie znasz to tego nie graj taka moja rada
Originally Posted by tronk
wiem,dlatego zuzla nie gram i pilki wodnej

Dochodzę do wniosku,że jeszcze dużo Ci zajmie zanim będziesz wychodził na tym do przodu.
Nie traktuj tego jako złośliwości,czy drwiny...a pomyśl jak o radzie.
Też kiedyś myślałem,że się znam na piłce nożnej, siatkówce, koszykówce itd...a prawda jest taka,że znam się 'tylko i aż' na tenisie i troszkę na polskiej ekstraklasie. Resztę sportów mogę oglądać, ale wiedza praktycznie zerowa żeby obstawiać.
Proponuję przemyśleć wszystko i zmienić taktykę gry.
Powodzenia piwo

Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Originally Posted by MagiK
Originally Posted by tronk
tipsa,tsonga debel,frytki,vinci,klizan to idzie zobaczymy


przecież miałeś zrobić sobie przerwę...

czytając dalej:
Originally Posted by Uve87
jak sie na czyms nie znasz to tego nie graj taka moja rada
Originally Posted by tronk
wiem,dlatego zuzla nie gram i pilki wodnej

Dochodzę do wniosku,że jeszcze dużo Ci zajmie zanim będziesz wychodził na tym do przodu.
Nie traktuj tego jako złośliwości,czy drwiny...a pomyśl jak o radzie.
Też kiedyś myślałem,że się znam na piłce nożnej, siatkówce, koszykówce itd...a prawda jest taka,że znam się 'tylko i aż' na tenisie i troszkę na polskiej ekstraklasie. Resztę sportów mogę oglądać, ale wiedza praktycznie zerowa żeby obstawiać.
Proponuję przemyśleć wszystko i zmienić taktykę gry.
Powodzenia piwo
dobrze gada dac mu wodki smile

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Magik co myślisz o Tipsie i Wawrince?

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Siema. Mam takie pytanie do wszystkich, jest może tutaj osoba która jest zainteresowana taką opcją, jaką zaraz przedstawię, ja przelewam jej kase na moneybookres a ona mi na konto z MBANK? Bardzo zależy mi żeby mieć te pieniądze jak najszybciej stad cały problem bo wiadomo jak to jest z wypłatami przez money a jeszcze do tego mam jakieś problemy z weryfikacją. Daje 10% więcej sumy przesłanej z konta w ramach oferty haha. Oczywiście ja wyślę kasę pierwszy, wchodzi w gre tylko konto mbank bo wtedy kase bede miał również od razu. Czekam na pw na wiadomości!
pomóżcie!
pozdro.

Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Panowie. Potrzebuje 1k na moneybookers do 21 na kontre.

o 22 kasa wraca.

Wrazie niepewności można pisać do llkudzi od których juz tutaj pożyczałem i którym pożyczałem.

jak coś to pw

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by gajus_bonus
Originally Posted by MagiK
Originally Posted by tronk
tipsa,tsonga debel,frytki,vinci,klizan to idzie zobaczymy


przecież miałeś zrobić sobie przerwę...

czytając dalej:
Originally Posted by Uve87
jak sie na czyms nie znasz to tego nie graj taka moja rada
Originally Posted by tronk
wiem,dlatego zuzla nie gram i pilki wodnej

Dochodzę do wniosku,że jeszcze dużo Ci zajmie zanim będziesz wychodził na tym do przodu.
Nie traktuj tego jako złośliwości,czy drwiny...a pomyśl jak o radzie.
Też kiedyś myślałem,że się znam na piłce nożnej, siatkówce, koszykówce itd...a prawda jest taka,że znam się 'tylko i aż' na tenisie i troszkę na polskiej ekstraklasie. Resztę sportów mogę oglądać, ale wiedza praktycznie zerowa żeby obstawiać.
Proponuję przemyśleć wszystko i zmienić taktykę gry.
Powodzenia piwo
dobrze gada dac mu wodki smile

Dzis za dwojaka jak napisalem dla frajdy a noz widelec sie uda, sproboje..

OK, przyjolem to co napisales, byc w tym do przodu? tylko nieliczni sie przyznaja ze np sa na minusie no jednak nie idzie slabo idzie itp a o tenisie to powaznie zaczolem sie interesowac od 2005 i french open w ktorym rafa pokonal mariano puerte, czyli jest te nieduzo ale 6lat dosyc intensywnego zaglebiania w swiatowy tenis w miare mozliwosci prywatnych zawodowych, wczoraj poplynolem ale nieznaczy ze np nie znam sie nie mam pojecia o tenisie czy nie potrafie stawiac rownie dobrze dobrze ja bym mogl takze innemu userowi co wczoraj wtopil zarzucic ze powinien sobie dac z tym spokoj czy cos, nie jeden tu wczoraj zygal, dobra ja nie jestem jakis konfilktowy wiec nie odbieram tego jako zlosliwosc czy szydere a pouczanie kogo by nie bylo nie jest w moim stylu.peace smile

Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519
Originally Posted by kkkrrrooopppaaa
Panowie. Potrzebuje 1k na moneybookers do 21 na kontre.

o 22 kasa wraca.

Wrazie niepewności można pisać do llkudzi od których juz tutaj pożyczałem i którym pożyczałem.

jak coś to pw
....to Radwanska gra o 21....ale pewny jestes ,że do 22 sie wyrobi ???//....

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Berdych dziś zmłóci Tipsara, aż nie przyzwoicie smile

i ja widzę małe value na świetnie grającą Niemkę.

Strona 5 z 42 1 2 3 4 5 6 7 41 42

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, kamel, ElNinho[mmdea], Sensei), 2,604 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,334
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1