... a co do nagrody za 10-0 to była w zeszłej edycji, to będzie i teraz.
Gregov: gram z Wami po raz pierwszy i nie wiem co było.
Dwa, mija tydzień tenisowy m.in ta sprawa nie jest w dalszym ciągu uregulowana. W ciągu tego tygodnia 3 razy pytałem, i trzy razy dostawałem odpowiedź,że później itp. W tym czasie "uciekły" mi trzy dogi - Harkleroad, Bammer i Hantuchowa ...dziś jest ostatni dzień by ewentualnie coś zagrać, mało tego mam typ do powtórki z nie swojej winy, skąd mam wiedzieć teraz czy warto grać UD czy nie ?
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />