maniak z calym szacunkiem ... ale tu przed meczem bylo widac ze oni nie maja prawa tego meczu wygrac wszystkie znaki na ziemi i niebie mowily ze bedzie 1x
to ty pisales, ze polonia rozjedzie wisle czy cos w tym stylu?
ja i co z tego ? bo nie wiem do czego pijesz ?
jak bylo to przesylowie? slepej kurze trafilo sie ziarno? pasuje, jak ulal
maniak z calym szacunkiem ... ale tu przed meczem bylo widac ze oni nie maja prawa tego meczu wygrac wszystkie znaki na ziemi i niebie mowily ze bedzie 1x
to ty pisales, ze polonia rozjedzie wisle czy cos w tym stylu?
ja i co z tego ? bo nie wiem do czego pijesz ?
jak bylo to przesylowie? slepej kurze trafilo sie ziarno? pasuje, jak ulal
Witam. Na forum całkowity mój debiut ale jeżeli ktoś chce skorzystać to radzę uważać na drużyny co mają w tygodniu el. LM. W swoich ligach wszystko można odrobić, tam już nie!
Witam. Na forum całkowity mój debiut ale jeżeli ktoś chce skorzystać to radzę uważać na drużyny co mają w tygodniu el. LM. W swoich ligach wszystko można odrobić, tam już nie!
Witam. Na forum całkowity mój debiut ale jeżeli ktoś chce skorzystać to radzę uważać na drużyny co mają w tygodniu el. LM. W swoich ligach wszystko można odrobić, tam już nie!