|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896 |
argument ze llodra kontuzja dloni to dla ciebie zaden argument? to jak sie skonczylo to przemilczec symulanta, zreszta co ma tamten mecz do dzisiejszego  napisalem za dwojaka stawiam te mecze bo mi szkoda kasy pompowac w tego tenisa. Poziom argumentu to nie to samo co argument, uczymy sie czytać ze zrozumieniem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
zreszta tutaj juz pisano ze muraj po przegranym singlu nie bedzie sie pierdolil w deblu bo to nie deblista a juz jest w 1/4 hehe gowno prawda Murray nigdy jak odpadal z singla a gra w parze deblowej z bratem to nie odpuszcza debla !! teraz to kazdy genialny w ocenie, tylko po przegranym singlu jakos nikt nawet nie wspomnial ze bedzie gral na 100% tylko tank, slabeuszy przeszli i pozniej butoraci masowa, no i rowniez nie bylo odposzczania
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
zreszta tutaj juz pisano ze muraj po przegranym singlu nie bedzie sie pierdolil w deblu bo to nie deblista a juz jest w 1/4 hehe gowno prawda Murray nigdy jak odpadal z singla a gra w parze deblowej z bratem to nie odpuszcza debla !! teraz to kazdy genialny w ocenie, tylko po przegranym singlu jakos nikt nawet nie wspomnial ze bedzie gral na 100% tylko tank, slabeuszy przeszli i pozniej butoraci masowa, no i rowniez nie bylo odposzczania jak sie na czyms nie znasz to tego nie graj taka moja rada 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896 |
Uve  Moim zdaniem Murray po prostu bez formy i szuka gdzie popadnie co by ją podreperować + gra z bratem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
argument ze llodra kontuzja dloni to dla ciebie zaden argument? to jak sie skonczylo to przemilczec symulanta, zreszta co ma tamten mecz do dzisiejszego  napisalem za dwojaka stawiam te mecze bo mi szkoda kasy pompowac w tego tenisa. Poziom argumentu to nie to samo co argument, uczymy sie czytać ze zrozumieniem. pomin wynik, normalny swietny argument z kontuzja dloni llodry, niestety koles symulowal, przed spotkaniem byl to wysmienity argument
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
zreszta tutaj juz pisano ze muraj po przegranym singlu nie bedzie sie pierdolil w deblu bo to nie deblista a juz jest w 1/4 hehe gowno prawda Murray nigdy jak odpadal z singla a gra w parze deblowej z bratem to nie odpuszcza debla !! teraz to kazdy genialny w ocenie, tylko po przegranym singlu jakos nikt nawet nie wspomnial ze bedzie gral na 100% tylko tank, slabeuszy przeszli i pozniej butoraci masowa, no i rowniez nie bylo odposzczania jak sie na czyms nie znasz to tego nie graj taka moja rada  wiem,dlatego zuzla nie gram i pilki wodnej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
a buturacow to ja nie gralem, tylko widzialem jak tu wiekszosc po meczu zygala, wiec po co graja to jak sie nie znaja/ twoje slowa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
tipsa,tsonga debel,frytki,vinci,klizan to idzie zobaczymy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
tsonga azarenka djoko williams kurs2 tyle ode mnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
bedzie Aga na jurosporcie ? czy dzis tez kort bez kamer ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,501 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,501 Likes: 10 |
Berdyś,Wiewiórka,JadwISIA,Dżoko,MohamedALi tyle ode mnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 767
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2008
Posty: 767 |
bedzie Aga na jurosporcie ? czy dzis tez kort bez kamer ? bedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
tipsa,tsonga debel,frytki,vinci,klizan to idzie zobaczymy przecież miałeś zrobić sobie przerwę... czytając dalej: jak sie na czyms nie znasz to tego nie graj taka moja rada wiem,dlatego zuzla nie gram i pilki wodnej Dochodzę do wniosku,że jeszcze dużo Ci zajmie zanim będziesz wychodził na tym do przodu. Nie traktuj tego jako złośliwości,czy drwiny...a pomyśl jak o radzie. Też kiedyś myślałem,że się znam na piłce nożnej, siatkówce, koszykówce itd...a prawda jest taka,że znam się 'tylko i aż' na tenisie i troszkę na polskiej ekstraklasie. Resztę sportów mogę oglądać, ale wiedza praktycznie zerowa żeby obstawiać. Proponuję przemyśleć wszystko i zmienić taktykę gry. Powodzenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707 |
tipsa,tsonga debel,frytki,vinci,klizan to idzie zobaczymy przecież miałeś zrobić sobie przerwę... czytając dalej: jak sie na czyms nie znasz to tego nie graj taka moja rada wiem,dlatego zuzla nie gram i pilki wodnej Dochodzę do wniosku,że jeszcze dużo Ci zajmie zanim będziesz wychodził na tym do przodu. Nie traktuj tego jako złośliwości,czy drwiny...a pomyśl jak o radzie. Też kiedyś myślałem,że się znam na piłce nożnej, siatkówce, koszykówce itd...a prawda jest taka,że znam się 'tylko i aż' na tenisie i troszkę na polskiej ekstraklasie. Resztę sportów mogę oglądać, ale wiedza praktycznie zerowa żeby obstawiać. Proponuję przemyśleć wszystko i zmienić taktykę gry. Powodzenia  dobrze gada dac mu wodki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Magik co myślisz o Tipsie i Wawrince?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
Siema. Mam takie pytanie do wszystkich, jest może tutaj osoba która jest zainteresowana taką opcją, jaką zaraz przedstawię, ja przelewam jej kase na moneybookres a ona mi na konto z MBANK? Bardzo zależy mi żeby mieć te pieniądze jak najszybciej stad cały problem bo wiadomo jak to jest z wypłatami przez money a jeszcze do tego mam jakieś problemy z weryfikacją. Daje 10% więcej sumy przesłanej z konta w ramach oferty haha. Oczywiście ja wyślę kasę pierwszy, wchodzi w gre tylko konto mbank bo wtedy kase bede miał również od razu. Czekam na pw na wiadomości! pomóżcie! pozdro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
Panowie. Potrzebuje 1k na moneybookers do 21 na kontre.
o 22 kasa wraca.
Wrazie niepewności można pisać do llkudzi od których juz tutaj pożyczałem i którym pożyczałem.
jak coś to pw
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
tipsa,tsonga debel,frytki,vinci,klizan to idzie zobaczymy przecież miałeś zrobić sobie przerwę... czytając dalej: jak sie na czyms nie znasz to tego nie graj taka moja rada wiem,dlatego zuzla nie gram i pilki wodnej Dochodzę do wniosku,że jeszcze dużo Ci zajmie zanim będziesz wychodził na tym do przodu. Nie traktuj tego jako złośliwości,czy drwiny...a pomyśl jak o radzie. Też kiedyś myślałem,że się znam na piłce nożnej, siatkówce, koszykówce itd...a prawda jest taka,że znam się 'tylko i aż' na tenisie i troszkę na polskiej ekstraklasie. Resztę sportów mogę oglądać, ale wiedza praktycznie zerowa żeby obstawiać. Proponuję przemyśleć wszystko i zmienić taktykę gry. Powodzenia  dobrze gada dac mu wodki  Dzis za dwojaka jak napisalem dla frajdy a noz widelec sie uda, sproboje.. OK, przyjolem to co napisales, byc w tym do przodu? tylko nieliczni sie przyznaja ze np sa na minusie no jednak nie idzie slabo idzie itp a o tenisie to powaznie zaczolem sie interesowac od 2005 i french open w ktorym rafa pokonal mariano puerte, czyli jest te nieduzo ale 6lat dosyc intensywnego zaglebiania w swiatowy tenis w miare mozliwosci prywatnych zawodowych, wczoraj poplynolem ale nieznaczy ze np nie znam sie nie mam pojecia o tenisie czy nie potrafie stawiac rownie dobrze dobrze ja bym mogl takze innemu userowi co wczoraj wtopil zarzucic ze powinien sobie dac z tym spokoj czy cos, nie jeden tu wczoraj zygal, dobra ja nie jestem jakis konfilktowy wiec nie odbieram tego jako zlosliwosc czy szydere a pouczanie kogo by nie bylo nie jest w moim stylu.peace 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519 |
Panowie. Potrzebuje 1k na moneybookers do 21 na kontre.
o 22 kasa wraca.
Wrazie niepewności można pisać do llkudzi od których juz tutaj pożyczałem i którym pożyczałem.
jak coś to pw ....to Radwanska gra o 21....ale pewny jestes ,że do 22 sie wyrobi ???//....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Berdych dziś zmłóci Tipsara, aż nie przyzwoicie  i ja widzę małe value na świetnie grającą Niemkę.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|